Galeria fan clubu

Wypowiedz się wprost na temat tego co zespół DŻEM ma do zaprezentowania w Internecie

Moderatorzy: Piotrek, Radek, smar666

Gość

Galeria fan clubu

Postautor: Gość » pn wrz 26, 2005 7:18 pm

Witam! Mój kumpel (Arek Szczesiak) zrobił kilkanaście naprawdę świetnych fotek lustrzanką na koncercie Dżemu w Żorach. Wgrałem na razie 5 pierwszych. Szanowny Adminie czy istnieje możliwość wgrania ich wszystkich, czy też trzeba będzie czekać miesiąc :?:
Gość

Postautor: Gość » pn wrz 26, 2005 7:32 pm

No to teraz mam dylemat, ale jakoś wybiorę 5 z 9 :P dzięki Szefie :)
boston

Postautor: boston » sob maja 27, 2006 5:02 am

Mam ważne dla mnie pytanko do wegorza79: po co zasłoniłes paluchem twarz Ryśka na zdjęciu, które ostatnio przesłałeś? :? :? :?
Wydaje mi się, że jest tak mało "nie opatrzonych" zdjęć z Ryśkiem, że trochę szkoda ulepszać je (na siłę).
Jeszcze jedno: czy sądzisz, że Rysiek chciałby pokazać "palucha" swoim fanom?? Chociaż właściwie zrobił to odchodząc z tego świata na własne życzenie...

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Armin
Kontaktowanie:

Postautor: Armin » sob maja 27, 2006 12:37 pm

boston pisze: Mam ważne dla mnie pytanko do wegorza79: po co zasłoniłes paluchem twarz Ryśka na zdjęciu, które ostatnio przesłałeś?
Wydaje mi się, że jest tak mało "nie opatrzonych" zdjęć z Ryśkiem, że trochę szkoda ulepszać je (na siłę).
Jeszcze jedno: czy sądzisz, że Rysiek chciałby pokazać "palucha" swoim fanom?? Chociaż właściwie zrobił to odchodząc z tego świata na własne życzenie...

Pozdrawiam

Mnie się wydaje, że to jednak palec Ryśka.. i wegorz79 wcale nie 'przyozdobił' tego zdjęcia.. poza tym widziałem już gdzieś tą fotkę.. chyba na wystawie w Tychach, ale nie jestem pewien..
Gość

Postautor: Gość » sob maja 27, 2006 1:32 pm

Część tej fotki (Rysiek z paluchem :) ) znajduje się we wkładce reedytowanej płyty Leszka Windera - Blues forever.
Gość

Postautor: Gość » sob maja 27, 2006 3:22 pm

boston

Postautor: boston » sob maja 27, 2006 5:17 pm

Dzięki wszystkim za informacje i przepraszam wegorza79 :)

Pozdrowionka
Gość

Zdjęcie tygodnia

Postautor: Gość » ndz mar 04, 2007 2:02 pm

Mam pytanie! Czy nie można by zrobić takiej opcji strony fan-clubu aby nie wyświetlała (np. wg. ustawień użytkownika) Zdjęcia tygodnia. Z całym szacunkiem, ale już nie mogę. Rzygać się chcę jak patrzę na zdjęcie autorstwa Ozzi'ego. Fanów turpizmu odsyłam na inne strony. Zlitujcie się. Proszę!!!
Gość

Postautor: Gość » ndz mar 04, 2007 2:11 pm

heheh :D A mnie ciekawi dlaczego w jednym tygodniu jest kilka zdjęć tygodnia :lol: Chyba, że to jak zwykle moja wina...
BTW Zdjęcie również nie przypadło mi do gustu, ale głosy ma.
Gość

Postautor: Gość » ndz mar 04, 2007 2:20 pm

Barboorka88 pisze:heheh :D A mnie ciekawi dlaczego w jednym tygodniu jest kilka zdjęć tygodnia :lol:

nie rozumiem pytania przeciez jest normalny ranking i sie glosuje i najwieksze jest na glownej
Gość

Postautor: Gość » ndz mar 04, 2007 2:28 pm

:lol: [/ no niby tak jest ale wczoraj widziałem że prowadziło bodajże zdjecie przedstawiające Rycha i Pawła a dziś ponownie króluje fota ozzy'ego a tamto gdzie? dziwne to ostatnio jest że fota dzisiejsza eliminuje kazdą inną napewno ktos to zauwazył ostatnio było to samo
Gość

Postautor: Gość » ndz mar 04, 2007 2:34 pm

dokładnie zgadzam sie z Tobą winetu ja tez zauwazyłam takie dziwne eliminacje jak to nazwałes -jak tylko jakies zdjęcie zagraża fotce ozzy od razu znika hehe ciekawe kto macza w tym palce
Gość

Postautor: Gość » ndz mar 04, 2007 2:35 pm

Ja jeszcze nie rozumiem jednej rzeczy: zdjęcia z cmentarza. Kto takowe robi, umieszcza i na nie głosuje? Co to jest- pomnik? muezum? atrakcja turystyczna? PO CO?
Gość

Postautor: Gość » ndz mar 04, 2007 2:56 pm

Barboorce chyba chodziło o to, że po całym tygodniu powinno być wybierane jedno z największą ilością głosów i być na stronie głównej przez cały nastepny tydzień.

Dokładnie o to mi chodzi :) Ja mam codziennie inne zdjęcie.
Awatar użytkownika
Armin
Kontaktowanie:

Postautor: Armin » ndz mar 04, 2007 3:38 pm

diabolique pisze:
Barboorce chyba chodziło o to, że po całym tygodniu powinno być wybierane jedno z największą ilością głosów i być na stronie głównej przez cały nastepny tydzień.

Żeby taka sytuacja miała miejsce..to głosowanie musiało by trwać na przykład tylko w niedzielę..a później blokada głosowania.. no bo jakim cudem zdjęcie może być cały czas na stronie głównej, skoro ludzie głosują każdego dnia - w związku z tym kolejność Top Tygodnia zmienia się (gdyż głosy się zerują - bodajże w sobotę) :P Oj nierozumni Wy! :wink:

A co do tego zdjęcia Ozziego.. kiedyś napisał posta (zaraz po Festiwalu Tyskim), w którym prosił żeby głosować na to zdjęcie - jak widać jego prośba jest realizowana praktycznie codziennie :lol:
Ostatnio zmieniony ndz mar 04, 2007 3:59 pm przez Armin, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Komentarze na temat strony”