Fanclub "umarł" ?

O ludziach tworzących fanclubową rodzinę, ich działaniach, pasjach, sukcesach...

Moderator: smar666

Awatar użytkownika
ArekJ
Kontaktowanie:

Re: Fanclub "umarł" ?

Postautor: ArekJ » śr lip 06, 2016 10:56 am

Korowiow pisze:Fan club umarł, bo ludzie się zestarzeli i mają inne sprawy na głowie, a młodzieży nie ma, ma inne pomysły na życie.

Ja tam jestem :P
"Dlaczego chowacie pod klosz
wartości, wartości tego świata..."
Awatar użytkownika
wawierniamarcin
Kontaktowanie:

Postautor: wawierniamarcin » śr lip 06, 2016 3:42 pm

Korowiow nie oczekujemy niczego, tak jak pisałem jesteśmy tu by popisać z interesującymi osobami.
Pozdrawiam
Marcin Wawiernia
Awatar użytkownika
wawierniamarcin
Kontaktowanie:

Postautor: wawierniamarcin » czw lip 07, 2016 9:33 pm

Uważam Cię Korowiow za interesującą osobę także jest wszystko ok :D
Pozdrawiam
Marcin Wawiernia
Goly80

Postautor: Goly80 » sob lip 16, 2016 11:31 pm

Marcin podziwiam twój upór w dążeniu do reaktywacji forum. Będziesz na zlocie fanów RR w Chorzowie? A swoją drogą dlaczego nie ma o tym słowa na forum?
Awatar użytkownika
wawierniamarcin
Kontaktowanie:

Postautor: wawierniamarcin » ndz lip 17, 2016 10:26 am

Goly80 pisze:Marcin podziwiam twój upór w dążeniu do reaktywacji forum. Będziesz na zlocie fanów RR w Chorzowie? A swoją drogą dlaczego nie ma o tym słowa na forum?

Staram się jak mogę :D
Oczywiście będę w Leśniczówce
Miałem napisać kilka słów na ten temat :roll:
Pozdrawiam
Marcin Wawiernia
mazepa

Postautor: mazepa » czw sie 25, 2016 7:36 pm

Wracam do postawionego na początku pytania.

Tak, wg mnie fanclub "umarł".
Między innymi dlatego, że bez uprzedzenia usuwane są z forum posty (przez kogo, nie wiem). Panuje zwykła cenzura.
Widocznie to czego nie widać, co "zamieciono pod dywan" - nie istnieje.
Awatar użytkownika
Kwinto2

Postautor: Kwinto2 » pt sie 26, 2016 12:19 pm

mazepa pisze:Wracam do postawionego na początku pytania.

Między innymi dlatego, że bez uprzedzenia usuwane są z forum posty (przez kogo, nie wiem). Panuje zwykła cenzura.

W każdym temacie na górze podany jest moderator w tym akurat smar666 w innych Radek i Piotrek więc to pewnie ta trójca zabawia się przy okazji w szanownego CENZORA efekt tego jest taki że mało komu już tutaj chce się zaglądać bo po co mam marnować czas na pisanie czegoś co dla mnie jest istotne ( jak np. chęć wyjaśnienia całej sytuacji wokół naszego zmarłego kolego ) a ktoś to sobie zwyczajnie ( czytaj bezczelnie bo mu się coś nie spodobało ) usunie.
Przez takie działania cierpi nie tylko ta strona, ale przede wszystkim rzutuje to na podejście ludzi do zespołu ... ale chlopakom jak widać i tak to wszystko zwisa bo przecież wiemy że doskonale się orientują co tutaj się pisze i jakie tematy się porusza, ale nigdy w żadnym nie zajęli oficjalnego stanowiska. I potem wielkie zdziwienie że nie ma się z kim opłatkiem podzielić :P
Kwinto gg-6784791
OFC Skazani na Bluesa
k.zientkiewicz@skazaninabluesa.pl
Galerie
Kwinto - koncertowo http://picasaweb.google.com/Kwintokoncertowo
Tylko Dżem http://picasaweb.google.com/KwintoDZEMowo

Wiem, na pewno wiem, to już niedługo przyjdzie czas...
Awatar użytkownika
alembik

Postautor: alembik » pt sie 26, 2016 12:20 pm

Istnieje..... w naszej pamięci, a tej drodzy panowie cenzorzy nie dacie rady wykasować.
Awatar użytkownika
smar666

Postautor: smar666 » ndz sie 28, 2016 11:04 pm

Kwinto2 pisze:
mazepa pisze:Wracam do postawionego na początku pytania.

