Stowarzyszenie Fan Club Dżemu "Skazani na bluesa"

O ludziach tworzących fanclubową rodzinę, ich działaniach, pasjach, sukcesach...

Moderator: smar666

Gość

Re: Fan Club Dżemu "Skazani na bluesa" - STOWARZYSZENIE

Postautor: Gość » ndz sty 24, 2010 12:43 pm

Ja juz od prawie 2 lat, z pewnych powodow, nie uczestnicze w zyciu FC, spotkaniach, obserwuje to wszystko z boku.

Niestety to kolko wzajemnej adoracji...potwierdzilo sie to teraz

Brakuje czystej komunikacji, jasnego przekazywania infromacji.

Rozumiem rozgoryczenie Paszteta, Goli i wielu innych osob ktora milczy na forum... dlaczego nikt o niczym nie wiedzial, o zadnym spotkaniu, dlaczego ludzie ktorzy wiele zrobili dla FC, ktorzy nie raz poswiecali czas, brali udzial w spotkaniach cyklicznie, jak trzeba bylo pomagali, dlaczego te osoby nie wiedziely nic o spotkaniu, a wiedziala o tym np osoba ktora od 4 miesiecy jest na forum.

tak jak powiedzialem na poczatku obserwuje to z boku i tak to widze, jako bierny obserwator.
gola72

Postautor: gola72 » ndz sty 24, 2010 1:08 pm

:D :arrow:
Ostatnio zmieniony pt gru 17, 2010 12:06 pm przez gola72, łącznie zmieniany 1 raz.
Gość

Postautor: Gość » ndz sty 24, 2010 1:38 pm

Osoby upoważnione do złożenia w Krajowym Rejestrze Sądowym wniosku o rejestrację Stowarzyszenia:
Ziemniaq
Smar
Kwinto

Zarząd Stowarzyszenia
: (czyli osoby, które biorą na siebie odpowiedzialność za funkcjonowanie całej tej instytucji)
Ziemniaq
Smar- pełni również funkcję skarbnika naszego stowarzyszenia
Borszysz

Komisja Rewizyjna: (czyli grupka osób, którzy mogą sprawdzać tych powyżej;))
Karina Kretek- przewodnicząca KR
Sedun
Kwinto
Jędrek O.
Alegorn

Przepraszam, że zapytam, ale kim są te wszystkie osoby... Ziemniaq, Kwinto, Alegorn, Sedun.... Kurde... Czy juz nie da się w tym kraju i Stowarzyszeniu posługiwać normalnymi danymi (imie i nazwisko)...? Czy Ziemniaq bądź kto inny tak podpisze się w KRS...? Czy tylko Karina potrafi lub ma odwagę się przedstawić..? No może jeszcze Jędrzej ale tego raczej sie domyślamy...

Przemysław Bochnacki
Awatar użytkownika
Aga-ta

Postautor: Aga-ta » ndz sty 24, 2010 1:51 pm

Bohen pisze:[b]Przepraszam, że zapytam, ale kim są te wszystkie osoby... Ziemniaq, Kwinto, Alegorn, Sedun.... Kurde... Czy juz nie da się w tym kraju i Stowarzyszeniu posługiwać normalnymi danymi (imie i nazwisko)...? Czy Ziemniaq bądź kto inny tak podpisze się w KRS...? Czy tylko Karina potrafi lub ma odwagę się przedstawić..? No może jeszcze Jędrzej ale tego raczej sie domyślamy...

Przemysław Bochnacki

Hi hi... to już jest czepialstwo najwyższego lotu... Ciekawe, czy skojarzyłbyś nazwiska z osobami- gdyby tak były wpisane w wypowiedzi Darka :) Mnie przyznam nie powiedziałyby nic- albo baaaardzo niewiele...

pozdrówka
Aga-ta
Szukaj mnie cierpliwie, dzień po dniu. Staraj się podążać moim śladem...
Awatar użytkownika
didok86

Postautor: didok86 » ndz sty 24, 2010 1:53 pm

Niestety ale musze przyznac Przemkowi rację. Dlaczego nikt o o niczym nie wiedział? Dlaczego nie zorganizowano jakegoś spotkania, w którym uczestniczyłaby większa ilość osób z FC? Władze może i zostały wybrane odpowiednie, ale kto tam głosował? Spora częśc osób z lat związanych z FC ma zupełne prawo poczuć się urażona.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
smar666

Postautor: smar666 » ndz sty 24, 2010 2:07 pm

Witam wszystkich serdecznie. Pozwolicie, że zabiorę zdanie w kwestii wyjaśnienia pewnych spraw.

