Strona jaka jest....

Wypowiedz się wprost na temat tego co zespół DŻEM ma do zaprezentowania w Internecie

Moderatorzy: Piotrek, Radek, smar666

Gość

Postautor: Gość » sob kwie 07, 2007 5:13 pm

To chyba było dawno :D:D
Na informatyce robiłam podobą o Nirvanie, heh. A do dziś na necie instnieje moja pierwsza strona z kradzionymi grafikami przez co zostałam zbanowana na wielu stronach Nirvany :lol: :lol: To były czasy..
Gość

Postautor: Gość » sob kwie 07, 2007 5:14 pm

Łobuz z Ciebie.
Gość

Postautor: Gość » sob kwie 07, 2007 7:02 pm

dla mnie jest super

jestem na niej prawie codziennie

czasem siedze i szperam sobie przez trzy cztery godziny

nie ma czegos co by mi tu nie pasowalo
Gość

Postautor: Gość » pn kwie 23, 2007 4:56 pm

mysza22 napiał:

dla mnie jest super

jestem na niej prawie codziennie

czasem siedze i szperam sobie przez trzy cztery godziny

nie ma czegos co by mi tu nie pasowalo

Heh, to już niedługo się zmieni :D Każdemu na początku wszystko się tu podoba i zagląda tu często i długo, potem coraz rzadziej, rzadziej, rzadziej, aż w końcu wypisuje się z FanClubu :P:P:P
Awatar użytkownika
Adi
Kontaktowanie:

Postautor: Adi » pn kwie 23, 2007 5:00 pm

wydaje mi sie ze pomylilas pojecie "strona", z "forum" :P
Strona faktycznie jest b.dobra, tylko koncerty bardzo woooolno sie potwierdzaja :P
a forum, coz... to inna bajka :P
Gość

Postautor: Gość » pn kwie 30, 2007 1:29 pm

Obecna strona jest wd mnie ciekawie dobrana i fajna, z tą wadą o której przed chwilą podała koleżanka. A forum... przytłacza niestety nie zawsze pozytywnie. Ale przynajmniej widać jakieś oznaki życia po takiej ilości postów. :wink:
Gość

Postautor: Gość » pn kwie 30, 2007 8:37 pm

Stronka bardzooo fajna :) tak samo jak i forum ;]

Pozdrawiam !
Awatar użytkownika
smar666

Postautor: smar666 » śr maja 09, 2007 12:17 pm

Ja słów kilka na temat forum...

Wiele tu było kłótni, awantur etc., ale to co miało miejsce w temacie o śmierci Goli sprawiło, że straciłem wszelkie nadzieje na to, iż to forum będzie jeszcze kiedyś normalne. Tu chyba cały czas panuje atmosfera podniesionej gotowości i wielu czeka tylko by wystrzelić z naładowanej giwery. Zbyt długo panowała tu atmosfera swobodnego rozpasania (moim zdaniem), której teraz już chyba nic nie zmieni.

wracając do tematu Goli...wszedłem na forum Cree, które jest chyba w podobnej kondycji jak kiedyś forum Dżemu - i tam jakoś potrafili uszanować śmierć znanej im (lub nie) kobiety.

No i to chyba tyle, bo więcej nie chce mi sie tutaj pisać - tak jak wielu innym. I wcale im się nie dziwię, bo wstyd znaleźć się obok kogoś, kto nawet z pogrzebu potrafi zrobić awanturę.

pozdrawiam smar666
OFC "Skazani na Bluesa"

ps. A na koniec chciałbym powiedzieć adminom i modom, że współczuje im iż muszą się zajmować takim bajzlem
Piwko jedno, albo dwa....no i słoik Dżemu
Gość

Postautor: Gość » śr maja 09, 2007 5:55 pm

Mnie również się tu nie chce już pisać. Wszystko już zostało powiedziane i wolę czytać stare tematy niż te nowe, które stają się coraz dziwniejsze np. o stanie cywilnym Maćka czy jego brzuchu. Nie ma już tutaj dyskusji, które do czegoś prowadzą, nie ma normalnej, ludzkiej wymiany zdać, a użytkownicy, którzy coś tutaj wnosili już dawno tu nie zaglądają. Męczy mnie już to forum. Dżem to miłość, przyjaźń, pokój a to, co się tu dzieje w ogóle o tym nie świadczy. Chociaż łączy nas wspólne zainteresowanie tym zespołem nie potrafimy się porozumieć i normalnie podyskutować. Więcej przyjaźni i poszanowania drugiej osoby można odnaleźć na innych forach, na których ludzie mają z sobą mniej wspólnego.

Pozdrawiam wszystkich, którzy coś wnoszą do tego i forum i tych, co nic nie wnoszą również. Pozdrawiam Piotrka, Bensona i Alegorna za ich cierpliwość, a jednocześnie jest mi ich żal, że muszą czytać te wszystkie tematy, o których pisałam wyżej. Mam kontakt z ludźmi z tego forum, którzy mają swoje zdanie i potrafią dyskutować, z resztą użytkowników nie potrzebuję takiego kontaktu.

Żegnam, Basia.
Gość

Postautor: Gość » śr maja 09, 2007 6:25 pm

Odwiedzilam wiele stron roznych zespolow i musze przyznac ze strona DZEMU ma czym zaimponowac .Ciekawe opracowanie ,fachowe opisy (zwlaszcza kalendarium i dyskografia)bylam pod wrazeniem od poczatku.A co do forum to tak juz chyba bedzie zawsze ,że niektorym bedzie sie mylilo z chatem.
Gość

Postautor: Gość » śr maja 09, 2007 7:22 pm

[

kasiak1990 napisala

Heh, to już niedługo się zmieni :D Każdemu na początku wszystko się tu podoba i zagląda tu często i długo, potem coraz rzadziej, rzadziej, rzadziej, aż w końcu wypisuje się z FanClubu :P:P:P[/quote]

Kasienko co ty mowisz jak ja zaczolem sluchac Dzemu

to ty najprawdopodobniej wiedzialas co to jest dzem... ale truskawkowy

bez urazy
Awatar użytkownika
Adi
Kontaktowanie:

Postautor: Adi » śr maja 09, 2007 7:24 pm

ojj czytanie ze zrozumieniem sie klania :wink:
Gość

Postautor: Gość » czw maja 10, 2007 8:01 am

kazdy to nie wszyscy nie lubie uogolnień a moze wlasnie tobie sie znudzilo i piszesz o sobie
Gość

Postautor: Gość » czw maja 10, 2007 4:10 pm

proponuje zrobić oddzielny dział pod nazwa wzruszające pożegnania. :lol:
Gość

Postautor: Gość » czw maja 10, 2007 4:19 pm

jestem za :) moim zdaniem Barborka nie napisala by tego co napisala gdyby nie wczesniejszy post smar666. jeden drugiego inspiruje. zegnaja sie, a tak naprawde caly czas tu sa(czytaja) tylko nie pisza. skoro te zegnajace sie osoby maja wszystkich dosyc, to admin powinien zablokowac dostep do strony (forum) poprzez banicje adresu IP lub cos w tym rodzaju, zeby oszczedzic im tych wszystkich przykrych, denerwujacych chwil na forum :)

Wróć do „Komentarze na temat strony”