potrzebni moderatorzy !!!!

Wypowiedz się wprost na temat tego co zespół DŻEM ma do zaprezentowania w Internecie

Moderatorzy: Piotrek, Radek, smar666

Czy fanclubowicze powinni się zająć moderowaniem forum ?

tak
52
85%
nie
9
15%

Liczba głosów: 61
Awatar użytkownika
Adi
Kontaktowanie:

Re: protest

Postautor: Adi » pn paź 16, 2006 1:14 pm

DZANULA_16 pisze:Nie przejmuj sie.... moje tematy tez wyrzucaja i to nawet jesli takich nie bylo i sa naprawde dobre :!: ale coz... postanowilam nie zakładac tematow bo po co skoro i tak zostana wyrzucone :?: to nie FAIR :!: i tyle wam powiem...
mozesz przypomniec chociaz jeden z tych tematow o ktorych piszesz ?
Gość

Postautor: Gość » pn paź 16, 2006 2:19 pm

DZANULA_16 pisze:
Nie przejmuj sie.... moje tematy tez wyrzucaja i to nawet jesli takich nie bylo i sa naprawde dobre :!: ale coz... postanowilam nie zakładac tematow bo po co skoro i tak zostana wyrzucone :?: to nie FAIR :!: i tyle wam powiem...

E tam mi wywalali i nie placze, zresztą jak założysz jakiś temat po raz dziesiąty to w końcu zostawią.
Gość

Postautor: Gość » pn paź 16, 2006 3:08 pm

lukir pisze:dlaczego moj nowy temat na dziale Dżem magiczne chwile z Dżemem zostal wyrzucony :?: :evil: :!: :x nie bylo takiego tematu.. :!: jak ktos bluzga(czy "zaorają" pewne osoby) jak pewne osoby na forum to nic to cacy :evil: a jak ktos chce zalozyc nowy temat to du..

widocznie byly podobne odrazu przychodzi mi na mysl: z czym kojarzy wam sie DZem z jakimi sytuacjami itd wiec to pochodna twego tematu dalej mi sie szukac nie chce bo nie mam na to czasu
Gość

Postautor: Gość » wt paź 17, 2006 2:35 pm

Adi pisze:
DZANULA_16 pisze:Nie przejmuj sie.... moje tematy tez wyrzucaja i to nawet jesli takich nie bylo i sa naprawde dobre :!: ale coz... postanowilam nie zakładac tematow bo po co skoro i tak zostana wyrzucone :?: to nie FAIR :!: i tyle wam powiem...
mozesz przypomniec chociaz jeden z tych tematow o ktorych piszesz ?

Adi ale po co mam to napisać skoro pewnie i tak tych tematow nie widziales bo zostały one szybko usuniete... :)
Gość

Postautor: Gość » wt paź 17, 2006 2:37 pm

Ujek_Mietek pisze:
DZANULA_16 pisze:
Nie przejmuj sie.... moje tematy tez wyrzucaja i to nawet jesli takich nie bylo i sa naprawde dobre :!: ale coz... postanowilam nie zakładac tematow bo po co skoro i tak zostana wyrzucone :?: to nie FAIR :!: i tyle wam powiem...

E tam mi wywalali i nie placze, zresztą jak założysz jakiś temat po raz dziesiąty to w końcu zostawią.

ale ja tez przeciez nie placze.. :) ja nigdy nie placze, a przynajmniej sie staram tego nie robic... :wink:
Gość

Postautor: Gość » wt paź 17, 2006 3:06 pm

A mi nigdy nie usunęli tematu, tyle wam powiem. A jeśli usuwane są tematy na poziomie dzieci z zerówki to tylko popieram !!
Gość

Postautor: Gość » wt paź 17, 2006 3:06 pm

DZANULA_16 pisze:
ale ja tez przeciez nie placze.. :) ja nigdy nie placze, a przynajmniej sie staram tego nie robic... :wink:

to przy okazji nie plakania staraj sie EDYTOWAC posty
Gość

Postautor: Gość » śr paź 18, 2006 12:10 pm

DZANULA_16 pisze:
Nie przejmuj sie.... moje tematy tez wyrzucaja i to nawet jesli takich nie bylo i sa naprawde dobre :!: [...]

cóż za skromność :wink:
Agnieszka*

Postautor: Agnieszka* » śr paź 18, 2006 4:30 pm

Ujek_Mietek pisze: mi też wywalili nie jeden temat i nie dwa.

:lol: Tobie to nie tylko tematy wyrzucali.. :mrgreen:
...mam rece w kieszeniach... /S.W./
Gość

Postautor: Gość » śr paź 18, 2006 6:14 pm

Ujek_Mietek - user po przejściach ... :D :P
Filipo

Postautor: Filipo » śr paź 18, 2006 9:53 pm

tylko ciekawe czemu tego tematu nie skasowali :wink:
Gość

Postautor: Gość » czw lut 15, 2007 4:54 pm

normalnie :shock:
Benson moderatorem :D