[2010.12.18] Paprocany - Wigilia

Wrażenia i relacje z fanclubowych imprez

Moderator: smar666

Awatar użytkownika
Armin
Kontaktowanie:

Re: 2010.12.18 Paprocany (Wigilia)

Postautor: Armin » pn gru 20, 2010 10:54 pm

taki myyyyyxx... z jam session

http://www.youtube.com/watch?v=g-_4DAbme8s
Awatar użytkownika
rzexnia

Postautor: rzexnia » wt gru 21, 2010 1:29 pm

pierwszy raz za mną :wink: żeby się zbytnio nie rozpisywać powiem,że było dżemowo i rokendrolowo, a to mówi samo za siebie;]
zaczynając od podróży do Tychów aż do podróży powrotnej było czuć ducha wyżej wymienionych Dżemu i Rokendrola;D
Dołączam się do podziękowań dla Jupka i Szanownej Małżonki za ciepły kąt w tą mroźną noc :D
Wielkie podziękowania również dla całej ekipy która w tym miejscu przebywała, szczególnie dla Wiecha i Gołego za długie nocno-ranne rozmowy, przy okazji gratulacje dla Jupka i Gołego, którzy wraz ze mną wygrali ze snem;p
jeszcze na koniec wielkie dzięki dla Tomka,czyli człowieka, bez którego bym do Jupka i reszty w ogóle nie trafił i nie dojechałbym do domu :wink:
Nie pozostaje nic innego jak zacząć oczekiwanie na następne spotkanie :wink:
Ostatnio zmieniony wt gru 21, 2010 6:53 pm przez rzexnia, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
smar666

Postautor: smar666 » wt gru 21, 2010 5:24 pm

Jupek to ile osób ty przenocowałeś :D ?
Piwko jedno, albo dwa....no i słoik Dżemu
Awatar użytkownika
borszysz
Kontaktowanie:

Postautor: borszysz » wt gru 21, 2010 5:41 pm

Dobra, to teraz ja;)
Podobało mi sie;) Było sympatycznie, można było sobie z każdym porozmawiać, nie trzeba było wciągać brzucha, żeby wydostać się zza stołu:) Bardzo fajnie, że Asia sobie pograła z Adasiem, Jędrasem i wszystkimi wioślarzami obecnymi na spotkaniu;) Filmiki Smar też nakręcił na miarę oscara;)
Jedyna rzecz mi się nie podobała- karpik! Uwielbiam karpika, a ten był niesmaczny;( ;) ;)

Nie będę dziękował każdemu z osobna, więc hurtem- dziękować że przybyliście i się podobało;)

Wesołych!
Pozdrawiam!
Wojciech "Borszysz" Mirek

Stowarzyszenie Oficjalny Fan Club zespołu Dżem
"Skazani na bluesa"
http://www.skazaninabluesa.pl
w.mirek@skazaninabluesa.pl

www.HOODOOBAND.pl
gola72

Postautor: gola72 » wt gru 21, 2010 6:32 pm

Mnie się wydaje ,że przenocował tyle ile trzeba :wink:
i wcale się nie zdziwie jak za rok ta liczba się powiększy :D po waszej reklamie :D

pozdrowienia:)
Awatar użytkownika
smar666

Postautor: smar666 » wt gru 21, 2010 6:54 pm

Jupek & Jola - tanie i wygodne spanie 8) Śniadanie i rozmowy do rana w cenie :D
Piwko jedno, albo dwa....no i słoik Dżemu
Awatar użytkownika
Ziemniaq
Kontaktowanie:

Postautor: Ziemniaq » wt gru 21, 2010 11:37 pm

Już wiemy gdzie będzie następna wigilia. Nie będzie trzeba nigdzie chodzić ;)

A może śniadanie wielkanocne?;)
Pozdrawiam
Marcin Ziemiański

fanclub@dzem.com.pl
Oficjalny Dżemowy Fan Club
"Skazani na Bluesa"
Gość

Postautor: Gość » śr gru 22, 2010 12:34 am

Jupek & Jola - tanie i wygodne spanie 8) Śniadanie i rozmowy do rana w cenie :D

Heh.. :D rozmawialiśmy o tym i zastanawialismy się nad reakcją,gdy padną podziękowania i ilośc noclegów jakie Jupki zaoferowali...tak więc podaję na przyszły rok cenę noclegu od osoby: 200zł :wink: ...a swoją droga żałuję że nie wytrwałam do rana...ale mając najlepsze z najlepszych posłanie 8) nie mogłam się powstrzymać...a pózniej obudzić :D spało mi sie lepiej niż we własnych piezynkach :) ...warto było przebyc tyle km,by pożadnie choc raz sie wyspac :lol:
Awatar użytkownika
Kwinto2

