Nowy dział

Wypowiedz się wprost na temat tego co zespół DŻEM ma do zaprezentowania w Internecie

Moderatorzy: Piotrek, Radek, smar666

Gość

Postautor: Gość » pn paź 24, 2005 4:14 pm

Agnieszka* pisze:
Scypion pisze:a na dodatek ukrywasz miejsce swego zamieszkania co juz w zupełności dyskwalifkuje Twoje zdanie ...

czy ten fakt az tak bardzo Cie boli???..:P

bez pozdrowien..
kamilka: naprawde taki byl argument... wtedy wszystko mi opadlo..;)
gdyby Twojego poparcia bylo za malo dam tez QuorthoNowi swoje..;)
z pozdrowieniami..:)

wlaśnie udowodniłaś absolutny brak zrozumienia ironii, dowcipu itp.
Agnieszka*

Postautor: Agnieszka* » pn paź 24, 2005 4:46 pm

Scypion pisze:
Agnieszka* pisze:
Scypion pisze:a na dodatek ukrywasz miejsce swego zamieszkania co juz w zupełności dyskwalifkuje Twoje zdanie ...

czy ten fakt az tak bardzo Cie boli???..:P

wlaśnie udowodniłaś absolutny brak zrozumienia ironii, dowcipu itp.

uwierz mi, ze mam wieksze zmartwienia od tego, zeby zastanawiac sie nad sposobem wyrazania Twojej ironii... to jest slowo pisane... zeby go zabarwic ironia, dowcipem czy inna emocja dali nam tu pare "mordek"...

popatrz spokojnie... i porownaj... a potem odpowiedz (sobie): czy te dwie wypowiedzi maja takie samo znaczenie..

"a na dodatek ukrywasz miejsce swego zamieszkania co juz w zupełności dyskwalifkuje Twoje zdanie ..."

"a na dodatek ukrywasz miejsce swego zamieszkania co juz w zupełności dyskwalifkuje Twoje zdanie ...;) "
...mam rece w kieszeniach... /S.W./
Gość

Postautor: Gość » pn paź 24, 2005 5:32 pm

dzemek01 pisze:Tak się z Rolusem zastanawiamy, że ostatnio nie ma "młodej krwi" na forum, kogoś zrównoważonego, kto by wniósł coś nowego.Wielu użytkowników ma już po 200-300 postów, w większości tematów już się wypowiedzieli.Nowe tematy powstają przy okazji koncertów.Ciężko jest już coś wymyślić związanego z Dżemem, co nadawałoby by się na tą stronę.Codziennie myślę nad tym, ale żaden porządny temat nie wchodzi mi do głowy.Nie wiem co w tej sytuacji zrobić.

Dobra przyznaje nie doczytałam Twojego posta, ale już nadrabiam zaległości Obrazek i tylko nie mów, że "czytasz sobie temat a tu ci nagle wyjeżdzają poza niego", bo sam zasiałeś ziarenko, odzewu.
Nie liczy się "młoda krew", starzy użytkownicy, bądź co bądź pisząc tu przez rok, dwa lata, trzy lata, etc... wnoszą w to forum"cząstke siebie", jeśli jednak nie potrafimy "zaspokoić siebie nawzajem" to jednym słowem kiszka..., bo skoro już nikt nic nie ma do powiedzenia to moze wymeldujmy się stąd i czekamjy na "nowych" wtedy rzucimy się na nich, bo "świeża krew", to nowe poglądy, inne doświadczenia, ale nie na tym rzecz polega, jeśli coś tu "budujemy" to starajmy się tego trzymać, starajmy "dopełniać" swe poglądy, etc... (to tyczy się "Wielu użytkowników ma już po 200-300 postów, w większości tematów już się wypowiedzieli") nigdy nic nie zostanie powiedziane do końca.
A co do topiców związanych z Dżemem, ja się w sumie nie dziwe, ze nic konstruktywnego do głowy nie przychodziło, a co w tej sytuacji zrobić? -nic, czekać, aż komuś coś wpadnie ciekawego do głowy. W ten czas możnaby porozmawiać o innych zespołach jak to Benson wczesniej proponował, ale cichosza...a dlaczego?, bo to forum Dżemu? Obrazek i co z tego?, to nie znaczy, że nie można o czymś/kimś innym wymienić poglądy, no tak lepiej robić off topy i mieć z tego radoche. W owym momencie, godnym ropatrzenia jest pomysł kolegii -QuorthoN'a, o "wyprudukowaniu" nowego działu, tam moga, choć nie muszą być tworzone topici, które powodowałby "burze klawiatury", coś z polityki, z życia wzięte, ciekawostki, etc..."Młoda krew" jest chwilowym zaspokojeniem, pojawi się, zniknie i znów będzie cicho i znów "to" napiszesz i tak do nieskończoności, zatem nie ma co czekać na "nowych" tylko trza trzymać to co się ma.
Gość

