potrzebni moderatorzy !!!!

Wypowiedz się wprost na temat tego co zespół DŻEM ma do zaprezentowania w Internecie

Moderatorzy: Piotrek, Radek, smar666

Czy fanclubowicze powinni się zająć moderowaniem forum ?

tak
52
85%
nie
9
15%

Liczba głosów: 61
Awatar użytkownika
smar666

potrzebni moderatorzy !!!!

Postautor: smar666 » sob paź 02, 2004 9:40 pm

Hej zakładam ten temat, gdyż według mnie nie można już dłużej ignorować bałaganu, który zagościł na tym forum !!! W związku z tym chciałbym poznac opinię innych fanclubowiczów w tej sprawie. Jednoczesnie zgłaszam się z prośba do administratorów strony, a by przedsięwzięli jakieś kroki w tej sprawie. Jeśli nie macie czasu i nie nadażacie z pracą <tą normalną i dodatkową jaką jest prowadzenie tej strony> to moze czas aby przeżucić troche obowiazków na fanclubowiczów?? Myślę, że napewno znajdzie się wiele chetnych, odpowiedzialnych i zaufanych osób, które mogły by się zająć moderowaniem forum. Jak po raz -nasty przeglądam nowy temat dotyczący "Sie macie ludzie", albo "Dżemu 2004" to naprawde mnie skręca :x.

pozdrawiam smar666
Piwko jedno, albo dwa....no i słoik Dżemu
Awatar użytkownika
Benson

Postautor: Benson » sob paź 02, 2004 9:52 pm

Ej Smar nie rób mi tego :D Chcę sobie pokrzyczeć trochę po niezdyscyplinowanej młodzieży :wink: A tak serio, to podpisuję się pod tym obiema "ręcoma" i "nogoma" też. Choć z drugiej strony, czy potrzebni są moderatorzy na forum, w którym jest 4-5 postów dziennie ? Czekam na dzień, w którym nikt nic tu nie napisze. Będzie można wtedy ogłosić naturalną śmierć tego forum. Pozdrawiam
Gość

Postautor: Gość » sob paź 02, 2004 9:56 pm

no własnie,....porzadek musi być...jak mawiał...:), zwłaszcza na tak porzadnym forum..a tak nawiasem mówiac, ani ta nowa płyta taka swietna nie jest, ani ,,sie macie" cos tam.... .
Gość

Postautor: Gość » ndz paź 03, 2004 7:24 am

no i widzicie juz sie temat rozmywa bo na temaT PLYTY I FILMU POWINNO GADAC SIE GDZIE INDZIEJ...jestem za
Awatar użytkownika
mareku
Kontaktowanie:

Postautor: mareku » ndz paź 03, 2004 5:27 pm

no witam, pomysl oki, ale szkoda ze sam przyczyniasz sie do zakladania podobnych tematow ;-P otoz juz dobry czas temu napisalem takiego oto posta: http://www.fanclub.dzem.com.pl/fanclub/forum/viewtopic.php?t=273 ;) wystarczylo poszukac, dopisac swoje zdanie, swoj pomysl, a nie zakladac juz kolejny w tej samej sprawie. pozdrawiam
Pozdrawiam!
Mareku

Postautor: smar666 » ndz paź 03, 2004 11:17 pm

Przyznaje rację :oops: walnąłem małą gafę. Z drugiej strony twój temat jest troszeczke ogólniejszy, ale i tak mogłem sie dopisać. Nie mniej jednak mam nadzieję, że wybaczysz mi to niedopatrzenie. A może jak będzie więcej takich tematów, to moze jakiś admin się w końcu wkurzy i zacznie czyścic forum :wink: To był oczywiście żart...jeszcze raz sorry <gdyby był moderator to by usunął ten temat, a tak musimy z tym żyć :wink: >

pozdrawiam smar666
Piwko jedno, albo dwa....no i słoik Dżemu
Awatar użytkownika
mareku
Kontaktowanie:

