potrzebni moderatorzy !!!!

Wypowiedz się wprost na temat tego co zespół DŻEM ma do zaprezentowania w Internecie

Moderatorzy: Piotrek, Radek, smar666

Czy fanclubowicze powinni się zająć moderowaniem forum ?

tak
52
85%
nie
9
15%

Liczba głosów: 61
Gość

Postautor: Gość » czw lut 24, 2005 5:09 pm

zgadzam się z Bensonem, Fabię i z innymi, którzy uważają dział Inne za całkiem OK. oczywiście niektóre tematy może i są zbędne, ale raczej mówie tutaj o powtarzaniu tematów, które w przeszłoście już były.
ale Alegorn, czy wyobrażasz sobie jak nudno by tutaj było, gdyby nie było działu inne?? Jest to forum fanclubu, a fanclub to ludzie, i chcemy się troche poznać.
Gość

Postautor: Gość » pn mar 07, 2005 2:56 pm

Ja przepraszam ale czy ktoś na tym forum sprząta ? W ciągu minuty naliczyłam sześć tematów dotyczących sklepu internetowego :roll: ogólny szok :evil:
Gość

Postautor: Gość » pn mar 07, 2005 3:19 pm

Najemnik mam prośbę :) skasuj Swój ostatni post :) sami będziemy sprzątać :) do Wawrzyna pasowałoby napisać PW niech swój post też usunie :) ostatni post w temacie kasować można :)

Edit : Chodzi mi o ten o sklepie internetowym :)

Edit II : literówki :D
Ostatnio zmieniony pn mar 07, 2005 3:22 pm przez Gość, łącznie zmieniany 2 razy.
Najemnik

Postautor: Najemnik » pn mar 07, 2005 3:20 pm

Okey :D dobry pomysł :D
Widzę, że temat jest zablokowany, ale...jak to się stało?
A po niewinnych zostało tylko wspomnienie...
Gość

Postautor: Gość » pn mar 07, 2005 3:24 pm

Widocznie mamy jakiegoś moda który działa z ukrycia :D tajniak jeden :P
Gość

Postautor: Gość » pn mar 07, 2005 3:30 pm

Sorki, że tak post pod postem ale jak edytuję poprzedni to nie będzie wiadomo że edytowałam :)

Proponuję te wszystkie tematy dotyczące sklepu odblokować i poscalać bo już się da :)
Najemnik

Postautor: Najemnik » pn mar 07, 2005 3:34 pm

Hmmm...jak tak przeglądam, to rzeczywiście za dużo tych "sklepikowych" tematów...najlepiej po prostu to ignorować i posyłać privy...więcej bez moderatorów nie zrobimy, a może uda nam się to samym choćby trochę załatwić...
Peace... :D
A po niewinnych zostało tylko wspomnienie...
Gość

Postautor: Gość » pt lut 24, 2006 7:10 pm

Ja, również uważam, że moderator jest na tym forum niezbędny. Jednak musi to być osoba, która będzie mądrze zarządzała i moderowała to forum. Nie może to być osoba, której "odbije palma" po zostaniu moderatorem, tak jak to miało miejsce na forum satelitarnym (nie mogę podać nazwy). Sugeruję więc, żeby Administrator otworzył temat, w którym chętni będą zgłaszać się do wyborów na moderatora, a userzy w ankiecie będą głosować, na któregoś z nich. Sam moderuję forum, którego nie mogę niestety reklamować ina innym forum, także znam trochę te mechanizmy ;). A tak wogóle to witam i pozdrawiam wszystkich, gdyż jest to mój pierwszy post na tym forum, bo dopiero dzisiaj się na nim zarejestrowałem. :)
Gość

Postautor: Gość » śr mar 15, 2006 11:47 pm

regulamin forum jest bardzo tutaj potrzebny...moim skromnym zdaniem, mogłoby byc wiecej moderatorów...bo nie zawsze Alegorn wchodzi na forum, i kasuje zbędne tematy, posty..
ostatnio duzo takich się utworzyło...

przeciez, ład i porzadek w państwie demokratycznym musi byc, nie? :P
Gość

Postautor: Gość » czw mar 16, 2006 12:24 am

Masz racje Kwiatusiu zgadzam sie z Toba jak nigdy. porzadek musi byc i troszki zbednych postow sie nazbieralo, Tobie rowniez a i mnie owszem tez, wiec warto zrobic porzadek bo wiosna sie zbliza:) i nie bedzie miejsca gdzie rokwitnac :lol:
Gość

Postautor: Gość » czw mar 16, 2006 9:12 am

Przemek, bardzo dowciapne...;)
zimą tez moze wszystko kwitnąc, to zalezy tylko od Nas....trzeba chciec!:)
nie trzeba czekac na wiosna...ale chyba nikt sie nie obrazi, jak ona juz zawita do Nas...;)

teraz wszystko w rekach Piotrka....bo moderatorzy sa potrzebni!;))
Awatar użytkownika
alegorn

Postautor: alegorn » śr mar 22, 2006 1:50 am

od ostatnich 3 tygodni prawie wcale mnie tu nie ma z przyczyn roznych dla innych, a dla mnie osobistych... zmieni sie to byc moze to za jakis czas, bo uwazam to za przejsciowe :)

pozdraw...

Al
Trzy lustra
Trzy pytania które
Przewiercają mnie do dna
Ta dziura jest głębsza od duszy
[m]
Piotrek
Kontaktowanie:

Postautor: Piotrek » śr mar 22, 2006 7:25 am

alegorn pisze:od ostatnich 3 tygodni prawie wcale mnie tu nie ma z przyczyn roznych dla innych, a dla mnie osobistych... zmieni sie to byc moze to za jakis czas, bo uwazam to za przejsciowe :)

pozdraw...

Al

Al kiedy przybywasz???
Awatar użytkownika
Benson

Postautor: Benson » śr kwie 26, 2006 8:40 pm

w innym temacie moderator alegorn pisze:cos mi sie widzi ze znowu czesciej bede musial czytac forum... :|

To już jest parodia normalnie...
Gość

Postautor: Gość » śr kwie 26, 2006 8:44 pm

Benson pisze:
w innym temacie moderator alegorn pisze:cos mi sie widzi ze znowu czesciej bede musial czytac forum... :|

To już jest parodia normalnie...

to jest parodia nawet nienormalnie...

Wróć do „Komentarze na temat strony”