[2010.05.28-30] Spotkanie OFC Łazy

Wrażenia i relacje z fanclubowych imprez

Moderator: smar666

TurboDzemoMen

[2010.05.28-30] Spotkanie OFC Łazy

Postautor: TurboDzemoMen » ndz mar 28, 2010 11:16 am

Zapowiada się kolejna Majówka, tym razem w miejscowości Łazy województwo Małopolskie powiat Krakowski gmina Jerzmanowice-Przeginia. Nie pamiętam nazwy ośrodka. ;)
Awatar użytkownika
borszysz
Kontaktowanie:

Re: [2010.05.28-30] Spotkanie OFC Łazy

Postautor: borszysz » pn mar 29, 2010 8:35 am

Tak wstępnie napiszę, co, gdzie i jak, a za niedługo pojawi się dokładniejsze info, łącznie z zapisami.
Więc tak jak wspomnieliśmy w Len Arte, w dniach 28-29-30 maja odbędzie się tradycyjna fanclubowa majówka:) Tym razem jako cel obraliśmy schronisko młodzieżowe w miejscowości Łazy (k. Jerzmanowic, mniej więcej w połowie drogi między Olkuszem a Krakowem). Będzie mocno rekreacyjnie i muzycznie. Powracamy do formuły muzyki na żywo na spotkaniach, mamy już pewne typy;) o których narazie nie będziemy mówić głośno, ale z pewnością wam się spodoba.
Będzie masa ciekawych konkurencji o których dowiecie się na miejscu, żeby was potrzymać trochę w niepewności;)
Warto wybrać się w te okolice, gdyż Dolina Będkowska, w której będziemy przebywać jest przepiękną dolinką, m.in. kręcono w niej zdjęcia do Ogniem i Mieczem, jest ślicznie po prostu. Jeżdżę tam od urodzenia, mam tam własną działeczkę, masę rodziny i generalnie znam to miejsce jak własną kieszeń. Polecam każdemu kto chce sobie trochę odpocząć, bo tam można to zrobić idealnie;) Smar zresztą potwierdzi bo się okazało, gdy rezerwowaliśmy schronisko, że był tam na wycieczce szkolnej;)
Więc oczekujcie informacji, bo na dniach/godzinach, myślę, że się pojawią oficjalne wieści ;)
Pozdrawiam i wracam do dvd ;)
Borszysz

http://www.wrotamalopolski.pl/NR/rdonly ... ska800.jpg

http://pl.wikipedia.org/wiki/Dolina_B%C4%99dkowska
Pozdrawiam!
Wojciech "Borszysz" Mirek

Stowarzyszenie Oficjalny Fan Club zespołu Dżem
"Skazani na bluesa"
http://www.skazaninabluesa.pl
w.mirek@skazaninabluesa.pl

www.HOODOOBAND.pl
Gość

Postautor: Gość » czw kwie 01, 2010 6:16 pm

Hmm brzmi ciekawie;) W końcu musiał bym się pojawić na spotkaniu;) Tyle razy je przegapiałem:( No cóż...może jednak mnie ktoś jeszcze pamięta ;) Tak więc nic tylko rezerwuje sobie czas w grafiku ;):)
Wiechu

Postautor: Wiechu » ndz kwie 04, 2010 12:31 pm

imprezka jest planowana pod namiocik czy moze bedzie mozliwosc wynajecia jakiegos pokoju czy moze jeszcze za wczesna pora zeby pytac o takie szczegóły ;)
Awatar użytkownika
Ziemniaq
Kontaktowanie:

Postautor: Ziemniaq » ndz kwie 04, 2010 6:40 pm

Wiechu pisze:imprezka jest planowana pod namiocik czy moze bedzie mozliwosc wynajecia jakiegos pokoju czy moze jeszcze za wczesna pora zeby pytac o takie szczegóły ;)

Hej
Mamy wstępną rezerwację schroniska. Jeśli braknie miejsc w schronisku jest tam mnóstwo miejsca do rozbicia namiotów. ;)

Ziemniaq
Pozdrawiam
Marcin Ziemiański

fanclub@dzem.com.pl
Oficjalny Dżemowy Fan Club
"Skazani na Bluesa"
Awatar użytkownika
dariusz30t
Kontaktowanie:

Postautor: dariusz30t » ndz kwie 04, 2010 8:09 pm

Witam serdecznie,

Kilka słów od dariusza30t w sprawie spotkania.

