Fanclub "umarł" ?

O ludziach tworzących fanclubową rodzinę, ich działaniach, pasjach, sukcesach...

Moderator: smar666

gola72

Re: Fanclub "umarł" ?

Postautor: gola72 » pn sty 26, 2009 7:43 am

:D :arrow:
Ostatnio zmieniony pt gru 17, 2010 11:47 am przez gola72, łącznie zmieniany 1 raz.
boston

Postautor: boston » pn sty 26, 2009 12:48 pm

"Dysputa" zeszła w ogóle na inne tory niż myślałam...Wydaje mi się, że nie ma problemu ze zwracaniem się do nas (czyli tych "starych"). Dla mnie oczywistą oczywistością jest zwracanie się na "ty" i nie ma o czym deliberować. Kwiatuszek ma całkowitą rację.
Chodziło mi głównie o zamierające "rozmowy" na naszym forum i przyczynach tego zjawiska :roll:
Przy okazji - pozdrowienia dla Goli 72 :lol:
A co do Dżemka - to przecież już chyba kiedyś ustaliliśmy, że jesteś wyjątkowy :shock:
Gość

Postautor: Gość » pn sty 26, 2009 8:26 pm

Ah, ja to mam właściwości do niewłaściwej analizy postów :wink: Wywołałem przysłowiową "burzę w szklance wody" :lol:
Ja pisałem ze wzgląd na spotkania fanclubu na żywo. A co do forum...to też uważam, że generalnie nic się nie dzieje, teraz przerwa.Wcześniej, koncert, setlista, wrażenia, koncert, setlista...nie ma co na siłę rozkręcac, może za jakiś czas zmieni się to :)
gola72

Postautor: gola72 » pn sty 26, 2009 8:58 pm

:D :arrow:
Ostatnio zmieniony pt gru 17, 2010 11:47 am przez gola72, łącznie zmieniany 1 raz.
Gość

Postautor: Gość » pn sty 26, 2009 9:22 pm

dzemek01 Słuchaj otwarty jestem na wszelkie okoliczności ;) Fajnie będzie ugościć takie grono u siebie:) A że miejscówka przejdzię zaniedługo renowację to powinno ładnie i w miarę świeżo to wyglądać na sezon wiosenno - letno- jesienny, zimoą jeszcze nie ma tam ogrzewania więc można zagrzewać się conajwyżej ;) Jak gdyby byli jacyś chętni to proszę o kontakt poprzez maila bądź forum, niech nie umiera !
Gość

Postautor: Gość » sob mar 28, 2009 9:39 pm

Fanlcub nie umarł, powiedziałbym, że chwilowo 'zawisł' :wink: ZDJĘCIE
Gość

Postautor: Gość » wt mar 31, 2009 8:53 pm

To nie hc wisi i nie spada ! Już myślałem, że pogrzebano . . .
strzesliwy

Postautor: strzesliwy » śr kwie 01, 2009 8:48 am

Jestem zdania dżemka, forum odżyje ( może nawet z pięknie nadciągającą wiosną za oknami ) :D

Do ludzi którzy na pierwszej stronie pisali o tym, jak to oni nie mają z kim jechać na spotkania OFC:
Otóż, cóż to za pesymizm, szczególnie ludzie z Katowic i okolic - Toż Górny Śląsk, można by rzec "siedzibą" bluesa i Dżemu w Polsce. Sam widzę, że najwięcej osób stamtąd jeździ. Ja się wyrwałem sam na spotkanie moje pierwsze bez marudzenia, że nikogo nie znam (a z Głogowa jestem). Poznałem w pociągu ludzi na żywioł mając kontakt z jedną osobą i git. Teraz się świadomie przeprowadzam z dolnego - na górny śląsk !!! Wystarczy ? :D
Nie ma co się użalać i pisać - tylko działać. Szczególnie jak ktoś pisze iż jest z Katowic i nie zna nikogo kto by się Dżemem interesował :P Trochę obrotności i odwagi 8)
ps: Maj już tuż tuż, spotkanie też... mła ha ha ha haaaaa :lol:
Gość

Postautor: Gość » śr kwie 01, 2009 4:48 pm

Dobrze wiedzieć że Fanclub nie umarł :D Ale tak ostatnio patrzę to rzeczywiście trochę zawisł i coś mało ludzi tu pisze :P
Gość

Postautor: Gość » czw kwie 02, 2009 8:09 am

a wiecie dlaczego umarł? bo mnie zabrakło! ^^
tak, ostatnio nic nie piszę, tylko zaglądam. ogólnie miało spędzam teraz czasu przy komputerze więc jak już wchodzę, to żeby sprawdzić czy nie mam jakiś wiadomości itd.
jak pogoda się zespsuje to się zmieni, a na razie jest piękne słońce :D
Gość

Postautor: Gość » czw kwie 02, 2009 3:24 pm

herzen pisze:a wiecie dlaczego umarł? bo mnie zabrakło!

I wszystko jasne.... :D :D o czym my tutaj rozmawiamy? :P

Nie będę się powtarzać :P napisze tylko, że do póki będziemy my, dopóki FC będzie istniał... mam nadzieje :) :)
Gość

Postautor: Gość » sob kwie 04, 2009 10:46 am

haha to chyba wsztscy przestawili się ostatnio na taką fazę że tylko czytają a nic nie piszą :P:P
Gość

Postautor: Gość » śr maja 20, 2009 8:20 pm

Hej wszystkim!!! Chyba fc nie umarł, bo ja właśnie dołączam się do rodzinki :)
anai_k

Postautor: anai_k » wt cze 02, 2009 6:21 pm

Witam wszystkich ....no i mam nadzieje ze jednak nie umrze i bede miała ten zaszczyt i radosc sie z Wami spotkac :D
Gość

Postautor: Gość » wt cze 02, 2009 7:12 pm

Witamy witamy w naszym zacnym gronie:)
:P

Wróć do „Społeczność”