Mało Ryśka

Wypowiedz się wprost na temat tego co zespół DŻEM ma do zaprezentowania w Internecie

Moderatorzy: Piotrek, Radek, smar666

Gość

Mało Ryśka

Postautor: Gość » śr lis 08, 2006 9:59 am

Trochę jestem zawiedziony tą stroną według mnie na tej stronie brakuje RR, Mogłby powstać specjalny dział poświęcony Ryśkowi, gdzie by znalazła się jakaś bogatsza biografia, może jakieś tapety z RR, cytaty Ryska i o nim, może jakieś archiwalne fragmenty koncertów, żeby młodzi mogli zobaczyć i usłyszeć jak śpiewał i zachowywał się na koncertach.

Co wy na to?

Jeśli taki lub podobny temat już był to proszę go usunać.
Gość

Postautor: Gość » śr lis 08, 2006 2:02 pm

Nie rozumiem cię na oficjalnej stronie DŻEMU jest przynajmneij dla mnie wystarczająco. A jesli się chce posłuchac nagrania Ryśka z tamtych lat no to trza zakupić płytkę z tamtych lat . :wink:
Gość

Postautor: Gość » śr lis 08, 2006 2:44 pm

Malo masz informacji na oficjalnej stronie ?? a jesli nie to w internecie jest tego mnustwo ;] a co do utworow to tak jak poprzednik zachecam do kupna plytki ;D pozdrofka
Gość

Postautor: Gość » śr lis 08, 2006 2:58 pm

A co do biografii zachęcam do kupna książki. Wielu forumowiczów na pewno czytało jakąś lekturkę więc po co mamy się powtarzać.
Dżem to nie głównie Rysiek, o nim chyba wystarczająco na tym forum.
A co do fragmentów koncertów, to są do tego specjalne tematy. Co kto ma to się dzieli ;)
Awatar użytkownika
cieszyn

Postautor: cieszyn » śr lis 08, 2006 3:19 pm

Wejdź na youtube.com jest troche fajnych rzeczy z Ryśkiem
Gość

Re: Mało Ryśka

Postautor: Gość » śr lis 08, 2006 6:05 pm

Bula87 pisze:Trochę jestem zawiedziony tą stroną według mnie na tej stronie brakuje RR, Mogłby powstać specjalny dział poświęcony Ryśkowi, gdzie by znalazła się jakaś bogatsza biografia, może jakieś tapety z RR, cytaty Ryska i o nim, może jakieś archiwalne fragmenty koncertów, żeby młodzi mogli zobaczyć i usłyszeć jak śpiewał i zachowywał się na koncertach.

Co wy na to?

Ja mysle nad otworzeniem wlasnego forum juz w sumie jest pare taematow ja dalem takich przykladowych ale nie wiem czy dam rade nim kierowac bo to odpowiedzialne zadanie
Gość

Postautor: Gość » śr lis 08, 2006 11:34 pm

Nie rozumiecie mnie, książkę o Ryśku przeczytałem i balladę też, i myśle żę to co jest na stronie to jes za mało dla człowieka co o nim by chciał się coś więcej dowiedzieć(a na książke go nie stać), i mysle że strona Dżemu to najlepsze miejsce tych informacji, i nie chciałbym żeby tam były piosenki, tylko fragmenty koncertów(filmy) bo są rewelacyjne.
Gość

Postautor: Gość » czw lis 09, 2006 4:06 pm

Bula87 pisze:i myśle żę to co jest na stronie to jes za mało dla człowieka co o nim by chciał się coś więcej dowiedzieć

www.dzem.com.pl

a nie..

www.RYSZARD_RIEDEL.com.pl
Gość

Postautor: Gość » czw sty 25, 2007 10:32 pm

moim zdaniem ilośc jest odpowiednia...istnieje coś takiego jak google i tam pewnie znajdziesz mnóstwo info na temat RR
Gość

Postautor: Gość » czw kwie 03, 2008 1:20 pm

Moim zdaniem jest za mało informacji o Ryśku może to celowe? nie wiem?
Ale według mnie Rysiek stał sie symbolem zespołu Dżem przynajmniej dla mnie.
Więc na oficjalnej stronie powinno być o całym zespole jak i o każdym z osobna.
boston

Postautor: boston » czw kwie 03, 2008 2:13 pm

Na oficjalnej stronie zespołu jest umieszczona biografia RR. Wiadomo, że Rysiek kojarzy sie bardzo z Dżemem i na odwrót. Ale są też chyba na forum tematy bezpośrednio związane z Nim.
Dla mnie też jest za mało o Riedlu na tej stronie dlatego szukam gdzie indziej - i znajduję. Poszperaj w internecie.
A swoją drogą stosunek niektórych "fanów" Dżemu do Ryśka jest dla mnie nieodgadnioną zagadką. :wink:

Wróć do „Komentarze na temat strony”