"Skazani na Bluesa" na naszej klasie

O ludziach tworzących fanclubową rodzinę, ich działaniach, pasjach, sukcesach...

Moderator: smar666

Awatar użytkownika
karolinahr
Kontaktowanie:

"Skazani na Bluesa" na naszej klasie

Postautor: karolinahr » wt lis 03, 2009 8:03 pm

Witajcie :D
Skoro tworzymy w jakimś sensie społeczność to pomyślałam sobie o takiej fajnej sprawie...
Prawdopodobnie każdy z nas ma profil na naszej klasie. Znamy się raczej tylko z forum, ale na pewno wiele osób poznało się już osobiście, czy to na zlocie czy na koncercie. Dlatego pomyślałam, że może czas zaprosić do grona swych znajomych ludzi równie bliskich, z którymi rozmawia się tu na forum. Łączy nas tak wiele, być może nk ułatwi nam kontakt ze sobą :?: Jak myślicie :?:

Zapraszam na mój profil : http://nasza-klasa.pl/profile/8433290

Pozdrawiam :!: :D
"...Jak nie to cyk browara łyk
i jeśli to nie jest grzech
napij się, a będzie tak jak chcesz.."

gg: 968392
Awatar użytkownika
alembik

Re: "Skazani na Bluesa" na naszej klasie

Postautor: alembik » wt lis 03, 2009 10:06 pm

Oczywiście możemy sobie zapraszać na naszej klasie kogo tylko chcemy, ale nie rozumiem jednego:
w jaki sposób nk może ułatwić nam kontakt ze sobą?
Czyżby na stronie OFC kontakt nie był wystarczająco łatwy?
Awatar użytkownika
Ziemniaq
Kontaktowanie:

Postautor: Ziemniaq » wt lis 03, 2009 10:55 pm

alembik pisze:Oczywiście możemy sobie zapraszać na naszej klasie kogo tylko chcemy, ale nie rozumiem jednego:

Dokładnie! popieram w 100%!

Ziemniaq
Pozdrawiam
Marcin Ziemiański

fanclub@dzem.com.pl
Oficjalny Dżemowy Fan Club
"Skazani na Bluesa"
Awatar użytkownika
karolinahr
Kontaktowanie:

Postautor: karolinahr » śr lis 04, 2009 7:50 am

alembik pisze:Oczywiście możemy sobie zapraszać na naszej klasie kogo tylko chcemy, ale nie rozumiem jednego:

Chyba źle się wyraziłam :? . Chodzi mi nie tylko o ułatwienie kontaktu. Po prostu stwierdziłam, że skoro tworzymy jakąś grupę i znamy się (z forum czy koncertów) to możemy odnaleźć się na nk i być również wirtualnymi znajomymi :wink:

Awatar użytkownika
borszysz
Kontaktowanie:

Postautor: borszysz » śr lis 04, 2009 8:35 am

A po co? Żeby podnieść sobie statystyki znajomych na naszej klasie? Ja raczej staram sie przyjmować zaproszenia od osób z którymi sie znam troche lepiej niż tylko przez forum, których poznam na ulicy, a takie podbijanie statystyk jest nie dla mnie. Ja jestem na nie.
Pozdrawiam!
Wojciech "Borszysz" Mirek

Stowarzyszenie Oficjalny Fan Club zespołu Dżem
"Skazani na bluesa"
http://www.skazaninabluesa.pl
w.mirek@skazaninabluesa.pl

www.HOODOOBAND.pl
Awatar użytkownika
Harry

Postautor: Harry » śr lis 04, 2009 10:11 am

karolinahr pisze:Witajcie :D
Prawdopodobnie każdy z nas ma profil na naszej klasie.

Ja nie mam :D
Chyba jestem jedynym Polakiem ktory nie ma tam konta :P
Gość

Postautor: Gość » śr lis 04, 2009 11:49 am

Nazwa NaszaKLASA[color=#000000][/color]nabiera tutaj calkiem nowego znaczenia widze.. :mrgreen: Ale nie martw sie kazdy wpada niekiedy na durne pomysly :lol:
Gość

Postautor: Gość » śr lis 04, 2009 2:36 pm

a mi osobiscie pomysl sie podoba bo na nk jest dostepne duzo wiecej informacji o nas i po koncertach mozna ogladnac wiecej fotek niz na forum zobaczyc co sie dzialo w innych miejscach no i dowiedziec sie wiecej o sobie moze wiekszosc z nas ma jeszcze inne wspolne zamilowania niz tylko muzyka;)
Gość

Postautor: Gość » śr lis 04, 2009 5:16 pm

Skoro tworzymy w jakimś sensie społeczność to pomyślałam sobie o takiej fajnej sprawie...
Prawdopodobnie każdy z nas ma profil na naszej klasie. Znamy się raczej tylko z forum, ale na pewno wiele osób poznało się już osobiście, czy to na zlocie czy na koncercie. Dlatego pomyślałam, że może czas zaprosić do grona swych znajomych ludzi równie bliskich, z którymi rozmawia się tu na forum. Łączy nas tak wiele, być może nk ułatwi nam kontakt ze sobą :?: Jak myślicie :?:

