Konkurs

Wypowiedz się wprost na temat tego co zespół DŻEM ma do zaprezentowania w Internecie

Moderatorzy: Piotrek, Radek, smar666

Gość

Konkurs

Postautor: Gość » sob lis 24, 2007 4:39 pm

Do kiedy jest przedłuzony ten konkurs?Powiedzcie jak wiecie plizzzzzzzzz :?: :P :P
Piotrek
Kontaktowanie:

Re: Konkurs

Postautor: Piotrek » sob lis 24, 2007 6:10 pm

Szalot pisze:Do kiedy jest przedłuzony ten konkurs?Powiedzcie jak wiecie plizzzzzzzzz :?: :P :P

konkurs sie zakonczyl trzeba tylko cierpliwie poczekac na rozstrzygniecie
Awatar użytkownika
Adi
Kontaktowanie:

Postautor: Adi » śr lut 13, 2008 3:17 pm

jak Wam sie podobaja nagrodzone projekty ?
ja powiem szczerze, ze przyadly mi do gustu ;)
Gość

Postautor: Gość » śr lut 13, 2008 3:39 pm

masz racje sa niezle fajne. Myslalem ze to komputerowo zrobione a z tego co czytal to nie albo sie myle ale swietne sa :D
Awatar użytkownika
Armin
Kontaktowanie:

Postautor: Armin » śr lut 13, 2008 3:50 pm

Fajne, ale kojarzą mi się z etykietami na wódkach czy piwie :P no i nie rozumiem jednego...nagrodzone zostały dwie osoby...z różnych miast..a prace identyczne, różniące się jedynie kolorami (no i apropo kolorów, to jednak DŻEM powinno być wypełnione czerwonym, jak dla mnie :wink: )
Gość

Postautor: Gość » śr lut 13, 2008 4:09 pm

Armin pisze:Fajne, ale kojarzą mi się z etykietami na wódkach czy piwie :P no i nie rozumiem jednego...nagrodzone zostały dwie osoby...z różnych miast..a prace identyczne, różniące się jedynie kolorami (no i apropo kolorów, to jednak DŻEM powinno być wypełnione czerwonym, jak dla mnie :wink: )

Z tymi etykietkami to muszę się z Toba zgodzić :D;D
Skojarzyły mi się z tym winem:
Obrazek

Ale w sumie to nawet fajne...

A tylko te jedne nagrody ? Miało być przyznawane w dwóch kategoriach

1. projekty prostych grafik, malowanych kreską lub plamą, maksymalnie w czterech kolorach
2. projekty złożone, wielobarwne.
Piotrek
Kontaktowanie:

Postautor: Piotrek » śr lut 13, 2008 4:14 pm

Armin pisze:Fajne, ale kojarzą mi się z etykietami na wódkach czy piwie :P no i nie rozumiem jednego...nagrodzone zostały dwie osoby...z różnych miast..a prace identyczne, różniące się jedynie kolorami (no i apropo kolorów, to jednak DŻEM powinno być wypełnione czerwonym, jak dla mnie :wink: )

praca zostala jedna - a ze dwie osoby to tylko dlatego ze jest to praca wspolna...

kasiak1990 pisze:A tylko te jedne nagrody ? Miało być przyznawane w dwóch kategoriach

1. projekty prostych grafik, malowanych kreską lub plamą, maksymalnie w czterech kolorach
2. projekty złożone, wielobarwne.

Kategorie byly podane w celu usystematyzowania przesylanych prac, wrecz wytyczenia pewnych zalozen co do technicznego projektu prac. Nagroda jest jedna bo i jedna praca zostala wybrana...
Awatar użytkownika
WPrek

Postautor: WPrek » śr lut 20, 2008 5:13 pm

Gdybym to ja decydował, to wszystkie prace zamieszczałbym w galerii i poddał głosowaniu jak największej liczby fanów by wyłonić zwycięzcę, bo to w końcu oni mają kupować, a nie parę niereprezentatywnych osób z jury. No ale nie ja decyduje, może właśnie dlatego hehe :lol: Jak nadruk będzie duży, to może nawet kupię.

Wróć do „Komentarze na temat strony”