W każdym temacie na górze podany jest moderator w tym akurat smar666 w innych Radek i Piotrek więc to pewnie ta trójca zabawia się przy okazji w szanownego CENZORA

Kolego Kwinto, bardzo bym cię prosił byś nie wysnuwał tego typu insynuacji pod moim adresem. Jak rozumiem w twojej głowie świat jest wyjątkowo mało skomplikowany. Zrozum jednak, że to iż ktoś jest moderatorem nie znaczy, że kasuje czyjeś posty bez słowa wyjaśnienia.
Piwko jedno, albo dwa....no i słoik Dżemu
Awatar użytkownika
Kwinto2

Postautor: Kwinto2 » pn sie 29, 2016 9:39 am

smar666 pisze:
Kolego Kwinto, bardzo bym cię prosił byś nie wysnuwał tego typu insynuacji pod moim adresem. Jak rozumiem w twojej głowie świat jest wyjątkowo mało skomplikowany. Zrozum jednak, że to iż ktoś jest moderatorem nie znaczy, że kasuje czyjeś posty bez słowa wyjaśnienia.

Kur... mać chłopczyku nie rób tutaj ze mnie ani tez z mazepy idiotów bo jesteś na to zwyczajnie za smarkaty.
Do kogo twoim zdaniem mamy mieć pretensje o kasowanie postów i zwyczajną cenzure jaka panuje na tym forum .... skoro to nie ty to widzę że jak zawsze gdy pada o to pytanie zabrakło ci odwagi żeby napisać konkretnie kto jest tym cenzorem i po co takie rzeczy robi ?
Przez to właśnie ten fan club już dawno umarł tylko jakoś nikt nie chce tego głośno powiedzieć .... wszystko i wszystkich macie zwyczajnie gdzieś .... dowodem na to jest reakcja ,a właściwie to zupełny jej brak na List otwarty jaki tutaj został opublikowany...... cierpliwie czekaliśmy do końca wakacji, ale widzę że Ziemniaq a to do niego było w tym liście najwięcej zarzutów ma czas na podejmowanie kolejnych bezsensownych akcji typu zniżki na bilety w Wesołym Miasteczku ( zresztą pod koniec sezonu ) ale nie znalazł wolnej chwili by odpowiedzieć na zarzuty kierowane pod jego adresem ... bo po co .... przecież sprawa w końcu sama ucichnie, a kupa nie ruszana przestaje z czasem śmierdzieć ... :mrgreen:
Kwinto gg-6784791
OFC Skazani na Bluesa
Galerie

mazepa

Postautor: mazepa » pn sie 29, 2016 10:21 am

Krzysztofie,
szkoda Twoich nerwów. Przecież z góry wiadomo, że żadnej sensownej odpowiedzi nie będzie i NIKT nie przyzna się do roli cenzora.
Czasami przychodzi mi do głowy podstawowe pytanie: dla kogo i w jakim celu został stworzony ten OFICJALNY fan club razem z forum, na którym akceptowane są "jedynie słuszne" wypowiedzi.

Czuję się zrobiona w duże JAJO uczestnicząc parę lat temu w stworzeniu Stowarzyszenia. Gdybym wiedziała, że tak to będzie wyglądać NIGDY nie przyłożyłabym do tego palca i nie namawiała innych na podróż do Katowic.......
Awatar użytkownika
smar666

Postautor: smar666 » pn sie 29, 2016 12:06 pm

Kwinto2 pisze:Kur... mać chłopczyku nie rób tutaj ze mnie ani tez z mazepy idiotów bo jesteś na to zwyczajnie za smarkaty.
Do kogo twoim zdaniem mamy mieć pretensje o kasowanie postów i zwyczajną cenzure jaka panuje na tym forum .... skoro to nie ty to widzę że jak zawsze gdy pada o to pytanie zabrakło ci odwagi żeby napisać konkretnie kto jest tym cenzorem i po co takie rzeczy robi ?

