DŻEM w szkole :)

O ludziach tworzących fanclubową rodzinę, ich działaniach, pasjach, sukcesach...

Moderator: smar666

Gość

Re: DŻEM w szkole :)

Postautor: Gość » wt cze 16, 2009 9:10 pm

dominika_tychy pisze:
maciejK@ pisze:
dominika_tychy pisze:Moi nauczyciele też raczej Dżemu nie słuchają... no, chyba że się nie ujawniają :D . Natomiast w szkole muzyka Dżemu była zawsze obecna. W zeszłym roku w każdy piątek od którejś godziny na przerwach puszczane były tylko piosenki Dżemu. Teraz z racji tego, że nikomu się nie chce, muzyki w ogóle nam nie puszczają.

Domi, do którego LO chodzisz? :wink:

Do najlepszego :D Do Kruka:)

No proszę, moje dawne Liceum :)
A że najlepsze, to wiadomo :mrgreen:
Gość

Postautor: Gość » wt cze 16, 2009 9:28 pm

maciejK@ pisze:A że najlepsze, to wiadomo :mrgreen:

Tjaaaaa :lol:
Gość

Postautor: Gość » sob cze 20, 2009 12:42 pm

karina tylko pozazdroscic takiej szefowej po rpostu bomba sama jestem nauczyciel z zawodu ale sie nie spotkalam z takim podejściem u kadry raczej wszystko sztywne :P
Gość

Postautor: Gość » sob cze 20, 2009 2:34 pm

Karinka jakbym miala taka nauczycielke to bym chyba specjalnie kiblowala zeby jak najdluzej w tej szkole siedziec ;)
Awatar użytkownika
olusia11

Postautor: olusia11 » sob cze 20, 2009 2:49 pm

Fajnie byłoby mieć taką nauczycielkę... Też chodzę do gimnazjum, ale nie mam takiej która słucha Dżemu, czy chociaż podobnych zespołów. Jest też paru nauczycieli u mnie, którzy mają mnie za satanistkę tylko za to że słucham rocka :roll: O uczniach już nie wspomnę: parę osób słuchających dobrej muzyki, reszta samo techno, jeszcze w dodatku wiele wyśmiewających i wytykających palcami ludzi słuchających innej muzyki. Ale może kiedyś ich podejście się zmieni :) pozdrawiam.
Gość

Postautor: Gość » sob cze 20, 2009 3:12 pm

Karina, o tym powinnaś pisać w swoim temacie, ale może ja sie nie znam...
bo co ja mogę napisać ?.
do pracy nie mogę chodzić w glanach, koszulkach Dżemowych, i fajnie że są tacy ludzie którzy mogą.

pozdrawiam
Gość

Postautor: Gość » sob cze 20, 2009 10:19 pm

kwiatuszek pisze:Karina, o tym powinnaś pisać w swoim temacie, ale może ja sie nie znam...
bo co ja mogę napisać ?.
Nie założyłam do tej pory :) A co Ci przeszkadza, że jest taki temat? Przecież każdy może się wypowiedzieć i ustosunkować do sprawy Dżemu w szkole - niekoniecznie chodzi tu tylko o mnie, każdy tam (jak widać w postach) ma jakieś wspomnienia i doświadczenia, czemu sie tym nie podzielić?
Gość

Postautor: Gość » ndz cze 21, 2009 2:31 pm

rany jak juz fana dzemu kojarzy sie z satanista to niezly ciemnogród-straszne jest takie szufladkowanie ludzi--
Gość

Postautor: Gość » ndz cze 21, 2009 3:04 pm

A moim zdaniem temacik pasuje w tym miejscu....ale ja sie nie znam hehee :wink:
nataliaw

Postautor: nataliaw » ndz cze 21, 2009 7:30 pm

hmm. Temat jak najbardziej pasuje w tym miejscu. Takie jest moje zdanie :wink:

