Idziemy DO PRZODU na Liście Przebojów TRÓJKI! :)

O ludziach tworzących fanclubową rodzinę, ich działaniach, pasjach, sukcesach...

Moderator: smar666

Awatar użytkownika
borszysz
Kontaktowanie:

Idziemy DO PRZODU na Liście Przebojów TRÓJKI! :)

Postautor: borszysz » ndz lis 07, 2010 2:49 pm

Witajcie!
Nowy singiel zespołu Dżem, utwór "DO PRZODU", promujący najnowsze wydawnictwo naszej ulubionej formacji noszące tytuł "Muza", znalazł się na legendarnej Liście Przebojów Trójki! :)

W związku z czym zachęcamy wszystkich do głosowania pod linkiem podanym poniżej na ten właśnie kawałek!:)

Idźmy DO PRZODU na Liście Przebojów Programu Trzeciego Polskiego Radia! :):)

http://lp3.polskieradio.pl/glosowanie/

Jeśli nie macie jeszcze konta na stronie Trójki, zachecamy do założenia i dzięki temu będzie można oddać głos na nowy numer Dżemu! :)
Pozdrawiam!
Wojciech "Borszysz" Mirek

Stowarzyszenie Oficjalny Fan Club zespołu Dżem
"Skazani na bluesa"
http://www.skazaninabluesa.pl
w.mirek@skazaninabluesa.pl

www.HOODOOBAND.pl
Awatar użytkownika
Ziemniaq
Kontaktowanie:

Re: Idziemy DO PRZODU na Liście Przebojów TRÓJKI! :)

Postautor: Ziemniaq » ndz lis 07, 2010 4:06 pm

Hej!

Przy okazji 1500 edycji listy PR3 Polskiego Radia było przedstawione zestawienie utworów, które utrzymują/utrzymywały się na liście najdłużej i na jak najwyższej pozycji. Niestety nie było w tym zestawieniu utworów Dżemu. ;(

Może "sprawimy", że w trakcie następnego takiego zestawienia nasza kapela nie będzie pominięta?

Ziemniaq
Pozdrawiam
Marcin Ziemiański

fanclub@dzem.com.pl
Oficjalny Dżemowy Fan Club
"Skazani na Bluesa"
Gość

Postautor: Gość » ndz lis 07, 2010 4:53 pm

Ziemniaq pisze:Niestety nie było w tym zestawieniu utworów Dżemu. ;(
przykro mi, ale jesteś w bardzo poważnym błędzie ;)
"Do kołyski" zajmuje w tym podsumowaniu znakomite, 17 miejsce :)
Awatar użytkownika
rzexnia

Postautor: rzexnia » ndz lis 07, 2010 4:53 pm

z tego co pamiętam była mowa o "Do kołyski" w jednej z audycji. Utwory dostawały punkty od 1 do 20 za każde miejsce w pierwszej dwudziestce listy.Adekwatnie za dwudzieste miejsce - 1 pkt. aż do miejsca pierwszego - 20 pkt. Później punkty były sumowane i wyszła pierwsza setka listy;]
"You are wild all the time and you don't want to stop this..."
Awatar użytkownika
mkielbas
Kontaktowanie:

Postautor: mkielbas » pn lis 08, 2010 4:10 am

Glos na 'Do przodu' oddany!!!
Glosujcie, proscie znajomych o to samo!!!

Rozpoczynamy akcje: 'Daj babci dostep do internetu... i niech glosuje na Dzem'!! ;)
boston

Postautor: boston » pn lis 08, 2010 9:11 am

Jedna z babć już zagłosowała :lol:
Awatar użytkownika
Ziemniaq
Kontaktowanie:

Postautor: Ziemniaq » pn lis 08, 2010 5:29 pm

bear pisze:
Ziemniaq pisze:Niestety nie było w tym zestawieniu utworów Dżemu. ;(
przykro mi, ale jesteś w bardzo poważnym błędzie ;)
"Do kołyski" zajmuje w tym podsumowaniu znakomite, 17 miejsce :)

Według Ciebie siedemnaste miejsce jest miejscem znakomitym ???
Proponuję, abyś podszedł do któregoś z muzyków, np. takiego który gra przez całe życie i powiedział: "Siedemnaste miejsce- znakomicie stary!".

Ziemniaq
Pozdrawiam
Marcin Ziemiański

fanclub@dzem.com.pl
Oficjalny Dżemowy Fan Club
"Skazani na Bluesa"
Awatar użytkownika
smar666

Postautor: smar666 » pn lis 08, 2010 5:33 pm

Ziemniaq pisze:Według Ciebie siedemnaste miejsce jest miejscem znakomitym ???
Proponuję, abyś podszedł do któregoś z muzyków, np. takiego który gra przez całe życie i powiedział: "Siedemnaste miejsce- znakomicie stary!".

