[05.11.2010] "Spotkanie z Muzą"

Wrażenia i relacje z fanclubowych imprez

Moderator: smar666

Awatar użytkownika
patpul

Re: [05.11.2010] "Spotkanie z Muzą"

Postautor: patpul » sob paź 30, 2010 1:47 am

Tez zaluje... I zaluje, ze Sz.W. Zarzad mial wszystko w dupie, co ongis proponowalem. I niech sie slaski Dzem soba brandzluje. Na zdrowie. Nie tylko centrum Polski boli olewanie, ale skoro nie zalezy na inicjatywach, to pewnie tak jest wygodnie. A kieys bylo milo... Cytujac... 'Ludzie sie zmieniaja'
Jestem piwowarem domowym.

http://patpul.deviantart.com/
GG: 5684404
boston

Postautor: boston » sob paź 30, 2010 9:15 am

Patpul - jeżeli zorganizujesz jakieś spotkanie w Olsztynie czy jego okolicach to ja bardzo chętnie przyjadę i z przyjemnością poznam "zadżemionych" z tych rejonów. Może nawet udałoby mi się namówić jeszcze kogoś z W-wy. W końcu do Ciebie jest bliżej niż do Mikołowa, który stał się "stolicą" spotkań FC.
Awatar użytkownika
Ziemniaq
Kontaktowanie:

Postautor: Ziemniaq » sob paź 30, 2010 11:54 am

patpul pisze:Tez zaluje... I zaluje, ze Sz.W. Zarzad mial wszystko w dupie, co ongis proponowalem. I niech sie slaski Dzem soba brandzluje. Na zdrowie. Nie tylko centrum Polski boli olewanie, ale skoro nie zalezy na inicjatywach, to pewnie tak jest wygodnie. A kieys bylo milo... Cytujac... 'Ludzie sie zmieniaja'

To może po prostu zorganizuj takie spotkanie zamiast tylko gadać i kogoś obrażać?
Może najpierw wypadało by się z nami skontaktować i przedstawić propozycję terminu i miejsca - tak jak to zrobił Goły -zaproponował spotkanie w Warszawie i ustaliliśmy, że zrobimy je w okolicach marca 2011. Ty z propozycją spotkania odzywałeś się do mnie w zeszłym roku w grudniu i do tej pory nie zaproponowałeś żadnych konkretów...

Powtarzam jeszcze raz to co już wielokrotnie mówiliśmy: Jeśli ktoś chce zorganizować spotkanie FC to niech się do nas odezwie - bardzo chętnie (mówię tu w imieniu zarządu FC) pomożemy jak również zrobi to zespół, który zawsze pomaga przy organizacji naszych imprez. Bez Waszej pomocy nie jesteśmy w stanie zorganizować spotkania, które ma się odbyć na drugim końcu polski. Każdy z nas ma przecież pracę czy szkołę i nie może pozwolić sobie np. na kilkudniowy wyjazd w celu poszukiwania odpowiedniego lokalu na imprezę.

Ziemniaq
Pozdrawiam
Marcin Ziemiański

fanclub@dzem.com.pl
Oficjalny Dżemowy Fan Club
"Skazani na Bluesa"
Awatar użytkownika
smar666

Postautor: smar666 » sob paź 30, 2010 1:54 pm

patpul pisze:Tez zaluje... I zaluje, ze Sz.W. Zarzad mial wszystko w dupie, co ongis proponowalem. I niech sie slaski Dzem soba brandzluje. Na zdrowie. Nie tylko centrum Polski boli olewanie, ale skoro nie zalezy na inicjatywach, to pewnie tak jest wygodnie. A kieys bylo milo... Cytujac... 'Ludzie sie zmieniaja'

Krzyki, wrzaski i zero konkretów...nic nowego. Jakich inicjatywach, jakie olewanie? Ziemniaq chyba wystarczająco skomentował twój wpis.

A w kwestii zarzutu dotyczącego tego, iż spotkanie jest znów w Mikołowie - wybieramy sprawdzone i pewne miejsca w sytuacji, gdy na zorganizowanie imprezy mamy kilka dni - tyle w tym przypadku właśnie mieliśmy. Rozumiem, że wy zrobilibyście zupełnie odwrotnie i specjalnie na tę okazję szukalibyście zupełnie innej, nowej knajpy, a najlepiej na drugim końcu Polski :-) Wybaczcie, ale to byłoby trudne do zorganizowania, w tak krótkim czasie.