Karina, gratuluję Ci tego, że do nauczycielstwa podchodzisz tak z duszą. Moi nauczyciele traktują to po prostu jako zawód, pracę. Fajnie, że zauważyłaś w tym, co robisz także pasję. To jest naprawdę godne podziwu! Zazdroszczę też Twoim uczniom i też współczuję. Zazdroszczę- tego, że mieli cudownego wychowawcę, którego polubili i pokochali przez to, że jest sobą, a nie kimś innym. Mieli wielkie szczęście, że trafili w Twoje "ręce". Współczuję- bo-jak wywnioskowałam- już się z Tobą więcej nie spotkają na lekcjach. Na pewno trudno im było się rozstać, w szczególności, że mieli tylko 3 lata na wspólne zabawy, radości, porażki skucesy, kłótnie i chwile powagi. No, ale w końcu- mamy wakacje. Niby wyczekane, ale jakoś tak... Ja też przeżywam taki wewnętrzny mały smuek, gdyż- podobnie jak Ty i Twoi uczniowie- więcej nie zobaczę mojej cudownej, wspaniałej (etc.) Pani od angielskiego, za którą, naprawdę- cała moja klasa będzie tęsknić. :(
Jednak wakacje- wakacjami, więc niech będą udane- Wszystkim! :)
Gość

Postautor: Gość » ndz cze 21, 2009 8:03 pm

kari_na nie będę chyba oryginalna jeśli napiszę : Takiego nauczyciela to ze świecą szukać, jestem pełna podziwu i gratuluje podejścia :) :) ja niestety nie miałam szczęścia trafić na kogoś takiego jak Ty, ale cały czas mam nadzieje, jestem niewiele starsza od uczniów, których pożegnałaś w piątek, więc trochę czasu jeszcze mam :D. Napisałaś, że Twoi uczniowie "przesiąknęli" muzyką Dżemu do tego stopnia, że używają jej w przygotowanych przez siebie apelach i pomyślałam sobie, że to musiała być dla Ciebie ogromna satysfakcja (jak zresztą napisałaś sama), masz jakiś swój udział w kształtowaniu ich gustów muzycznych. Pięknie :) Gratuluje jeszcze raz i pozdrawiam :)
Gość

Postautor: Gość » wt lip 07, 2009 9:28 am

ja tez nauczyciel--i myślę ze z powołania ale szkoda ze teraz bez pracy--niestety z tego cow iem jednak indywidualność nauczyciela jest tępiona w szkole przez dyrkow --a fajnie czasem jak jakaś lekcja o tolerancji np czy kiedys prowadziłam l;ekcje o pasjach i wywizala sie swietna dyskusja o festiwalach i kwestiach muzycznych :mrgreen: wtedy żałowałam ze lekcja tylko 45 min trwa --byl tekst o koncercie na którym zginęli ludzie przez zla organizacje --oj przynisoalam rozne płytki nawet sobie posłuchaliśmy kilku piosenek--chodziło o Pearl Jam--wiem z eta lekcja do nich przemówiła

no ale sie rozgadalam jak zawsze
Konrad_Tp4
Kontaktowanie:

Postautor: Konrad_Tp4 » pn gru 13, 2010 7:37 pm

Siema wszystkim po raz pierwszy!
U mnie w szkole nauczyciele są generalnie sztywniakami (nielicząc jednej psorki od matmy) więc mogę tylko pozazdrościć gimnazjalistą :). Ostatnio jednak i do mnie zaczoł się wkradać Dżem dzięki... remontowi. Z jednej z sal na korytarz trafiło pianino. Kolega z klasy grywał bluesowe tematy więc po dwóch dniach przyniosłem harmonijkę. Dyrektorka podłapała, że ,,cóś się święci'' i obecnie mamy (z dwoma basistami i jednym ,,elektrykiem'') salkę na piątkowe próby. Na pierwszy ogień idzie Whisky. Jeszcze to szlifujemy ale to już inny temat :wink:

Pozdr
klaudia
Kontaktowanie:

Postautor: klaudia » pn mar 06, 2017 1:22 pm

Ale zazdroszczę dzieciakom takiej nauczycielki! U mnie w szkole o czymś takim mowy nie było :(
http://www.ernest-wyrzyk.pl
Awatar użytkownika
wawierniamarcin
Kontaktowanie:

Postautor: wawierniamarcin » pt mar 10, 2017 12:51 pm

Siema
Niestety i Ja niemiałem szcęścia do takiego nauczyciela, chociaż i Ci których spotykałem na swej drodze nie byli " aż tak źli".
Pozdrawiam
Marcin Wawiernia

Wróć do „Społeczność”