'techniczny' problem ze strona forum...

Wypowiedz się wprost na temat tego co zespół DŻEM ma do zaprezentowania w Internecie

Moderatorzy: Piotrek, Radek, smar666

Gość

'techniczny' problem ze strona forum...

Postautor: Gość » wt lut 28, 2006 8:51 am

...zreszta niezbyt wazne ale..mnie troche wnerwia hehe..
a wiec nie wiem czy to tylko u mnie na moim kompie tak sie dzieje czy to strona jest tak 'zaprogramowana' ale gdy wcjhodze tu na glowna strone 'fan-clubu' i klikam na opcje 'forum' by tutaj wejsc, pojawia sie to w nowym okienku gdzie nie mam juz opcji 'tool bar' na gorze strony; ergo - nie mam opcji 'strzalek/wektorow' etc, by np. cofnac sie o strone..
wyglada na to, ze to nowe okienko jest wiec jakby 'pod-oddzialem' tej pierwszej, glownej strony forum i nie ma wlasnego 'url' adresu..nigdy sie na innych forums z takim 'ustawieniem' nie spotkalem..
aby cofnac sie do poprzedniej strony/tematu/topic, ktora na forum ogladalem wiec, musze wtedy od nowa kliknac na dzial/temat w forum w linku gory strony i od nowa znalezc to w spisie..to cholernie frustrujace :evil:

a drugi problem to z serwerem chat'a..probowalem z nudow wlezc na chat kilka godzin temu bo pokazanych bylo kilku forumowiczow/-iczek tam akurat, ale za kazdym razem pokazywala sie message, ze 'logowanie do systemu jest tymczasowo niemozliwe'...i taka message caly czas pokazuje mi sie wiec chyba jestem zablokowany..

what gives..??
Awatar użytkownika
mareku
Kontaktowanie:

Postautor: mareku » wt lut 28, 2006 9:31 am

co do pierwszego problemu, to zawsze mozna nacisnac prawym myszy i tam sa takie opcje jak "wstecz, odswiez" itp, albo nacisnac klawisz backspace , co jest rownowazne z wstecz. Ja sobie tak jakos radze ;)
Pozdrawiam!
Mareku

Postautor: Gość » wt lut 28, 2006 9:47 am

ha, faktycznie hehehe..
dzieki za te sugestie bo ja stary dziad z generacji 'przedkomputerowej' jeszcze i nauczylem sie tylko podstawwych funkcji browsera by po sieci lazic ...nawet wtrysku paliwa nie lubie w brykach bo to elektronika/procesorami kontrolowane i wole antyczne gazniki w mlynach swoich bryk... przynajmniej wiem jak dzialaja i zawsze mozna naprawic zwyklymi narzedziami...
:twisted:
a to jest pierwsze forum z kilkunastu gdzie bywam/bywalem dotychczas, ktore tak dziwnie dziala czy jest ustawione wiec nigdy nie bylo potrzeby nauczyc sie alternatywnych 'commands' nawigacji hehehe..thanx..
8)

a chat i tak pewnie sobie odpuszcze wiec niewazne.
Awatar użytkownika
Adi
Kontaktowanie:

Postautor: Adi » wt lut 28, 2006 11:49 am

a to jest bezposredni link do forum :

http://www.fanclub.dzem.com.pl/fanclub/forum/index.php

wchodzac przez niego bedziesz mial pasek adresu, wstecz, odswiez itp
Gość

Postautor: Gość » wt lut 28, 2006 10:05 pm

dzieki
:D ..skopiowalem go i dam sobie w archiwum e-mail by wlazic przez niego nastepnym razem..

aha, z bielska-bialej jestes? wlasnie niedawno tu bylem na wystepie kasy chorych w tam tym tygodniu w tym samym lokalu gdzie dzem bedzie w sobote, a 'kasa' zdaje sie, ze jest z b-b wlasnie..
8)
Awatar użytkownika
Benson