Postautor: Gość » pn paź 24, 2005 6:49 pm

Wszystko pieknie,ladnie,tylko co na to panowie admini?Mozna zalozyc temat pn."Hyde Park"ale wtrąci sie allegorn i powie ze to nie ma nic wspólnego z Dżemem albo ze zespoł sobie nie zyczy takiego topicu po czym temat zostanie przez pana A. zaorany.Już nieraz takie praktyki miały tu miejsce z tego co zauwazyłem.A to-jak juz ktoś tu dużo wczesniej zauwazył -najszybszy sposób do uśmiercenia tego forum,co w zasadzie juz ma miejsce.To forum po prostu umiera smiercią naturalną...przynajmniej w moim odczuciu.Brakuje tutaj własnie tego co kamila tak ładnie nazwała "burzą klawiatur".Bo na pewno nie da sie do takiego czegoś zaliczyć tematów w rodzaju"jaki dżem lubisz i co do tego pijesz";/ Z drugiej strony wszelkie próby jakichś kontrowersyjnych dyskusji czy też zakładania tematów mogacych znacznie ozywić to forum są w zarodku niszczone przez ...wiadomo kogo.
Gość

Postautor: Gość » śr paź 26, 2005 8:48 pm

QuorthoN: założymy klub, samotnych, nie wysłuchanych, apelujących do ludu, ludzi? ObrazekObrazek, hyhy
Gość

Postautor: Gość » śr paź 26, 2005 8:56 pm

Ale zanim to zrobimy to odwiedźmy najblizszy monopol Obrazek
Gość

Postautor: Gość » śr paź 26, 2005 9:01 pm

QuorthoN pisze:Ale zanim to zrobimy to odwiedźmy najblizszy monopol Obrazek

spoko oko, w barku grzeje się już jakiś % (nalewki domowej roboty, z dzikiej róży, mhmm.. pycha) Obrazek
Gość

Postautor: Gość » śr paź 26, 2005 9:32 pm

Zaczyna sie ROTFLowo robić,to mi sie podoba ObrazekObrazek
nora__

Postautor: nora__ » śr paź 26, 2005 10:08 pm

kamila pisze:
QuorthoN pisze:Ale zanim to zrobimy to odwiedźmy najblizszy monopol Obrazek

spoko oko, w barku grzeje się już jakiś % (nalewki domowej roboty, z dzikiej róży, mhmm.. pycha) Obrazek

trza tak było od razu! czy nie pisałam już że was popieram? :P
Agnieszka*

Postautor: Agnieszka* » czw paź 27, 2005 7:43 am

kamila pisze: założymy klub, samotnych, nie wysłuchanych, apelujących do ludu, ludzi? ObrazekObrazek, hyhy

a ja tradycyjnie skarbnikiem chcialabym zostac?? ;)

gdyby trzeba bylo to dam nawet lapowke... :lol:
Gość

Postautor: Gość » czw paź 27, 2005 9:09 am

W jakiej formie ta łapówka?Obrazek
Agnieszka*

Postautor: Agnieszka* » czw paź 27, 2005 9:27 am

QuorthoN pisze:W jakiej formie ta łapówka?Obrazek

mialam na mysli alkoholowa forme... chociaz... nie wiem jakie lapowki prezes bedzie preferowal.. :mrgreen:
Gość

Postautor: Gość » czw paź 27, 2005 10:58 am

Najpierw musimy wybrac tego prezesa Obrazek
Nieskromnie zaproponuje siebie Obrazek
A jak juz zostane ewentualnie wybrany,to powiem jakie łapówki preferuje
Agnieszka*

Postautor: Agnieszka* » czw paź 27, 2005 11:56 am

no nie wiem czy jakis inny kandydat odwazy sie podjac taka rywalizacje.. :lol:

zastanawiam sie czy lapowkowe motywy nie sa glowna przyczyna Twoich dazen.. :?: :wink:
Gość

Postautor: Gość » czw paź 27, 2005 2:45 pm

Agnieszka* pisze:no nie wiem czy jakis inny kandydat odwazy sie podjac taka rywalizacje.. :lol:

ja ja ja, podejme się wyzwania Obrazek
a tak swoją drogą, mowa o % to już "wszyscy" chętni do spółki ObrazekObrazek, hehe.

Wróć do „Komentarze na temat strony”