Wczoraj odbyło się spotkanie, na którym podjęto uchwałę o utworzeniu stowarzyszenia "Skazani na Bluesa", które będzie od tej pory oficjalnym fan clubem zespołu Dżem. Do powołania stowarzyszenia potrzebne było minimum 15 osób co jest wymagane przepisami polskiego prawa. Z powodów czysto logistycznych niemożliwym było (i niepotrzebnym) organizowanie spotkania dla 50 osób, które podpisałyby się pod uchwalonym statutem. Chciałbym zauważyć, iż te kilkanaście osób w żaden sposób nie są wyróżnione ani namaszczone - nie będą się one różnić niczym od pozostałych członków stowarzyszenia (fan clubu). Po prostu jako pierwsze wyraziły chęć przystąpienia do stowarzyszenia, aby te mogło powstać. Dlatego nie rozumiem głosów osób, które od dłuższego czasu nie udzielały się w życiu OFC, nie chciały rejestracji stowarzyszenia, a teraz krzyczą, że nikt ich nie zaprosił.

Zaproszono osoby, które są pewne tego, iż "Skazani na Bluesa" są dla nich czymś ważnym. Osoby, które będą swoistym fundamentem dla utworzonego stowarzyszenia. Zauważcie, że powołanie stowarzyszenia, podpisanie się pod odpowiednimi dokumentami wiąże się z pewnymi prawnymi obowiązkami. Tu już nie ma nic załatwianego na 'gębę', dlatego obecne wczoraj osoby miały tego pewną świadomość. Ja rozumiem, że w naszej społeczności jest więcej takich osób, ale to, że nie zaproszono ich na to spotkanie w żaden sposób ich nie dyskredytuje. Potrzebne było kilkanaście osób więc te kilkanaście przybyło by wszystko rozpocząć. Pamiętajcie, że te kilkanaście osób nie robiło tego dla siebie, ale dla CAŁEJ społeczności. By kolejne spotkania były lepsze, ciekawsze, by OFC się rozwijał.

Co do tego jakie osoby zaproszono. W dużej mierze były to osoby związane z OFC od lat, osoby które były w sztabie i kapitule. Jeśli dobrze pamiętam to wcześniej nie przeszkadzało nikomu to kto jest w sztabie, kto jest w kapitule. Powiedziałbym nawet że nie interesowano się tym - byle tylko ktoś zorganizował spotkanie. Oprócz tych osób, na spotkanie zaproszono także kilka 'nowych twarzy', które jasno zdeklarowały się, iż chcą pomagać w działalności OFC, dały temu wyraz w ostatnich miesiącach. Zaręczam, iż każda z osób, które się wczoraj zjawiły w biurze na ul. Sienkiewicza znalazła się tam z określonego powodu. A od siebie dodam, iż długość stażu członkostwa w Skazanych dla mnie nie była argumentem. To tak jakby licytować się kto jest większym fanem Dżemu. Ważne było to, czy dana osoba jest chętna, rozumie wiążące się z tym obowiązki itp.

Natomiast jeśli ktoś jest zły tylko i wyłącznie z powodu tego, że nie zaproszono go na wczorajsze spotkanie to bardzo mi przykro. Wydaje mi się, iż nie to jest najważniejsze. Dla mnie ważne jest to by pracować, działać i tworzyć OFC lepszym. Od wczoraj mamy ku temu więcej możliwości, a część z was woli kłócić się o to 'dlaczego mnie tam nie było', 'dlaczego on tam był'. To nijak ma się do tworzenia OFC. Nikt nie zamyka drogi do bycia członkiem stowarzyszenia "Skazani na Bluesa". Jeśli chcecie się wykazać to proszę, zróbcie to !!

