Wprowadzić regulamin!!

Wypowiedz się wprost na temat tego co zespół DŻEM ma do zaprezentowania w Internecie

Moderatorzy: Piotrek, Radek, smar666

Czy chcesz, aby powstał regulamin forum internetowego zespołu Dżem

Tak
50
77%
Nie
15
23%

Liczba głosów: 65
Awatar użytkownika
smar666

Wprowadzić regulamin!!

Postautor: smar666 » wt wrz 13, 2005 11:50 pm

Drodzy forumowicze !!!

W związku z pojawiającymi się na forum 'gorącymi dyskusjami', w których pełno jest emocji, braku poszanowania dla innych rozmówców, a łamanie niepisanych zasad panujacych na forum jest czymś normalnym chciałbym powrócić do dobrze znanego wam tematu = > regulamin.

Zadaje proste pytanie. Czy dokladny, szczegółowy regulamin określający prawa forumowiczów ma powstać?? Proszę o krótkie uzasadnienie. Jednocześnie bardzo proszę adminów o to, aby wyrazili swoje poglądy na ten temat, a posty niezwiązane (czyt. te nie na temat, a nie te, które się nie zgadzają z moim zdaniem) z tematem usuwali.

pozdrawiam smar666
Oficjlany Dżemowy FC
"Skazani na Bluesa"
Ostatnio zmieniony czw wrz 15, 2005 4:22 pm przez smar666, łącznie zmieniany 1 raz.
Piwko jedno, albo dwa....no i słoik Dżemu
Gość

Postautor: Gość » wt wrz 13, 2005 11:51 pm

jestem za ,jak najbardziej :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Gość

Postautor: Gość » śr wrz 14, 2005 12:02 am

smar666 pisze:- baa....napisałem nawet kilka PM do Ujka_Mietka i co?? ja sie produkowałem, zadawałem pytania chcąc dowiedzieć się czegoś, zrozumieć podejscie do sprawy....w odpowiedzi adresat nie odpowiadał na zadawane pytania, tłumaczył się tym, iż ma zbyt dużo wiadomosci na które musi odpowiedzieć....długa wiadomość potrafił skwitować jednym zdaniem => to jest dyskusja ??

Zaskakujesz mnie coraz bardziej w swej żałosności, rozmowy na PW to rozmowy na PW, a forum to nie miejsce by rozpłakać się, że było w nich to czy tamto... Mam je tu wszystkie powklejać, razem z komentarzami ? o to ci chodzi???? PW zostawmy PW, a rozmowy na forum rozmowom na forum. Jak coś w PW ci się nie podoba to mi to napisz wprost, TAM właśnie, a nie mazgaj się na forum. Bo jeśli tak ma być to lepiej wogóle nie używaj formy komunikacji jaką jest wiadomość prywatna, jeno pisz wszystko publicznie...

samr666 pisze:Zadaje proste pytanie. Czy dokladny, szczegółowy regulamin określający prawa forumowiczów ma powstać?? Proszę o krótkie uzasadnienie. Jednocześnie bardzo proszę adminów o to, aby wyrazili swoje poglądy na ten temat, a posty niezwiązane z tematem usuwali.

Adnotacja jak wyżej.... może weź i się wypłacz do rękawa adminowi, że ktoś się ośmielił z toba nie zgodzić, co? gównażeria.....

smar666 pisze:a łamanie niepisanych zasad panujacych na forum jest czymś normalnym chciałbym powrócić do dobrze znanego wam tematu = > regulamin.

Zadaje proste pytanie. Czy dokladny, szczegółowy regulamin określający prawa forumowiczów ma powstać?? Proszę o krótkie uzasadnienie.

Jak można łamać coś czego nie ma?

smar666 pisze:Jednocześnie bardzo proszę adminów o to, aby wyrazili swoje poglądy na ten temat, a posty niezwiązane z tematem usuwali.

i ty czynisz jakieś uwagi o niuzasadnionym braku szacunku? koleś powyższe jednoznacznie wskazuje, że jako denuncjator i pełen żałości mazgaj nań nie zasługujesz. "łeee proszę pana admina a ktoś się ze mną nie zgodził ... łeee usuń pan jego posty łe...." szkoda słów. bez pozdrowień
Gość

Postautor: Gość » śr wrz 14, 2005 1:08 am

Do tego co napisał Ujek,nic dodac nic ując :mrgreen: smar jestes żałosny :D
Zaorac :mrgreen:
Gość

