potrzebni moderatorzy !!!!

Wypowiedz się wprost na temat tego co zespół DŻEM ma do zaprezentowania w Internecie

Moderatorzy: Piotrek, Radek, smar666

Czy fanclubowicze powinni się zająć moderowaniem forum ?

tak
52
85%
nie
9
15%

Liczba głosów: 61
Gość

Postautor: Gość » wt lut 22, 2005 5:50 pm

I znowu nie wiem czy trafiłam :) ale na takie forum się kiedyś natknęłam :)

http://phpbb.pl/forum/viewtopic.php?p=3 ... anie#34227

jakby co to ostrzeżenie dla mnie :wink:
Awatar użytkownika
alegorn

Postautor: alegorn » czw lut 24, 2005 1:03 pm

no dobra, wytlumaczcie mi jak ten i kilka innych tematow przypiac do tego forum????????

dla nie osobisice jest to SPAM, sporo wczesniej bylo marudzenia na temat tego co sie dzieje na liscie..... co z tym zrobic???

wiem ze to jest dzial "inne' ale kurde.... to nadal forum dzemu....

Alegorn
FC "Skazani na Bluesa"
Trzy lustra
Trzy pytania które
Przewiercają mnie do dna
Ta dziura jest głębsza od duszy
[m]
Gość

Postautor: Gość » czw lut 24, 2005 1:09 pm

alegorn ale czasem trzeba też wypowiedzieć sie na inne tematy wiele osób ma różne zainteresowania odnosnie sportu lub innych dziedzin nauki
Gość

Postautor: Gość » czw lut 24, 2005 1:14 pm

moim ulubionym klubem jest barca ktora wczoraj wygrala 2:1 :) szkoda tylko ze manu przegral i real wygral :(
Awatar użytkownika
alegorn

Postautor: alegorn » czw lut 24, 2005 1:15 pm

owszem, nie mowie ze nie. moiim zdaniem da sie to wszystko odnalesc na innych forach... no bo ja moge zalozyc watek na temat programowania, by pogadac o C++, php, czy html, i wierz mi znajdzie sie sporo osob ktore by na ten temat mialy cos do dyskusji..... tylko PO CO????

zreszta to moje zdanie.
prosze o wypowiedz innych ludkow co sadza na ten temat.

Alegorn
FC "Skazani na Bluesa"
Trzy lustra
Trzy pytania które
Przewiercają mnie do dna
[m]
Gość

Postautor: Gość » czw lut 24, 2005 1:33 pm

alegorn pisze:no dobra, wytlumaczcie mi jak ten i kilka innych tematow przypiac do tego forum????????

dla nie osobisice jest to SPAM, sporo wczesniej bylo marudzenia na temat tego co sie dzieje na liscie..... co z tym zrobic???

wiem ze to jest dzial "inne' ale kurde.... to nadal forum dzemu....

Forum i lista dyskusyjna to są dwie rożne sprawy. Tak mi się przynajmniej wydaje. Zresztą z tego co mi wiadomo to jest forum fanów Dżemu, a Ci mają różne zainteresowania i chcieliby o nich podyskutować w miłym towarzystwie. Najlepiej byłoby gdyby mieli choć jedno zainteresowanie wspólne. Np. zespół Dżem.

alegorn pisze:owszem, nie mowie ze nie. moiim zdaniem da sie to wszystko odnalesc na innych forach... no bo ja moge zalozyc watek na temat programowania, by pogadac o C++, php, czy html, i wierz mi znajdzie sie sporo osob ktore by na ten temat mialy cos do dyskusji..... tylko PO CO????

W sumie niegłupi pomysł. Ja bym chyba zmieniła tematykę na ochronę antywirusową, albo na pomoc w nagłych komputerowych przypadkach. W końcu każdy z nas jest dobry w innej dziedzinie i jedno od drugiego mogłoby się czegoś przy okazji dowiedzieć i nauczyć.
Awatar użytkownika
Benson

Postautor: Benson » czw lut 24, 2005 1:36 pm

alegorn pisze:wiem ze to jest dzial "inne' ale kurde.... to nadal forum dzemu

Sam sobie przeczysz. To że to jest forum Dżemu, nie ma tu znaczenia. W dziale "Inne" znajduje się "to wszystko o czym chcesz napisac nie mogąc zdecydować sie na żadną z powyższych kategorii". O czy więc powinniśmy rozmawiać w tym dziale?. O kolorze skarpetek sąsiada Bena albo o urodzinach syna kolegi Jurka? Nie jestem w sekcie wyznawców Dżemu. Nie modlę się do ołtarzyka Ryśka i nie zmieniłem nazwiska na Otręba. Dżem jest ważny w moim życiu, ale jest tylko jednym z jego wielu elementów.

allegorn pisze:to wszystko odnalesc na innych forach

Fajnie, ale ja chętnie poznaję opinię na różne teaty fanów Dżemu

Zawsze możesz przecież zrobić jak Mareku:
sport to nie moja dzialka, wiec raczej tu mnie nie bedzie

I po kłopocie. Nie interesuje Cię jakiś temat? Nie musisz przecież do niego zaglądać.
Pozdrawiam[/quote]
Awatar użytkownika
alegorn

Postautor: alegorn » czw lut 24, 2005 1:46 pm

wczesniej mi chodzilo o forum, na liscie ostatnio jest pod tym wzgledem spokojniej, raczej ustalilismy tam ze to jest lista dyskusyjna DZEMU i tematow pokrewnych z tym, i w wiekszosci sie tego trzymamy.
tu natomiast robi sie troche groch z kapusta...
jak potrzebuje informacji o wirusach, czy programowaniu - szukam tego na forach temu poswieconych..... a tak - to raczej ludzie nie dowaduja sie czegos nowego... traca zainteresowanie tematem przewodnim skoro na forum dzemu rozmawiamy o wirusach.....

powiedzcie mi ze sie myle.