Jeżeli ktoś z was ma jeszcze jakieś zastrzeżenia, obawy lub wątpliwości to niech poczeka jeszcze chwilkę. Niedługo na stronie pojawi się statut stowarzyszenia. Każdy z was będzie mógł go sobie przeczytać i stwierdzić czy podoba mu się, czy chce się do niego zapisać. Nikt nikogo do niczego nie zmusza.

Jeśli są jeszcze jakieś pytania to chętnie na nie odpowiem, w imieniu swoim, jak również całego zarządu stowarzyszenia "Skazani na Bluesa".

ps. a lista osób, która pojawiła się tu na forum została przedstawiona w postaci naszych fan clubowych nicków. Proszę nie rzucać oskarżeń w stylu, iż ktoś nie ma odwagi posłużyć się tu imieniem lub nazwiskiem. Skoro ktoś nie wie, kim jest osoba o danym nicku stwierdzam, iż raczej do tej pory nie uczestniczył w naszych zlotach. Baaa, dla wielu osób nick jest często bardziej rozpoznawalny niż imię i nazwisko. Rozwijając resztę niepewności dodam, iż w zgodzie z obowiązującym prawem do KRSu zostaną wpisane wszelkie wymagane dane wybranych osób - i nie będą to nicki. Stosowna informacja, z listą wybranych osób zostanie jak najszybciej opublikowana na stronie głównej.

pozdrawiam
Sławomir 'smar666' Marek
Piwko jedno, albo dwa....no i słoik Dżemu
Gość

Postautor: Gość » ndz sty 24, 2010 2:21 pm

no i ładnie,
dobrze że Smar - Sławek :) wyjaśnił parę kwestii,
ja Wam życzę powodzenia i wytrwałości w tym biurokratycznym państwie, i żebyście bez żadnych problemów załatwili wszystkie formalności.

Myślę, że osoby które zostały wczoraj wybrane, w ostatnich czasach pokazały że im zależy, i chcą...a to przecież ważne.

Trzymam kciuki :)
Gość

Postautor: Gość » ndz sty 24, 2010 2:53 pm

Ja rówież trzymam za Was kciuki, moje czepialstwo nie wynika z tego by komuś dowalić bądź jestem komus przeciwny...

Staram sie czynić lekkie uwagi może właśnie po to, by wyjaśnienia mogli przeczytać bądź usłyszeć wszyscy...

Jeszcze raz Życzę POWODZENIA....

przyglądający się z boku...

Przemysław Bochnacki
Ostatnio zmieniony ndz sty 24, 2010 7:15 pm przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
dariusz30t
Kontaktowanie:

Postautor: dariusz30t » ndz sty 24, 2010 4:44 pm

Witam.
Sławek "smar666" wytłumaczył już chyba wszystkim wszystko dokładnie i rozwiał wątpliwości.
Teraz powinno być już wszystko jasne i przejrzyste.

Ja ze swej strony nie rozpocznę już tego typu dyskusji bez konsultacji z Zarządem, bo efekty, te negatywne szybciej zauważyć niż jakiekolwiek pozytywne.

Ps.
Dziękuję Sławkowi za wybawienie z opresji, deklarując swe zaangażowanie i pełne poparcie jak i wsparcie w jakiejkolwiek formie w ramach możliwości dla Zarządu jak i Komisji Rewizyjnej.
Pozdrawiam wszystkich fanów.
Fan Dżemu
Fan Deep Purple

