[2009.08.29] spotkanie nieoficjalne - Olsztyn

Wrażenia i relacje z fanclubowych imprez

Moderator: smar666

Awatar użytkownika
patpul

[2009.08.29] spotkanie nieoficjalne - Olsztyn

Postautor: patpul » pn sie 24, 2009 9:39 pm

Witam!
Jako ze Dzem zagosci dzien wczesniej w Ilawie, postanowilismy zrobic przedbiegi przed (mam nadzieje) przyszlorocznym, w koncu oficjalnym spotkaniem.
Zapraszam wiec wszystkich, ktorzy znajda sie w poblizu Olsztyna (tego na Warmii, a nie na Slasku:D) w ostatni weekend sierpnia do Sarmata Pub.
Spotkamy sie, posiedzimy, pospiewamy, poogladamy nagrania. Bedzie tez kilka niespodzianek i to bardzo, bardzo:)
Startujemy o 20.

Do zobaczenia:)
Ostatnio zmieniony pn sie 31, 2009 10:18 am przez patpul, łącznie zmieniany 1 raz.
Jestem piwowarem domowym.

http://patpul.deviantart.com/
GG: 5684404
boston

Re: [29.08.2009] Nieoficjalnie w Olsztynie

Postautor: boston » wt sie 25, 2009 11:15 am

Smakowicie to wygląda... Czy nie dałoby się przesunąć nieco bliżej W-wy tego Olsztyna :?:
Awatar użytkownika
patpul

Re: [29.08.2009] Nieoficjalnie w Olsztynie

Postautor: patpul » wt sie 25, 2009 3:13 pm

Na temat przesuniecia Olsztyna blizej Warszawy prosze rozmawiac z Wojewoda Warminsko-Mazurskim, Marianem Podziewskim:) Ja jestem tylko malutkim dziennikarzyna i mimo ze niby IV wladza, ale macki tak daleko nie siegaja:)
Niemniej zapraszam do Warmii stolicy (dawalem rade jezdzic na zloty do Wroclawia czy na Slask, wiec w tym kontekscie odleglosc miedzy Olsztynem a Warszawa to betka:P).
A tym bardziej warto juz w piatek przyjechac - jesli ktos nie chce ogladac Dzemu w Ilawie za 30 PLN, moze obejrzec w Olsztynie w piatek Come za darmoche a w niedziele Vader za 30 PLN :D

-----------------

EDYTA:
No i odbyło sie.
Przyszlo kilkadziesiat osob. Zaproszeni goscie - moja znajoma, ktra teraz pracuje na olsztynskim detoksie, mialka okazje spotkac RR, gdy byl tam leczony. Poza tym Jerzy Zaniesienko (ktorego zona jest autorka tekstu List do M.) - dobry znajomy Ryska. Poopowiadali o swoich spotkaniachz Riedlem oraz z kapela.
Pogladalismy troche koncertow i milo czas minal do poznych godzin nocnych lub wczesnych porannych.
Mam nadzieje, ze w nastepnym roku w jeszcze szerszym gronie i juz oficjalnie. Ale to nie do konca zalezne od mnie, wiec usmiecham sie do ludkow z OFC:)

pzdr:)
Jestem piwowarem domowym.

http://patpul.deviantart.com/
GG: 5684404

Wróć do „Spotkania”