Problemy z listą dyskusyjną

Wypowiedz się wprost na temat tego co zespół DŻEM ma do zaprezentowania w Internecie

Moderatorzy: Piotrek, Radek, smar666

Gość

Problemy z listą dyskusyjną

Postautor: Gość » śr sty 26, 2005 11:08 am

Witam serdecznie.
Bardzo żadko odzywam się na liście dyskusyjnej jak i na forum. Ale chodzi mi dzisiaj o listę... Po raz pierwszy od niepamietam odkąd próbuję napisać coś do niej i mi odrzuca cały czas mail. A zarejestrowany jestem napewno. Czy może ktos zna przyczynę :?:
Pozdrawiam serdecznie
Sopelek :twisted:

------------------------------------
www.bluesman1.republika.pl
gg: 4640855
Awatar użytkownika
Benson

Postautor: Benson » śr sty 26, 2005 11:13 am

Piotrek chyba pisał, że były (są?) jakieś problemy z serwerem czy coś takiego.
Najlepiej napisz bezpośrednio do webmasterów: piotrek@dzem.com.pl lub radek@dzem.com.pl
Pozdrawiam
Piotrek
Kontaktowanie:

Re: Problemy z listą dyskusyjną

Postautor: Piotrek » śr sty 26, 2005 4:00 pm

sopelek pisze: A zarejestrowany jestem napewno. Czy może ktos zna przyczynę :?:

zna:) otoz odbija Cie dlatego ze nie jestes zapisany na liste :) na 100%, jeszcze pamietam jak przegladalem loga listservera w zwiazku z problemami i sam sie zdziwilem ze sie wypisales z listy ;)

Ale nie o tym chcialem :) jesli chcesz znowu 'powrocic' na liste zaznacz prosze opcje listy w panelu 'moje konto' po zalogowaniu do fanclubu. ;)

Pozdrawiam Piotrek
Gość

Postautor: Gość » czw lut 03, 2005 7:41 pm

Ja mam taki problem, ze odznaczylem w panelu "moje konto" opcje listy dyskusyjnej, a maile caly czas przychodza. Napisalem juz maila ale odezwu nie bylo.
Gość

Postautor: Gość » sob lut 05, 2005 12:30 am

ja jak wyzej - mam z kolei problem odwrotny - wypisałem sie z listy dyskusyjnej a nadal przychodzą mi wiadomosci! napisalem prosbe do admina, podaną w mailu z listy, ale nadal dochodzą! to juz zaczyna byc ciezko denerwującej - musze co chwile wlazic na swoje konto by kasowac te cholerne maile!! :evil:
Gość

Postautor: Gość » sob mar 19, 2005 4:16 pm

do mnie też ciągle przychodzą mimo że w profilu to odznaczyłem :?
Gość

Postautor: Gość » sob mar 19, 2005 7:52 pm

u mnie jest wszystko dobrze
Gość

problemy z lista dyskusyjna

Postautor: Gość » ndz mar 20, 2005 11:33 am

Kiedys mialem podobny problem z lista,ale wypisalem sie z niej i od tego czasu emaile nie przychodza do mnie.Wtedy byla katastrofa,ogrom przychodzacych emaili i ich kasowanie
Gość

Problem z subskrypcją??

Postautor: Gość » ndz sie 21, 2005 7:03 pm

Mam pewien problem a mianowicie zaznaczyłem w profilu aby nie dochodziły do mnie wiadomości z informacją o odpowiedziach z forum, a mimo to wiadomości dochodzą i zasypują mi skrzynke ;/ co robić? pozdro
Piotrek
Kontaktowanie:

Re: Problem z subskrypcją??

Postautor: Piotrek » ndz sie 21, 2005 7:22 pm

Kielek pisze:Mam pewien problem a mianowicie zaznaczyłem w profilu aby nie dochodziły do mnie wiadomości z informacją o odpowiedziach z forum, a mimo to wiadomości dochodzą i zasypują mi skrzynke ;/ co robić? pozdro

wydaje mi sie ze mylisz pojecia dlatego ladnie Ci wszystko wytlumacze:

1. subskrypcja - to wbrew pozorom nie sa odpowiedzi z forum (takowych w ogole na maila nie ma (no jedna osoba ma;)). Subskrypcja polega na wysylaniu co jakis czas maila z nowymi, waznymi informacjami do wszystkich subskrybentow. Maile takie zawsze wysylane sa tylko i wylacznie przez zespol.

2. Forum - zaznaczneie tej opcji powoduje ze mozna aktywnie korzystac z forum - czyli wlasnie tego miejsca w ktorym czytasz ta wiadomosc. Zadna odpowiedz stad nie przychodzi na maila - jedyne maile jakie moga dojsc to takie, ktore powiadamiaja o odpowiedzi w temacie, ktory zaznaczyles ze chcesz sledzic.

3. Lista dyskusyjna - to forma zupelnie niezalezna od forum. Polega wlasnie na wysylaniu maili na jeden - wspolny adres, pozniej te maila rozsylane sa do wszystkich zapisanych na liste. To prawdopodobnie o ta opcje Ci chodzi.

Jesli wiec nadal czegos nie rozumiesz - napisz do mnie maila na priva - zlokalizujemy skad dostajesz te maila i sprobujemy temu zapobiec

pozdrawiam
Gość

Postautor: Gość » śr sie 24, 2005 11:09 am

do mnie ciągle przychodzą :evil: :evil: :evil: niech ktoś sie tym zajmie odznaczałem wypisywałem sie i kupa :?
UPDATE > już nie wazne uporałem sie z tym
Gość

Postautor: Gość » czw wrz 01, 2005 6:06 pm

i nadal nic ciągle przychodza informacje ze pojawiają sie odpowiedzi w liscie dyskusyjnej a w profilu mam to specjalnie odznaczone??? można temu zaradzić pomocy!
Piotrek
Kontaktowanie:

Postautor: Piotrek » czw wrz 01, 2005 6:23 pm

Kielek pisze:i nadal nic ciągle przychodza informacje ze pojawiają sie odpowiedzi w liscie dyskusyjnej a w profilu mam to specjalnie odznaczone??? można temu zaradzić pomocy!

kolego - mylisz pojecia..

lista dyskusyjna to nie forum ! lista dyskusyjna to nie to co teraz czytasz. to jest wlasnie forum, a dostajesz maila ze pojawila sie nowa odpowiedz w danym watku wlasnie z forum.

Sa dwie drogi wylaczenia tego:

1. jesli tylko czytasz maila w danym temacie to zwroc uwage ze na dole strony po lewej stronie jest link "przestan sledzic ten temat"

2. jesli piszesz cos w danym temacie to przed zapisaniem wiadomosci odznaczyc trzeba haczyk przy opcji "powiadom mnie gdy ktos odpowie"

na przyszlosc radze lepiej przygladac sie miejscu w ktorym sie jest
Gość

Postautor: Gość » sob wrz 17, 2005 7:45 pm

nic z tego przychodzą mi wiadomości nawet z tych działów w których nei brałem udziału :( spróbuje się zarejestrować na nowo, można jakos usunąc moje konto?

Wróć do „Komentarze na temat strony”