problem/pytanie

Wypowiedz się wprost na temat tego co zespół DŻEM ma do zaprezentowania w Internecie

Moderatorzy: Piotrek, Radek, smar666

boston

Postautor: boston » pt lut 17, 2006 8:38 pm

Może wiecie dlaczego nie mogę uruchomić archiwum listy dyskusyjnej?
Chciałam się zorientować o czym rozmawiacie i ani razu mi sie nie udało.
:oops:
Gość

Postautor: Gość » pn wrz 04, 2006 9:19 pm

Mam pytanie do administratora forum lub jakiegoś moderatora dlaczego jak zaznacze w profilu żeby pokazywało mój adres email a niestety nie pokazuje czekam na odpowiedz :!:

Ps. zauważyłem również że u nikogo nie pokazuje adresu email :!:
Piotrek
Kontaktowanie:

Postautor: Piotrek » wt wrz 05, 2006 6:25 am

Arcos pisze:Mam pytanie do administratora forum lub jakiegoś moderatora dlaczego jak zaznacze w profilu żeby pokazywało mój adres email a niestety nie pokazuje czekam na odpowiedz :!:

opcja ta jest globalnie wylaczona.

Pozdr
Gość

Postautor: Gość » wt wrz 05, 2006 10:28 am

Piotrek pisze:
Arcos pisze:Mam pytanie do administratora forum lub jakiegoś moderatora dlaczego jak zaznacze w profilu żeby pokazywało mój adres email a niestety nie pokazuje czekam na odpowiedz :!:

opcja ta jest globalnie wylaczona.

Pozdr

Ok już teraz wiem dzięki za odpowiedz również pozdrawiam :)
Gość

Postautor: Gość » wt sty 16, 2007 9:15 pm

Jak pytać to pytać:
Jest jakoś możliwe wprowadzenie opcji ignorowania danego użytkownika i również ignorowanie jakiegoś tematu?
Gość

Postautor: Gość » wt sty 16, 2007 10:08 pm

Tak, nie czytać go (tematu). Z użytkownikiem już może być problem :lol:
Awatar użytkownika
Armin
Kontaktowanie:

Postautor: Armin » czw lut 15, 2007 10:20 pm

Takie małe pytanko odnośnie wyszukiwarki forumowej.. czy coś się popsuło? Czy tylko u mnie nie działa - gdy wpiszę jakiś wyraz (obojętnie jaki) to wyskakuje komunikat, iż "Nie znaleziono tematów ani postów pasujących do Twoich kryteriów"
Nawet gdy wpisałem "Dżem" :shock:
Gość

Postautor: Gość » czw lut 15, 2007 10:22 pm

Armin pisze:Takie małe pytanko odnośnie wyszukiwarki forumowej.. czy coś się popsuło? Czy tylko u mnie nie działa - gdy wpiszę jakiś wyraz (obojętnie jaki) to wyskakuje komunikat, iż "Nie znaleziono tematów ani postów pasujących do Twoich kryteriów"

no u mnie tez tak jest...
chłopaki popsuli forum...:P
psuje jedne :P...ale znajac ich, na pewno zaraz to naprawią :D
Gość

Postautor: Gość » czw lut 15, 2007 10:30 pm

hehe tak to jest jak wzieli Bensona na moderatora :lol:, zaczelo sie :wink:

a ja mam pytanie umie ktos tak bardzo dobrze jezyk angielski bo potrzebyuje pomocnika do tworzenia mojej stronki w jezyku angielskim
Gość

Postautor: Gość » czw lut 15, 2007 10:47 pm

A ja odnoście avatarów.. bo mi się nie chce dodać, mimo iż nie jest za duży.. no i nie wiem, jestem prawie pewna że to mój komputer szwankuje, ale wolę się upewnić.. czy to tylko u mnie tak? :roll:
Awatar użytkownika
Adi
Kontaktowanie:

Postautor: Adi » czw lut 15, 2007 10:49 pm

jesli dodajesz go teraz i nie dziala, to mysle ze jest to wina forum, skoro szukajka tez nie dziala tzn ze cos sie kaszani ;)
Gość

Postautor: Gość » czw lut 15, 2007 11:24 pm

Mam nadzieję, że się naprawi niebawem, bo pusto mi tak troche ;)
Piotrek
Kontaktowanie:

Postautor: Piotrek » pt lut 16, 2007 7:24 am

Armin pisze:Takie małe pytanko odnośnie wyszukiwarki forumowej.. czy coś się popsuło? Czy tylko u mnie nie działa - gdy wpiszę jakiś wyraz (obojętnie jaki) to wyskakuje komunikat, iż "Nie znaleziono tematów ani postów pasujących do Twoich kryteriów"
Nawet gdy wpisałem "Dżem" :shock:

wczoraj nastapila awaria jednej z baz danych - na szybko reanimowalem ja po to i w takim stopniu aby mozna bylo w ogole korzystac z forum. W weekend postaram sie odtworzyc przynajmniej w czesci zawartosc wyszukiwarki
Awatar użytkownika
Armin
Kontaktowanie:

Postautor: Armin » ndz lut 18, 2007 1:35 pm

PW też coś chyba się psuje..dzisiaj dostałem powiadomienie na maila, że mam wiadomość w skrzynce..ale niestety nic tam nie ma :roll: Przyznać się - kto do mnie pisał :oops:
Gość

Postautor: Gość » ndz lut 18, 2007 1:37 pm

Armin pisze:Przyznać się - kto do mnie pisał :oops:

:oops: :oops: nie złosc sie, to nie ja...

A tak na poważnie:
Moze to skrzynka Mailowa troche nawaliła!? do mnie tez tak czasmi przychodza wiadomosci... z lekkim opóźnieniem czasami godzinnym, a czasmi kilku dniowym

Wróć do „Komentarze na temat strony”