Alegorn
FC "Skazani na Bluesa"
Trzy lustra
Trzy pytania które
Przewiercają mnie do dna
[m]
Awatar użytkownika
alegorn

spam? moderatorzy? poco??

Postautor: alegorn » czw lut 24, 2005 1:57 pm

mhmmm no oki, tylko po co byla dyskusja na:
http://fanclub.dzem.com.pl/fanclub/foru ... c&start=15

owszem widze roznice miedzy tym co tutaj, i tym co tam - ale i spore podobienstwa.....

to bylo moje zdanie, czekam juz tylko na wasze opinie.

Alegorn]
FC "Skazani na Bluesa"
Trzy lustra
Trzy pytania które
Przewiercają mnie do dna
[m]
Gość

Postautor: Gość » czw lut 24, 2005 2:02 pm

Tamta dyskusja dotyczyła potrzeby moderowania forum. I właśnie po to potrzebny jest moderator aby takie dykusje jak ta tutaj została przeniesiona do właściwego tematu. Moderator jest na forum wręcz niezbędny, admini są tylko ludźmi i mają również inne zajęcia.
Awatar użytkownika
Benson

Postautor: Benson » czw lut 24, 2005 2:02 pm

Mam do Ciebie, jako do prezesa fan clubu, takie pytanie. Czy na Waszych spotkaniach rozmawiacie tylko o Dżemie? Czy na przykład jeśli ktoś powie, że był ostatnio na jakimś filmie w kinie, to jest wykluczony z Waszego grona czy tylko krzywo na niego patrzycie? A może mówicie, żeby poszedł sobie na inny zlot, np. kinomanów?
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
alegorn

Postautor: alegorn » czw lut 24, 2005 2:27 pm

odpowiem ostatni raz - i wiecej juz na ten temat sie nie bede wypowiadal.
wszelkie pytania na temat dzialania FC "Skazani na Bluesa" mozesz kierowac do mnie, do jenn, czy vaciaka, po to jestesmy - tylko mi sie wydaje ze nie my tu o tym. mysle tez ze zlosliwosci mozemy sobie pozostawic na inne okazje.

wczesniej pytalem sie tylko co sadzicie na temat takich postow (wg mnie SPAM) i tylko o to.

kawalek waszych postow z podanego wyzej tematu..:
smar666:
blokowanie tematów, które sa zbędne (nagminne przypadki tj. ostatnia rawa powinny być usuwane)

2. upomnienia dla ludzi nie szanujacych czystosci forum (zbedne tematy, prowadzenie dyskusji na tematy rozmijające sie z tematem wątku, bądź komentarze bedące nie na miejscu

Fabia:
4. Przymykanie oczu na lekki off top (to właśnie off top tworzy na forum klimat)

5. Kasowanie postów zbędnych (godzących w innych użytkowników, niezgodnych z prawem, wulgarnych, spamu, itp.)

no i czy to jest lekki off top ??? huh?

na koniec podam jeszcze aktualne wyniki ankiety.. 90% za moderowaniem.

Alegorn
FC "Skazani na Bluesa"
Trzy lustra
Trzy pytania które
Przewiercają mnie do dna
[m]
dorota

Postautor: dorota » czw lut 24, 2005 2:27 pm

Witam wszystkich! Pogadać fajna rzecz. A fajniejsza jeśli słucha cię ten do kogo mówisz. Równiez na forum. Więc nie zamierzam nikogo gasić gdy ma coś do powiedzenia. Sama dostałam od Was wiele pozytywnego i miło mi wogóle że jestem w tak fajnym towarzystwie.
Howk!
RADZIU

Postautor: RADZIU » czw lut 24, 2005 2:51 pm

a ja moge chetnie porozmawiac o sporcie szczegolnie o kopanej:-) i ciesze sie ze innych fanow Dzemu tez to interesuje. co do Ligi Mistrzow to trzymam kciuki za Juve ktorego jestem fanem od dawien dawna:-)
Gość

Postautor: Gość » czw lut 24, 2005 2:56 pm

alegorn pisze:no i czy to jest lekki off top ??? huh?

na koniec podam jeszcze aktualne wyniki ankiety.. 90% za moderowaniem.

Nie to nie jest lekki off top i nie my go zaczęliśmy gdybym była na miejscu adminów dostałbyś ostrzeżenie. No ale cóż widać kultura nie wszystkich tutaj obowiązuje.

My chcieliśmy tylko porozmawiać o sporcie.

W dalszym ciągu jestem za moderacją forum, ale za rozsądną moderacją a nie za pokazywaniem swojego ja.

Wróć do „Komentarze na temat strony”