[2010.12.18] Paprocany - Wigilia

Wrażenia i relacje z fanclubowych imprez

Moderator: smar666

Gość

Re: 2010.12.18 Paprocany (Wigilia)

Postautor: Gość » sob gru 25, 2010 7:05 pm

Haa... Kwinto, ja się znam na ludziach. Ale myślę, że nie trzeba być psychologiem, by widzieć tę Twoją skromność spływającą delikatnie szemrzącym strumyczkiem po zarysie Twej monumentalnej Persony :D
Czy to wrodzone, czy nabyte... To już trzeba by prześledzić Twoje drzewo genealogiczne, a chętnie się tego podejmę, bo na zaliczenie mam zrobić genogram :D

Armiśku, Bambucz to lepiej Ty pogoń, bo myślę, że masz większą siłę oddziaływania na Niego niż ja :o
A w kwestii instytucji "Pod wiszącą skałą" to ktokolwiek by się nie starał, dla Ciebie zawsze się tam miejsce znajdzie. A że Kwinto tam gdzieś buszował to nawet nie odczułam :lol: Chyba robił to zbyt subtelnie, wręcz nieodczuwalnie :D

Wiem, wiem.. W kwestii trasy koncertowej to my tam się zgadamy z mości Arminem, tylko nie szalejcie z tymi autografami - na wypukłościach nie tak łatwo pisać, żeby to jeszcze Bieszczady czy Góry Stołowe były, ale nie takie moje Alpy...
Awatar użytkownika
Armin
Kontaktowanie:

Postautor: Armin » sob gru 25, 2010 9:31 pm

eMka_ pisze:
Armiśku, Bambucz to lepiej Ty pogoń, bo myślę, że masz większą siłę oddziaływania na Niego niż ja :o

a tam siłę.. ja to co najwyżej przejechać go mogę...

eMka_ pisze:Wiem, wiem.. W kwestii trasy koncertowej to my tam się zgadamy z mości Arminem, tylko nie szalejcie z tymi autografami - na wypukłościach nie tak łatwo pisać, żeby to jeszcze Bieszczady czy Góry Stołowe były, ale nie takie moje Alpy...

spoko wodza.. my trenowali z tymi podpisami, co nie Kwinto?? :oops:

ps. ja czekam na fotki z tak zwanej półki rarytasowej , czyli zdjęcie z Pamelem - kto mi je robił? no przyznać się, bo nie mam ich do dnia dzisiejszego i nie śpię z tego powodu od kilku nocy...
Gość

Postautor: Gość » ndz gru 26, 2010 2:13 am

wiem bilety drogie bo po 150 zeta ale zapewniam nie będziecie żałować.Zgłoszenia grupowe od zakładów pracy przyjmuje kolega Armin. ;-))

chłopcy! :evil: Nie dość,że to ja odkryłam w was szalony erotyczny :twisted: giętki talencik to teraz kolejny raz czytam,że macie zamiar zgarniać za to kasę....nie podzieliwszy się z tą która was prawie "własną piersią wykarmiła" :oops: ...Armin zrywam umowy wszelakie i poprosze mą autoryzację...chyba ze przyznasz się gdzie i my razem występy mamy......jakiś filmik posiadasz chyba;)macie czas do jutra do północy inaczej kariera polegnie jak karp na wigilijnym stole <------ostatnie zdanie padło by nikt nie krzyczał,że nie na temat :wink:
Awatar użytkownika
borszysz
Kontaktowanie:

Postautor: borszysz » ndz gru 26, 2010 7:34 am

Pomimo tego, że również działam z chłopakami w tym przedstawieniu, skoro Armina porzucasz jako jego dotychczasowa menago, to jak przejmuje ten grajdołek i zrobiemy chłopaki trasy po Royal Albert Hall i innych Madison Square Gardenach;) Ni ma letko, popularność atakuje!:P

A co do Alp i innych Bieszczad, to nie takie Rysy nasze oczy już widziały nie Armin? :P
Pozdrawiam!
Wojciech "Borszysz" Mirek

Stowarzyszenie Oficjalny Fan Club zespołu Dżem
"Skazani na bluesa"
http://www.skazaninabluesa.pl
w.mirek@skazaninabluesa.pl

www.HOODOOBAND.pl
Gość

Postautor: Gość » ndz gru 26, 2010 1:24 pm

'On jestem menago - stonsa robi nago..." :D

skoro Armina porzucasz jako jego dotychczasowa menago

nikogo nie porzucam ...walcze tylko o fortune jaka mozna na was zarobic :twisted: :wink:
Awatar użytkownika
Armin
Kontaktowanie:

Postautor: Armin » ndz gru 26, 2010 1:33 pm

borszysz pisze:
A co do Alp i innych Bieszczad, to nie takie Rysy nasze oczy już widziały nie Armin? :P

tego co my już w życiu widzieli to nawet najstarsi górole i gorole nie wiedzą..:P

anula2221 pisze:Armin zrywam umowy wszelakie i poprosze mą autoryzację

spokojnie, bez spinki.. nerwami nic nie załatwimy..mysle, ze borszysz ogarnie całą sytuację jako menager i roadmenager..zna sie chłop na rzeczy
Gość

Postautor: Gość » ndz gru 26, 2010 4:42 pm

Gwoli ścisłości, Bambucza już miałeś przejechać jakiś czas temu, przed premierą Muzy i co.. 8) Mienczak!

Giętki talencik, ekhem, to całkiem przyzwoite określenie i nie wywołuje żadnych skojarzeń.

Borysku, Ty nie oglądaj takich Rys, bo Ci szkła od tego mgłą zachodzą... I ciśnienie skacze, a to niebezpieczne...
Awatar użytkownika
alembik

Postautor: alembik » ndz gru 26, 2010 6:43 pm

To ja króciutko
w podziękowaniu za spotkanie dzielę się fotkami
http://picasaweb.google.com/alembik1/Sp ... directlink
Gość

Postautor: Gość » pn gru 27, 2010 2:14 pm

Armiiiiin! Znalazła się Twoja fota z Pamelą!!
Awatar użytkownika
Armin
Kontaktowanie:

Postautor: Armin » pn gru 27, 2010 2:26 pm

eMka_ pisze:Armiiiiin! Znalazła się Twoja fota z Pamelą!!

no właśnie... rarytas jak się patrzy ;)
dzięki Jarku! fotki jak zwykle rewelacyjne!
polo777

Postautor: polo777 » wt kwie 19, 2011 6:07 pm

Mam prosbę. Czy osoba z tego zdjęcia mogłaby sie odezwac na PW? https://picasaweb.google.com/KwintoDZEM ... 7001744130
Obrazek
Awatar użytkownika
Bambucz

Postautor: Bambucz » pt lis 18, 2011 10:43 am

Aga-ta - szukają Cię :D
Awatar użytkownika
Aga-ta

Postautor: Aga-ta » pt lis 18, 2011 11:30 am

Bambucz pisze:Aga-ta - szukają Cię :D

Chyba znaleźli :D