Polecam http://www.skazaninabluesa.pl
http://www.deeppurple.com.pl

Pozdrawiam
dariusz30t
e-mail : d.tajer@skazaninabluesa.pl
Pasztet

Postautor: Pasztet » ndz sty 24, 2010 5:03 pm

Z gory przepraszam,ze wypowiedz moja bedzie tak rozczepana, ale chce do kazdej, nurtujacej mnie wypowiedzi uzasadnic sie.
Dzemku.. zarowno nocnego posta jak i tego pisze pod wplywem jedynie zielonej herbatki, ktora dziala na mnie wyjatkowo uspokajajaco i dziei temu nie reaguje nerwowo.
Forum to umarlo jakeis 2 lata temu. Osoby, ktore pamietaja jak bylo kiedys doskonale wiedza o czym mowie. laczego umarlo? Przez oblude, chamstwo i arogancje "wladz", ktore nie podchodzily profesjonalnie do swoich "obowiazkow" (oczywiscie od kazdej regoly sa wyjatki... bez pewnej pani z Tychow tego fc by nawe nie bylo...)
Kwinto gdyby nie osoby, ktorym "zabrakło im chęci czasu i determinacji " to m.in. Ty bys sie w ogole nie wybil! wiesz o tym doskonale!!
Dariuszu.... jak jzu wspomniialem wczesniej. FC lezy mi na sercu, bo dzieki niemu poznalem cudowynych ludzi z ktorzy stali sie wrecz moimi przyjaciolmi i tego jzu nikt i nic nie zmieni. Ale wlasnie dzieki temu, albo raczej ptrzez to, interesuje sie trym co dzieje sie w tym, ukochanym ptrzeze mnie przed laty, FANCLUBIE! Sam bylem wice przewodniczacym koimsji rewizyjnej w pewnym polskim stowarzyszeniu. Dzialelem tam przez ponad rok, bylem na spotkaniu zalozycielskim, itd. Ale wiecie co?? My zaczelismy dzialac nieoficjalnie w 1991 roku, bylo nas setki osob, ktore znaczyly naprawde w naszym srodowisku bardzo wiele stwierdzil;ismy,ze byloby nieodpowiedzialnie w stosunku do niektorych osob by bez nich odbywaly sie jakies glosowania, etc. Do wszystkich (jak mnie pamiec nie myli 291 glow) wyslalismy maile, listy, telefonicznie informowalismy o spotkaniu, ktore planujemy i prosimy o stawienie sie w celu glosowac ba zarzad, kr, etc. Z tych blisko 300 osob odpowiedzialo 70l,ze przyjedzie... przyjechali. Zrobilismy glosowania...... zostalem demokratycznie wybrany... A tutaj? ten zarzad, ta kr zostala wybrana przez KOLKO WZAJEMNEJ ADORACJI!!!! bez wiedzy, zaangazowania innych osob. Nikt nie wiedzial o Waszych planach, mieliscie nas w glebokim powazaniu, wiec czego teraz oczekujecie?? Zycze Wam powodzenia, ale nie przyciagniecie ludzi na forum, do "nowego" FC dzieki Stowarzyszeniu. Chyba,zee zamierzacie czlonkostwo sptrzedawac, niczym wuszty (yyy, kielbasy z grilla), na piknikach.
Co moge pozytywnego wniesc do Waszego Stowarzyszenia?? MAM NADZIEJE,ZE NIC!!
"Po trzecie są osoby, które chciały coś zrobić ,ale szybko podcięli im skrzydła." wiem o tym doskonale,ze sama Gola probowala cokolwiek robic, ale niestety.... byly inne pomysly. Podobnie ja... chcialem spotkanie zorganizowac w fajnym miejscu, w dogodnym terminie... skonczylo sie tylko na stwierdzeniu pewnej osoby: "panu dziekujemy". Zostawie to bez komentarza.
Bohen czepianie sie o ksywki nie ma sensu, bardziej o osoby. Jak to ktos wspomnial... gdyby podano np Jan Kowalski to bym nie wiedial kto.. ale podaja Ziemniak to wiem...
Smar... "Zaproszono osoby, które są pewne tego, iż "Skazani na Bluesa" są dla nich czymś ważnym" tym wlansie stwierdzeniem osmieszasz siebie jak i to nowe stowarzyszenie. Kto o tym decydowal kogo zaprosic a kogo nie? Bez obrazy dla nikogo, ale czy np p. Dariusz jest odpowiedni? Skoro ktos powiedzial,ze od 4 miesiecy jest na forum? czy bardziej odpowiedni nie bylby Przemek? Dzemek? Gola (mimo,ze z tej trojki ma najmniejszy staz)? Skad taka pewnosc,ze p. Dariusz jest odpowiedni?? Ja, jak i inne osoby, ktore pisaly mi na gg, badz pw, nie mamy takiej pewnosci. A skoro nie wiadomo o co chodzi to pewnie chodzi o pieniadze- czego delikatny dowod juz mam.
"Natomiast jeśli ktoś jest zły tylko i wyłącznie z powodu tego, że nie zaproszono go na wczorajsze spotkanie to bardzo mi przykro. Wydaje mi się, iż nie to jest najważniejsze." jerezlei masz mnie na mysli to gwarantuje Tobei jak i innym,ze nie liczac wlasnie spotkac ew (o ile nie bedzie trzeba sie zapisywac do Stowarzyszenia i uiszczac oplat za bycie czlonkiem) to nie chce miec z tym Stowarzyszeniem nicc wwspolnego.
Dariuszu... wydaje mi sie,ze forum jest po to by czlowiek moj swoje wlasne zdanie wypowiadac. Na forum, z zalozenia, wypowiada sie swoje zdanie a nie zdanie jakiejs wiekszosci. Wiec juz wydaje mi sie,ze p. Dariusz odpowiednia osoba do Stowarzyszenia nie jest. Skoro nie ma sie wlasnego zdania to wspolczuje przyszlosci tego Stowarzyszenia.
Raz jeszcze powtarzam,ze nie mam zamiaru nikogo obrazac!
Szkoda,ze przyszlosc tak wspanialego Fanclubu tak sie potoczyla i musialem uzyc tych slow.
Awatar użytkownika
didok86

