Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia [29.06.2013]

O ludziach tworzących fanclubową rodzinę, ich działaniach, pasjach, sukcesach...

Moderator: smar666

dejw

Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia [29.06.2013]

Postautor: dejw » ndz cze 09, 2013 12:01 pm

Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia Oficjalny Fanclub Zespołu Dżem "Skazani na bluesa"

Kiedy: 29 czerwca 2013r o godzinie 15.00
Gdzie: Park Śląski, Alei Różanej 6 (tzw. "Gołębnik"), 41-501 Chorzów.
Dodatkowe informacje: Odbędą się statutowe wybory nowego zarządu oraz komisji rewizyjnej. Jest to najważniejsze spotkanie w najnowszej historii FanClubu, w związku z tym bardzo zależy nam na jak najliczniejszej obecności. Będziemy decydować o kierunku działań naszego Stowarzyszenia/FanClubu na kolejne 3 lata.
Zapraszamy do prowadzenia dyskusji/proponowania tematów do omówienia na zebraniu.
boston

Re: Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia [29.06.2013]

Postautor: boston » ndz cze 09, 2013 12:45 pm

Bardzo bym chciała uczestniczyć w tym zebraniu ale obowiązki, brak czasu, odległość i koszty niestety nie pozwalają :(
Odnoszę wrażenie, że f-c po cichutku zamiera. gdzieś ulotniła się radość i fajna atmosfera. Mam nadzieję, że to się zmieni. :) W każdym razie mocno trzymam kciuki!
Julita7

Postautor: Julita7 » pn cze 10, 2013 10:40 am

Witam Wszystkich Serdecznie! Czy ktoś wybiera się na spotkanie z TARNOWA? Pozdrawiam!
dejw

Postautor: dejw » wt cze 25, 2013 9:04 am

Zbliża się walne. Poniżej kilka praktycznych informacji:
Jeśli ktoś się wybiera komunikacją zbiorową najlepiej dojechać tramwajem Przystanek – WPKiW Wejście Główne (linie: T0, T6, T11, T33) i dojść pieszo:
https://maps.google.com/maps?saddr=Nieznana+droga&daddr=50.281935,18.978467+to:Nieznana+droga&hl=pl&sll=50.28221,18.979043&sspn=0.005546,0.009581&geocode=FTQ-_wIdUI8hAQ%3BFc89_wIdo5YhASlRPWde-c0WRzFbecQKtLclEQ%3BFZs8_wIdsJ0hAQ&t=h&dirflg=w&mra=dme&mrsp=2&sz=17&via=1&z=17

Spotkanie odbędzie się w zaznaczonym budynku:
https://maps.google.com/maps?q=50.281363,18.980984&hl=pl&num=1&t=h&z=19

Niestety nie zalecamy dojazdu na teren parku samochodem. Dostaliśmy informację, że w parku odbywać się będzie konferencja polityczna jednej z największych partii politycznych w kraju. Niewykluczone są niestety wzmożone kontrole policji, BOR, manifestacje... ehh ta polityka. Samochód lepiej zostawić gdzieś na obrzeżach parku i dojść/dojechać tramwajem.

Jeżeli ktoś ma / będzie miał jeszcze jakieś pytania proszę śmiało dzwonić:
Dawid (Dejw)– 695-665-101
Marcin (Ziemniak) – 794-262-858
dejw

Postautor: dejw » wt cze 25, 2013 9:13 pm

Czołem,

Nastąpiła nieoczekiwana zmiana miejsca w którym odbędzie się Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia [29.06.2013]. Z powodu wspomnianej wcześniej konferencji politycznej budynek Gołębnika będzie, ze względów bezpieczeństwa, niedostępny. Taką informację otrzymaliśmy
dzisiaj.

Spotkamy się nadal na terenie Parku Śląskiego ale w w Klubie Leśniczówka. Godzina pozostaje bez zmian - 15:00.