Postautor: Kwinto2 » śr gru 22, 2010 10:01 pm

Na zdjęcia z Wigilii zapraszam do galerii DZEMowej ..... :)
Kwinto gg-6784791
OFC Skazani na Bluesa
k.zientkiewicz@skazaninabluesa.pl
Galerie
Kwinto - koncertowo http://picasaweb.google.com/Kwintokoncertowo
Tylko Dżem http://picasaweb.google.com/KwintoDZEMowo

Wiem, na pewno wiem, to już niedługo przyjdzie czas...
Wiechu

Postautor: Wiechu » śr gru 22, 2010 10:22 pm

Jak zawsze super fotki ;)
Gość

Postautor: Gość » czw gru 23, 2010 1:28 pm

Kwinto dziękuję pieknie za wspaniałe fotografie........
Dzisiaj dotarłam po przed świątecznym bałaganie do kompa,i jak wielu już dziękuję za fantastyczne chwile podczas spotkania ktore bylo cudowne i magiczne,.
Organizatorom za perfekcyjnie przygotowane spotkanie,wiem ile czasu ,cierpliwosci zabieraja takie przygotowania.
Dzieki za piekne chwile z Asia Pilarską którą uwielbiam takie prywatne chwile i te przy graniu śpiewie z Adasiem.
Dzieki wszystkim za cudowną atmosferę i może jakies spotkanie KURCZAKOWE ??????Padła juz taka propozycja może Zarząd sie do tego przychyli???

I tak na koniec życzę Wszystkim Pogodnych Spokojnych Świat Bożego Narodzenia
http://ak.imgag.com/imgag/product/previ ... 7/graphic1
Pozdrawiam
Asia Piróg
Paulo Coelho — Alchemik
Kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały Wszechświat działa potajemnie, by udało ci się to osiągnąć.
Gość

Postautor: Gość » sob gru 25, 2010 1:36 am

Witajcie!
Wreszcie dotarłam do właściwego wątku, kilka razy wchodziwszy na forum, ale zawsze zaczepiwszy wzrok gdzieś indziej.

Czytam i czytam i coś mi się proporcje nie zgadzają, bo z moich skromnych powierzchownych rachunków wynika, że na 13 stron ponad połowa to pogaduszki stricte organizacyjne, no ale cóż... Zgodnie z zasadą, że jakość, a nie ilość, skupmy się na "tuż po".

Uaaa... Długo nie było mnie na Wigilii, długoo... Poprzednim razem właśnie tu, niedaleko, kulka latek temu, i tylko nie wiem czy to była Ruda Śląska czy Dąbrowa Górnicza, w każdym bądź razie jedno z miast dwuczłonowych :D

Ajj... Tegoroczna Wigilia... Neezwykła z kilku powodów. Raz, że Tychy, dwa, że tak bliskie mi miejsce, jakim są Paprocany i po raz pierwszy Przystań Zremb widziana od środka, a nie jak dotychczas dziesiątki i setki razy - od zewnątrz. Wrażenie niesamowite wywarł na mnie już sam lokal, bo jednak z zewnątrz nie wygląda tak imponująco jak od środka (często oglądam przystań za dnia, więc miałam pewne przemyślenia i hipotezy, nie tak jak Wy, którzy zastaliście budynek pogrążony w egipskich ciemnościach i to umiejscowiony gdzieś na za...ciszu, gdzie nagle kończy się droga i pojawiają się wątpliwości, czy tam dalej jest życie).

Już samo wejście było eleganckie, podniosłe, zapoczątkowane uroczystym wniesieniem Armina przez rosłych mężczyzn naszego (póki co Waszego, ale od stycznia sytuacja się zmieni :D) stowarzyszenia. Moim zdaniem świetne miejsce jak na tego typu uroczystość, bo myślę, że standardowe zloty w Przystani... nie byłyby najlepszym pomysłem, chociaż... to moje subiektywne zdanie. Było uroczyście, czułam tę atmosferę, było bardzo okej. Miejsce plus ludzie sprawili, że to było to.

