Ulubiony członek ekipy technicznej

Leszek, Mietek, Szymon, Rysiek, Błażej, Radek, Bastek, Jędrek, Marek, Piotrek

Moderatorzy: Piotrek, Radek

Gość

Re: Ulubiony członek ekipy technicznej

Postautor: Gość » pn paź 20, 2008 12:37 pm

bardzo fajni ludzie z ekipy wiem bo rozmawiałam jak ich znalazłam tu u siebie :wink:
Gość

Postautor: Gość » sob gru 13, 2008 3:49 pm

ja znam tylko Szymka... znam go o tyle, że mam z nim zdjęcie :D. z zdjęciem to nie był mój pomysł tylko dostałam propozycję od kogoś żeby sobie zrobić zdjęcie ;p.
no i pan Szymek się chętnie zgodził ;)
Gość

Postautor: Gość » sob gru 13, 2008 6:09 pm

Tylko autografów nie rozdają :(
Gość

Postautor: Gość » sob gru 13, 2008 6:37 pm

dzemek01 pisze:Tylko autografów nie rozdają :(

tak? nie wiem, nie pytałam ;p. bardziej mi zależało na autografach zespołu, ekipa też jest zespołem... więc muzyków ;P
Gość

Postautor: Gość » czw lut 05, 2009 10:14 am

Dla Mietka mam wielki szacunek za to że próbował radować Ryśka,Szymka nie znam ale też go lubię,a co do reszty kojarze tylko pana który ma na szyi łancuszek z napisem Dżem i który mi ładnie wyjaśnił skąd to cacko ma, a także pana kierowce który pomógł mi załatwić autagrafy od zespołu na poznańskiej Malcie chodz sam nie chciał się podpisać.Nawet pokazał mi gdzie stoi Zbyszek i spytał się czy wiem jak on wyglada.No i z widzenia kojarze panów ze sklepiku.Mam pytanie czemu tak jest że na koncertach zawsze są Mietek i Szymon a inni techniczni nie zawsze. :?
lukaz

Postautor: lukaz » sob mar 13, 2010 9:05 am

Bo Mieto i Szymon to po prostu starzy wyjadacze i magicy, którzy potrafią zrobić struny ze sznurówek i załatwić wszystko. hehe:) Pozdros dla Mietka.
Warto do tych ludzi zagadać, bo są nie mniej sympatyczni niż muzycy, żeby tylko częściej chcieli piwo wypić;)
Gość

Postautor: Gość » wt sie 03, 2010 8:55 am

Zboczony ten temat jest.
dolar

Postautor: dolar » ndz maja 19, 2013 6:36 am

W latach 80-tych był też św.p. Rysiek vel Chlorek. Mieszkał w New Jersey w USA od początku lat 90-tych. Zmarł w Marcu 2013r. Znałem go wiele lat, opowiadał wiele świetnych historyjek z tras tamtych lat, zawsze zrywaliśmy boki bo były niesamowite. Jednego razu gdy Dźem koncertowal w Nowym Jorku po koncercie była imprezka u Chlorka w domu do białego rana. Na drugi dzień wylatywal zespól do polski. Godzine przed odlotem zorientowaliśmy się ze św.p. Pąweł Berger zostawił torbe. Wyskoczyliśmy za nimi niestety gdy dotarliśmy na lotnisko samolot już wyleciał. Torbe trzebabyło wysyłac expresem żeby Paweł miał ważne zeczy na kolejny koncert.

RIP Chlorek & Paweł tęsknimi za wami!

Wróć do „Ekipa”