Postautor: didok86 » ndz sty 24, 2010 5:06 pm

dariusz30t pisze:Ja ze swej strony nie rozpocznę już tego typu dyskusji bez konsultacji z Zarządem, bo efekty, te negatywne szybciej zauważyć niż jakiekolwiek pozytywne.

A nie wydaje Ci się Darku, że wynikają one np. z tego, iż społeczność też chciałaby wiedzieć o podejmowanych działaniach a nie dowiadywać się po fakcie? Odpowiadając od razu na zarzut, który zaraz się w tym miejscu pojawi, że tylko mała grupa się interesuje, a reszta tylko przyjezdza na spotkania myślę, że działalnością interesuje się znacznie większa grupa lecz nie ma ona chyba odpowiedniego dostępu do informacji stąd w momencie ich otrzymania, że coś zostało podjęte pojawia się irytacja i pytania. Co? Kto? Z kim? etc. Dlatego też sporo negatywnych komentarzy.

Pozdrawiam
Gość

Postautor: Gość » ndz sty 24, 2010 6:01 pm

dariusz30t pisze:Ciekawy jestem czy ktoś z tych anty nastawionych zrobił coś kiedyś społecznie, charytatywnie, bez żadnej korzyści.

Proszę: Kilka razy wolontariusz WOŚP, plan założenia klubu HDK i sztabu WOŚP, przeprowadzenie starszych osób przez ulicę, ustępowanie im miejsca w autobusach/tramwajach, pomoc matkom z wózkiem, wskazywanie drogi jeśli ktoś mnie o nią zapyta, sms charytatywne, Pajacyk, działalnośc w Amnesty International, chadzanie na koncerty charytatywne, oddawanie krwi.
Dalej będziemy licytowac się kto ma lepsze, czystsze serce?
gola72

Postautor: gola72 » ndz sty 24, 2010 6:18 pm

:D :arrow:
Ostatnio zmieniony pt gru 17, 2010 12:08 pm przez gola72, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
smar666

Postautor: smar666 » ndz sty 24, 2010 6:44 pm

Może jeszcze raz spróbuje napisać coś w kwestii tego tematu. Zarzuty padają różne, a ja postaram się na większość z nich odpowiedzieć.