Pomysł jak najbardziej przedni, lokalizacja rewelacyjna, okolica przepiękna.
Biorąc pod uwagę zaangażowanie obecnego Zarządu Fan Clubu, spotkanie z pewnością będzie perfekcyjnie, pomysłowo zorganizowane z wieloma atrakcjami.

Jednak jak zwykle nasuwa się kilka pytań, ponieważ pewnie wiele osób będzie zainteresowanych spotkaniem jednak z racji wieku (przecież fani Dżemu to różny przekrój wiekowy) schronisko młodzieżowe za bardzo im nie "leży".
Młodzież jak najbardziej zadowolona z takiego pobytu będzie, jednak mając na uwadze, że wiele osób po 30, 40, 50 będzie pewnie chciało brać udział w spotkaniu,
czy np. nie można by potraktować schroniska jako tzw. "bazę wypadową" , a osoby które odwykły od uroków nocowania w schronisku lub pod namiotem, mogłyby zakwaterować się we własnym zakresie w okolicy, jednak w zlocie uczestniczyć stawiając się w odpowiednim czasie w schronisku.

To tylko drobna sugestia z mojej strony.
Podejrzewam, że rozwiązanie takie pozwoli na to, że ludzie całymi rodzinami ściągną na zlot Fan Clubu.
Pozdrawiam wszystkich fanów.
Fan Dżemu
Fan Deep Purple

Polecam http://www.skazaninabluesa.pl
http://www.deeppurple.com.pl

Pozdrawiam
dariusz30t
e-mail : d.tajer@skazaninabluesa.pl
Awatar użytkownika
szymaniuk

Postautor: szymaniuk » ndz kwie 04, 2010 10:36 pm

mmm... Dolina Będkowska to najpiękniejsze miejsce na ziemi i najlepiej się tam wspina...może to sentyment ale chyba właśnie przez wzgląd na niego pomyśle czy iść do szkoły czy jechać na spotkanie...

Cegła ja Cie pamiętam, też opuściłam strasznie dużo spotkań więc też by wypadało się pojawić w końcu ;) więc do zobaczenia w maju :)
Awatar użytkownika
borszysz
Kontaktowanie:

Postautor: borszysz » pn kwie 05, 2010 1:39 am

dariusz30t pisze:Witam serdecznie,

Kilka słów od dariusza30t w sprawie spotkania.

Pomysł jak najbardziej przedni, lokalizacja rewelacyjna, okolica przepiękna.
Biorąc pod uwagę zaangażowanie obecnego Zarządu Fan Clubu, spotkanie z pewnością będzie perfekcyjnie, pomysłowo zorganizowane z wieloma atrakcjami.

Jednak jak zwykle nasuwa się kilka pytań, ponieważ pewnie wiele osób będzie zainteresowanych spotkaniem jednak z racji wieku (przecież fani Dżemu to różny przekrój wiekowy) schronisko młodzieżowe za bardzo im nie "leży".
Młodzież jak najbardziej zadowolona z takiego pobytu będzie, jednak mając na uwadze, że wiele osób po 30, 40, 50 będzie pewnie chciało brać udział w spotkaniu,
czy np. nie można by potraktować schroniska jako tzw. "bazę wypadową" , a osoby które odwykły od uroków nocowania w schronisku lub pod namiotem, mogłyby zakwaterować się we własnym zakresie w okolicy, jednak w zlocie uczestniczyć stawiając się w odpowiednim czasie w schronisku.

To tylko drobna sugestia z mojej strony.
Podejrzewam, że rozwiązanie takie pozwoli na to, że ludzie całymi rodzinami ściągną na zlot Fan Clubu.