Szczegóły dojazdu na stronie klubu : http://www.lesniczowka.art.pl/kontakt

Jeżeli ktoś ma / będzie miał jeszcze jakieś pytania proszę śmiało dzwonić:
Dawid (Dejw)– 695-665-101
Marcin (Ziemniak) – 794-262-858
popekbb
Kontaktowanie:

Postautor: popekbb » czw cze 27, 2013 5:16 pm

Witam!

Wybiera się ktoś z Bielska-Białej i ma jedno wolne miejsce ??
Awatar użytkownika
borszysz
Kontaktowanie:

Postautor: borszysz » ndz cze 30, 2013 1:10 pm

Po ponad 3 latach pracy w Zarządzie Stowarzyszenia Skazani Na bluesa, dobiegła końca moja kadencja. Bez bicia mogę się przyznać, że przez ostatni rok, moja rola ograniczona została przez czas do absolutnego minimum, jednak mimo to, cały czas trzymałem kciuki za całe Stowarzyszenie i jeśli tylko obowiązki służbowe i czas na to pozwalały, to zawsze byłem chętny do pomocy.
Cieszę się, że parę moich pomysłów udało się zrealizować, parę mam nadzieję, że uda się zrealizować w przyszłości, w tym ten najważniejszy- zamknięty koncert Dżemu tylko dla "Skazanych na bluesa", na którym to my- Skazani wybierzemy set listę;)

Poza zlotami, akcjami na Festiwalu Ryśkowym przez te trzy lata udało się jednak zrobić, coś, co było w moim odczuciu podstawą całego Stowarzyszenia- spośród wszystkich ludzi, którzy byli związani od wielu, wielu lat z fanclubem, niektórych chętnych do współpracy, niektórych obrażonych, skłóconych i rzucających kłody pod nogi, zebrać taką grupę ludzi, którzy z zapałem i bez wszędobylskiego "a co będę miał w zamian" zaangażowała się w fan clubowe życie i wspólnie ze Smarem, Ziemniakiem, mną, a od roku i Dejwem pomagali przy organizacji zlotów, spotkań i całości działalności Fan Clubu.
I za to im składam z tego miejsca serdeczne podziękowania, wasza pomoc była nieoceniona! Podziękowania należą się w szczególności dla Agi Fiet, która od samego początku była chyba najbardziej "zadżemowana" z nas wszystkich;) Wielokrotnie to właśnie Aga uspokajała atmosferę, najczęściej w sytuacji, w której z Ziemniakiem przeciągaliśmy linę o to, że coś się da zrobić, albo nie da;)
I tym bardziej się cieszę, że to właśnie Aga zastąpi mnie na kolejne 3 lata w zarządzie OFC:)

Ziemniak, Smar i Dawid- dla was również wielkie dzięki za 3 lata wspólnej pracy i przepraszam, ze nie zawsze byłem dostępny, ale praca nie pozwalała ostatnio na więcej. Jeśli jednak będziecie potrzebowali jeszcze mojej pomocy, to jeśli tylko czas pozwoli- mój numer znacie. Tylko kto mi teraz będzie mówił, że czegoś się nie da zrobić?:P

Podsumowując- wielkie dzięki za 3 lata wspólnej, świetnej pracy i zabawy!
Wszystkim wam życzę wytrwałości i powodzenia w dalszym prowadzeniu tego dżemowego pociągu!
Mam nadzieję, że jeszcze nie raz uda się zrobić dobrą imprezę. Do zobaczenia na XV Festiwalu im. Ryśka Riedla!
Pozdrawiam!

Wieczny Malkontent- Borys

Wojtek Mirek
Pozdrawiam!
Wojciech "Borszysz" Mirek

Stowarzyszenie Oficjalny Fan Club zespołu Dżem
"Skazani na bluesa"
http://www.skazaninabluesa.pl
w.mirek@skazaninabluesa.pl

www.HOODOOBAND.pl
dejw

Postautor: dejw » pn lip 01, 2013 4:20 pm

Dzięki Borys za współpracę i za włożoną pracę.

Przez 3 lata się tego naprawdę nazbierało. Na pewno jeszcze będziemy korzystać z Twojej pomocy ;-)
No a jako, że geograficzne i muzyczno/koncertowe położenie mamy mocno zbliżone - do zobaczenia wkrótce !