Po pierwsze primo wróćmy jeszcze raz do kwestii wyboru osób na wczorajsze spotkanie. Nie wiem dlaczego dla części z was jest to takie ważne. Te osoby na prawdę nie zostaną członkami VIP stowarzyszenia, nie będą miały żadnych przywilejów. Będą zwykłymi, normalnymi fanklubowiczami. Skoro tak, to dlaczego ktoś czuje się pokrzywdzony ? Kilkanaście osób zawiązało coś co ma służyć całej społeczności (plusy wymieniane były już nie raz na forum) przy pełnej aprobacie kapeli oraz jej menadżera. Jeżeli ktoś dalej ma problem w stylu 'dlaczego on a nie ja' to wybaczcie jest on śmieszny. Ktoś musiał się podpisać, ktoś musiał przygotować to wszystko (statut oraz kilka innych papierków), poświęcić czas. Skoro polskie prawo mówi, iż ma to być nie mniej niż 15 osób to po co zbierać osób tych 50 ? No chyba, że ktoś z zasady nie ufa temu 'towarzystwu wzajemnej adoracji' ? Jeśli tak to proszę jasno i wyraźnie napisać dlaczego to osoby związane od lat z OFC (alegorn, ja, sedun, jupek, adi), z kapelą (Piotrek) lub też osoby, które wcześniej nie wchodziły w skład ani sztabu ani kapituły (karina, maciejka, boston) nie budzą waszego zaufania. Tylko proszę o konkrety.

Po drugie może kilka słów na temat informowania całości społeczności OFC o zaistniałych zmianach. Już na forum pisałem, iż pomysł rejestracji stowarzyszenia jest bardzo stary i to vaciak (pewnie nie każdy nawet wie o kim mowa) był jednym z pomysłodawców tej inicjatywy. My nie zrobiliśmy nic nowego. Po prostu wcieliliśmy w życie pomysł bardzo stary, który od lat chodził nam po głowie. Ogromny wkład w realizację tego pomysłu mieli ludzi, którzy od lat byli członkami sztabu, który to decydował w 100% o kształcie i działalności "Skazanych na Bluesa". Jakoś nie przypominam sobie, by w ciągu ostatnich lat ktokolwiek miał coś przeciwko temu by fan clubem opiekował się m.in. alegorn, sedun, jenny itp. a tak właśnie było. Sztab składający się z kilkunastu osób decydował o miejscu spotkań, ich formie, kosztach. Tak na prawdę cała reszta członków nie interesowała się tym kto stoi za całą organizacją, kto jest w sztabie, kto jest szefem itp. Teraz dzięki powołanemu do życia stowarzyszeniu każdy będzie miał swój głos, nie tylko członkowie kilkunastoosobowego sztabu. Najwyższą władzą w stowarzyszeniu jest Walne Zebranie członków, które może pokierować organizacją tak jak będzie uważało za słuszne. Wcześniej sztab nie pytał się wszystkich członków OFC gdzie zrobić spotkanie i nikomu to nie przeszkadzało, sztab nie pytał się wszystkich członków OFC jakie będą zasady członkostwa w "Skazanych na Bluesa", sztab nie pytał się wszystkich członków kogo wybrać na szefa "Skazanych". Sztab to robił ! A teraz ten sztab stwierdził, że odda tą władzę wszystkim po równo (choć nie przeprowadził konsultacji społecznych w tej kwestii). Skoro wcześniej nie mieliście pretensji do sztabu o brak tych konsultacji to dlaczego teraz macie ? Nie uważacie, iż skoro osoby te od lat zajmowały się OFC, często poświęcały swój wolny czas oraz fundusze by inni mogli się cieszyć z kolejnego zlotu to miały prawo podjąć taką decyzję ? A podjęły ją po to by wszyscy mogli partycypować we władzach naszej społeczności jak również w jej kosztach utrzymania. Bo niestety więcej praw równa się więcej obowiązków.

