Nowa SONDA

Wypowiedz się wprost na temat tego co zespół DŻEM ma do zaprezentowania w Internecie

Moderatorzy: Piotrek, Radek, smar666

Awatar użytkownika
Adi
Kontaktowanie:

Postautor: Adi » wt kwie 26, 2005 9:08 pm

hmm tej sondy jeszcze nie widzialem :D
ja bym zaznaczyl ubrania ale chwilowo ;) ich nie ma
a w tym wypadku piersiowka
Awatar użytkownika
elvis_paw

Postautor: elvis_paw » wt kwie 26, 2005 10:35 pm

o jakiej sondzie Wy mowicie na Boga?! Czy mi sie cos nie wyswietla..?
Hm.. Dzem jest tylko jeden! ;)
Awatar użytkownika
Benson

Postautor: Benson » wt kwie 26, 2005 10:46 pm

elvis, nowa sonda brzmi:
Który z gadżetów dostępnych w Internetowym Sklepie DŻEMu odpowiada Ci najbardziej:
szklanka/kufel
kubek
termos
piersiówka

I tak na wszelki wypadek, jest z prawej strony strony ;)
Gość

Postautor: Gość » wt kwie 26, 2005 10:46 pm

No wiec tak: szklanke zamowile dzisiaj wiec niedlugo mam nadzieje przekonam sie o jej wartosci, kubek ze wzgledu na cene- nie, termos- nie wiem jak Wy uwazacie, ale jak dla mnie to jest zdecydowanie za maly( bo co to jest 350 m??) nawet dobre piwo sie nie zmiesci), a wiec pozostaje piersiowka- jako byc moze przydatny gadzet na przyszlosc, ale dlaczego taka jest doroga?? Rozumie ze sa to unikatowe pamiatki, ale dosyc drogie- przynajmniej ja tak uwazam :? Ale gdyby byla jeszcze rubryka zadna z powyzszych to postapilbym tak samo jak Benson i to wlasnie ja wybral
Awatar użytkownika
elvis_paw

Postautor: elvis_paw » wt kwie 26, 2005 11:20 pm

Ups.. faktycznie.. co slepemu po oczach ;) Dzieki ;) Mysle, ze na piersiowke zaglosuje, ale zamowie sobie ja dopiero w maju, po wyplacie ;) POzdr.
Hm.. Dzem jest tylko jeden! ;)
Gość

Postautor: Gość » wt kwie 26, 2005 11:29 pm

A jesli mowa juz o nowej sondzie... co myslicie gsyby Top lista zostala zresetowana?? Ja mysle ze to dobry pomysl. Wiem ze to jest Top lista, ale utowry z nowej plytki, tj. 2004 poprostu nie maja szans z utorem Wehikul czasu, bo kazdy oddaje tylko jeden glos.... i to samo tyczy sie albumow. Ja mysle ze jesli Wehikul Czasu jest i najlepszym utorem i najlepszym albume to udowodni to nawet jesli glosy zostana zresetowane i zaczniemy od nowa glosowac.
Awatar użytkownika
mareku
Kontaktowanie:

Postautor: mareku » wt kwie 26, 2005 11:37 pm

Ja powiem tak: najczesciej korzystam z kubka ;) Jest uniwersalny, od mleka, az po piwo :P
Pozdrawiam!
Mareku

Postautor: Gość » śr kwie 27, 2005 12:10 am

Pojawila sie nowa sonda, tylko dlaczego zginal link do oddania glosu na LP3?? Nie wiem jak inni ale ja glosowalem przede wszystkim uzywajac wlasnie tego linka:( I tutaj prosba to webmastero- jesli jest to mozliwe, to moze tuz obok zdjecia upamietniajacego Pawla Bergera, mozna by zamiescic linka do LP3??
Gość

Postautor: Gość » śr kwie 27, 2005 7:32 am

po co dawac piwo do termosa?...
pomysł z resetowaniem toplisty wyjatkowo głupi skoro ludzie tak zaglosowali tak ma być...
Gość

Postautor: Gość » śr kwie 27, 2005 8:06 am

Scypion pisze:po co dawac piwo do termosa?...
pomysł z resetowaniem toplisty wyjatkowo głupi skoro ludzie tak zaglosowali tak ma być...

DObra tylko ze w takim przypadku, utowry z nowej plyty na starcie stanely po przegranej stronie. Kazdy oddaje tylko jeden glos i jesli na Wehikul jest glosow 1500 a zalogowanych osob jest prawie 2500- to jak jakis kawalek z 2004 ma wygrac Top liste?? Wraz z ukazaniem sie nowej plyt, chyba trzebaby bylo zresetowac liste- chyba ze tak bylo, a ja o tym nie wiem, bo wtedy jeszcze nie sledzilem tego co dzialo sie na forum. Pozdrawiam
Gość

Postautor: Gość » śr kwie 27, 2005 6:44 pm

Hej, taki bardzo głupi pomysł to nie jest...tak mi się wydaje. Sam głosowałem na toplistę, gdy jeszcze nie było płyty 2004 i nie mogłem jej ocenić. A gdybym teraz uznał ją za najlepszą i chciałbym na nią zagłosować?
Gość

Nowa SONDA!!

Postautor: Gość » śr lip 27, 2005 10:10 pm

Pojawila sie nowa sonda na stronie, dotyczaca wygladu strony "SKAZANEGO". Moim zdaniem strona skazana jest na zwyciestwo, tak wiec FANI SKAZANEGO- ZABIERAC SIE ZA GLOSOWANIE!!
Gość

Postautor: Gość » czw lip 28, 2005 9:23 am

już się robi :wink:
Gość

Postautor: Gość » czw lip 28, 2005 2:55 pm

Strona bardzo mi się podoba, dużo materiałów zwiazanych z filmem, aczkolwiek mogłaby być bardziej czytelna.Jednak mój głoś powędrował na najwyższą ocenę.
Oficjalny Dżemowy FC
"Skazani na Bluesa"
Awatar użytkownika
Benson

Postautor: Benson » ndz mar 12, 2006 11:30 am

Nowa sonda, czyli chyba zapowiedź czata ;) Można wiedzieć, do kiedy potrwa (w domyśle "kiedy mniej więcej przewidujecie czat")?

Wróć do „Komentarze na temat strony”