sklep.dzem.com.pl -> ktoś coś zamawiał ?

Wypowiedz się wprost na temat tego co zespół DŻEM ma do zaprezentowania w Internecie

Moderatorzy: Piotrek, Radek, smar666

Gość

Postautor: Gość » wt mar 13, 2007 9:34 pm

dobrze przerpaszam i obiecuje sie poprawic =D
Gość

Postautor: Gość » pt kwie 06, 2007 2:20 pm

Chcialbym sie zapytac czy ktos wie czy istnieje mozliwosc zakupu plakatow Dzemu albo Ryska, wiem ze na Woodstocku sprzedawano bardzo ciekawe a ani na Allegro, ani na stronce sklepu niestety nie ma takich okazow.
Gość

Postautor: Gość » pt kwie 06, 2007 2:28 pm

w trase z Dżemem jedzie również sklep z ich gadżetami, ubraniami i plakatami właśnie. Może jak wybierzesz się na jakiś z dżemowych koncertów to sobie zakupisz ;)
Widzę, że jesteś w części z Tychów, więc jhak będziesz na śląsku to moześz zajrzeć do dwóch sklepów muzycznych w Katowicach, w All'u z tego co widziałąm jest taki duży z samym Ryśkiem a w tym drugim tylko nie pamiętam nazwy ulicy, w każdym bądź razie niedaleko Dworca są te w mniejszym formacie z różnymi muzykami ;)
Pozdrawiam ;)
Gość

Postautor: Gość » pt kwie 06, 2007 6:48 pm

na allegro mozna zakupic plakat z ryskiem....
Gość

Postautor: Gość » pt kwie 06, 2007 6:53 pm

Awatar użytkownika
Adi
Kontaktowanie:

Postautor: Adi » pt kwie 06, 2007 6:56 pm

kiedys z ksiazka Rysiek, dawali lepsze :P
Gość

Postautor: Gość » sob kwie 07, 2007 11:54 am

ten plakat na allegro widzialem ale taki troche marny ;-) .. no nic, myslalem ze ktos widzial gdzies na necie, w takim razie bede szukal po sklepach :) ... chyba ze ktos jest z Krakowa i wie gdzie tam moge cos znalesc ;-)
Awatar użytkownika
borszysz
Kontaktowanie:

Postautor: borszysz » czw maja 31, 2007 9:22 pm

Dzisiaj napisze pochwałę:P Jestem pod wrażeniem szybkosci sklepiku internetowego, wczoraj zamówiłem koszulkę dzisiaj już ją mam na sobie:D Sie w chlopakach obslugujących sklepik włączył tryb Kubicy:D Gratulacje:D
Pozdrawiam!
Wojciech "Borszysz" Mirek

Stowarzyszenie Oficjalny Fan Club zespołu Dżem
"Skazani na bluesa"
http://www.skazaninabluesa.pl
w.mirek@skazaninabluesa.pl

www.HOODOOBAND.pl
Gość

Postautor: Gość » ndz wrz 23, 2007 10:33 am

hej powiedzcie mi prosze jaka jest jakosc tych koszulek w sklepie internetowym?

Czy rozmiar L jest wielki i zwisa po kolana?

Mam ochotke na koszulke Autsajder ale dostepny jest tylko rozmiar S. Prosze o rozmiar L.

I jeszcze jedno. Wysyłka za granice. Ile to wyjdzie okolo do Londynu powiedzmy 50 zl za koszulke i pewnie 20 zl przesylka. Wie ktos?
Gość

Postautor: Gość » ndz wrz 23, 2007 10:21 pm

Jesli chodzi o koszulki to mam dwie (miedzy innymi Autsajdera) i nie narzekam - świetnie sie je nosi, były wielokrotnie prane i nie straciły na jakości, wiec polecam :D
Co do rozmiarówki to ciężko stwierdzić czy bedzie Ci L zwisała :lol: bo to zalezy od twoich gabarytów, ja mam L damską i leży jak ta lala 8)
Z ta przesyłka za granice to sie niestety nie orientuje. Pozdro!
Gość

Postautor: Gość » ndz wrz 23, 2007 10:28 pm

kari_na pisze:ja mam L damską i leży jak ta lala 8)
!

to jak tak idealnie lezy to zrob zdjecie i nam pokaz :wink:
Gość

Postautor: Gość » ndz wrz 23, 2007 10:48 pm

charcerzyk pisze:Wysyłka za granice. Ile to wyjdzie okolo do Londynu powiedzmy 50 zl za koszulke i pewnie 20 zl przesylka. Wie ktos?

jeśli mogę poradzić, to zapytaj u źródła skrobiąc maila na adres: sklep@dzem.com.pl

i mały OT :
przemo12 pisze:to jak tak idealnie lezy to zrob zdjecie i nam pokaz :wink:

aleś ty wymagający...:wink: nie wierzysz na słowo ? :)

Madzia-'Jenny'
Oficjalny Dżemowy Fanclub
"Skazani na bluesa"
Gość

Postautor: Gość » ndz wrz 23, 2007 11:08 pm

no a jak :wink: zobacze i ocenie;) czy moze lepsza by bylo eseczka :wink:
Gość

Postautor: Gość » ndz wrz 23, 2007 11:54 pm

A coś Ty typowy facet z okładki Men's Heath?

Poszukujesz Miss size zero?

A jeśli chodzi o moje gabaryty... to nosze L zazwyczaj. Tyle ze elka elce nie rowna.
Gość

Postautor: Gość » pn wrz 24, 2007 8:49 am

To ja też mały (t)offik:
przemo12 pisze:to jak tak idealnie lezy to zrob zdjecie i nam pokaz :wink:
no a jak :wink: zobacze i ocenie;) czy moze lepsza by bylo eseczka :wink:

Zaraz pokaż :oops: :wink: Bede w niej na koncercie to zobaczysz na zywo :) zapewniam Cie ze jednak eleczka :wink:
charcerzyk pisze:A jeśli chodzi o moje gabaryty... to nosze L zazwyczaj. Tyle ze elka elce nie rowna.

Najlepiej byloby przymierzyć i kupic w sklepiku na koncercie ale jesli nie masz teraz możliwości to zakup przez internet ułatwiają informacje na stronie o wielkości koszulki http://sklep.dzem.com.pl/sklep/?m=2&id=106 Zmierz taka w ktorej chodzisz, porównaj i problem z głowy :wink:

Wróć do „Komentarze na temat strony”