Weszłam na ten Twój profil i przypomniałam sobie że chyba mi wysłałaś zaproszenie, no ale nie przyjęłam bo Cię nie znam. A z resztą laska masz 670 znajomych i jeszcze Ci mało? :wink:
Awatar użytkownika
karolinahr
Kontaktowanie:

Postautor: karolinahr » śr lis 04, 2009 6:12 pm

Akil pisze:

Weszłam na ten Twój profil i przypomniałam sobie że chyba mi wysłałaś zaproszenie, no ale nie przyjęłam bo Cię nie znam. A z resztą laska masz 670 znajomych i jeszcze Ci mało? :wink:

Jeśli chodzi o liczbę moich znajomych to nie chcę pobić jakiegoś rekordu czy coś w tym stylu. 95% to ludzie, których znam, a te 5% to fan cluby itp.

bielawy pisze:a mi osobiscie pomysl sie podoba bo na nk jest dostepne duzo wiecej informacji o nas i po koncertach mozna ogladnac wiecej fotek niz na forum zobaczyc co sie dzialo w innych miejscach no i dowiedziec sie wiecej o sobie moze wiekszosc z nas ma jeszcze inne wspolne zamilowania niz tylko muzyka;)

tak jak napisał bielawy na nk można znaleźć wiele informacji na temat koncertów czy innych akcji. Są fotki z koncertów itd.
A głównie chodziło mi o to żeby
bielawy pisze:dowiedziec sie wiecej o sobie moze wiekszosc z nas ma jeszcze inne wspolne zamilowania niz tylko muzyka;)

Awatar użytkownika
alembik

Postautor: alembik » śr lis 04, 2009 10:11 pm

Thomas_Hewitt pisze:Chyba jestem jedynym Polakiem ktory nie ma tam konta :P

Mylisz się, nie jesteś jedyny.

Akil pisze:Weszłam na ten Twój profil i przypomniałam sobie że chyba mi wysłałaś zaproszenie, no ale nie przyjęłam bo Cię nie znam. A z resztą laska masz 670 znajomych i jeszcze Ci mało? :wink:

Mnie też coś podkusiło, żeby to zobaczyć i co zobaczyłem?:
chyba jakiegoś geniusza, dziewczyno, do ilu Ty szkół chodziłaś?, i to jakich? i w tak młodym wieku?
Musisz być wyjątkowo uzdolnioną osobą.
gratulacje
Awatar użytkownika
karolinahr
Kontaktowanie:

Postautor: karolinahr » śr lis 04, 2009 10:24 pm

alembik pisze:

Akil pisze:Weszłam na ten Twój profil i przypomniałam sobie że chyba mi wysłałaś zaproszenie, no ale nie przyjęłam bo Cię nie znam. A z resztą laska masz 670 znajomych i jeszcze Ci mało? :wink:

chyba jakiegoś geniusza, dziewczyno, do ilu Ty szkół chodziłaś?, i to jakich? i w tak młodym wieku?
gratulacje

Teraz dyskusja będzie na temat mojego profilu :?: :roll: Dlaczego tak bardzo przeszkadza Wam ilość ludzi, których znam i np. szkół, do których jestem zapisana :?: Przecież od razu widać, że kilka jest związana z zespołami (Dżem i universe). Czy to jakieś przestępstwo :?: :shock: Z resztą wielu z nas jest zapisana do szkoły Szkoła Skazanych na Bluesa (Nibylandia) i to znaczy, że jesteśmy uzdolnieni :?: Nie sądzę...

Gość

Postautor: Gość » śr lis 04, 2009 11:27 pm

karolinahr pisze:
alembik pisze:

gratulacje

Teraz dyskusja będzie na temat mojego profilu :?: :roll: Dlaczego tak bardzo przeszkadza Wam ilość ludzi, których znam i np. szkół, do których jestem zapisana :?: Przecież od razu widać, że kilka jest związana z zespołami (Dżem i universe). Czy to jakieś przestępstwo :?: :shock: Z resztą wielu z nas jest zapisana do szkoły Szkoła Skazanych na Bluesa (Nibylandia) i to znaczy, że jesteśmy uzdolnieni :?: Nie sądzę...

Alez to denne :mrgreen:
Gość

Postautor: Gość » czw lis 05, 2009 2:04 am

Thomas_Hewitt pisze:

Ja nie mam :D
Chyba jestem jedynym Polakiem ktory nie ma tam konta :P

hehe ja już to kiedyś słyszałam prawda... Pozdrawiam Harry
Gość

Postautor: Gość » czw lis 05, 2009 2:06 am

to po co sie wypowiadacie jezeli was to nie interesuje ja mam 661 znajomych z czego nie widzialem sie na zywo z ok 20 osobami i jakos mi nie przeszkadza jedna osoba ktorej nie widzialem na zywo a ma podobne zamilowania wiec jezeli wam to przeszkadza uszanujcie tych co to toleruja i wpisujcie tylko powazne posty forum nie jest zeby sie nabijac z ludzi bo kazdy ma prawo poznac nowych znajomych wymienic sie iinformacjami hobby zdjeciami muzyka a nk i gg w tym duzo pomagaja.

Wróć do „Społeczność”