"Skazani na Bluesa" na naszej klasie

O ludziach tworzących fanclubową rodzinę, ich działaniach, pasjach, sukcesach...

Moderator: smar666

Awatar użytkownika
alegorn

Re: "Skazani na Bluesa" na naszej klasie

Postautor: alegorn » czw lis 05, 2009 10:36 am

aj, ludki spokoj, po kie licho sie unosic od razu....

sam pomysl?
bedzie fajny - ale dla osob ktore to lubia, i ktorych to bawi...
dla pozostalych bedzie on lekko smieszny...

czy to zla inicjatywa? nie mi oceniac, moje prywatne zdanie da sie wywnioskowac chyba po moim zainteresowaniu nk ;)
ale to takze subiektywne podejscie...

ja tam wole spotykac sie z ludzmi w realu - choc ostatnio mam na to niewiele czasu... tzn spotykam sie z ludzmi - ale determinuje to juz inna pasja, bez mala inny swiat, zwlaszcza w odniesieniu do tegoz topica...

jestesmy rozni i tyle, i to jest piekne :)

j.
Trzy lustra
Trzy pytania które
Przewiercają mnie do dna
Ta dziura jest głębsza od duszy
[m]
Awatar użytkownika
dariusz30t
Kontaktowanie:

Postautor: dariusz30t » czw lis 05, 2009 2:23 pm

Chciałbym dodać coś w tym temacie.
Pewnie narażę się wielu forumowiczom, jednak nie robię tego celowo.
Myślę, że do kontaktów "Skazanych na Bluesa" powinno być forum oraz osobiste spotkania.
Twierdzenie, że każdy ma profil na naszej klasie jest błędne.
Wiele osób zajmuje stanowiska publiczne, bądź też zajmuje różne stanowiska w swojej pracy, które jakby
z racji właśnie tego stanowiska wykluczają posiadanie profilu na naszej klasie a zalicza się do grona osób "Skazanych na Bluesa".
Odnośnie naszej klasy to tzw. bum na ten portal już minął czy mija.
Każdy decyduje sam czy chce mieć profil na naszej klasie czy też nie, a próba przeniesienia "Skazanych na Bluesa" na naszą klasę
powoduje i wręcz narzuca posiadanie tam profilu wbrew woli tych którzy tego nie chcą.
Proponuje to rozważyć i przemyśleć.
Zdecydowanie uważam, że korzystniejszym będzie fakt prężniejszego działania grupy "Skazanych na Bluesa" oraz samego fan clubu.
Pozdrawiam wszystkich fanów.
Fan Dżemu
Fan Deep Purple

Polecam http://www.skazaninabluesa.pl
http://www.deeppurple.com.pl

Pozdrawiam
dariusz30t
e-mail : d.tajer@skazaninabluesa.pl
Awatar użytkownika
alegorn

Postautor: alegorn » czw lis 05, 2009 2:40 pm

dariusz30t:: troche chyba za bardzo powaznie przeczytales propozycje, to, mozna by bylo nazwac inicjatywa spoleczna, a nie OFC... w zasadzie to jedyne co moge dodac, bo zdanie mam dosc podobne do twojego..

skazani - od samego poczatku dzialalnosci, kladlismy nacisk na spotkania na zywo, w roznych formach, i lokalizacjach... czasem mniej lub bardziej udanie - ale dzieki tej dzialalnosci mozna bylo poznac cala mase pozytywnych osob :]

j.
Trzy lustra
Trzy pytania które
Przewiercają mnie do dna
[m]
Gość

Postautor: Gość » czw lis 05, 2009 3:33 pm

mi osobiscie latwiej sie komunikuje na nk albo gg i na koncert tez z ludzmi sie mozna dogadac i duzo latwiej niz tu wlasnie dlatego popieram ten pomysl jak cos to moj link
http://www.nasza-klasa.pl/profile/12895967
jakby ktos sie wybieral 4.12.09 we wroclawiu na koncert niech da znac;)
Awatar użytkownika
Rolus

Postautor: Rolus » czw lis 05, 2009 8:54 pm

Łączy nas tak wiele, być może nk ułatwi nam kontakt ze sobą.