Postautor: mareku » ndz paź 03, 2004 11:19 pm

smar666: alez jasne ze wybaczam :D spoko, bo ja tez caly czas wierze ze jakis admin tu sie zjawi i zacznie dzialac ;) pozdrawiam :)
Pozdrawiam!
Mareku

Kontaktowanie:

Postautor: Mateo » wt paź 05, 2004 9:54 pm

No ba ze MUSZA byc moderatorzy... co to za pytanie wogole. Sam sprawuje taka funkcje na innym forum ( www.sportsboard.pl - mala reklama przy okazji :) ). I nie wyobrazam sobie jak moze istenic forum bez moderatorow.
Gość

Postautor: Gość » śr paź 06, 2004 6:41 am

I ja sie zgodze , moderator jest potrzebny ale z moich doświadczen na innych forach wynika, że tematy zawsze się bedą rozmywac a moderator tylko straci nerwy. Jednak porzadek musi byc!! :D
Gość

Postautor: Gość » wt lis 09, 2004 9:03 pm

Moderowanie jest przyjemne :) Hih. Sama jestem modem na dwóch innych.
Gość

Postautor: Gość » pt lis 12, 2004 10:02 pm

Witam.

Wiem że jestem tutaj nowy ale wrazie jeżeli byłby potrzebny Moderator to z wielką przyjemnością będę ewentualnie pełnił tą funkcje na tym forum !

Jestem już modem na innym forum i znam się na tej robocie.

Mam wiele wolnego czasu i bardzo często przesiaduje na forach.

Jeżeli będzie potrzebna pomoc to zgłaszam się na ochotnika.

Pozdrawiam.
Gość

?

Postautor: Gość » sob gru 18, 2004 4:05 pm

Mam pytanko czy chociaz raz Radek lub Piotrek odezwali sie na temat moderatorow? Bo maili dostali ze 100 na ten temat tylko mnie ciekawi czy komukolwiek wyjasnili czemu nie ma moderatorow i czemu (mimo checi wiekszosci userow do bycia modem) zadny moderator nie zostal wybrany?
Awatar użytkownika
Benson

Postautor: Benson » sob gru 18, 2004 4:14 pm

Sprawa wygląda tak, że ktoś (stawiam na Piotrka - kiedyś się przyznał ;) ) co jakiś czas zablokuje dany temat, ale jest to niestety za rzadko :( Moderator musiałby działać codziennie (lub prawie codziennie), blokować, przenosić i ,gdy trzeba, upominać i karać. Jeśli Piotrek i Radek nie mogą poświęcić temu zajęciu wystarczająco dużo czasu, to pewnie, że byłoby lepiej, gdyby oddali tę "władzę" w inne ręce. Ja ze swej strony deklaruję chęć pomocy, z tym że nie bardzo wiem, w czym mogłaby się ona przejawiać. Po prostu ze spraw komputerowych jestem "wybitnie nieuzdolniony" (stworzenie ankiety jest moim największym sukcesem :D ). Dość częśto za to jestem na forum i jeśli możnaby to było w jakiś sposób wykorzystać, to nie ma sprawy. Pozdrawiam
Gość

Postautor: Gość » sob gru 18, 2004 4:40 pm

ja również jestem jak najbardziej za wprowadzeniem mderatorów. Myśle również, że jeżeli BENSON by sie zgodził nim zostać, to byłoby to z korzyścia dla wszystkich (no bo chyba nie ma drugiego fanclubowicza, który ma tak dużo postów. A to świadczy o bardzo częstej obecności BENSONA na forum). pozdrownienia.

"Paranoja zaśpiewała refren mi
Paranoja, gdzie są okna, gdzie są drzwi"
Awatar użytkownika
Benson

Postautor: Benson » sob gru 18, 2004 5:40 pm

wojodzem, moderatorem nie będę, bo
Benson pisze:ze spraw komputerowych jestem "wybitnie nieuzdolniony" (stworzenie ankiety jest moim największym sukcesem :D )

Ale dzięki za zaufanie ;)
Pozdrawiam

Wróć do „Komentarze na temat strony”