Pozdarwiam,
Dawid
Awatar użytkownika
kwiatuszek

Postautor: kwiatuszek » sob lip 06, 2013 9:17 pm

Musze to napisać: w końcu jakaś kobieta będzie w zarządzie :D :).
Powodzenia!
W życiu spędzasz za dużo cza­su na myśle­niu, a za mało na czy­nach.
W końcu to czy­ny są bar­dziej do­ceniane niż myśli.
Awatar użytkownika
Ziemniaq
Kontaktowanie:

Postautor: Ziemniaq » śr lip 10, 2013 2:52 pm

borszysz pisze:Po ponad 3 latach pracy w Zarządzie Stowarzyszenia Skazani Na bluesa, dobiegła końca moja kadencja. Bez bicia mogę się przyznać, że przez ostatni rok, moja rola ograniczona została przez czas do absolutnego minimum, jednak mimo to, cały czas trzymałem kciuki za całe Stowarzyszenie i jeśli tylko obowiązki służbowe i czas na to pozwalały, to zawsze byłem chętny do pomocy.
Cieszę się, że parę moich pomysłów udało się zrealizować, parę mam nadzieję, że uda się zrealizować w przyszłości, w tym ten najważniejszy- zamknięty koncert Dżemu tylko dla "Skazanych na bluesa", na którym to my- Skazani wybierzemy set listę;)

Poza zlotami, akcjami na Festiwalu Ryśkowym przez te trzy lata udało się jednak zrobić, coś, co było w moim odczuciu podstawą całego Stowarzyszenia- spośród wszystkich ludzi, którzy byli związani od wielu, wielu lat z fanclubem, niektórych chętnych do współpracy, niektórych obrażonych, skłóconych i rzucających kłody pod nogi, zebrać taką grupę ludzi, którzy z zapałem i bez wszędobylskiego "a co będę miał w zamian" zaangażowała się w fan clubowe życie i wspólnie ze Smarem, Ziemniakiem, mną, a od roku i Dejwem pomagali przy organizacji zlotów, spotkań i całości działalności Fan Clubu.
I za to im składam z tego miejsca serdeczne podziękowania, wasza pomoc była nieoceniona! Podziękowania należą się w szczególności dla Agi Fiet, która od samego początku była chyba najbardziej "zadżemowana" z nas wszystkich;) Wielokrotnie to właśnie Aga uspokajała atmosferę, najczęściej w sytuacji, w której z Ziemniakiem przeciągaliśmy linę o to, że coś się da zrobić, albo nie da;)
I tym bardziej się cieszę, że to właśnie Aga zastąpi mnie na kolejne 3 lata w zarządzie OFC:)

Ziemniak, Smar i Dawid- dla was również wielkie dzięki za 3 lata wspólnej pracy i przepraszam, ze nie zawsze byłem dostępny, ale praca nie pozwalała ostatnio na więcej. Jeśli jednak będziecie potrzebowali jeszcze mojej pomocy, to jeśli tylko czas pozwoli- mój numer znacie. Tylko kto mi teraz będzie mówił, że czegoś się nie da zrobić?:P

Podsumowując- wielkie dzięki za 3 lata wspólnej, świetnej pracy i zabawy!
Wszystkim wam życzę wytrwałości i powodzenia w dalszym prowadzeniu tego dżemowego pociągu!
Mam nadzieję, że jeszcze nie raz uda się zrobić dobrą imprezę. Do zobaczenia na XV Festiwalu im. Ryśka Riedla!
Pozdrawiam!

Wieczny Malkontent- Borys

Wojtek Mirek

To że uda się jeszcze nie raz uda się zrobić dobrą imprezę to nie ma najmniejszych wątpliwości ;)
Wojtek, wielkie dzięki za parę lat pracy dla Fan Clubu !!!

A przeciąganie liny jest potrzebne, nie może być nudno ;)

Ziemniaq
Pozdrawiam
Marcin Ziemiański

fanclub@dzem.com.pl
Oficjalny Dżemowy Fan Club
"Skazani na Bluesa"

Wróć do „Społeczność”