Fanclub "umarł" ?

O ludziach tworzących fanclubową rodzinę, ich działaniach, pasjach, sukcesach...

Moderator: smar666

Awatar użytkownika
smar666

Re: Fanclub "umarł" ?

Postautor: smar666 » pn sie 29, 2016 3:42 pm

Kwinto2 pisze:W żadnej wypowiedzi o nic cie nie oskarżyłem .... wymieniłem tylko trzech moderatorów wśród których i ty się znajdujesz i założyłem że któryś z was jest tym szanownym cenzorem.
Wystarczyło grzecznie odpisać .... to nie ja i po sprawie, a nie tłumaczyć jaki to mało skomplikowany świat jest w czyjejś głowie bo nic ci do tego mądralo.

Wystarczyło nie zakładać, nie wrzucać wszystkich do jednego wora i nie ogłaszać wszem i wobec, że potencjalnie należę do grupy cenzorów - dla mnie to równoznaczne z oskarżeniem. Siejesz ferment, wyciągasz niemerytoryczne argumenty, a na koniec stwierdzasz, że wina po stronie tego co się grzecznie nie wytłumaczył z tego, że nie jest wielbłądem. Grzecznie to wystarczyło napisać do administratora 'Dlaczego taki a taki post zniknął'. Z mojej strony EOT.
Piwko jedno, albo dwa....no i słoik Dżemu
Awatar użytkownika
wawierniamarcin
Kontaktowanie:

Postautor: wawierniamarcin » wt sie 30, 2016 2:50 pm

Wracam po czterech czy pięciu dniach nieobecności na forum, a tu w każdym temacie wypowiedź, myślę sobie ruszyło się. Niestety to w głównej mierze wymiana zdań między smarem a kwintem (trochę szkoda). Nadal z uporem maniaka będę twierdził że Fanclub jeszcze nie umarł, ponieważ tu jesteśmy może już nie tak liczni, ale jednak. Chociaż z drugiej strony gdyby znikały moje wypowiedzi (nieważne za czyją sprawą lub z jakiej przyczyny) jest szansa że też bym mógł dojść do wniosku że to już koniec. Teraz najbardziej mnie trapi co takiego znajdowało się w tym wpisie mazepy że się gdzieś zawieruszył.
Pozdrawiam
Marcin Wawiernia
mazepa

Postautor: mazepa » wt sie 30, 2016 7:32 pm

To były wypowiedzi moje i Adiego...... dotyczyły wiadomego sporu. szkoda bo wg mnie ten spór nie dotyczył jedynie nas dwojga, Dotyczył wszystkich, którzy w swoim czasie starali się pomóc, w miare swoich możliwości, Asi i Jaro.
Ja nauczyłam się jednego: jeżeli będzie taka konieczność to moja pomoc będzie skierowana JEDYNIE BEZPOŚREDNIO do potrzebującej osoby. Nigdy więcej nie dam się nabrać na czyjąś bezinteresowność......
Kazimierzu

Postautor: Kazimierzu » sob wrz 03, 2016 7:11 pm

mazepa pisze:Ja nauczyłam się jednego: jeżeli będzie taka konieczność to moja pomoc będzie skierowana JEDYNIE BEZPOŚREDNIO do potrzebującej osoby. Nigdy więcej nie dam się nabrać na czyjąś bezinteresowność......

Z tymi deklaracjami róznie bywa. Oby znalazły potwierdzenie w "realu" a nie w cyfrowym swiecie.

Wróć do „Społeczność”