Ziemniaq odpuść trochę :lol: Granie to nie zawody, a lista odzwierciedla m.in. gusta i chyba kapela nie płacze po nocach bo była tylko na 17 miejscu :wink:

Wróćmy jednak do tematu - ja też już zagłosowałem :) Co z resztą Fan Clubowiczów ?
Piwko jedno, albo dwa....no i słoik Dżemu
Awatar użytkownika
mala_aleja_roz

Postautor: mala_aleja_roz » pn lis 08, 2010 6:07 pm

Ja też już zagłosowałam :) I zmusiłam też siostrę, każdy głos się przyda... :wink:
katka6_k

Postautor: katka6_k » pn lis 08, 2010 6:20 pm

Ja również głos oddałam :) Głosujcie ludziska :) pozdrawiam
Awatar użytkownika
serenity

Postautor: serenity » pn lis 08, 2010 7:05 pm

Ja zagłosowałam od razu w piątek a potem to już tylko namawiałam rodzinę i znajomych na założenie konta i oddanie głosu i zawsze o te parę głosów więcej :)

Pozdrawiam
Iva
Gość

Postautor: Gość » pn lis 08, 2010 7:44 pm

Tak, dokładnie tak bym powiedział.
Może łaskawie wziąłbyś pod uwagę, że to było podsumowanie 1500 notowań a więc 28 lat Listy?
Może zajrzałbyś do tego zestawienia, i zobaczył jakie wielkie utwory w tym podsumowaniu wyprzedziło?
Może zauważyłbyś, że tylko 4 polskie utwory były wyżej od "Do kołyski"?
tu masz wyniki, jeśli Cię to w ogóle interesuje...
http://www.alp3.pl/alpt.phtml?m=21

z listą Trójki jestem od zawsze, w przeciwieństwie do chyba zdecydowanej większości z Was, którzy listą interesują się tylko wtedy, gdy trzeba głosować na Dżem. Swoją drogą, irytują mnie takie (coraz częstsze) fanclubowe akcje, gdy ludzie którzy na co dzień listę mają gdzieś, głośno nawołują do głosowania na jeden konkretny utwór, bo takie akcje wypaczają wyniki listy. Jeśli utwór jest naprawdę dobry, to sobie i bez tego poradzi. "Do przodu", w moim skromnym odczuciu, takie właśnie jest.
Bardzo przeżywałem czasy i cieszyłem się jak dziecko, gdy "Do kołyski" święciło na niej swoje triumfy. A teraz czytam, że siedemnaste miejsce w podsumowaniu, wyżej od takich klasyków jak "Zombie", "Nothing Else Matters" czy "One" nie jest znakomite. Przykre trochę...

Zastanawiałem się pisząc swe pierwsze słowa na tym forum, dlaczego mimo to że zarejestrowałem się tutaj dość dawno, to tylko czytam i jeszcze nigdy nic nie napisałem. To teraz już chyba wiem, dlaczego...
Awatar użytkownika
smar666

Postautor: smar666 » pn lis 08, 2010 8:06 pm

bear pisze:
Tak, dokładnie tak bym powiedział.
Może łaskawie wziąłbyś pod uwagę, że to było podsumowanie 1500 notowań a więc 28 lat Listy?
Może zajrzałbyś do tego zestawienia, i zobaczył jakie wielkie utwory w tym podsumowaniu wyprzedziło?
Może zauważyłbyś, że tylko 4 polskie utwory były wyżej od "Do kołyski"?

Masz absolutną rację. A Ziemniaq pieprzy głupoty dziś :wink: Jak dla mnie miejsce 17 jest jak najbardziej ok, w obliczu faktów, które tu przytoczyłeś.

bear pisze:z listą Trójki jestem od zawsze, w przeciwieństwie do chyba zdecydowanej większości z Was, którzy listą interesują się tylko wtedy, gdy trzeba głosować na Dżem. Swoją drogą, irytują mnie takie (coraz częstsze) fanclubowe akcje, gdy ludzie którzy na co dzień listę mają gdzieś, głośno nawołują do głosowania na jeden konkretny utwór, bo takie akcje wypaczają wyniki listy. Jeśli utwór jest naprawdę dobry, to sobie i bez tego poradzi. "Do przodu", w moim skromnym odczuciu, takie właśnie jest.

A to już domena naszych czasów, więc nie miej o to żalu. Kiedyś nie dało się głosować via internet - teraz można, to i takie akcje się pojawiają. Czy wypaczają wyniki - nie do końca się z tym zgodzę. Po prostu więcej ludzi korzysta ze swojego prawa do głosu. To tak jakbyś powiedział, że wyższa frekwencja w dowolnych wyborach wypacza wynik. Nikt nie nawołuje do oszukiwania, lecz do oddania jednego głosu :) Spójrz też na to tak, iż większa liczba głosów jednocześnie pokazuje, że ludzie nadal szanują i uważają za ważną listę PR3. List przebojów w Polsce mamy wiele, ale taką tylko jedną.

I cieszę się, iż z listą jesteś od zawsze. Ja nie, gdyż zbyt młody jestem. Ale chyba nie oznacza to, że jestem gorszym słuchaczem niż ty lub że mój głos jest mniej ważny. :wink:
Piwko jedno, albo dwa....no i słoik Dżemu
Awatar użytkownika
Bzyku3

Postautor: Bzyku3 » pn lis 08, 2010 8:26 pm

Głos oddany ! :)
Radek
Kontaktowanie:

Postautor: Radek » pn lis 08, 2010 8:27 pm

Smar, BARDZO ładnie powiedziane!
szacun! :)

jak ktoś ma wole - niech głosuje.

ha ha ha... ja jestem starszy i mogę również podpisywac sie mianem weterana LP3 :D

Wróć do „Społeczność”