Jakaś awaria servera??

Wypowiedz się wprost na temat tego co zespół DŻEM ma do zaprezentowania w Internecie

Moderatorzy: Piotrek, Radek, smar666

Gość

Jakaś awaria servera??

Postautor: Gość » pt mar 11, 2005 7:37 pm

Nie wiem jak jest u Was, ale ja mam problemy z polaczeniem sie czatem, a take nie wysietlane sa statystyki dotyczoace tego ile jest osob na czacie, itp. Czy u Was tez tak jest??
Gość

Postautor: Gość » pt mar 11, 2005 7:38 pm

no mi pisze ze proba polaczenia sie z serwerem zakonczona porazką.....ehh
Gość

Postautor: Gość » pt mar 11, 2005 7:58 pm

tak również mam taki komunikat i pisze connect f
Gość

Postautor: Gość » pt mar 11, 2005 8:01 pm

Czyli dzisiaj wyglada ze nie bedzie naszego czatowania:( a pogoda tak do ... ze przynajmniej byloby co robic!! Ale nasza nadzieja w webmasterach:) Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Adi
Kontaktowanie:

Postautor: Adi » pt mar 11, 2005 8:44 pm

u mnie to samo niestety :( cala nadzieja w Radku i Piotrku ;)
Piotrek
Kontaktowanie:

Postautor: Piotrek » pt mar 11, 2005 8:47 pm

Adi pisze:u mnie to samo niestety :( cala nadzieja w Radku i Piotrku ;)

Juz dziala...mielismy mala awarie serwera ;) czat nie dzialal 2 godzinki ;)

Pozdrawiam
Gość

Postautor: Gość » pn mar 14, 2005 12:05 pm

niestety ponownie wysiadł server....
Gość

Postautor: Gość » pn mar 14, 2005 4:22 pm

oj wysiadł, wysiadł :(

oj działa, działa :D
Awatar użytkownika
Adi
Kontaktowanie:

Postautor: Adi » pn mar 14, 2005 6:08 pm

I znowu nasi najlepsi na swiecie webmasterzy naprawili serwer ;)
Gość

co jest?...chat nie działa i...

Postautor: Gość » pt mar 18, 2005 7:22 pm

:?: nie wiem jak u was ale u mnie nie działa chat ........z oficjalną dżemu też coś nie tak....nie wchodzi////no co jest?...tydzień temu też to samo... :roll:
Gość

Postautor: Gość » pt mar 18, 2005 7:27 pm

jest już temat temu poswięcony gdzieś.rzeczywiscie nie działa a ja wiem chyba czemu.po prostu serwer nie działa
Gość

Postautor: Gość » wt mar 22, 2005 8:58 pm

juz dziala (wkoncu) :)
Gość

Postautor: Gość » śr mar 23, 2005 8:59 am

Główną przyczyną tego że serwer się przepełnia są nie przeczytane posty, dlatego na wielu forach stosuje się usuwanie nieaktywnych użytkowników (tzn takich którzy nie piszą żadnych postów) po określonym okresie czasu np po trzech miesiącach. Dodatkowo admini czasami sami sprawiają iż posty mimo iż są nie przeczytane są odznaczone (nie wiem jak to napisać i nie wiem jak to robią, ale tak jest). Przyczyny dodatkowe to również zalegające w skrzynkach wiadomości PM, które trzeba często usuwać. Ale to tylko taka drobna uwaga, ja się za wiele na tym nie znam i nic bardziej konkretnego napisać nie mogę. To co napisałam to moje spostrzeżenia i kilka drobnych uwag rzuconych przez admina z forum na którym jestem moderatorem. (dotyczyły one zresztą tamtego forum)
Gość

Postautor: Gość » śr mar 23, 2005 2:32 pm

Fabia pisze:Główną przyczyną tego że serwer się przepełnia są nie przeczytane posty, dlatego na wielu forach stosuje się usuwanie nieaktywnych użytkowników

tak ale tutaj jak sie rejestrujesz na stronie fanclubu to jednoczesnie rejestrujesz sie na forum
Gość

Postautor: Gość » pt mar 25, 2005 11:10 pm

Niestety poraz kolejny wysiadl server i nie mozemy sie sptkac i przekazac sobie zyczenia:( Czy ktos, tzn. ktos z adminów, może powiedziec, co jest przyczyna coraz czestyszych awarii servera?? Chyba ze zostal on poprostu wylaczony na jakis czas

Wróć do „Komentarze na temat strony”