Strona jaka jest....

Wypowiedz się wprost na temat tego co zespół DŻEM ma do zaprezentowania w Internecie

Moderatorzy: Piotrek, Radek, smar666

Gość

Postautor: Gość » wt maja 03, 2005 12:39 pm

a ja mam tylko takie marzenie, zeby częsciej były czaty z muzykami, bo mimo ze Dzemu słucham juz przeszło 7 lat, to nigdy nie udało mi sie "celnąć" na czata z muzykami

pozdrawiam
Gość

Postautor: Gość » wt maja 03, 2005 11:28 pm

Skoro nie udalo Ci sie ,,celnac" pozostaje Ci czytanie zapisow archiwalnych z czatu:) Rowniez bardzo ciekawe, chociaz to nie to samo co rozmowa na live:)
Gość

FAJNA STRONA

Postautor: Gość » śr maja 04, 2005 5:25 pm

BARDZO CIEKAWA STRONA I DZIĘKI ZA PIOSENKE :) :) :)
Najemnik

Postautor: Najemnik » pn maja 23, 2005 2:01 pm

ja mam pytanie kiedy we flashowej wersji "pojawi" sie Janusz Borzucki ??

Podpisuję się pod tym pytaniem, bo w końcu jednak zniknłeła już czarna wstęga żałobna, a nic nie pisze o nowym muzyku-Januszu. Trzeba by to uwzględnić :wink:
Pozdrawiam...
A po niewinnych zostało tylko wspomnienie...
Gość

Postautor: Gość » czw sie 25, 2005 12:45 pm

Najemnik pisze:
ja mam pytanie kiedy we flashowej wersji "pojawi" sie Janusz Borzucki ??

Podpisuję się pod tym pytaniem, bo w końcu jednak zniknłeła już czarna wstęga żałobna, a nic nie pisze o nowym muzyku-Januszu. Trzeba by to uwzględnić :wink:
Pozdrawiam...

Ja też się podpisują. Janek jest już dość długo z zespołem i z tego co wiem, ma zostać, więc chyba zasługuje na swoje miejsce na stronce.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
elvis_paw

Postautor: elvis_paw » pn lis 07, 2005 1:19 am

hehe:) A wiecie, ze jak sie przestawi swoj komputerowy kalendarz o 14 miesiecy w tyl, to po prawej stronie, nad ogloszeniem dotyczacym listy dyskusyjnej, mozna przeczytac informacje, ze do premiery nowej plyty zostalo jedynie 25 dni?! :D Czego to sie nie robi, zeby sobie humor w srodku nocy poprawic :D POzdr.
Hm.. Dzem jest tylko jeden! ;)
Gość

Strona z pomysłem

Postautor: Gość » wt maja 02, 2006 8:08 pm

Strona Dżemu to jedna z najbardziej profesionalnie zrobionych stron internetowych na jakich byłam. Takie wrażenie zrobiła na mnie już od samego początku . Sprawnie chodzące animacje , melodia i kolory oddają klimat zespołu. Od razu widać ,że to strona z pomysłem. Zaskoczyla mnie tez ilość możliwości oferowanych przez Fan Club .
Pomysl jest najważniejszy
Dzięki ! 8)
Gość

Postautor: Gość » wt maja 02, 2006 8:58 pm

Hmm, nie chcę się czepiać, ale polecam temat "Strona jaka jest..." tam można umieszczać komentarze na temat FC i stronki. Tylko nie mówcie mi że się czepiam ;)
Gość

Postautor: Gość » śr lip 12, 2006 6:02 pm

:) ja może z innej beczki ale chciałbym by na tej stronie FC ''zamontowano''
jakieś radio on line ,gdzie puszczano by utwotry dżemu np:z bootlegów!!! i innych płyt itp.

P.S. Jeśli kogoś to zainteresuje to proszę o komentarz!! :P
Gość

Postautor: Gość » czw lip 13, 2006 10:16 am

tomus pisze: :) ja może z innej beczki ale chciałbym by na tej stronie FC ''zamontowano''
jakieś radio on line ,gdzie puszczano by utwotry dżemu np:z bootlegów!!! i innych płyt itp.

jestem na TAK :)
Awatar użytkownika
Adi
Kontaktowanie:

Postautor: Adi » czw lip 13, 2006 10:19 am

tomus pisze::) ja może z innej beczki ale chciałbym by na tej stronie FC ''zamontowano''

jeszcze Dżem TV on line i transmisje z koncertow Dzemu w tejze telewizji 8) :lol:
i program drugi, reality show "Dżemowcy", polagaloby to na tym zeby zamotowac kamery u Adama, Bena, Jurka, Zbyszka, Macka, Janusza moglibysmy ogladac ich 24h/dobe oczywiscie dzieki stronce FC :P
Gość

Postautor: Gość » czw lip 13, 2006 10:25 am

Adi pisze: jeszcze Dżem TV on line i transmisje z koncertow Dzemu w tejze telewizji 8) :lol:
i program drugi, reality show "Dżemowcy", polagaloby to na tym zeby zamotowac kamery u Adama, Bena, Jurka, Zbyszka, Macka, Janusza moglibysmy ogladac ich 24h/dobe oczywiscie dzieki stronce FC :P

niee, to już można sobie odpuścić :P
Awatar użytkownika
Armin
Kontaktowanie:

Postautor: Armin » czw lip 13, 2006 10:51 am

Adi pisze: program drugi, reality show "Dżemowcy", polagaloby to na tym zeby zamotowac kamery u Adama, Bena, Jurka, Zbyszka, Macka, Janusza moglibysmy ogladac ich 24h/dobe oczywiscie dzieki stronce FC :P

A na jakich zasadach musieliby się denominować? i kto byłby Wielkim Władkiem?? :lol:
Gość

Postautor: Gość » czw lip 13, 2006 11:15 am

Leszek Wielki Martinek :wink:
A my bysmy wysylali smsy na tego kto ma opuscic dom, tylko gdzie bylby ten dom??
Gość

Postautor: Gość » czw lip 13, 2006 11:15 am

tomus pisze::) ja może z innej beczki ale chciałbym by na tej stronie FC ''zamontowano''

Kiedyś zrobiłem takie radio i miałem 1 słuchacza...raz..a tak pozatym nikt nie słuchał...to za czasów starej stronki.

Wróć do „Komentarze na temat strony”