Problemy z logowaniem - jak unikac i rozwiazywac

Wypowiedz się wprost na temat tego co zespół DŻEM ma do zaprezentowania w Internecie

Moderatorzy: Piotrek, Radek, smar666

Awatar użytkownika
olusia11

Problemy z logowaniem - jak unikac i rozwiazywac

Postautor: olusia11 » sob cze 03, 2006 10:56 am

ludzie, kiedy tylko chce wejsc obojetne na co na tej stronie trzeba sie raczej zalogowac ale wciaz pisze to samo haslo ale pisze blad logowania
kiedy chce wejsc na czat pisze ze taki uzytkownik nie istnieje!!!!
to wpadlam na pomysl zeby sie zarejestrowac od nowa, ale nie wiem jak to zrobić?????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Gość

Postautor: Gość » sob cze 03, 2006 11:10 am

Napisz do Piotrka on niech Cie skasuje i zarejestruj sie jeszcze raz ale z tego co sie orientuje moze chyba tez zmienic Ci haslo bez kasowania profilu oto jego namiary: piotrek@dzem.com.pl
Piotrek
Kontaktowanie:

Re: Jak się wyrejestrować????

Postautor: Piotrek » sob cze 03, 2006 11:11 am

olusia11 pisze:ludzie, kiedy tylko chce wejsc obojetne na co na tej stronie trzeba sie raczej zalogowac ale wciaz pisze to samo haslo ale pisze blad logowania
kiedy chce wejsc na czat pisze ze taki uzytkownik nie istnieje!!!!
to wpadlam na pomysl zeby sie zarejestrowac od nowa, ale nie wiem jak to zrobić?????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

1. dlaczego napisalas temat jak sie wyrejestrowac skoro chcesz sie rejestrowac.
2. z kontem wszystko jest w jaknajlepszym porzadku o czym swiadczy chociazby to ze napisalas posta na formu.
3. jesli masz problemy to sposobem nie jest ponowna rejestracja tylko zwrocenie sie o pomoc np. do mnie (piotrek@dzem.com.pl) i podanie szczegolow dotyczacych Twoich problemow (jakie konto, jaka przegladarka, jaki system operacyjny komputera).

Pozdrawiam
Gość

Postautor: Gość » sob cze 03, 2006 11:17 am

Piotrek jej chyba nie chodzi o ta stronke tylko o stronke glowna kiedys tez mialem problemy z haslem nie wiem czemu pisalo ze jest bledne, ale po kilku razach sie udalo

Pozdrawiam 8)
Piotrek
Kontaktowanie:

Postautor: Piotrek » sob cze 03, 2006 11:28 am

przemo12 pisze:Piotrek jej chyba nie chodzi o ta stronke tylko o stronke glowna kiedys tez mialem problemy z haslem nie wiem czemu pisalo ze jest bledne, ale po kilku razach sie udalo

Pozdrawiam 8)

nie zmienia to faktu ze temat powinien byc czytelnie zadany, problem zgloszony do mnie a nie obchodzony okrezna droga - ponowna rejestracja, ktora powoduje jedynie sztuczne puchniecie bazy...

Co do logowania widze kilka mozliwych przyczyn - niestety bez konkretnych informacji od samej zarejestrowanej niewiele jestem w stanie zdzialac..:)

A tak BTW: Przemo - dlaczego nic nie napisales mi ze do czatu nie mozna sie zalogowac ? :)
Gość

Postautor: Gość » sob cze 03, 2006 1:12 pm

A bo to bylo dawno i bylem mlody:) i nie wiedzialem do kogo pisac ale to bylo na tej glownej stronce np jak chcialem dodac lub zaglsoowac na zdjecia na chat rzadko wchodze

Pozdrawiam 8)

PS Piotrze juz wszystko smiga odnosnie tego mojego problemu z poczta DZIEKI
Piotrek
Kontaktowanie:

Postautor: Piotrek » sob cze 03, 2006 1:17 pm

przemo12 pisze:PS Piotrze juz wszystko smiga odnosnie tego mojego problemu z poczta DZIEKI

czyli w rzeczywistosci nie jestem taki straszny na jakiego mnie forum wykreowalo??? ;)
Gość

Postautor: Gość » sob cze 03, 2006 1:29 pm

NO to chyba ostatni pochwalny post bo nas posadza o prywate. ale chcialbym napisac ze jezeli ktos cos ma to niech mowi w 4 oczy bo ja sobie porozmawialem i co nie co juz wiem (ah jaki jestem madry 8) ) i wiem mniej wiecej jak to wszystko dziala itd

Wiec jeszcze raz przepraszam i pozdrawiam :lol:
Awatar użytkownika
olusia11

Postautor: olusia11 » ndz cze 04, 2006 9:23 am

dobra sory za klopot juz wszystko gra

Wróć do „Komentarze na temat strony”