Postautor: Gość » śr wrz 14, 2005 1:35 am

Jestem za regulaminem.
Mam dość czytania żałosnych "wywołujących dyskusję" wypowiedzi QuorthoN'a i Ujka. Moim zdaniem one nie służą wywołaniu dykusji tylko obrażeniu uczestników forum, poza tym większość wypowiedzi odbiega od tematu Dżem rozumianego nawet baaaardzo szeroko. Poza tym wydaje mi się, że dyskusja nie polega na obrażaniu jej uczestników lub osób postronnych, np. przez nazwanie wszystkich użytkowników "ćpunami", ale na podawaniu konkretnych argumentów potwierdzających daną opinię, bądź obalających inną.
Najgorsze w tej całej sytuacji jest jednak to, że wymienione wyżej osoby uzyskały to, co chciały, czyli rozgłos.
Poza tym odnoszę wrażenie,że to dla QuorthoN'a i Ujka jakiś dziwny sposób na wzmocnienie własnego Ego, w stylu "ale jestem extra, potrafię ubliżać ludziom, obrażać ich i wszyscy o mnie piszą". Taka mała rada ode mnie dla Was: są lepsze sposoby na potwierdzanie własnej watrości!
Gość

Postautor: Gość » śr wrz 14, 2005 5:58 am

jako przykład polecam Forumokietę obowiązującą na Forum Sapkowksiego,
stworzoną przez Ezenę,

Forumokieta.
1. Zanim założysz nowy temat zastanów się trzy razy,
czy twój post nie może zostać dopisany do tematu już istniejącego (możesz przeszukać tematy wg słów kluczowych wykorzystując polecenie 'Szukaj').
2. Posty powinny być czytelne - pisane poprawną polszczyzną, bez udziwnień czcionkowych, krzyków itp.
3. Przed wysłaniem dłuższego postu zalecamy skorzystanie z opcji podglądu.
4. Wskazane jest cytowanie fragmentów postu, na który się odpowiada, jeśli nasz list nie znajduje się bezpośrednio pod nim.
5. Na forum obowiązuje kultura wypowiedzi, bluzganie dopuszczone jest tylko w uzasadnionych sytuacjach (czyli w cytatach, dowcipach).
6. Należy zdecydowanie unikać: osobistych wycieczek, kłótni (te powinno się bezwzględnie przenosić na priv), niekulturalnego zachowania wobec innych forumowiczów (w tym protekcjonalnego i pełnego wyższości traktowania innych użytkowników).
7. Podpis (sygnaturka) nie powinien porażać wielkością, maksymalna wielkość ewentualnego obrazka to 50x50 pixeli.
8. Sapki to fani Sapkowskiego. Pisarz nie cierpi przezwiska 'Sapek' - my to szanujemy.
9. Reguły Forumokiety obowiązują wszystkich użytkowników Forum, niezależnie od statusu.
10. Na większość problemów technicznych 'odpowiada' FAQ.

warte przemyślenia...
Gość

Postautor: Gość » śr wrz 14, 2005 6:33 am

Zasadniczo jestem za wprowadzeniem regulaminu, nawet gdzieś tam w tej sprawie stukałam, ale oglądając program UWAGA zaintrygowało mnie pewne zdanie, które wypowiadał Sebastian przytaczając słowa ojca. I teraz nie do końca jestem przekonana czy na tym forum regulamin będzie rzeczą właściwą. Może więc na przekór całemu pokręconemu światu, śmiejmy się i w przerwach między fajnymi dyskusjami piszmy bzdety, byle z umiarem :wink:
Awatar użytkownika
borszysz
Kontaktowanie:

Postautor: borszysz » śr wrz 14, 2005 6:35 am

Przydałaby sie jakas "forumokieta" (heh fajnie brzmi:P po śląsku kieta to łańcuch hehh), bo ujek_mietek i QuorthoN moim skromnym zdaniem pomylili fora. I sadze ze to albo dwójka "ziomów" z jednej klatki albo to jedna i ta sama osoba ktora ma świetną zabawe obrażac fanów dżemu bo obejżeniu na kompie Skazanego na Bluesa bo raczej wątpie żeby wydali 15 zł na bilet do kina.
Pozdrawiam!
Wojciech "Borszysz" Mirek

Stowarzyszenie Oficjalny Fan Club zespołu Dżem
"Skazani na bluesa"
http://www.skazaninabluesa.pl
w.mirek@skazaninabluesa.pl

www.HOODOOBAND.pl
Gość

Postautor: Gość » śr wrz 14, 2005 8:22 am

borszysz pisze:Przydałaby sie jakas "forumokieta" (heh fajnie brzmi:P po śląsku kieta to łańcuch hehh), bo ujek_mietek i QuorthoN moim skromnym zdaniem pomylili fora. I sadze ze to albo dwójka "ziomów" z jednej klatki albo to jedna i ta sama osoba ktora ma świetną zabawe obrażac fanów dżemu bo obejżeniu na kompie Skazanego na Bluesa bo raczej wątpie żeby wydali 15 zł na bilet do kina.