2Ptaczku moja kochana, dzięki Ci za niespodziewajkę, bo nie odrobiłam zadania domowego i nie przeczytałam na forum, że się pojawisz. Ale wiedziałam, że to miejsce przy naszym stole będzie dla kogoś... kogoś... no... KOGOŚ!! Także wielkie dzięki za pogawędki, spędzony razem czas, wspomnienia, toasty we troje o dojście na szczyt pasji i wszystko to, czego nie ubiorę w słowa, a o czym wiemy, że było.

Dzięki Świętemu Mikołajowi (i tym razem nie jest to Beno, chociaż to właśnie On był głównym Mikołajem naszego spotkania - jedynym niepodrabianym, bo takich atrybutów "mikołajowych" to nawet ten gość z Laponii nie ma), Arminowi za prezent. Wisząca skała jest bardzo wdzięczna i pozwoli schronić się przed słońcem w swoim cieniu ;)

Aga-ta, w kwestii Wielkanocnych obierań jajek rozorzała już dyskusja na fejsie, więc lepiej tu nie komentujmy, bo różni ludzie to czytają ;)

Zbyszkowi za krótką rozmowę i pytanie, czy jestem na forum i pod jakim nickiem figuruję (TAK, to ja, eMka!!).

No i generalnie... Za twarze stare, ale dawno nie widziane, za obecność znajomych stałych i tych okazjonalnych, za nowo poznanych wreszcie realnie, a nie tylko wirtualnie (no tak... bo na plenerówkach jak "za kratami" z obiektywem jestem to czasem ciężko tak...), za Pamelę i hasła "Ty jesteś Magda, ja Cię znam" :D
Za wspólne świętowanie 18-tki z Paulą.
A i przede wszystkim za nowy sposób witania się ze mną Kwinta - metoda "na ociężały wzrok" tudzież "na skromność i nie patrzenie w oczy" :D :D

Borysku, a mnie karp właśnie bardzo smakował! Jak normalnie za karpiem bardzo, ale to bardzo nie przepadam to... Wszamałam ze smakiem!
A... I pozdrawiam pseudokrokiety do barszczu, które zniknęły z talerzy zaraz po podaniu, nie doczekawszy się barszczu :D
Awatar użytkownika
Kwinto2

Postautor: Kwinto2 » sob gru 25, 2010 7:54 am

Borysku, a mnie karp właśnie bardzo smakował! Jak normalnie za karpiem bardzo, ale to bardzo nie przepadam to... Wszamałam ze smakiem!

Madziu chyba własnie dlatego Ci smakował bo nie przypominał wspomnianego karpia :P

A co do mojej "wrodzonej" skromności .... hmmm w końcu ktoś to dostrzegł :lol: :lol: :lol:
Kwinto gg-6784791
OFC Skazani na Bluesa
Galerie

Awatar użytkownika
Armin
Kontaktowanie:

Postautor: Armin » sob gru 25, 2010 1:37 pm

eMka_ pisze:
Już samo wejście było eleganckie, podniosłe, zapoczątkowane uroczystym wniesieniem Armina przez rosłych mężczyzn naszego (póki co Waszego, ale od stycznia sytuacja się zmieni :D) stowarzyszenia.

no własnie, Ty tam Bambucza pogoń żeby to schodowe "ale urwał 2" gdzieś wrzucił :P

eMka_ pisze:Dzięki Świętemu Mikołajowi (i tym razem nie jest to Beno, chociaż to właśnie On był głównym Mikołajem naszego spotkania - jedynym niepodrabianym, bo takich atrybutów "mikołajowych" to nawet ten gość z Laponii nie ma), Arminowi za prezent. Wisząca skała jest bardzo wdzięczna i pozwoli schronić się przed słońcem w swoim cieniu ;)

będę o tym pamiętał, aczkolwiek nie wiem czy Kwinto wyrazi na to zgodę, bo to on się ostatnio tam chronił... :oops:

mimo, że razem współpracujemy od czasu tejże Wigilii ..
Ostatnio zmieniony ndz gru 26, 2010 1:45 pm przez Armin, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Kwinto2

Postautor: Kwinto2 » sob gru 25, 2010 6:04 pm

mimo, że razem współpracujemy od czasu tejże Wigilii..

No własnie czas to chyba już ogłosić......Zapraszamy na trasę koncertową w Nowym Roku .... premiera w pierwszą sobotę stycznia oczywiście w Spodku godz.17.00 .... wiem bilety drogie bo po 150 zeta ale zapewniam nie będziecie żałować.Zgłoszenia grupowe od zakładów pracy przyjmuje kolega Armin. ;-))
Kwinto gg-6784791
OFC Skazani na Bluesa
Galerie

Wróć do „Spotkania”