Postautor: Benson » sob lip 01, 2006 10:02 am

A skorzystam se z tego tematu ;)
Chyba wczoraj albo przedwczoraj dostałem maila z informacją, że mam nową prywatną wiadomość, ale w skrzynce było pusto. Jeśli więc ktoś pisał coś do mnie, to proszę o powtórne wysłanie.
Awatar użytkownika
Armin
Kontaktowanie:

Postautor: Armin » sob lip 01, 2006 10:32 am

No właśnie..nie tylko Ty masz ten problem Benson.... :?
Awatar użytkownika
czekoladowy Łoś

'teczniczny' problem ze strona forum

Postautor: czekoladowy Łoś » sob lip 01, 2006 10:41 am

To samo co u Bensona,pisałam do niejakiego Piotrka ale bez odezwu...
Ale póki co nic mi już oprócz tych kliku przypadków na maila nie przychodzi
------------------------------------------------
Gdy jesteś smutny to pomyśl że kiedyś byłeś najszybszym plemnikiem...tudzież zostałeś zesłany przez snikersjanów ;)
Gość

Postautor: Gość » sob lip 01, 2006 10:46 am

ja nie wiem czy mam taki problem jak Wy.
bo nikt mi nie wysyla privów :(:P
ale radze Wam czeeeeekac.
cierpliwosc uszlachetnia.... :lol: :D ;)
Piotrek
Kontaktowanie:

Re: 'teczniczny' problem ze strona forum

Postautor: Piotrek » pn lip 03, 2006 8:48 pm

czekoladowy Łoś pisze:To samo co u Bensona,pisałam do niejakiego Piotrka ale bez odezwu...

hm.. no chyba rzeczywiscie pisales do 'niejakiego' Piotrka ;) - do mnie nic nie dotarlo, a probelmy o ktorych piszesz nie sa mi blizej znane (niestety nie udalo mi sie rowniez sprowokowac takiej sytuacji). Jesli nadal masz problemy pisz prosze na maila..
Awatar użytkownika
czekoladowy Łoś

'teczniczny' problem ze strona forum

Postautor: czekoladowy Łoś » wt lip 04, 2006 9:53 am

nie-e już chyba dobrze wszystko,tzn. póki co nic mi na maila nie dochodzi czyli wnioskuje na to że nie mam żadnych nowych PW. Jak coś dam znać.

Gdy jesteś smutny to pomyśl że kiedyś byłeś najszybszym plemnikiem...tudzież zostałeś zesłany przez snikersjanów ;)

Gość

Postautor: Gość » pt lip 07, 2006 9:15 pm

Mam pewne pytanie, na które szukam odpowiedzi wśród was ;)NIe szukałam jesczze jej po forum, wiec nie krzyczcie, jeśli ona gdzies jest :D

Otóż chodzi o to, że na mojego @ przychodzi powiadomienie z forum, o każdym nowym poście, cholera, nie umiem tego zrobić zeby to nie przychodziło, bo ja mam czasami po 65 wiadomości...
Gość

Postautor: Gość » pt lip 07, 2006 9:29 pm

WIADOMOSC MASZ NA MAILU:

Jeżeli chcesz zaprzestać obserwacji tego tematu możesz albo kliknąć
odnośnik "Przestań śledzić ten temat", który znajdziesz na dole strony z
powyższym tematem, albo klikając poniższy odnośnik:

i tu masz ten odnosnik :wink:

Pozdrawiam 8)
Gość

Postautor: Gość » ndz lip 09, 2006 7:42 pm

Bonita - i jeszcze musisz zaznaczyć u siebie w profilu, że sobie nie życzysz tych powiadomień.
Gość

Postautor: Gość » ndz lip 09, 2006 8:54 pm

UuU/... dziekuje dziekuje za wszystkie wskazówki :D

Coś tam porobiłam ale nadal przychodzą :D:D:D

Wróć do „Komentarze na temat strony”