Wprowadzić regulamin!!

Wypowiedz się wprost na temat tego co zespół DŻEM ma do zaprezentowania w Internecie

Moderatorzy: Piotrek, Radek, smar666

Czy chcesz, aby powstał regulamin forum internetowego zespołu Dżem

Tak
50
77%
Nie
15
23%

Liczba głosów: 65
Gość

Postautor: Gość » ndz lut 25, 2007 10:41 am

Wyrazac sie kulturalnie...itd

ale zeby odrazu jakis regulamin...nie
Gość

Postautor: Gość » ndz lut 25, 2007 10:45 am

jasmin pisze:ale zawsze mozesz wtedy napisac do nich rozżalonego maila, na którego MOZE łaskawie odpisza :P :P :P

no niby moge napisac ale po co skoro temat zostal skasowany calkowicie i nie da sie przywrocic, bo admin mial zly dzien :roll:

Barboorka88 pisze:
Taaaak, ja też tego nie docieniam, od kiedy miałam problem i Piotrek ewidentnie mnie olewał nie odpisując na nic :roll:

nie licze ile razy pytalem co mam zrobic zeby miec maila dzemowego, i moja znajoma prosile kilka razy o zmiane nicka....no tak rzeczy niewykonalne
mysza22 pisze:

po to zeby bany, zamyukania tematow itd mialy jakies udokumentowanie na pisnie a nie tyko wirtualne widzimisie
Gość

Postautor: Gość » ndz lut 25, 2007 12:22 pm

przemo12 pisze:
mysza22 pisze:

po to zeby bany, zamyukania tematow itd mialy jakies udokumentowanie na pisnie a nie tyko wirtualne widzimisie

taaa....udekumentowanie :)...szczególnie z punktem pt;"14. Admini i Moderatorzy nie muszą tłumaczyć się ze swoich poczynań."

ale myszo, regulam. to podstawa.
mały krok dla człowieka, a wielki krok dla ludkości :) :) :) (czy jak to tam było) :D :D :P :lol:
Gość

Postautor: Gość » ndz lut 25, 2007 1:37 pm

Polacy... :roll:
Gość

Postautor: Gość » ndz lut 25, 2007 3:56 pm

Ale macie problemy niech kazdy zachowuje sie kulturalnie i jak nalezy a bedzie dobrze
Gość

Postautor: Gość » ndz lut 25, 2007 4:00 pm

Ale macie problemy niech kazdy zachowuje sie kulturalnie i jak nalezy a bedzie dobrze

Możesz mi powiedzieć co ma kulturalne zachowywanie się do kasowania popularnych tematów tylko dlatego, że adminowi się nie podobają?
Gość

Postautor: Gość » ndz lut 25, 2007 4:03 pm

no to w takiej sprawie pisz do administratora forum
Jesli sie komus nie podoba moze swoje forum zalozyc ... Od tego sa chyba administratorzy i oni decyduja co jest na forum a co nie
Gość

Postautor: Gość » wt lut 27, 2007 8:39 pm

Cssss... jaka bzdura... i tak nikt* nie będzie przestzegać tego regulaminu.

* z wyjątkiem tych, którzy nie łamali tych zasad nawet, gdy nie było regulaminu. Wirtualny świstek nie zmieni człowieka. Teraz właśnie niektórzy dostali plan punkt po punkcie, co mogą zrobić głupiego.
BlackAngel
Kontaktowanie:

Postautor: BlackAngel » wt lut 27, 2007 8:43 pm

A ja przestrzegam!
Bo staram się być grzeszna, tfuu.. Grzeczna.
Nawet do Adiego już piszę PMy, choć mnie prowokuje na forum!
Ostatnio zmieniony wt lut 27, 2007 8:49 pm przez BlackAngel, łącznie zmieniany 1 raz.
Egotrans.
Gość

Postautor: Gość » wt lut 27, 2007 8:45 pm

BlackAngel pisze:A ja przestrzegam!

Taaa...
Awatar użytkownika
Adi
Kontaktowanie:

Postautor: Adi » wt lut 27, 2007 8:50 pm

BlackAngel pisze:A ja przestrzegam!
Nawet do Adiego już piszę PMy, choć mnie prowokuje na forum!
co prowokuje ? gdzie prowokuje ? :P
tak jak i Myszka chcialem sie dowiedziec o co chodzilo, z tym OFC, a tego to juz mi na privie nie napisalas :twisted:

edit:
juz sie dowiedzialem
Gość

Postautor: Gość » czw mar 01, 2007 2:50 pm

Scypion pisze:
przemo12 pisze:Ciekawe co na to Scypcio :lol:

no coz bywa... probuje wytlumaczyc sie literowka, ale chyba sie nie uda...zwale wiec na was wine, ze czytanie tego forum powoduje obniezenie zdolnosci poprawnego pisania... :D Scypcio? to o mnie chodzi?

a widzisz tu inego Scypionka?? :lol:
Gość

Postautor: Gość » pt mar 02, 2007 5:58 pm

czepiam sie ...uwaga ! :P

dziwne jest to, ze ludzie ktorzy dostali ostrzezenia bezpodstawnie ( nie bylo regulaminu), maja te ostrzezenia do teraz.
ich konta powinny byc wyzerowane...a ostrzezenia/bany powinny byc dawane od chwili wprowadzenia regulaminu na forum.
tyle...
:)

pozdro.
Gość

Postautor: Gość » pt mar 02, 2007 7:47 pm

Kwiatuszku!Ty mi tu nie psuj opinii normalnie :wink: .Wchodzą ludzie na forum, patrzę-a dżemek, JednaZNiewielu, Scypion(więcej osób nie pamiętam)mają ostrzeżenia, to trzeba ich się zacząć bać i wogóle to są rozrabiaki i ludzie forumowe złe.Nie po to tyle przeklinałem na włochów by mieć czyste konto, bo wiedziałem czym to grozi :)
Gość

Postautor: Gość » pt mar 02, 2007 8:03 pm

kwiatuszek pisze:
ich konta powinny byc wyzerowane...a ostrzezenia/bany powinny byc dawane od chwili wprowadzenia regulaminu na forum.
tyle...
:)

pozdro.

a co chcialabys dostac??

Wróć do „Komentarze na temat strony”