Święta

O ludziach tworzących fanclubową rodzinę, ich działaniach, pasjach, sukcesach...

Moderator: smar666

Awatar użytkownika
Beacia

Święta

Postautor: Beacia » sob gru 22, 2012 4:20 pm

:D Wesołych świąt :-)))))) życzy Becia z Gdyni.
Awatar użytkownika
Harry

Re: Święta

Postautor: Harry » ndz gru 23, 2012 8:32 pm

I ode mnie najlepsze życzenia dla Was wszystkich :)
Dużo uśmiechu i odpoczynku w rodzinnym gronie.

Wesołych świąt życzę ja :)
boston

Postautor: boston » śr gru 26, 2012 10:49 am

Święta, święta i.......

Kochany Mikołaj zrobił mi niesamowitą niespodziankę: dostałam dwa winylowe single Dżemu wydane jeszcze przez "Tonpress/KAW.
Pierwsza płytka jest z 1981 :!: o symbolu S-413B (według zestawienia Jana Skaradzińskiego pierwszy singiel Zespołu) a druga z 1984 r :!: o symbolu S-507 (druga w tymże zestawieniu).
Możecie sobie wyobrazić moją minę po odpakowaniu prezentu :shock: Ponieważ okładki od tych płytek są zdecydowanie "nadgryzione zębem czasu" byłam bardzo ciekawa co usłyszę po położeniu singli na talerz gramofonu....
I tu niespodzianka!! Obie są w świetnym stanie - a przecież w przypadku pierwszej minęło ponad 30 lat :roll:
Zachodzę w głowę jak to możliwe? Nikt ich nie słuchał przez ten czas? Leżały gdzieś zapomniane? "Reanimuje" się jakoś takie płyty??

Może ktoś z Was zna odpowiedź :?:
czarekkk

Postautor: czarekkk » śr gru 26, 2012 3:15 pm

Ja w tym roku reaktywowałem stare winyle z lat 80-tych, które mam w spadku po wujku. Ostatnio słuchałem ich może 10-12 lat temu. Leżały na strychu w szafie i nic im nie ma. Wystarczy je tylko lekko odkurzyć, żeby nie było szumów i można się delektować starymi kawałkami. Wydaje mi się, że te płyty mają bardzo długą żywotność, czego nie można powiedzieć o dzisiejszych płytkach cd.

Wróć do „Społeczność”