Kasowanie tematow

Wypowiedz się wprost na temat tego co zespół DŻEM ma do zaprezentowania w Internecie

Moderatorzy: Piotrek, Radek, smar666

Gość

Postautor: Gość » pt gru 29, 2006 11:35 am

Bonita pisze:Przemo12, no wlasnie! ja tu chcialam pewnego pieknego wieczoru wrzucic linka gdzie przedszkolaki wypowiedaja sie nt porodu (to co ci wyslslam na gg) a tu KUKU ni mo tamatu :shock:

http://www.megaupload.com/?d=K9BHSSXU

mocie, ściągnijcie se, dobre ;)

ale strata...
BlackAngel
Kontaktowanie:

Postautor: BlackAngel » śr sty 10, 2007 8:13 pm

A ja się jeszcze uczepię tego niby linka do czegoś, gdzie obrażali Dżem..
Pytanie czy to miało sens..? Ja wiem i rozumiem, że my, jako FC nie powinniśmy tolerować czegoś takiego i takie bluzgi mogą nam uwłaczać... Ale może warto się zmierzyć z takim wyzwaniem i nie kasowac następnym razem.. To, że skasujemy nie znaczy, że problemu nie ma. Co sądzicie na ten temat?

A koszenie topiców... hmm.. W sumie.. Można czasem się powygłpuać prawda? Nie musi to być przecież mega poważne forum. Złoty środek - i tematy ku rozrywce i zabawie, i poważne.
Tyle.
Egotrans.
Gość

Postautor: Gość » śr sty 10, 2007 10:01 pm

BlackAngel pisze:A ja się jeszcze uczepię tego niby linka do czegoś, gdzie obrażali Dżem..
Pytanie czy to miało sens..? Ja wiem i rozumiem, że my, jako FC nie powinniśmy tolerować czegoś takiego i takie bluzgi mogą nam uwłaczać... Ale może warto się zmierzyć z takim wyzwaniem i nie kasowac następnym razem.. To, że skasujemy nie znaczy, że problemu nie ma. Co sądzicie na ten temat?

Prawdziwa cnota krytyki się nie boi.
BlackAngel
Kontaktowanie:

Postautor: BlackAngel » śr sty 10, 2007 10:02 pm

Dokładnie tak. Chciałam to napisac, ale czekałam, żeby ktoś podchwycił temat...
Egotrans.
Awatar użytkownika
smar666

Postautor: smar666 » śr sty 10, 2007 10:51 pm

BlackAngel pisze:Dokładnie tak. Chciałam to napisac, ale czekałam, żeby ktoś podchwycił temat...

NIkt nie podchwycił, bo nie ma tu cnotek :lol:

Co do tematu skasowania tamtego topicu - ja osobiscie nie widzę celu by taki istniał. Jedyne co by w nim było to potok bluzgów na temat tych idiotów :wink: To już lepiej założyć temat: "Najlepsza wiazanka bluzgów" :wink:

Zresztą mi osobiscie byłoby szkoda marnować czasu na wygłoszenie dłuzszej opini na temat takiego zajscia. Po co komentować coś co komentarza nie potrzebuje.

pozdrawiam smar666
OFC "Skazani na Bluesa"
Piwko jedno, albo dwa....no i słoik Dżemu
Gość

Postautor: Gość » śr sty 10, 2007 10:53 pm

Smar owszem ale wczesniej jeszcze zostal skasowany temat z Linkami smiesznymi itd.... jeden z wiodacych tematow, nie mozna byloby samych postow skasowac a nie caly dorobek linkow stron??
Piotrek
Kontaktowanie:

Postautor: Piotrek » śr sty 10, 2007 11:16 pm

przemo12 pisze:Smar owszem ale wczesniej jeszcze zostal skasowany temat z Linkami smiesznymi itd.... jeden z wiodacych tematow, nie mozna byloby samych postow skasowac a nie caly dorobek linkow stron??

w tej materii polecam inne dedykowane fora np. na stronie www.joemonster.org :)

Pozdrawiam
Gość

Postautor: Gość » śr sty 10, 2007 11:29 pm

Piotrek pisze:
przemo12 pisze:Smar owszem ale wczesniej jeszcze zostal skasowany temat z Linkami smiesznymi itd.... jeden z wiodacych tematow, nie mozna byloby samych postow skasowac a nie caly dorobek linkow stron??

Pozdrawiam

Swietnie.Mamy tu temat o kinie i filmach w ogóle,moze w takim razie zamknij go i każ nam sie przenieśc na jakiś odpowiedni portal.Mamy temat o piłce noznej,to moze tez go zamknij w cholere i kaz nam sie wyniesc na www.pilkanozna.pl .A moze w ogóle wywal wszystkie tematy i zamknij to forum w cholere,co?
Piotrek
Kontaktowanie:

Postautor: Piotrek » czw sty 11, 2007 9:32 am

QuorthoN pisze:
Piotrek pisze:

Pozdrawiam

Swietnie.Mamy tu temat o kinie i filmach w ogóle,moze w takim razie zamknij go i każ nam sie przenieśc na jakiś odpowiedni portal.Mamy temat o piłce noznej,to moze tez go zamknij w cholere i kaz nam sie wyniesc na www.pilkanozna.pl .A moze w ogóle wywal wszystkie tematy i zamknij to forum w cholere,co?

