Nowa SONDA

Wypowiedz się wprost na temat tego co zespół DŻEM ma do zaprezentowania w Internecie

Moderatorzy: Piotrek, Radek, smar666

Radek
Kontaktowanie:

Nowa SONDA

Postautor: Radek » wt gru 28, 2004 8:21 pm

DŻEM kolejne tygodnie w czołówce Listy Przebojów Trójki.
Czy warto wciąż głosowac?

Jakie jest Twoje zdanie i dlaczego??
Gość

Postautor: Gość » wt gru 28, 2004 10:25 pm

mysle ze to ze dzem jest wysoko swiadczy o jakims uznania fanow jednak z drugiej strony ci, ktorzy mieli zaglosowac juz zaglosowali ... zdaje mi sie ze fani dzemu na kazdym koncercie daja tez wyraz tego jak doceniaja muzyke i zespol...
ale glosowac zawsze mozna :)
pozdrawiam
Awatar użytkownika
elvis_paw

Postautor: elvis_paw » wt gru 28, 2004 11:19 pm

Mysle dokladnie tak, jak Whisky! Zespol nie musi sprawdzac regularnie list przebojow, zeby wiedziec, ze istnieje grupa ludzi (ogromna grupa ludzi..), ktora sledzi, szanuje i kocha Jego tworczosc i ze wciaz ma dla kogo grac, ze Jego wysilek nie trafia w pustke, nie idzie na marne.. Z drugiej strony takie wyroznienie dla Dzemu z pewnoscia jest czyms milym, wiec jezeli ktos tylko ma ochote, to czemu nie glosowac (sam to robie;)). A moze akurat ktos, kto nie znal tej kapelki, uslyszy ja na liscie i tez "sie w Niej zakocha"...! POzdr.
Hm.. Dzem jest tylko jeden! ;)
Awatar użytkownika
dyli
Kontaktowanie:

Postautor: dyli » śr gru 29, 2004 6:56 pm

Jak najbardziej głosować :!:

Fani i tak nie zmienią stosunku do zespołu, a może zyska on nowych i wiernych fanów, którzą będą chcieli poznać cały DŻEM, a nie oceniać go po utowrze " Do kołyski " Warto się nad tym zastanowić... :wink:

Pozdrawiam...
Awatar użytkownika
mareku
Kontaktowanie:

Postautor: mareku » czw gru 30, 2004 2:37 am

glosowac - nie glosowac ? :? mi sie wydaje ze nie potrzeba, Dzem jest to taki zespol, ktorego nie trzeba specjalnie promowac, ma juz od x-lat swoich wiernych fanow, a ciagle przybywa nowych i nie wydaje mi sie ze to akurat dzieki utworze "do kolyski" ;)
jestem na nie ;)
pozdrawiam :)
Pozdrawiam!
Mareku

Postautor: Gość » czw gru 30, 2004 10:35 am

glosowaniem nie zaszkodzimy. Z logicznego punktu patrzac glosowac trzeba bo zaszkodzic nie zaszkodzimy ale zawsze mozemy pomoc. Wiecej fanow = wiecej kasy dla zalogi Dzemu dajmy im zarobic :wink:
Gość

Postautor: Gość » czw gru 30, 2004 10:01 pm

ja z jednej strony zgadzam się z większością, ale podzielam też zdanie mareku. :? no bo nie ma co ukrywać - DŻEM wielkiej kasy na płytch nie zarobi (a szkoda). jednal jest to dla DŻEMOWCÓW (muzyków) dowód uznania, i my-fani pokazujemy że jesteśmy.
sorki za troszke zamieszaną odpowiedź, ale moje zdanie po prostu jest podzielone hehe. :) pozdrowienia
Gość

Postautor: Gość » czw gru 30, 2004 10:11 pm

hmm... jednak po 8-minutowym zastanowieniu się nad tym co napisałem myśle, że jednak ważniejsza jest dawanie DŻEMOWI dowodów uznania itd. także głosujmy!!! przepraszam za tą zmienność zdań :)
Awatar użytkownika
goebbels

Postautor: goebbels » śr lut 02, 2005 12:16 pm

To, że Dżem jest zespołem wyjątkowym, nieporównywalnym z jakimkolwiek innym zespołem w Polsce i ma wyjątkowych fanów to już chyba aksjomat :wink:

Nie sądzę jednak żeby głosowanie na Dżem na różnego rodzaju listach przebojów w jakikolwiek sposób kolidowało z legendą i istotą Dżemu.
Wydaje mi się, że jest to po prostu jeszcze jeden sposób na wyrażenie swojego wsparcia/oddania muzykom i ich twórczości przez fanów.
Awatar użytkownika
Adi
Kontaktowanie:

Postautor: Adi » ndz kwie 10, 2005 8:38 pm

kolejne tygodnie sondy na stronie Dzemu czy czas ja zmienic ?? :D

a tak powaznie to moze juz czas zmienic pytanie w tej sondzie ??
co o tym mysla admini ??
Awatar użytkownika
Rolus

Postautor: Rolus » ndz kwie 10, 2005 8:41 pm

No ja tez mysle, ze wypadaloby cos jednak zmienic.Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
mareku
Kontaktowanie:

Postautor: mareku » ndz kwie 10, 2005 8:55 pm

Adi pisze:kolejne tygodnie sondy na stronie Dzemu czy czas ja zmienic ?? :D

a tak powaznie to moze juz czas zmienic pytanie w tej sondzie ??
co o tym mysla admini ??

fakt, bo w sumie z tego co ja pamietam, jak tu jestem, to dopiero widze druga sonde. Nowa by sie przydala. I tak na przyszlosc, by te sondy jakos czesciej sie zmienialy prosimy :)

pozdrawiam
Pozdrawiam!
Mareku

Kontaktowanie:

Postautor: Adi » pn kwie 18, 2005 12:30 am

dziekuje za zmiane sondy moze nie jest ona wielka, ale jest ;)
Awatar użytkownika
mareku
Kontaktowanie:

Postautor: mareku » pn kwie 18, 2005 11:42 am

zmiana prawie ze nie zauwazalna... ale chociaz to, znowu moglem sobie cisnac na "guzik" glosowanie :D
pozdrawiam
Pozdrawiam!
Mareku

Postautor: Benson » wt kwie 26, 2005 9:05 pm

W nowej sondzie przydałaby się jeszcze opcja "Żadne z powyższych". Ja zaznaczyłbym właśnie taką.

Wróć do „Komentarze na temat strony”