Wybacz kolego, ale poziom dyskusji jaki prezentujesz nie mieści się w moich standardach. W kwestii usuwania postów wypowiedziałem się w swoim imieniu, gdyż nie życzę sobie byś rzucał w moim kierunku bezpodstawnymi oskarżeniami. Nie jestem twoim chłopczykiem na posyłki by rozwiązywać problemy trapiące twą duszę. Jak coś ci się nie podoba to zwróć się do Administratora strony - o ile pamiętam nie jestem tą osobą.
Awatar użytkownika
Kwinto2

Postautor: Kwinto2 » pn sie 29, 2016 1:08 pm

smar666 pisze:
Wybacz kolego, ale poziom dyskusji jaki prezentujesz nie mieści się w moich standardach.

Nie pochlebiaj sobie bo nie jesteś moim kolegą gdyż tak jak już ci napisałem jesteś na to zwyczajnie za smarkaty

Jak rozumiem w twojej głowie świat jest wyjątkowo mało skomplikowany.

a teksty w tym stylu zostaw sobie dla kumpli w swoim gronie i wieku.

Nie muszę wiedzieć czym różnią się uprawnienia moderatora strony od administratora, ale pewnie każda z tych osób dany wątek lub wypowiedź może bez problemu skasować jeśli nie to po jaką cholere komu moderator ?
Kwinto gg-6784791
OFC Skazani na Bluesa
Galerie

Awatar użytkownika
smar666

Postautor: smar666 » pn sie 29, 2016 2:07 pm

Kwinto2 pisze:
smar666 pisze:
Wybacz kolego, ale poziom dyskusji jaki prezentujesz nie mieści się w moich standardach.

Nie pochlebiaj sobie bo nie jesteś moim kolegą gdyż tak jak już ci napisałem jesteś na to zwyczajnie za smarkaty

To rozumiem, że od tej pory wchodząc z tobą w dyskusję trzeba pokazać metrykę? Albo przyjść z mamą? Może dlatego nikt ci nie odpisuje, na te twoje lamenty bo za smarkaci są...

Kwinto2 pisze:
smar666 pisze:Jak rozumiem w twojej głowie świat jest wyjątkowo mało skomplikowany.

a teksty w tym stylu zostaw sobie dla kumpli w swoim gronie i wieku.

Nie muszę wiedzieć czym różnią się uprawnienia moderatora strony od administratora, ale pewnie każda z tych osób dany wątek lub wypowiedź może bez problemu skasować jeśli nie to po jaką cholere komu moderator ?

Gdy brak argumentów, to zawsze można nazwać kogoś smarkaczem, powiedzieć że jest głupszy, ma gorsze wykształcenie lub mniej zarabia. To własnie twój sposób na prowadzenie dyskusji Kwinto. Obrzucić kogoś błotem, wyzwać od gówniarzy i założyć ze skoro jest moderatorem to na pewno kasuje cudze posty. Bo ty przecież nie musisz się na tym znać. Nie musisz - racja. Ale musisz brać odpowiedzialność za swoje słowa. A jak do tej pory obrażasz i oskarżasz innych (w tym wypadku mnie) nie robiąc sobie z tego nic i uważając ze masz do tego prawo.
Awatar użytkownika
Kwinto2

Postautor: Kwinto2 » pn sie 29, 2016 2:42 pm

W żadnej wypowiedzi o nic cie nie oskarżyłem .... wymieniłem tylko trzech moderatorów wśród których i ty się znajdujesz i założyłem że któryś z was jest tym szanownym cenzorem.
Wystarczyło grzecznie odpisać .... to nie ja i po sprawie, a nie tłumaczyć jaki to mało skomplikowany świat jest w czyjejś głowie bo nic ci do tego mądralo.
Kwinto gg-6784791
OFC Skazani na Bluesa
Galerie

Wróć do „Społeczność”