Kasowanie tematow

Wypowiedz się wprost na temat tego co zespół DŻEM ma do zaprezentowania w Internecie

Moderatorzy: Piotrek, Radek, smar666

Awatar użytkownika
smar666

Postautor: smar666 » czw sty 11, 2007 10:38 pm

przemo12 pisze:Piotr twierdzi ze zespol jest przeciwny wprowadzeniu regulaminu (tak mi kiedys powiedzial)

To dlaczego nie napisał tego tu, by wszyscy mogli to zobaczyć, co jednocześnie zakończyłoby jakiekolwiek dyskusje na temat regulaminu??

pozdrawiam smar666
OFC "Skazani na Bluesa"
Piwko jedno, albo dwa....no i słoik Dżemu
Gość

Postautor: Gość » czw sty 11, 2007 10:48 pm

Hm,a czymże umotywował Jasnie Szanowny Pan Admin to,ze nie chce tutaj regulaminu?
Gość

Postautor: Gość » czw sty 11, 2007 10:52 pm

Takową Wolą Zespołu
Gość

Postautor: Gość » czw sty 11, 2007 11:35 pm

po pierwsze to nie powiedzial zespol tylko Piotrek mi tak mowil, zreszta Adiemu chyba tez po jednym z koncertow jak byly bodajze AWF-alia.

bo niestety to kwestia niewyjasniona przed Adminow, wiec pisze to co wiem, i nie wystepuje w niczyim imieniu.

Aczkolwiek uwazam ze trzeba jednoznacznie napisac jak wyglada sprawa z regulaminem, i czemu tematy sa kasowane skoro maja wziecie.

nie sa na temat Dzemu?? brzmial jeden z postow Piotra

to prosze skasowac pilke nozna, sport, ksiazki, filmy, przeciez jest pelno stron w ktorych mozna o tym pisac.

to jest forum zespolu Dzem i jego uczestnicy maja sie poznac lepiej. pozartowac, i porozmawiac na powazne tematy, natomiast tak jak Ty pozwole sobie uzyc wyobrazni i "jakbym pierwszy raz był na tym forum, i czytal posty uzytkownikow, to szczerze ? ".......

szczerze pomyslalbym ze to banda sztywniakow, nie majaca poczucia humoru,a oboje wiemy ze tak nie jest ale niestety KTOS robi wsyzstko by tak bylo, i moge sie z Piotrem zalozyc ze jakby wykasowal tzw. inne tematy, i zostawil tylko Dzemowe to srednia odwiedzin by drastycznie zmala, bo ilez mozna pisac co sadzisz o Macku, Janku, itd......
Gość

Postautor: Gość » pt sty 12, 2007 12:14 am

Ja tylko dodam,iz to ,ze to forum prezentuje wciąz słaby poziom,to w duzej mierze,w BARDZO DUŻEJ mierze wina administracji tegoż forum.
BlackAngel
Kontaktowanie:

Postautor: BlackAngel » pt sty 12, 2007 8:05 pm

No dobra. Podnieśmy poziom samymi mądrymi wypowiedziami na temat. Dodajmy może jeszcze tematy natury technicznej, kącik filozoficzny i wędkarski. Będzie mega poważnie i profesjonalnie.
Bo ludzie na tym forum dzielą się na tych, którzy forum traktują śmiertelnie powaznie, i tych, którzy prócz rozmów o Dżemie chcą też pogadać o innych sprawach, powygłupiać się, poprzegadywać.

Jeśli tak bardzo Wam to nie pasuje to spróbujmy na jakimś koncercie rozmawiać TYLKO O DŻEMIE, nie robić żadnych żartów, nie offtopować na żywo...
Egotrans.
Gość

Postautor: Gość » sob sty 13, 2007 12:48 pm

No dobra. Podnieśmy poziom samymi mądrymi wypowiedziami na temat. Dodajmy może jeszcze tematy natury technicznej, kącik filozoficzny i wędkarski. Będzie mega poważnie i profesjonalnie.