Jednak jeśli ktoś z was ma na oku inne ciekawe miejsce, które nadaje się na takie imprezy i chętnie będzie chciało nawiązać współpracę ze "Skazanymi na Bluesa" to proponujcie. My poważnych propozycji nie odrzucamy i jesteśmy na nie otwarci. Tym bardziej jeśli jakiś lokal będzie chciał współpracować z nami w bardziej 'stałej' formule.
Piwko jedno, albo dwa....no i słoik Dżemu
boston

Postautor: boston » sob paź 30, 2010 2:52 pm

smar666 pisze:Krzyki, wrzaski i zero konkretów...nic nowego. Jakich inicjatywach, jakie olewanie? Ziemniaq chyba wystarczająco skomentował twój wpis.

:?: :?: Jakie krzyki i wrzaski? Poza tym skoro Ziemniaq wystarczająco skomentował to czemu dolewasz jeszcze "oliwy do ognia"?
Gość

Postautor: Gość » sob paź 30, 2010 5:32 pm

ziemniaq pisze:tak jak to zrobił Goły -zaproponował spotkanie w Warszawie i ustaliliśmy, że zrobimy je w okolicach marca 2011

Chyba musze coś sprostować :) Rozmowa faktycznie była, ale z mojej strony raczej na zasadzie luźnej spekulacji, choć nie ukrywam, że temat chodzi mi po głowie. Jednak wszystko zależy od tego czy znajdzie się więcej chętnych do organizacji, bo ja przynajmniej przez pół roku jeszcze nie będę dysponował zbytnio wolnym czasem. Także póki co proponuję wątek warszawskiego zlotu w marcu nie podnosić jako argument w dyskusji :) Mam nadzieję, że dotrę na wigilijne spotkanie i wtedy już pogadamy konkretnie i ostatecznie.
Awatar użytkownika
Ziemniaq
Kontaktowanie:

Postautor: Ziemniaq » sob paź 30, 2010 5:48 pm

goly77 pisze:
ziemniaq pisze:tak jak to zrobił Goły -zaproponował spotkanie w Warszawie i ustaliliśmy, że zrobimy je w okolicach marca 2011

Chyba musze coś sprostować :) Rozmowa faktycznie była, ale z mojej strony raczej na zasadzie luźnej spekulacji, choć nie ukrywam, że temat chodzi mi po głowie. Jednak wszystko zależy od tego czy znajdzie się więcej chętnych do organizacji, bo ja przynajmniej przez pół roku jeszcze nie będę dysponował zbytnio wolnym czasem. Także póki co proponuję wątek warszawskiego zlotu w marcu nie podnosić jako argument w dyskusji :) Mam nadzieję, że dotrę na wigilijne spotkanie i wtedy już pogadamy konkretnie i ostatecznie.

Potraktowałem to jako przykład konkretnej rozmowy, a nie teoretyzowania.

Ale coś mi się wydaję, że się off top zrobił. No to może nawiążę do tematu...

Jak myślicie? Który kawałek zadebiutuje na LP3?
No i uważam, że jak już się pojawi na tej liście to będzie trzeba "sprawić", aby zaszedł jak najwyżej w notowaniach i jak najdłużej się tam utrzymywał. Co Wy na to?

Ziemniaq
Pozdrawiam
Marcin Ziemiański

fanclub@dzem.com.pl
"Skazani na Bluesa"
Awatar użytkownika
mala_aleja_roz

Postautor: mala_aleja_roz » sob paź 30, 2010 6:10 pm

Ziemniaq pisze:Jak myślicie? Który kawałek zadebiutuje na LP3?
No i uważam, że jak już się pojawi na tej liście to będzie trzeba "sprawić", aby zaszedł jak najwyżej w notowaniach i jak najdłużej się tam utrzymywał. Co Wy na to?

Ziemniaq

Też się nad tym zastanawiam. Tytuł płyty - muza, więc wydawać by się mogło, że Leci muza, ale przecież ona jest bardzo długa, trwa ponad 9min więc chyba do radia się nie nadaje. Może Do przodu? Łatwo wpada w ucho, świetny utwór...tekst Dżemowy...mam nadzieję że nie będzie to Jesteś nie dla mnie czy jak to się tam teraz nazywa, bo wolałabym żeby powrócił Dżem na lp z takim ambitniejszym tekstem, chociaż od razu mówię, że do całej piosenki nic nie mam. Jeszcze koniecznie byłoby super :) A co do tego żeby się jak najdłużej utrzymywał - jasne! musimy to zrobić! :D

PS czy to tak wygląda na spotkaniach? Dzielicie się na dwie grupy i kłócicie? Bo jak narazie to na forum tak wygląda...a to trochę zniechęca.
Awatar użytkownika
Adi
Kontaktowanie:

Postautor: Adi » sob paź 30, 2010 7:34 pm

Ziemniaq pisze:

Ziemniaq
jak bedzie dobry to oczywiscie tak trzeba bedzie zrobic :D
boston

Postautor: boston » sob paź 30, 2010 7:46 pm

A może "Zawsze do przodu"? Optymistyczny tekst, melodia wpadająca bardzo łatwo w ucho. Ewentualnie "Partyzant" ale ma chyba trochę za poważny tekst aby promować nową płytę.....
mala_aleja_roz pisze:PS czy to tak wygląda na spotkaniach? Dzielicie się na dwie grupy i kłócicie? Bo jak narazie to na forum tak wygląda...a to trochę zniechęca.

Wbrew pozorom z tego co wiem to nigdy nikt nie poniósł uszczerbku na ciele w trakcie takiego spotkania :lol: Pamiętam swoje pierwsze jakieś 5 lat temu. Szłam z duszą na ramieniu a będąc już na miejscu zostałam przyjęta bardzo serdecznie. Jednak dżemowi nie pożerają się żywcem ale wiadomo, że każdy z nas jest inny i każdy ma swoje zdanie lub opinię. Sztuka polega na tym aby pomimo wszystkich różnic umieć się dogadać i mile spędzić czas. Sądzę, że jednak członkowie FC ci oficjalni i ci nieco mniej oficjalni - to potrafią.
Awatar użytkownika
Ziemniaq
Kontaktowanie:

Postautor: Ziemniaq » sob paź 30, 2010 10:44 pm

Adi pisze:
Ziemniaq pisze:

Ziemniaq

jak bedzie dobry to oczywiscie tak trzeba bedzie zrobic :D

Śmiesz wątpić???? ;)
Pozdrawiam
Marcin Ziemiański

fanclub@dzem.com.pl
"Skazani na Bluesa"
michalz

Postautor: michalz » sob paź 30, 2010 11:00 pm

Do Przodu i basta!!! świetny tekst,muzyka dla mnie idealny na singiel
Peace&Love
Awatar użytkownika
rzexnia

Postautor: rzexnia » ndz paź 31, 2010 8:48 am

na stronie listy,w zakładce "nowe nagrania do głosowania" nie ma żadnej... :?
Awatar użytkownika
Ziemniaq
Kontaktowanie:

Postautor: Ziemniaq » ndz paź 31, 2010 9:10 am

rzexnia pisze:na stronie listy,w zakładce "nowe nagrania do głosowania" nie ma żadnej... :?

Bo numer zadebiutuje na liście 5 listopada 2010 i wtedy dopiero pojawi w zestawieniu do głosowania (właśnie m.in. dlatego robimy imprezę - jest co świętować! ;) ) .
A może postaramy się pobić jakiś rekord LP3? Skoro już jakiś numer naszej kapeli będzie na liście to postarajmy się, aby był na niej jak najdłużej i jak najwyżej. W piątek z okazji 1500 wydania listy był ogłoszony taki ranking - z tego co pamiętam najdłużej i najwyżej w zestawieniu był QUEEN. A czemu nie DŻEM ??? ;)

Ja obstawiam, że pierwszym singlem będzie "Do przodu".

Ziemniaq
Pozdrawiam
Marcin Ziemiański

fanclub@dzem.com.pl
"Skazani na Bluesa"
Awatar użytkownika
dariusz30t
Kontaktowanie:

Postautor: dariusz30t » ndz paź 31, 2010 9:23 am

Witam,

"STRACH" to jest kawałek najwyższych światowych lotów,
niektórzy mówią, że przesiąknięty klimatem Deep Purple, ale czyż nie o to chodzi, żeby korzystać z najlepszych, dodawać swoje i tworzyć coś niesamowitego.

Zdecydowanie STRACH, może komercyjnie będzie miał trudno się przebić, ale to jest utwór który naprawdę zagrany i wypromowany na zachodzie byłby wielkim hiciorem.

Kolejny to PARTYZANT.

Chociaż cała płyta zapowiada się na naprawdę wysokich lotów wydarzenie muzyczne.

Czekamy z niecierpliwością.

Nr. 1 Strach
Nr. 2 Partyzant
Pozdrawiam wszystkich fanów.
Fan Dżemu
Fan Deep Purple

Polecam http://www.skazaninabluesa.pl
http://www.deeppurple.com.pl

Pozdrawiam
dariusz30t
e-mail : d.tajer@skazaninabluesa.pl

Wróć do „Spotkania”