Mnie z większością nie łączy nic poza jedzeniem, wydalaniem i skoliozą przez pisanie bzdur na forum. A z MMORPG wolę World of Warcraft.
Z drugiej jednak strony, jak mawiał niezwykle popularny na naszej-klasie.pl Jan Paweł Jackson-"pater noster heal the world",trzeba sobie pomagać (chyba, że pater noster's not my lover). Więc idąc obranym na początku tropem, proponuję nie zajmować się mało popularnymi zespołami tylko założyć takie grupy jak stowarzyszenie kręgowców,klub mięsożerców czy gady, płazy i ssaki. Potem jeszcze dokumentacja telefonem komórkowym z lampą błyskową przed lustrem w łazience i voila. Wtedy realnie byłoby was o wiele więcej i łączyło o wiele więcej niż wiele.
Gość

Postautor: Gość » czw lis 05, 2009 10:09 pm

bielawy pisze:Mnie z większością nie łączy nic poza jedzeniem, wydalaniem i skoliozą przez pisanie bzdur na forum

to co ty tu obisz jezeli nie laczy cie z nami muzyka?? a co do wspolnych zainteresowan juz sie znalazly osoby ktore maja podobne i milo sie z nimi wymienia poglady przez nk i gg bo na forum raczej nie bede pisal o fotografi ani wklejal swoich prac .....wiec jak widac ten temat jak dla mnie sie przydal
Awatar użytkownika
Kosteczka27

Postautor: Kosteczka27 » czw lis 05, 2009 11:09 pm

Kocham Rolusa:)
Awatar użytkownika
dariusz30t
Kontaktowanie:

Postautor: dariusz30t » pt lis 06, 2009 11:16 am

Odpowiedź dla Rolusa - "proponuję nie zajmować się mało popularnymi zespołami"

Jeżeli zdjęcie jest aktualne i prawdziwe, to nie chce się bawić w psychologa, ale jesteś chyba młodym, zakompleksionym, z wieloma problemami człowiekiem.
Jeżeli uważasz , że Dżem jest mało popularny to proszę pokaż mi te Twoje popularne zespoły.
Woli informacji wejścia na stronę Dżemu wynoszą około 2650 osób dziennie, co łatwo sprawdzić pierwszym lepszym programem do klasyfikacji stron.
Żaden zespół w Polsce nie ma aż tak dużej ilości wejść na stronę, w zdecydowanej większości osób z klasą i na poziomie.
Powoli rozumiem, że ten popularny zespół dla Ciebie to np. Doda lub coś pokroju Alice in chains.

Kolego, trzeba było być na koncercie na 30 lecie Dżemu w Spodku.
Fan Dżemu
Fan Deep Purple

Pozdrawiam
dariusz30t
Awatar użytkownika
alegorn

Postautor: alegorn » pt lis 06, 2009 1:46 pm

chyba nie zrozumieliscie tak naprawde ledwie skrytej ironii Rolusa.... trzeba troche wiecej znajomosci tej osoby, (stylu wypowiedzi jaki prezentuje na tym forum) by zrozumiec i docenic niuanse (mniej lub wiecej :] ) jego wypowiedzi..
ale jesli pobedziecie (a takowa mam nadzieje) z nami dluzej - przekonacie sie iz czesto jego slowa nie nalezy brac doslownie..

rolus jaki jest - kazdy niech sam czyta :mrgreen:

j.
Trzy lustra
Trzy pytania które
Przewiercają mnie do dna
[m]
Awatar użytkownika
Rolus

Postautor: Rolus » pt lis 06, 2009 2:16 pm

dariusz30t pisze:Jeżeli zdjęcie jest aktualne i prawdziwe, to nie chce się bawić w psychologa, ale jesteś chyba młodym, zakompleksionym, z wieloma problemami człowiekiem.

Nie. Sądząc po zdjęciu, jestem teraz starym, zasłużonym, z wieloma zerami na koncie gitarzystą Led Zeppelin. Ale mów mi po prostu Jimmy. Skoro jednak zajmujemy się już analizowaniem obrazków-jeżeli Twój jest aktualny i prawdziwy, to nie chcę się bawić w chirurga, ale chyba powinieneś skorygować sobie siodełko i główkę.
dariusz30t pisze:Jeżeli uważasz , że Dżem jest mało popularny to proszę pokaż mi te Twoje popularne zespoły.

W którym miejscu padła nazwa Dżem? Wcale mi o niego nie chodziło. Napisałem przecież "mało popularne" a nie "prawie w ogóle nieznane". Miałem na myśli takie zespoły jak właśnie Led Zeppelin, U2, Pink Floyd, Kościół katolicki czy The Beatles. To ich fancluby byłyby "mało popularne" w porównaniu do takiego na przykład stowarzyszenia kręgowców.
dariusz30t pisze:Żaden zespół w Polsce nie ma aż tak dużej ilości wejść na stronę, w zdecydowanej większości osób z klasą i na poziomie.

