Nowy dział

Wypowiedz się wprost na temat tego co zespół DŻEM ma do zaprezentowania w Internecie

Moderatorzy: Piotrek, Radek, smar666

Gość

Postautor: Gość » pn kwie 30, 2007 1:50 pm

Nie wiem po co robić nowy dział jeszcze w stylu "śmietnika". Porozglądajcie się po forum- niektóre tematy zostały założone w 2005 i mimo, że są tak przeterminowane i aktualnie niepotrebne nie są usuwane. W pierwszej chwili znalezienia się na tym forum ucieszyłem się z aktywności fanów ale gdy tylko przeczytałem niektóre posty to zwątpiłem w teorię ewolucji- autorzy pewnych postów widoczne mają 8 lat i nie dorośli jeszcze do korzystania z for dyskusyjnych.
Gość

Postautor: Gość » śr maja 23, 2007 8:39 pm

Ja też jestem za powołaniem działu "Inne zespoły", bo np. na forum Oddziału Zamkniętego nikt się nie wypowiada, a tu przecież jest zdecydowanie dużo ludzi chętnych do dyskusji
Gość

Postautor: Gość » śr maja 23, 2007 9:41 pm

popieram Marcinka - myślę, że temat dotyczący innych Zespołów pozwoliłby się forumowiczom wypowiedziec szerzej/wygadać a także poznać siebie nawzajem.

Np www.overkill.pl , które jest fc Metalliki, nie ogranicza się jedynie do rozmów na temat tego Zespołu, ale równiez dyskusje trwają na temat innych metalowych kapel, np Megadeth (w końcu Mustaine grał kiedyś w Metallice), Suicidal Tendencies (Rob Trujillo obecnie gra na basie w Metallice) czy wszelkich poczynaniach byłego basisty M - Jason'a Newsted'a.
Jest też także temat dotyczący bluesa ... 8)

natomiast na forum panuje żelazna dyscyplina ...
Gość

Postautor: Gość » czw maja 24, 2007 6:07 pm

Marcinek pisze:Ja też jestem za powołaniem działu "Inne zespoły", bo np. na forum Oddziału Zamkniętego nikt się nie wypowiada, a tu przecież jest zdecydowanie dużo ludzi chętnych do dyskusji

widocznie nikt nie ma nic do powiedzenia na temat tego zespołu...
Gość

Postautor: Gość » czw maja 24, 2007 9:08 pm

maciejka_jchs pisze:popieram Marcinka - myślę, że temat dotyczący innych Zespołów pozwoliłby się forumowiczom wypowiedziec szerzej/wygadać a także poznać siebie nawzajem.

Np www.overkill.pl , które jest fc Metalliki, nie ogranicza się jedynie do rozmów na temat tego Zespołu, ale równiez dyskusje trwają na temat innych metalowych kapel, np Megadeth (w końcu Mustaine grał kiedyś w Metallice), Suicidal Tendencies (Rob Trujillo obecnie gra na basie w Metallice) czy wszelkich poczynaniach byłego basisty M - Jason'a Newsted'a.

natomiast na forum panuje żelazna dyscyplina ...

No tak na fc Metallici rozmawia sie o innych zespołach... ale o takich innych zespołach, które i tak... jak sama podkreśliłaś... mają związek z Metallicą, więc wydaje mi sie ze podany przez Ciebie przykład nie jest za dobry.

A tak nawiązując jeszcze do tego przykładu, to nie do końca rozumie gdzie tu widzisz jakąś "żelazną dyscyplinę" W końcu u nas też były i są rozmowy o innych zespołach: Cree, Harlem,...., Nie Bo :wink:
Ostatnio zmieniony czw maja 24, 2007 9:15 pm przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.
Gość

Postautor: Gość » czw maja 24, 2007 9:13 pm

Aki - to był przykład, który akurat na szybko przyszedł mi do głowy. Rozmawiamy także o Slayerze, Sepulturze, Ozzym, Aerosmith, Stonesach, hip hopie, naszej pracy etc - słowem, szeroki wachlarz tematyczny.

odnośnie dyscypliny - na overkill'u gdyby ktoś pokłócił się w temacie o śmierci Cliffa Burtona (pierwszego basisty Metalliki, który zginął w wypadku), tak jak tu w temacie o śmierci Goli, to poleciałby ban za banem (a nie kilka ostrzeżeń)
Ostatnio zmieniony czw maja 24, 2007 9:20 pm przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.
Gość

Postautor: Gość » czw maja 24, 2007 9:18 pm

maciejka_jchs pisze:Aki - to był przykład, który akurat na szybko przyszedł mi do głowy.

A ja na szybko wyraziłam swoją opinię :wink:
Gość

Postautor: Gość » wt maja 29, 2007 5:17 pm

Jest taki temat załozony juz w dziale inne tak?
Ale pomysł z działem jest całkiem w porządku. Chodzi o zakladanie osobnych tematów dla konkretnych zespołów lub rodzajów muzycznych. W sumie fajna promocja i rozwija upodobania muzyczne i horyzonty dla wielu. Raczej na tak.
Awatar użytkownika
kanciok
Kontaktowanie:

Postautor: kanciok » śr cze 06, 2007 9:05 am

Myślę , że potrzebny jest tu dział "Hyde Park" wiem, że to oficjalne forum poważnego zespołu Dżem, ale upust fantazji zwanej nie raz głupotą przez innych też by się przydał. (Nawiasem mówiąc, miał bym gdzie się rozwijać:) ) Jesteśmy tylko ludźmi a odrobina chumoru połączonego z off topem nikomu nie zaszkodzi :)
WFC Dzem - Wirtualny Fan Club Dzemu
Sikając z wiatrem
idziesz na łatwiznę!
www.kanciok.fora.pl
Gość

Postautor: Gość » śr cze 06, 2007 12:43 pm

Ohohoho a ile to już było propozycji zrobienia takiego działu :D :D:D:D
Fajnie by było ... I może mniej offtopów w działach poświeconych zespołowi by było :D Ale cóż pewnie się nie doczekamy ...
Gość

Postautor: Gość » śr cze 06, 2007 10:23 pm

tak taki dzial by sie przydal :) zgadzam sie z reszta :P
Gość

Postautor: Gość » pt cze 08, 2007 5:57 pm

kanciok pisze:Myślę , że potrzebny jest tu dział "Hyde Park" wiem, że to oficjalne forum poważnego zespołu Dżem, ale upust fantazji zwanej nie raz głupotą przez innych też by się przydał.

I bez zakładania osobnego działu ta epidemia się szerzy, przechądząc od czasu do czasu mniejsze, bądź większe mutacje.
Awatar użytkownika
idonina

Postautor: idonina » czw sie 23, 2007 7:59 pm

Ja uważam że jednak przydał by się dział " Inne zespoły " i dział " Hyde Park ". :D
Gość

Postautor: Gość » czw sie 23, 2007 8:03 pm

idonina pisze:Ja uważam że jednak przydał by się dział " Inne zespoły " i dział " Hyde Park ". :D

To jest Oficjalne Forum Dżemu, a nie innych zespołów. Nie widze potrzeby zakładania takiego działu. :roll:
Gość

Postautor: Gość » czw sie 23, 2007 8:06 pm

idonina pisze:Ja uważam że jednak przydał by się dział " Inne zespoły " i dział " Hyde Park ". :D

jak chcesz inne zespolu to przejdz na forum Okolic Bluesa

Wróć do „Komentarze na temat strony”