sklep.dzem.com.pl -> ktoś coś zamawiał ?

Wypowiedz się wprost na temat tego co zespół DŻEM ma do zaprezentowania w Internecie

Moderatorzy: Piotrek, Radek, smar666

wojteks

Postautor: wojteks » pt lis 23, 2007 1:29 pm

Kiedyś na koncercie kupiłem koszulkę XXL, była idealna, podobnie na allegro.
Teraz zamówiłem w sklepie taki sam rozmiar, i okazała się zbyt wielka.
Mile zaskoczony byłem błyskawiczną dostawą. Co do jakości zawsze są dobrych gatunków :) Grypa mnie dopadła, uciekam już do łóżka . Pozdrawiam
Gość

Postautor: Gość » pt lis 23, 2007 1:36 pm

jesli chodzi o cos co kupowalem oficjalnie to byl kapsel Dzemu na koncercie ale niestety zapodzialem go i nie znajde bo niestety gdzies mi zaginal w Paryzu i sie z nim pozegnalem moze jeszcze bede mial okazje kupic sobie moze nawet koszulke albo plytke :D
Awatar użytkownika
Kosteczka27

Postautor: Kosteczka27 » czw maja 15, 2008 9:40 am

hej :)
Mam takie pytanie. Czy na terenie Katowic jest jakis sklep, w którym można kupić "Dżemową" bluzę? Bardzo mi na niej zależy, a nie wiem, gdzie i czy w ogóle można gdzieś taką dostać.
Pozdrawiam :)
Pasztet

Postautor: Pasztet » czw maja 15, 2008 10:26 pm

na ul Mlynskiej w sklepie muzycznym kiedys byly koszulki czy dalej sa badz czy sa bluzy nie wiem- ale mozesz zobaczyc :)
Gość

Postautor: Gość » czw maja 15, 2008 10:37 pm

właśnie miałam o tym napisać - przechodziłam dzisiaj tamtędy i rzuciła mi sie w oczy jedynie czapka z daszkiem; Sklep tymczasowo żyje koncertem Metalliki :wink:
Awatar użytkownika
Kosteczka27

Postautor: Kosteczka27 » pt maja 16, 2008 9:37 am

kurcze, bo strasznie cięzko o te bluzy. A pan w sklepie w Jaworznie powiedział, że wogóle nie ma Dżemowych bluz w sklepach, że można je tylko na koncertach dostać. Ale miałam nadzieje, że nie miał racji. No trudno.. bede szukać jeszcze :)
Dzięki i pozdrawiam:)

Wróć do „Komentarze na temat strony”