sklep.dzem.com.pl -> ktoś coś zamawiał ?

Wypowiedz się wprost na temat tego co zespół DŻEM ma do zaprezentowania w Internecie

Moderatorzy: Piotrek, Radek, smar666

Gość

Postautor: Gość » pt mar 09, 2007 10:40 pm

Ale tak szczerze mowiac koszulki amerykanskie roznych zespolow sa jeszcze drozsze a ludzie kupuja.
Awatar użytkownika
Armin
Kontaktowanie:

Postautor: Armin » pt mar 09, 2007 10:52 pm

ufoq pisze:a czy nie widzieliscie jak na stronie bylo napisane ze brak jus koszulek PTAKI ?

A skąd mamy wiedzieć czy to była prawda? Może to był zwykły chłyt materkingowy mający na celu zachęcić do kupna tych konkretnych koszulek (które być może nie chcą schodzić) ? :wink:
Gość

Postautor: Gość » pt mar 09, 2007 10:54 pm

tak masz racje a na stoisku nie byly specjalnie wystawiane ... swietnie ,naprawde...
Awatar użytkownika
Armin
Kontaktowanie:

Postautor: Armin » pt mar 09, 2007 11:02 pm

Tego już nie wiem czy były wystawiane czy nie (swoją drogą dziwne to jest, że jeśli w sklepiku internetowym nie ma jakiegoś towaru, to na stoisku również..myślałem, że to są jakieś oddzielne pule :roll: )
..ale był kiedyś komunikat zachęcający do kupna, gdyż "zostało już niewiele sztuk" i trzeba było się śpieszyć, bo to niby jakaś wersja limitowana czy coś..a nie różniła się w zasadzie niczym od poprzednich :P
Gość

Postautor: Gość » sob mar 10, 2007 9:35 am

Armin pisze:Tego już nie wiem czy były wystawiane czy nie (swoją drogą dziwne to jest, że jeśli w sklepiku internetowym nie ma jakiegoś towaru, to na stoisku również..myślałem, że to są jakieś oddzielne pule :roll: )
..ale był kiedyś komunikat zachęcający do kupna, gdyż "zostało już niewiele sztuk" i trzeba było się śpieszyć, bo to niby jakaś wersja limitowana czy coś..a nie różniła się w zasadzie niczym od poprzednich :P

chyba masz na mysli limitowana edycje koszulki ptaki. Rozni sie ona tym od zwyklej ze ... jest dla dzieci 8) :P

to pisalem ja, Adi
Gość

Postautor: Gość » sob mar 10, 2007 9:59 am

Armin pisze:bo to niby jakaś wersja limitowana czy coś..a nie różniła się w zasadzie niczym od poprzednich :P

jak to sie nie rozni??? jest limitowana to malo??
Gość

Postautor: Gość » sob mar 10, 2007 10:11 am

ufoq pisze:Ale tak szczerze mowiac koszulki amerykanskie roznych zespolow sa jeszcze drozsze a ludzie kupuja.

Szczerze mówiąc w USA są wyższe zarobki.
Gość

Postautor: Gość » sob mar 10, 2007 8:35 pm

Morri pisze:
ufoq pisze:Ale tak szczerze mowiac koszulki amerykanskie roznych zespolow sa jeszcze drozsze a ludzie kupuja.

Szczerze mówiąc w USA są wyższe zarobki.

Nie tylko USA Kanada też, miasta tam ok. 3 mln mieszkańców nie mierzą na jakość, a na ilość, wiedzą że nie opłaca się robić koszulek z najlepszego na rynku materiału - produkcja masowa. Marna koszulka po dwóch miesiącach będzie szmatą, trzeba będzie ją wymienić. Na to liczą producenci. Globalizacja, industrializacja, uniformizacja i psia tam wie jaka jeszcze "zacja". A dyskusja o prawie rynku na stronach poprzednich jest dla mnie śmieszna, to dopiero utopia, której sam Dahrendorf by się nie powstydził, a i chyba Marks puknął by się w czoło.

A, wyjątkowo na temat, za drogie koszulki? To nie kupujcie, no. Prawo rynku :lol: 8)
Gość

Postautor: Gość » pn mar 12, 2007 5:16 pm

Mam nadzieję, że ten temat nie był potuszany jeśli był to sory ale jestem totalnym leniem i nie chciało mi się czytać wszystkich postów w tym temacie. Otóż czy w sklepie bedą sprzedawane bluzy logo Dżemu?
Gość

Postautor: Gość » pn mar 12, 2007 5:35 pm

cherry87 pisze:
Nie tylko USA Kanada też, miasta tam ok. 3 mln mieszkańców nie mierzą na jakość, a na ilość, wiedzą że nie opłaca się robić koszulek z najlepszego na rynku materiału - produkcja masowa. Marna koszulka po dwóch miesiącach będzie szmatą, trzeba będzie ją wymienić. Na to liczą producenci. Globalizacja, industrializacja, uniformizacja i psia tam wie jaka jeszcze "zacja". A dyskusja o prawie rynku na stronach poprzednich jest dla mnie śmieszna, to dopiero utopia, której sam Dahrendorf by się nie powstydził, a i chyba Marks puknął by się w czoło.

A miałaś kiedyś na sobie koszulkę wyprodukowaną w Kanadzie? Tfu.. widziałaś w ogóle taką na oczy? Bo naprawdę wyzwaniem jest przeczytanie powyższego steku bzdur. A co do marksa - drań był tak i tak zdrowo puknięty w czoło.

A, wyjątkowo na temat, za drogie koszulki? To nie kupujcie, no. Prawo rynku :lol: 8)

"Welcome idiots" - w jakim to było filmie?
Gość

Postautor: Gość » pn mar 12, 2007 8:42 pm

no wlasnie chyba nie miales nigdy w rece koszulki ze stanow i nie opowiadaj ze sa robione z niewiadomo jakiego materialu -sa firmowe koszulki i te ''made in china'' ... jak wszedzie ...
Gość

Postautor: Gość » wt mar 13, 2007 8:06 am

ufoq pisze: nie opowiadaj ze sa robione z niewiadomo jakiego materialu

Że niby gdzie coś takiego opowiadam? Możesz wskazać stosowny fragment? Co, nie możesz? To się zaoraj.

-sa firmowe koszulki i te ''made in china'' ... jak wszedzie ...

Kolumb.
Gość

Postautor: Gość » wt mar 13, 2007 8:11 am

ujek to nie bylo do Ciebie tylko do cherry87 :D
Awatar użytkownika
Adi
Kontaktowanie:

Postautor: Adi » wt mar 13, 2007 9:59 am

ufoq pisze:ujek to nie bylo do Ciebie tylko do cherry87 :D
jak piszesz do kogos kto wypowiadal sie pare postow wczesniej, uzywaj opcji CYTUJ ;) na pewno ulatwi to wszystkim zorientowanie sie do kogo pisziesz :P
Gość

Postautor: Gość » wt mar 13, 2007 1:42 pm

No właśnie, bo z treści Twej wypowiedzi ciężko było wywnioskować do kogo jest skierowana :P

Wróć do „Komentarze na temat strony”