ja nic nikomu nie kaze tylko proponuje...
BlackAngel
Kontaktowanie:

Postautor: BlackAngel » czw sty 11, 2007 1:35 pm

Aha.. No i zamknijmy forum, bo przecież jest www.dzem.com.pl :roll:
Stało się. Nie roztrząsajmy. Mleko się wylało i w sumie racją jest, żeby nie próbowac go zlizać za wszelką cenę...
Może wrócimy topic ze śmiesznymi linkami? Kto się podejmie (i nie patrzcie na mnie :P )
Egotrans.
Awatar użytkownika
smar666

Postautor: smar666 » czw sty 11, 2007 4:41 pm

Ten temat jest tak stary jak to forum....Porblem jest prosty - mimo wielu awantur, klótni nadal nie określono wyraźnie ram tego forum. Nie ma regulaminu - to i nadal będą pojawiały się takie sytuacje. Bo to prawda że nie do końca wiadomo o czym mozemy tu pisać, a o czym nie. Jeśli ktoś nie pamieta to jeszcze jakis rok temu nie było tu żadnego topicu nie zwiazanego z Dżemem....teraz trochę się to zmieniło, ale jak widać problem istnieje nadal.

Piotrze to że trochę 'poluzowano' to ograniczenie dotyczące pisania tylo na tematy związane z Dżemem nie załatwia sprawy. Ludzie poprostu nie wiedzą ile można a ile nie. I dlatego jeśli mam mieć do Ciebie o coś pretensje to jedynie jest to sprawa regulaminu. Wysylałem do Ciebie kiedyś taka propozycję (i chyba nie tylko ja). Pamiętam dobrze, że wprowadzenie takiego 'prawa' nie zależy od ciebie, ale jestem ciekaw jaki jest pogląd zespołu na tą sprawę. Dlatego pytam się teraz. Czy zespół i manager są za wprowadzeniem takiego regulaminu na forum (i liście dyskusyjnej), bo rozumiem że nasze propozycje zostały w/w osobom przedsawione.Czekam na odpowiedź :)

ps. (co do regulaminu listy dyskusyjnej - nie wiem czy coś da, bo chyba jest już za późno....wszyscy wartościowi ludzie, którzy tam czasem coś pisali dawno się zniechecili. A ja osobiscie nadal odbieram te 'śmieci' - tak bo liczba wiadomości napisanych w zgodzie z zasadami jest znikoma, lecz coraz częściej zastanawiam się czy nie usunac tego wszystkiego w pizdu.

pozdrawiam smar666
OFC "Skazani na Bluesa"
Gość

Postautor: Gość » czw sty 11, 2007 6:39 pm

ja nic nikomu nie kaze tylko proponuje...

Swietnie.Jednak w nawiązaniu do wypowiedzi mojego przedmówcy, chciałbym sie dowiedzieć,jakie kryteria są stosowane przy kasowaniu tematów? Bo na moj gust jest tu kilkanascie - co najmniej- bardziej kretyńskich,niż ten o którym tu mowa a który został zaorany.
BlackAngel
Kontaktowanie:

Postautor: BlackAngel » czw sty 11, 2007 7:19 pm

Biorąc pod uwagę wypowiedź Smara myślę, że warto wprowadzić regulamin itd, określić jakieś zasady. Faktycznie zrobiła się wolna Amerykanka, no a ja z tego korzystam 8)
Przyznaję, zrobił się trochę burdel, offtopy lecą równo. Nie powiem, czasem fajnie sobie popisać bzdurki, bo aż język korci, ale rozumiem Was, którzy podchodza do sprawy profesjonalnie i poważnie. Wiem, że może Was to drażnić.
Dlatego uważam, że najlepszym kompromisem byłoby wprowadzenie reguł takich a takich, ale jednoczesnie nie pozbawianie nas możliwości gadania niekoniecznie na temat. Mam tu na myśli stworzenie jednego czy dwóch tematów pt "Hyde Park" gdzie można by było się przegadywać, przekomarzać, robić dygresje itd...

Co Wy na to?
Egotrans.
Awatar użytkownika
smar666

Postautor: smar666 » czw sty 11, 2007 7:26 pm

BlackAngel pisze:Biorąc pod uwagę wypowiedź Smara myślę, że warto wprowadzić regulamin itd, określić jakieś zasady. Faktycznie zrobiła się wolna Amerykanka, no a ja z tego korzystam 8)
[...]
Co Wy na to?

Nie pytaj, bo pytano o to wielokrotnie....jedni są za, inni przeciw. Dlatego mnie interesuje pogląd zespołu na tą sprawe, bo jak wiemy oni tu rządzą. Poczekajmy co Piotr odpisze :) Ja czekam i mam nadzieje, że odopowiedź coś wyjaśni.

smar666
OFC "Skazani na Bluesa"
Gość

Postautor: Gość » czw sty 11, 2007 7:40 pm

Piotr twierdzi ze zespol jest przeciwny wprowadzeniu regulaminu (tak mi kiedys powiedzial)

Wróć do „Komentarze na temat strony”