Dla Twojej informacji :ja i Ujek mieszkamy w zupelnie innych miejscach i nie jesteśmy tą samą osobą,zresztą srednio inteligentna osoba zauwazy za mamy inne style wypowiadania sie...Widocznie jednak Twoja inteligencja jest poniżej średniej.A tak poza tym to co,w jasnowidza sie bawisz?Juz wiesz ze skazanego oglądalem na kompie...no prosze.... :lol: Co mi jeszcze mozesz o mnie samymn powiedziec? :lol:
Kasiak napisała:Mam dość czytania żałosnych "wywołujących dyskusję" wypowiedzi QuorthoN'a i Ujka. Moim zdaniem one nie służą wywołaniu dykusji tylko obrażeniu uczestników forum, poza tym większość wypowiedzi odbiega od tematu Dżem rozumianego nawet baaaardzo szeroko.
Moja droga nasze głosy padały w dyskusji o Hippisach,którą bynajmniej nie mysmy zaczęli,oraz w dyskusji na temat koncertu Dżemu w Rudzie Śl.To nie jest na temat?hmm..
I dalej:Najgorsze w tej całej sytuacji jest jednak to, że wymienione wyżej osoby uzyskały to, co chciały, czyli rozgłos.
Jasne,zawsze marzyłem o sławie,błysku fleszy i rozdawaniu autografów :mrgreen: Ty nie? :lol:
I jeszcze: Poza tym odnoszę wrażenie,że to dla QuorthoN'a i Ujka jakiś dziwny sposób na wzmocnienie własnego Ego, w stylu "ale jestem extra, potrafię ubliżać ludziom, obrażać ich i wszyscy o mnie piszą". Taka mała rada ode mnie dla Was: są lepsze sposoby na potwierdzanie własnej watrości!
Taak,musze wzmacaniac swoje ego,bo jestem zakompleksionym ,pryszczatym kurduplem i nikt na mnie nie zwraca uwagi :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Fabia pisze:Zasadniczo jestem za wprowadzeniem regulaminu, nawet gdzieś tam w tej sprawie stukałam, ale oglądając program UWAGA zaintrygowało mnie pewne zdanie, które wypowiadał Sebastian przytaczając słowa ojca. I teraz nie do końca jestem przekonana czy na tym forum regulamin będzie rzeczą właściwą. Może więc na przekór całemu pokręconemu światu, śmiejmy się i w przerwach między fajnymi dyskusjami piszmy bzdety, byle z umiarem

Brawa dla tej pani za mądrą i pelna pogody ducha wypowiedź :)
Gość

Postautor: Gość » śr wrz 14, 2005 8:46 am

boryszcz pisze:bo (...) Skazanego na Bluesa bo raczej wątpie żeby wydali 15 zł na bilet do kina.

W zasadzie to powinieniem cię zbluzgać, tyle, że o dziwo muszę przyznać ci rację. Na film nie dałbym 15 zł, a to conajmniej z dwóch powodów, po pierwsze, widziałem go na festiwalu w Tychach, a po drugie mam kumpla który w razie czego może mi załatwić bilet do kina za friko. Więc byłoby daleko posuniętym idiotyzmem wydawanie przezemnie owych 15 zł. W kwestii oglądania filmu na kompie się mylisz, ale polecam ćwiczenia w neiwątpliwym darze jasnowidzenia jakim zostałeś obdarzony..... :mrgreen:

Do kolejnego jasnowidza kasiak:

kasiak pisze:że to dla QuorthoN'a i Ujka jakiś dziwny sposób na wzmocnienie własnego Ego, w stylu "ale jestem extra, potrafię ubliżać ludziom, obrażać ich i wszyscy o mnie piszą". Taka mała rada ode mnie dla Was: są lepsze sposoby na potwierdzanie własnej watrości!

generalnie to każdy mierzy ludzi własną miarą... a może ty szukasz potwierdzenia własnej wartości wklejając różne pseudopoetyckie fragmenty własnych przemyśleń chociażby w dziale "złote myśli"...? tylko proszę, nie stosuj tego schematu wobec mej osoby, bo dalece się róznimy. Ja napewno nie muszę tu szukać potwierdzenia własnej wartości... ale jak już powiedziałem każdy mierzy ludzi własną miarą....