Od siebie dodam, iż dotychczasowa działalność OFC była średnio zgodna z prawem w wielu miejscach. Organizatorzy zlotów często w ślepo podkładali swoja głowę opiekując się grupą ponad stu osób, często niepełnoletnich. Na całe szczęście nigdy nic się nie wydarzyło, jakkolwiek mi osobiście nie odpowiada takie ryzyko (i chyba nikomu, kto się nad tym zastanowi nie odpowiadałoby to).

Dajcie troszkę czasu stowarzyszeniu. Zapoznacie się w najbliższym czasie z jego statutem, będziecie mogli się wypowiedzieć na temat praw tam ustanowionych. Bo jak do tej pory moim zdaniem czepiacie się obecnie niepotrzebnych niuansów, które powyżej chyba naprostowałem. Kto będzie chciał zostać członkiem stowarzyszenia będącego oficjalnym fan clubem Dżemu będzie miał taką możliwość. Jeśli nie, nikt nikogo nie zmusza. My ze swej strony zrobimy wszystko by członkostwo w "Skazanych" nadal was cieszyło, a spotkania bawiły.

ps. a takich zarzutów nie chce mi się już komentować, bo to stek kłamstw...
gola72 pisze:Grupka ludzi którym zabrakło czasu na spotykanie się w gronie fanclubowym, teraz ma go na tyle by stanąć na jego czele, nie słuchają nikogo z nas tylko samych siebie i brną dalej nie patrząc na konsekwencje w myśl zasady "cel uświęca środki"

smar666
Piwko jedno, albo dwa....no i słoik Dżemu
Awatar użytkownika
dariusz30t
Kontaktowanie:

Postautor: dariusz30t » ndz sty 24, 2010 7:06 pm

Witam.

Oczywiście zgadzam się z tym, ja czyli dariusz30t jak to twierdzi kolega Pasztet - odpowiednią osoba do stowarzyszenia nie jest.
Oczywiście kolega "Pasztet" jak najbardziej jest - wyrocznia "kurde balans".
Oczywiście mam trochę taktu i nie powołam się tu na prywatną korespondencję pomiędzy mną a szanownym Panem.

Pomimo tego, że "Smar" całą sprawę wyjaśnił to i tak do pewnych osób nie dociera - napiszę brzydko sorry "czyżby nie rozumieją tego co napisał bardzo przejrzyście Smar" .

Jeżeli taki poziom reprezentują pewni pseudo fani Dżemu to ja z tego "pociągu" wysiadam.

Pomimo, że darzę wielkim szacunkiem takie niedawno poznane osoby jak : Ziemniaq, Smar, Kwinto, Borszysz, Karina z gronem przyjaciółek, oczywiście Maciejk@, koleżanka Boston, i kilku jeszcze innych to sorry , jad i zawiść jaki sieją pozostali to już lekka przesada.

Może to głupie, ale Ci pseudo anty nastawieni zwłaszcza do mojej osoby to mają jakieś niedowartościowane "ego" .
Widać przeszkadza Wam w tym gronie tzw. człowiek sukcesu który umiejętnie potrafi osiągnąć sukces.

Zamiast wszystko negować weźcie się do konstruktywnej pracy w ramach powstającego stowarzyszenia, no chyba, że dla niektórych ważniejsze są inne rzeczy jak : piwko, papieros, a może coś jeszcze.

Ludzie to było tylko 15 (faktycznie 19) podpisów założycielskich i tyle.
Potem i tak po rejestracji wszystko zacznie się od nowa i każdy może barć udział w stowarzyszeniu.

Dla tych co maja osobisty problem do mojej osoby - proszę wylewajcie swoje żale na e-mail : dariusz30t@wp.pl,
odpowiem wszystkim zainteresowanym - w ramach możliwości oczywiście.
Pozdrawiam wszystkich fanów.
Fan Dżemu
Fan Deep Purple

Polecam http://www.skazaninabluesa.pl
http://www.deeppurple.com.pl

Pozdrawiam
dariusz30t
e-mail : d.tajer@skazaninabluesa.pl

Wróć do „Społeczność”