Myślę, że nie powinno być problemu, aczkolwiek z tego co znam okolicę, to raczej trudno o jakiś hotel, tudzież pensjonat gdzieś w pobliżu... . Wiem, że obok naszego schroniska, jest drugie, aczkolwiek wiem o nim tylko tyle, że wiem gdzie jest. Najbliższe pokoje do wynajęcia są chyba w okolicach Ojcowa i Pieskowej Skały, tylko do nich trzeba dojechać pare km, własnym samochodem, gdyż w godzinach wieczorno-nocnych, gdy będą się kończyły niektóre atrakcje, komunikacja wiejska (gdyż miejską nazwać jej nie sposób ;) ) nie kursuje;) Szkoda, że wczoraj o tym nie napisałeś Darku, gdyż dzisiaj byłem w Łazach po południu, mogłem się rodzinki zapytać, czy gdzieś na miejscu poza schroniskiem można wynająć jakieś miejsca noclegowe w lepszym standardzie.
Pozdrawiam!

"Skazani na bluesa"

www.HOODOOBAND.pl
Awatar użytkownika
dariusz30t
Kontaktowanie:

Postautor: dariusz30t » pn kwie 05, 2010 8:28 am

Witam,

Myślę, że wszyscy jakoś dadzą radę, również Ci trochę starsi,
odległości między różnymi pensjonatami, z tego co pamiętam w tamtych stronach nie są aż tak ogromne.

To bardzo dobry okres na takie spotkanie, więc myślę, że sporo fanów Dżemu zjedzie w te okolice.

Pomysł Wojtka, Sławka i Marcina ze zlotem fanów w tych okolicach jest naprawdę bardzo dobry.

PS.
Zgłoszenia jak zwykle przyjmuje na e-mail Sławek ?
Pozdrawiam wszystkich fanów.
Fan Dżemu
Fan Deep Purple

Polecam http://www.skazaninabluesa.pl
http://www.deeppurple.com.pl

Pozdrawiam
dariusz30t
e-mail : d.tajer@skazaninabluesa.pl
Awatar użytkownika
smar666

Postautor: smar666 » pn kwie 05, 2010 8:46 pm

dariusz30t pisze:Zgłoszenia jak zwykle przyjmuje na e-mail Sławek ?

Proszę uzbroić się w cierpliwość :) Wszelkie informacje już niedługo pojawią się na stronie :P

smar666
Piwko jedno, albo dwa....no i słoik Dżemu
Awatar użytkownika
borszysz
Kontaktowanie:

Postautor: borszysz » czw kwie 15, 2010 1:29 pm

Właśnie tak zerknąłem na daty i doszedłem do wniosku, że II dnia zlotu będzie niewyobrażalna impreza... :D Toż to Ziemniaq ma urodziny:D
Pozdrawiam!

"Skazani na bluesa"

www.HOODOOBAND.pl
Awatar użytkownika
Kwinto2

Postautor: Kwinto2 » czw kwie 15, 2010 10:09 pm

borszysz pisze:Właśnie tak zerknąłem na daty i doszedłem do wniosku, że II dnia zlotu będzie niewyobrażalna impreza... :D Toż to Ziemniaq ma urodziny:D

No to zapowiada się nie źle ....PREZES dobrze się przygotuj !
Kwinto gg-6784791
OFC Skazani na Bluesa
k.zientkiewicz@skazaninabluesa.pl
Galerie
Kwinto - koncertowo http://picasaweb.google.com/Kwintokoncertowo
Tylko Dżem http://picasaweb.google.com/KwintoDZEMowo

Wiem, na pewno wiem, to już niedługo przyjdzie czas...
gola72

Postautor: gola72 » sob kwie 17, 2010 5:46 am

:D :arrow:
Ostatnio zmieniony pt gru 17, 2010 12:31 pm przez gola72, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
2ptac

Postautor: 2ptac » ndz kwie 18, 2010 1:10 am

znów mam 3 "imprezy" w jednym terminie :(:(:(:(:(:( ja to mam pecha jak jasna nie powiem co...
dlatego czasem warto żyć...
Awatar użytkownika
alembik

Postautor: alembik » ndz kwie 18, 2010 9:38 am

gola72 pisze:Czasem fajnie odejść od codziennych wygód, namawiam.

Bardzo ładnie to ujęłaś, również namawiam.

Wróć do „Spotkania”