[2009.03.06] Spotkanie OFC - Poznań

Wrażenia i relacje z fanclubowych imprez

Moderator: smar666

Gość

Re: [2009.03.06] Spotkanie OFC - Poznań

Postautor: Gość » pn mar 09, 2009 10:26 pm

Oooo po zdjęciach widzę, że żałuję :) Gry w darta.
Awatar użytkownika
alembik

Postautor: alembik » wt mar 10, 2009 5:24 pm

no to jeszcze coś ode mnie, życzę miłego oglądania. jarek
http://picasaweb.google.pl/yuby51/Spotk ... directlink
Gość

Postautor: Gość » wt mar 10, 2009 11:34 pm

Heeej!!
Melduje się na samym końcu i ja - czas mi po tym spotkaniu jakos tak szybko zaczął uciekać, że nawet nie zauważyłam, że to juz 4 dni temu było.. :wink:

Właściwie troche za późno na podsumowanie z mojej strony, bo juz wszystko właściwie zostało powiedziane, dlatego składam jeszcze od siebie, Brygidy, Danki, Norberta serdeczne podziękowania dla Zośki, Seduna i reszcie ekipy organizacyjnej - spisaliście się dobrze :D
Zawsze warto pare razy w roku przemierzyć wiele wiele kilometrów, żeby spotkac sie z ludźmi z całej Polski zjednoczonych we wspólnej sprawie :) Pozdrowienia dla wszystkich! Jak widać na zdjęciach Kwinta i Jarka bawilismy się fantastycznie - dzięki chopcy za uwiecznianie tych naszych spotkań i koncertów :D

Lokal U Bazyla porównywalny z Radiem Luxemburg w Warszawie. Troche było problemów z zawieszeniem naszego transparentu, ale udało się przybić go gwoźdźmi i młotkiem do listewki zabezpieczającej przewody elektryczne :P - dobrze, że prąd nie wysiadł :lol: Muzyka płynąca z głośników rzeczywiście.... łokropna momentami - no nie szło słuchać - jako że zebrali sie tam miłośnicy głównie bluesa mysle... Kwinto zaniósł płytke dżemową ze spodka od boston, ale długo to ona nie pograła... W końcu było to spotkanie miłośników Dżemu, a Dżem to chyba u Bazyla tylko zawekowany w lodówce stoi :evil:

Poza tym to już same zalety :P Przede wszystkim tak jak atrakcją w Warszawie było spotkanie z J.Skaradzińskim tak w Poznaniu możliwość posłuchania dwóch świetnych kapel - Krem i Boogie Chilli :D Pierwszy raz słyszałam oba zespoły i spodobały mi się baaardzo!!! Najpierw rock'n rollowy Krem porwał wszystkich swoimi numerami - uważam, ze był to chyba naj naj najbardziej odpowiedni zespół na takie spotkanie, ponieważ zagrali swoje numery, najlepsze standardy i sporo Dżemu - dzięki organizatorzy za zaproszenie Kremu :) Natomiast Boogie Chilli zagrali cudne boogie z wyważoną porcją chilli :P Extra!!

Szkoda, że nie wypaliło z jamem, bo dość wcześnie w porównaniu do Wawy mnie siły opuściły, wkradło sie jakies wyczerpanie materii, toteż troche wcześniej niż planowalismuy początkowo udalismy się na dworzec główny i pociślimy nazot ku chałupie :wink: :mrgreen:

Podziękowania dla Brygidy i jej męża za podwiezienie do Raciborza oraz wszystkim współtowarzyszom podróży do i z Poznania :)

Do zobaczenia zaś!
Sedun

Postautor: Sedun » śr mar 11, 2009 2:52 am

kari_na pisze:Najpierw rock'n rollowy Krem porwał wszystkich swoimi numerami - uważam, ze był to chyba naj naj najbardziej odpowiedni zespół na takie spotkanie, ponieważ zagrali swoje numery, najlepsze standardy i sporo Dżemu - dzięki organizatorzy za zaproszenie Kremu :)

Organizatorzy wiedzą że to znakomita kapela do spotkań dzemowych i nie tylko zresztą :)

Od pierwszego momentu kiedy ich usłyszałem stałem się ich fanem.

A Tobie Karinko niestety nie było dane posłuchac ich wcześniej bo za późno dołączyłaś do naszej fanklubowej braci :wink:

Przypomnę w tym miejscu, że mozna ich było usłyszeć na spotkaniach naszego fanklubu w Słupcy oraz we Wrocławiu.

z pozdrowieniami prosto po pracy

Sedun
Gość

Postautor: Gość » pt mar 13, 2009 12:39 am

dobry wieczór.

no skoro meldują się wszyscy, to i na mnie pora :]
dziękuję za te kilka godzin - cieszę się, że znowu mogłam zobaczyć znajome twarze :) - szczególne podziękowania dla Diabełka i Seduna - odwaliliście kawał dobrej roboty.
a ja...dojechałam szczęśliwie - trochę mnie zdziwiło, że o godzinie 2:02 w pociągu nie ma miejsc w przedziałach - jednak PKP potrafi zaskoczyć :lol:

pozdrówki
Gość

Postautor: Gość » pt mar 13, 2009 8:54 pm

A ja Ciebie Jenny i tak podziwiam, że mimo zajęć zdecydowałaś się jechać na drugi koniec kraju, i wracać w środku nocy ;) A PKP potrafi zadziwić, to fakt. Choć ja akurat o takich porach nią nie podróżuję :)

Wróć do „Spotkania”