Karolinahr, masz kolejny argument przeciw-po jaką cholerę przenosić się na portal dla ludzi z klasą, skoro mamy go tutaj?
dariusz30t pisze:Woli informacji wejścia na stronę Dżemu wynoszą około 2650 osób dziennie

Czyli ludzi z klasą i na poziomie dziennie pojawia się tu conajmniej 2649. Ja się przyznałem, kto jeszcze?
bielawy pisze:to co ty tu obisz

Aja, koledzy, aja.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie.
Pozdrawiam, Rolus.
Awatar użytkownika
karolinahr
Kontaktowanie:

Postautor: karolinahr » pt lis 06, 2009 5:00 pm

Rolus pisze:Karolinahr, masz kolejny argument przeciw-po jaką cholerę przenosić się na portal dla ludzi z klasą, skoro mamy go tutaj?.

czy ja powiedziałam, że mamy przenieść się na nk :?: założyłam ten temat z myślą o osobach z tego forum, które mają profil na nk żeby ułatwić kontakt czy odnalezienie się w sieci itp. Nikt nikogo do niczego nie zmusza, to jest tylko propozycja. Cieszę się, że przynajmniej bielawy mnie popiera. Pozdrawiam
"...Jak nie to cyk browara łyk
i jeśli to nie jest grzech
napij się, a będzie tak jak chcesz.."

gg: 968392
Awatar użytkownika
Harry

Postautor: Harry » pt lis 06, 2009 7:29 pm

agnieszkas pisze:
Thomas_Hewitt pisze:

Ja nie mam :D
Chyba jestem jedynym Polakiem ktory nie ma tam konta :P

hehe ja już to kiedyś słyszałam prawda... Pozdrawiam Harry

O prosze kogo widze. Jak milo :D
Wspominalas ze rzadko zabierasz glos na forum ale nie spodziewalem sie tylko 2 postow przez tyle czasu ;) :mrgreen:

A co do kontaktu z ludzmi to wole tradycyjne spotkania ;)
Do tego komorka + gg i wystarczy mi w zupelnosci :)
Awatar użytkownika
dariusz30t
Kontaktowanie:

Postautor: dariusz30t » pt lis 06, 2009 9:07 pm

Do "Rolusa"
Brawo, sorry ale naprawdę chyba nie myślałeś, że dam się nabrać na to zdjęcie.
Dyskusja została wywołana, na szczęście bardzo pozytywna.
Na moim zdjęciu gitary są jak najbardziej prawdziwe i w moim posiadaniu : bas 5 strunowy Ibanez , solówka Martens prawdziwy niepowtarzalny rarytas, zakupiona na targach muzycznych we Wrocławiu w 1999 roku lub 2000 już dokładnie już nie pamiętam, ale na tych samych targach Jerzy Styczyński testował gitary różnych producentów.
Co do opisu wyglądu zdjęcia, to jako fan również Deep Purple była to lekka dygresja do Led Zeppelinów, zresztą członkowie tych dwóch zespołów nigdy za sobą nie przepadali.
A odnośnie Deep Purple będąc aktywnym fanem potwierdzam, że ilość wejść na stronę Dżemu jest taka sama jak na Purpli, co świadczy tylko o wielkości Dżemu.
Oczywiście uważam, że jakiekolwiek przenosiny czegokolwiek na naszą-klasę jest pomyłką i jestem zdecydowanym przeciwnikiem tego typu poczynań, ale wolny kraj, wolny obyczaj jak ktoś chce jego wola.

Pozdrowienia dla wszystkich i do zobaczenia na koncertach w Rudzie i Zabrzu
Fan Dżemu
Fan Deep Purple

Pozdrawiam
dariusz30t
Gość

Postautor: Gość » sob lis 07, 2009 2:49 pm

W pełni popieram ten pomysł!!!!! trzeba iść z duchem postępu - i nie chodzi tu tylko o powiększenie liczby znajomych itp... sama słucham Dżemu baardzo długo, ale do waszego grona trafiłam całkiem niedawno.....profil na N.K. może pomóc młodym, nowym fanom(i nie tylko) odnaleźć nas tutaj..a przeciez nie ma w tym nic złego!!!!
Tworzymy pewna społeczność..słuchamy i kochamy Dżem...nie dajmy się jednak zaszufladkować i zamknąć w jakimś ograniczonym szablonie(rozumcie to jak chcecie)....chyba każdemu z nas powinno zależeć, by nasze grono się powiększało..a dzięki temu umozliwiamy "nowo poznanym" dostęp do tego by trafili tu..poznali prawdziwy Dżem, jego historię, muzykę...i fanów prawdziwych-którzy osiągnęli już pewny pułap wiedzy o zespole itd.
powinniśmy wspierać siebie nawzajem a nie tylko krytykować wszelkie próby nowatorskie...musimy być otwarci!!!
Gość

Postautor: Gość » sob lis 07, 2009 6:19 pm

no i bardzo dobrze ze jest wiecej takich osob jak my, co chca sie poznawac bardziej i pomagac innym tu trafiac :) jak wczesniej juz mowilem tez popieram ten pomysl...oby wiecej tak twartych i toleancyjnych oo bylo na tym foum.

Wróć do „Społeczność”