Fanclub "umarł" ?

O ludziach tworzących fanclubową rodzinę, ich działaniach, pasjach, sukcesach...

Moderator: smar666

Awatar użytkownika
wawierniamarcin
Kontaktowanie:

Re: Fanclub "umarł" ?

Postautor: wawierniamarcin » ndz mar 27, 2016 8:17 am

Witaj Korowiow
Nie muszę sobie wyobrażać, śledzę forum już jakiś czas, a przede wszystkim korzystam z "archiwum" i wiem że było dobrze. Zakładając posty na przeróżne tematy mam nadzieję że może w którymś coś się ruszy, a tylko wychodzę na "Tajemniczego Don Pedro".
Pozdrawiam
Marcin Wawiernia
dzemiara24

Postautor: dzemiara24 » ndz lip 03, 2016 5:24 pm

Witam po paru latach przerwy :) Sama jestem zdziwiona, że moje konto jeszcze istnieje, ponieważ pierwsze konto jakie tutaj miałam zostało usunięte, a dziś z ciekawości spróbowałam się zalogować i ujrzałam "witaj dzemiara24!" czy coś takiego :P Aż skłoniło mnie to do opisania swej historii :D Już myślałam, że będę tworzyć trzecie konto :P Choć może nie ma po co? Widzę, że forum faktycznie "wymiera". Sporadycznie zaglądam i widzę, że coraz mniej odpowiedzi na tematy... Wątki z koncertami jakieś opustoszałe, nie dla wszystkich koncertów nawet się je tworzy... Co ciekawe, bo gdzie się nie obejrzę na koncercie widać "swoich ludzi" w koszulkach dżemowych, czarnych kapeluszach, harleyowców... Dodatkowo OFC przechodzi jakiś kryzys (nie wiem czym spowodowany i trochę w sumie nie moja baja, dlatego nie powinnam za bardzo komentować bo nigdy nie należałam i nawet jakoś mnie nie ciągnęło), ale to trochę świadczy o tym, jak to wszystko podupada. Trochę głupio to wszystko wygląda i przykro że tak się dzieje...
Awatar użytkownika
wawierniamarcin
Kontaktowanie:

Postautor: wawierniamarcin » ndz lip 03, 2016 6:42 pm

Witaj dzemiara 24
Wreszcie jakieś dobre wieści na forum (nie są likwidowane konta) :D . Zapraszam do częstszego odwiedzania forum i wypowiedzi, może jeszcze nie wszystko stracone :roll: , jak zbierze się jeszcze jakieś 100 osób :lol:
Pozdrawiam
Marcin Wawiernia
dzemiara24

Postautor: dzemiara24 » ndz lip 03, 2016 8:50 pm

Witaj wawierniamarcin :P Bardzo optymistyczne podejście z tymi 100 osobami :P Sama jestem zdziwiona, że tak to wszystko teraz wygląda. Nigdy nie należałam do grona udzielających się, bardziej czytałam wypowiedzi innych, szczególnie gdy posiadając tutaj pierwsze konto niektórzy użytkownicy pokazali się odwrotnie niż bym tego się spodziewała po fanach Dżemu i to mnie wtedy zniechęciło :P Aczkolwiek czytałam w miarę na bieżąco, był czas że nawet codziennie i naprawdę było tu sporo osób udzielających się stale... Teraz zostali nieliczni... Trochę mogę to zrozumieć, ponieważ sama miałam z 3 lata przerwy, ale z drugiej strony dziwi mnie to szczególnie ze strony tych "stałych bywalców". Fajnie było poczytać te dyskusje, dużo ciekawostek związanych z zespołem dowiedziałam się właśnie tutaj... Wiadomo, że każdy ma swoje życie, pracę, obowiązki i nie wszyscy mają czas żeby tu posiedzieć, ale to forum sprawiało, że człowiek wiedział przynajmniej że "dżemowców" jest sporo na tym świecie i wszystkich łączy ta pasja do naszej Marmolady :) Co było pocieszające w świecie opanowanym przez wyznawców disco polo :D
Awatar użytkownika
wawierniamarcin
Kontaktowanie:

Postautor: wawierniamarcin » ndz lip 03, 2016 9:02 pm

Może właśnie teraz jest czas abyśmy zaczeli więcej pisać niż tylko czytać. Już pisałem o tym że trochę czytałem archiwalne wypowiedzi, przeglądałem zdjęcia z różnych imprez i wiem że bardzo wiele się działo i to w obszernym gronie. Jest teraz słabo, ale może co się ruszy, poniekąd zależy to od Nas wszystkich.
Pozdrawiam
Marcin Wawiernia
Awatar użytkownika
wawierniamarcin
Kontaktowanie:

Postautor: wawierniamarcin » pn lip 04, 2016 6:26 am

Znudzi i zemdli :D
Pozdrawiam
Marcin Wawiernia
dzemiara24

Postautor: dzemiara24 » pn lip 04, 2016 2:22 pm

Hehe zemdli może niekoniecznie, ale na pewno jakoś "zbrzydnie" :P Coś w tym musi być, bo być może z tego względu pojawiła się moja przerwa (w sumie nasza przerwa, bo na Dżemy zawsze jeździliśmy rodzinnie)... Był czas, że nie jeździliśmy na koncerty w ogóle, ba nawet nie słuchałam żadnych kawałków. Jednak kiedy pojawili się w okolicy decyzja była jedna - jedziemy! I stara miłość, choć może już sentyment? odrodziła się na nowo. Koncerty ich dają niesamowitą energię nadal, i chęć do życia! Obawiałam się trochę tego koncertu po przerwie, szczególnie że na Facebooku naczytałam się sporo negatywnych opinii o ich ostatnich zachowaniach scenicznych, ktoś zarzucał Maćkowi brak kontaktu z publiką, odklepywanie i do kasy... Wystraszyłam się, czyżby i oni się w końcu sami znudzili? A ostatnie dwa koncerty pokazały, że jest zgoła odwrotnie! Są w coraz lepszej formie. Szkoda tylko, że nie tworzą nic nowego... Ale z drugiej strony, i tak posiadają bogaty dorobek. Ale zdałam sobie sprawę, że ten czas tak zasuwa... Nie wiadomo, jak długo jeszcze będą grać, dlatego stwierdziłam że trzeba wykorzystać ten czas jak najlepiej się da. Jeździć jak najczęściej na koncerty... Choć teraz nie wyobrażam sobie nawet jak to będzie, gdy skończy się ta przygoda... Będzie przekichane...
Awatar użytkownika
wawierniamarcin
Kontaktowanie:

Postautor: wawierniamarcin » pn lip 04, 2016 6:42 pm

Piszesz "nie wiadomo jak długo będą jeszcze grać" ja myślę że tyle co WOŚP do końca świata i jeden ... także nie musimy się martwić że się coś skończy :lol:
Pozdrawiam
Marcin Wawiernia
dzemiara24

Postautor: dzemiara24 » pn lip 04, 2016 7:35 pm

Taa, to tylko piękne gadanie... Wiemy dobrze jak jest... Tyle lat na scenie... Póki się czują dobrze i cały czas mają radość z grania to grają... Życzę im żeby jak najdłużej! Będą może nasi polscy Stonesi. Ale nic nie trwa wiecznie i przyjdzie ten moment, niewyobrażalny dla mnie, że trzeba będzie "ze sceny zejść niepokonanym"...
A co do WOŚP... Orkiestra może jeszcze pogra, ale Woodstock... Kto wie, czy to nie ostatni Wood... :(
Ale się trochę off top zrobił :P
Awatar użytkownika
wawierniamarcin
Kontaktowanie:

Postautor: wawierniamarcin » pn lip 04, 2016 8:05 pm

Oni już są polskimi Stonesami, fakt trochę przesadziłem z tym graniem do końca świata ... ale myślę że te 20 lat to napewno ;)
Pozdrawiam
Marcin Wawiernia
GosiaPC

Postautor: GosiaPC » wt lip 05, 2016 10:53 am

No to i ja wróciłam po hmmm 6 latach przerwy? Koncerty obowiązkowo zaliczam jeden po drugim ale jakoś kontakty się pourywały z FC - fak faktem słabo to wygląda tylko czy to nie wina pędzącego świata i nowych technologii czy czasem nie jest tak że kto chce wejdzie na FB i żyje tylko w tym świecie? Chyba nie zatrzymamy świata.... Pozdrawiam
GosiaPC

Postautor: GosiaPC » wt lip 05, 2016 10:53 am

No to i ja wróciłam po hmmm 6 latach przerwy? Koncerty obowiązkowo zaliczam jeden po drugim ale jakoś kontakty się pourywały z FC - fak faktem słabo to wygląda tylko czy to nie wina pędzącego świata i nowych technologii czy czasem nie jest tak że kto chce wejdzie na FB i żyje tylko w tym świecie? Chyba nie zatrzymamy świata.... Pozdrawiam
Awatar użytkownika
wawierniamarcin
Kontaktowanie:

Postautor: wawierniamarcin » wt lip 05, 2016 12:28 pm

Siema GosiaPC
Oczywiscie że świata nie zatrzymamy, sam dostaję powiadomienia z FB z bardzo intensywną częstotliwością , ale wolę zaglądać tutać bo mam przekonanie że tutaj są osoby bardziej Mi bliskie. :)
Pozdrawiam
Marcin Wawiernia
dzemiara24

Postautor: dzemiara24 » wt lip 05, 2016 7:10 pm

Witaj GosiaPC :) Myślę, że masz dużo racji z tymi nowymi technologiami. Pewnie spore grono "przerzuciło się" z tego forum tam, dyskusje są podejmowane w komentarzach pod postami na tablicy... A może fora internetowe już faktycznie są na wyginięciu? Ale mam nadzieję, że to nie jest do końca tak... W sumie wygląd forum nie zmienia się już od lat, przestaje być "atrakcyjne" pod tym względem. Choć nadal spełnia swoją funkcję. Ale bez ludzi chętnych do dyskusji nawet forum super nowoczesne niewiele da.
Awatar użytkownika
wawierniamarcin
Kontaktowanie:

Postautor: wawierniamarcin » wt lip 05, 2016 7:57 pm

dzemiara24 pisze: W sumie wygląd forum nie zmienia się już od lat, przestaje być "atrakcyjne" pod tym względem. Choć nadal spełnia swoją funkcję. Ale bez ludzi chętnych do dyskusji nawet forum super nowoczesne niewiele da.

Wszystko się zgadzam, a już najbardziej że wygląd jest troszkę "zaniedbany kosmetycznie" :lol: , ale My nie jesteśmy tutaj ze względów estetycznych tylko żeby popisać w miłym towarzystwie. Przynajmniej tak mi się wydaje :roll:
Pozdrawiam
Marcin Wawiernia

Wróć do „Społeczność”