Wprowadzić regulamin!!

Wypowiedz się wprost na temat tego co zespół DŻEM ma do zaprezentowania w Internecie

Moderatorzy: Piotrek, Radek, smar666

Czy chcesz, aby powstał regulamin forum internetowego zespołu Dżem

Tak
50
77%
Nie
15
23%

Liczba głosów: 65
Gość

Postautor: Gość » pt lut 23, 2007 1:49 pm

Skleroza nie boli :P Ja wszystko widziałem :lol: - paparazzi :wink:

Ok, przeklinałam, ale nie co chwilę! :wink:
Mam już paparazzi :D Suuper :wink:
Gość

Postautor: Gość » pt lut 23, 2007 2:17 pm

do regulaminu trzeba wpisac punkt ze forum to nie czat.
BlackAngel
Kontaktowanie:

Postautor: BlackAngel » pt lut 23, 2007 3:03 pm

Scypionku, dlatego z uporem maniaka optuję za jednym jedynym topiciem, gdzie można offtopować...
Egotrans.
Gość

Postautor: Gość » pt lut 23, 2007 3:11 pm

zdaje się, że do rozmów na tematy różne jest czat ...
Gość

Postautor: Gość » pt lut 23, 2007 3:12 pm

maciejka_jchs pisze:od tego jest czat...

Od tego on jest...od tego jest on....
Gość

Postautor: Gość » pt lut 23, 2007 3:15 pm

Scypionku, dlatego z uporem maniaka optuję za jednym jedynym topiciem, gdzie można offtopować...

Również jestem za. Z tego co wiem wielokrotnie już były takie tematy zakładane i spotkał je ten sam koniec.
Gość

Postautor: Gość » pt lut 23, 2007 6:18 pm

Może wstępnie zaproponuję skorzystać ze sprawdzonego wzorca, który oczywiście można pozmieniać i obrobić, czyli regulaminu forum zespołu Łzy, który jest prosty, czytelny i zrozumiały :

1. Nowi są tu mile widziani i lubiani, o ile nie zadzierają nosa.
2. Zanim się odezwiesz - pomyśl czy to zainteresuje więcej niż jedną osobę.
3. Zanim założysz nowy temat - przeczytaj choćby kilka poprzednich.
4. Informacje dla jednej osoby wysyłaj prywatnie (kliknij na "prywatna wiadomość")
5. Możesz mówić co chcesz, ale nie zapominaj, że niemiłych, złosliwych lub wulgarnych mało kto lubi.

Nie stosowanie się będzie surowo karane

Powtarzające się tematy będą usuwane bez ostrzeżenia (chyba że któryś z moderatorów będzie miał dobry humor i przeniesie temat do innego o tej samej tematyce ale po co ryzykować? )
W razie watpiliwości administrator i moderatorzy maja zawsze rację. Reklamacje nie będą uwzględniane. Więc proszę nie pisać na pw, maile ani na gg.

Pilnuj tematów. Nie rób z każdego możliwego wątka off-topicu, nie wprowadzaj bałaganu. Pisz z sensem i na temat, tak, aby czytanie Twoich wiadomości było przyjemnością. Niedopuszczalne są pogaduszki - od tego masz Prywatne Wiadomości (PM).

Forum to nie sklep internetowy. Prośby o przegranie płyt czy możliwości ściagnięcia ich z internetu nie są u nas mile widziane.

Obrazki i zdjęcia. Wstawiaj je tylko jeśli musisz, a najlepiej w małej rozdzielczości. Oczekiwanie na załadowanie się grafiki zniechęca do czytania. Preferujemy odnośniki do tego, co chcesz nam pokazać.

Wszelkie próby łamania regulaminu zakończą się kasowaniem postów
Gość

Postautor: Gość » pt lut 23, 2007 7:07 pm

Z tego co było pisane wcześniej-zespół Dżem NIE chce regulaminu na tym forum.A ja bym się skłonił, za powiedziałbym "regulaminkiem" takiego czegoś, jak podał mar-r: jest krótko, rzetelnie, wszystkie informacje podane, nie jest to oficjalnie napisane, przez co łatwo się to czyta i tyle.Taka najważniejsze i najbardziej uporczywe zasady się tam zawierają.Można i to jeszcze jakoś przerobić, dodać coś, byle z umiarem :) ja tam sie zaszczuty nie czuję przez moderatorów, sam nawet chciałem by moderator nowy pojawił się na tym forum(pozdrowienia Benson).
No i radzę zacząć od siebie w kwestii offtopu i innych spraw-bo niektórzy chyba nie zauważają, że sami tak czynią a potem upominają innych(tym samym nic nie wnosząc do dyskusji).
Gość

Postautor: Gość » pt lut 23, 2007 7:54 pm

dzemek01 pisze: ja tam sie zaszczuty nie czuję przez moderatorów, sam nawet chciałem by moderator nowy pojawił się na tym forum(pozdrowienia Benson).

lubudubu lubudubu niech nam zyje prezes naszego klubu niech zyje nam... to spiewalem ja, Drzemek, lizus :lol: :lol: :lol:

;)
Gość

Postautor: Gość » pt lut 23, 2007 8:04 pm

mar-r pisze:chyba że któryś z moderatorów będzie miał dobry humor i przeniesie temat do innego o tej samej tematyce ale po co ryzykować? )

ten fragment jest dobry

mar-r pisze:W razie watpiliwości administrator i moderatorzy maja zawsze rację.

hehe nie no lekka przesada winno byc "rzadko maja racje"

dzemek01 pisze: ja tam sie zaszczuty nie czuję przez moderatorów, sam nawet chciałem by moderator nowy pojawił się na tym forum(pozdrowienia Benson).
).

:twisted: lizus :twisted:
Awatar użytkownika
Adi
Kontaktowanie:

Postautor: Adi » pt lut 23, 2007 9:10 pm

Scypion pisze:

lubudubu lubudubu niech nam zyje prezes naszego klubu niech zyje nam... to spiewalem ja, Drzemek, lizus :lol: :lol: :lol:

;)
ulala, coz za wielbłąd
Gość

Postautor: Gość » pt lut 23, 2007 9:35 pm

Ciekawe co na to Scypcio :lol:
Gość

Postautor: Gość » pt lut 23, 2007 9:41 pm

przemo12 pisze:Ciekawe co na to Scypcio :lol:

no coz bywa... probuje wytlumaczyc sie literowka, ale chyba sie nie uda...zwale wiec na was wine, ze czytanie tego forum powoduje obniezenie zdolnosci poprawnego pisania... :D Scypcio? to o mnie chodzi?
Gość

Postautor: Gość » sob lut 24, 2007 12:35 am

Mamy,mamy regulamin <jupi>
Gość

Postautor: Gość » sob lut 24, 2007 12:38 am

W dodatku znalazłem w nim punkty których nie złamałem jeszcze.

Wróć do „Komentarze na temat strony”