Obawiam sie ze mnie waćpanna nie zrozumiałaś.Komu jak komu ale mnie raczej "powagi" zarzucać nie można ,jesli chodzi o moje udzielanie sie na forum.
Bo ludzie na tym forum dzielą się na tych, którzy forum traktują śmiertelnie powaznie, i tych, którzy prócz rozmów o Dżemie chcą też pogadać o innych sprawach, powygłupiać się, poprzegadywać.

I całe szczęście ,inaczej było bu to CAŁKIEM do dupy.A tak to czasami bywa tu ciekawie.No,chyba ze do akcji wkroczy JAŚNIE SZANOWNY PAN ADMIN i wywali jakiś temat albo dwa,żeby pokazać wszystkim ze on PANUJE NAD SYTUACJĄ...
BlackAngel
Kontaktowanie:

Postautor: BlackAngel » sob sty 13, 2007 3:40 pm

Wiem misiaku. Nie znaczy, że pisałam przed Tobą, że się ustosunkowuję tylko do Twojej wypowiedzi. Gdyby tak było zwróciłabym się bezpośrednio.
Teraz pisze odnośnie tego, co mówiłeś. Fakt, jesteś luzacki facet, co widac w wypowiedziach.
No i trzeba takich ludzi jak Ty i ja na forum, żeby nie było do dupy. Szkoda tylko, że jeśli o offtopy chodzi to zazwyczaj ja dostaję baty... Nie dalej jak kilka dni temu miałam tak, już drugi raz w mej karierze tu na forum. Ktoś musi przyjąć postawę Stańczyka...
Egotrans.
Gość

Postautor: Gość » ndz sty 14, 2007 1:06 pm

To ty mnie lubisz? :oops:
BlackAngel
Kontaktowanie:

Postautor: BlackAngel » ndz sty 14, 2007 1:34 pm

QuorthoN pisze:To ty mnie lubisz? :oops:

Tak, lubię Cię stary :P
To takie dziwne no nie? Ale trzeba wyciągać do ludzi pomocną dłoń, no nie? :P
Egotrans.
Gość

Postautor: Gość » ndz sty 14, 2007 1:40 pm

Kurde,dzioucha,musza sie kiedyś z tobą napić.Widze ze czaisz kult. :twisted:
BlackAngel
Kontaktowanie:

Postautor: BlackAngel » ndz sty 14, 2007 1:42 pm

QuorthoN pisze:Kurde,dzioucha,musza sie kiedyś z tobą napić.Widze ze czaisz kult. :twisted:

Noo, Tyś swój chop jest. Twoja Staro tyż :P
A będziesz miał szkrab problem z napiciem się, bo ja piwa nie piję. Jak już to proponuję wina (ale nie tanie!!), likiery, nalewkę wiśniową, Baileysa albo absynt. Co Ty na to?
Egotrans.
Gość

Postautor: Gość » ndz sty 14, 2007 1:44 pm

bo ja piwa nie piję.

A czy ja cos pisalem o piwie?

Jak już to proponuję wina (ale nie tanie!!), likiery, nalewkę wiśniową, Baileysa albo absynt. Co Ty na to?

Kazdy z wymienionych trunków zasługuje na uwage.Czyli spozycie w milym gronie.
Awatar użytkownika
Rolus

Postautor: Rolus » ndz sty 14, 2007 4:38 pm

smar666 pisze:
przemo12 pisze:Piotr twierdzi ze zespol jest przeciwny wprowadzeniu regulaminu (tak mi kiedys powiedzial)

To dlaczego nie napisał tego tu, by wszyscy mogli to zobaczyć, co jednocześnie zakończyłoby jakiekolwiek dyskusje na temat regulaminu??

pozdrawiam smar666
OFC "Skazani na Bluesa"

Dżem z czatu WOŚP:

Rolus: Aby zakończyć trwające dyskusje - powiedzcie czy jesteście za wprowadzeniem regulaminu na forum dzem.com.pl ?

DŻEM: Chodzi o to żeby nie było wulgaryzmów, ale żeby była jednak swoboda wypowiedzi, na 100 osób znajdzie się jeden, który mąci wodę, drąży temat i robi to ewidentnie złośliwie, wiedząc, że znajduje się w bezpiecznej odległości siedząc przed monitorem komputera.

Wróć do „Komentarze na temat strony”