fabia pisze:Może więc na przekór całemu pokręconemu światu, śmiejmy się i w przerwach między fajnymi dyskusjami piszmy bzdety, byle z umiarem :wink:

Popieram, wpełni się zgadzam i pozdrawiam :D
Gość

Postautor: Gość » śr wrz 14, 2005 8:55 am

No i znowu to o czym mowa byla juz na samym poczatku DUZY OFF-TOP!! CAlkowicie bez sensu i jak tu mowic o jakim kolwiek regulaminie?? Nawwet jesli topic jest po to by mowic o regulaminie, to i tak mowy o owym nie ma:( Takze juz widac, ze nawet jesli ktos sie zdecyduje na napisanie, to i tak beda ludzie ktorzy beda go lamali, bo dla niektorych regulaminy i przepisy sa po to by je lamac. Poza tym wkoncu to wolny kraj- wolni ludzie. Ale i tak mysle ze admini powinnie dobrze przyjzec sie temu co tu sie dzieje i moze wyciagnac jakies wnioski, ktore byc moze nieco uspokoja tych, ktorym obcy jest szacunek dla drugiego czlowieka....
Gość

Postautor: Gość » śr wrz 14, 2005 8:57 am

No no no.... widzę, że prawdziwy hipisowski buntownik się znalazł.... normlanie rispekkt :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Gość

Postautor: Gość » śr wrz 14, 2005 9:05 am

maciek1808 pisze:No i znowu to o czym mowa byla juz na samym poczatku DUZY OFF-TOP!! CAlkowicie bez sensu i jak tu mowic o jakim kolwiek regulaminie?? Nawwet jesli topic jest po to by mowic o regulaminie, to i tak mowy o owym nie ma:( Takze juz widac, ze nawet jesli ktos sie zdecyduje na napisanie, to i tak beda ludzie ktorzy beda go lamali, bo dla niektorych regulaminy i przepisy sa po to by je lamac. Poza tym wkoncu to wolny kraj- wolni ludzie. Ale i tak mysle ze admini powinnie dobrze przyjzec sie temu co tu sie dzieje i moze wyciagnac jakies wnioski, ktore byc moze nieco uspokoja tych, ktorym obcy jest szacunek dla drugiego czlowieka....

ROTFL
Awatar użytkownika
Benson

Postautor: Benson » śr wrz 14, 2005 9:11 am

Swoje zdanie na temat regulaminu wyrażałem już nieraz: wprowadzić i egzekwować z pełną surowością. Takie odpadki jak Ujek_Mietek i QuorthoN należy wyrzucać natychmiast.
A skoro regulaminu nie ma to proponuję całkowite ignorowanie. Wiem, że czasem trudno wytrzymać i nie odpowiedzieć na ich prowokacje, ale zapewniam Was, że równie dobrze można się bawić, obserwując z boku przedszkolne wypowiedzi QuorthoN'a :lol: Dyskutować z nimi nie ma sensu, gdyż nie jest to ich celem, a zresztą: "Polemika z głupotą niepotrzebnie ją nobilituje" (Stefan Kisielewski)

Edit
Pułapka się udała i QuorthoN się nie połapał :lol:
Edit2
Ujek_Mietek też nie :lol:
Ostatnio zmieniony śr wrz 14, 2005 9:23 am przez Benson, łącznie zmieniany 3 razy.
Gość

Postautor: Gość » śr wrz 14, 2005 9:17 am

Benson pisze:Swoje zdanie na temat regulaminu wyrażałem już nieraz: wprowadzić i egzekwować z pełną surowością. Takie odpadki jak Ujek_Mietek i QuorthoN należy wyrzucać natychmiast.
A skoro regulaminu nie ma to proponuję całkowitą ignorancję. Wiem, że czasem trudno wytrzymać i nie odpowiedzieć na ich prowokacje, ale zapewniam Was, że równie dobrze można się bawić, obserwując z boku przedszkolne wypowiedzi QuorthoN'a :lol: Dyskutować z nimi nie ma sensu, gdyż nie jest to ich celem, a zresztą: "Polemika z głupotą niepotrzebnie ją nobilituje" (Stefan Kisielewski)

Ot i "forumowa wyrocznia",prawdziwe guru tego forum dal glos :mrgreen:
Czuje sie zaszczycony tym ze raczyles wspomniec o mnie,ty przemądrzały,zadufany w sobie wyskrobku,ktoremu sie wydaje ze naprawde jest tu bogiem.....facet to ci sie tylko tak wydaje.A co do moich"przedszkolnych" wypowiedzi....przyklady konkretne poprosze :lol:

Wróć do „Komentarze na temat strony”