[2010.12.18] Paprocany - Wigilia

Wrażenia i relacje z fanclubowych imprez

Moderator: smar666

Awatar użytkownika
gel16

Re: 2010.12.18 Paprocany (Wigilia)

Postautor: gel16 » wt gru 14, 2010 8:50 am

Smar

Chyba się nie zrozumieliśmy.Wracam ze studiów ...w Tychach będę na miejscu gdzieś koło 18
ponieważ jestem uzależniona od jednego miłego profesora który mnie podwozi.
Jak nikt nic nie wymyśli to pomarzne sobie przed knajpą ,kupie sobie zapas pampersów.
Rozumiem że od razu mogłyby inne osoby wejść ale chyba nie jest ich 140.
może lepiej zaplanować w czym takie osoby mogłyby pomóc żeby nie zawadzały.

Pewnie takich osób zawsze jest nie wiele a organizatorzy pewnie zawsze o tym wiedzą.
Zamykanie przed kimś drzwi jak dla mnie nie jest najlepszym rozwiązaniem.Troche sztywne te wasze zasady.

Pozdrawiam ;)
Awatar użytkownika
Ziemniaq
Kontaktowanie:

Postautor: Ziemniaq » wt gru 14, 2010 12:05 pm

gel16 pisze:Zamykanie przed kimś drzwi jak dla mnie nie jest najlepszym rozwiązaniem.Troche sztywne te wasze zasady.

Nie zamykamy przed nikim drzwi tylko prosimy o punktualne przybycie. Przecież obsługa restauracji potrzebuje czasu oraz miejsca na to aby przygotować naszą imprezę.

zq
Pozdrawiam
Marcin Ziemiański

fanclub@dzem.com.pl
Oficjalny Dżemowy Fan Club
"Skazani na Bluesa"
Awatar użytkownika
gel16

Postautor: gel16 » wt gru 14, 2010 7:05 pm

Dobrze nie będę się prosić.
Lepiej spróbuje coś sama zorganizować, więc
ogłaszam wszem i wobec Tawerna 17:45
Postaram się żeby ktoś tam czekał na tych którzy nie mają się gdzie podziać do 19 :) piszcie na forum kto chętny. Postaram się pomóc wam dotrzec do Tawerny.

MIłego ;)
Gość

Postautor: Gość » wt gru 14, 2010 8:39 pm

Ziemniaq pisze:
gel16 pisze:Zamykanie przed kimś drzwi jak dla mnie nie jest najlepszym rozwiązaniem.Troche sztywne te wasze zasady.

Nie zamykamy przed nikim drzwi tylko prosimy o punktualne przybycie. Przecież obsługa restauracji potrzebuje czasu oraz miejsca na to aby przygotować naszą imprezę.

zq

Powiało chłodem...
gel16 pisze:Lepiej spróbuje coś sama zorganizować, więc
ogłaszam wszem i wobec Tawerna 17:45
Postaram się żeby ktoś tam czekał na tych którzy nie mają się gdzie podziać do 19 :) piszcie na forum kto chętny. Postaram się pomóc wam dotrzec do Tawerny.

Dzięki Gela za inicjatywę :D
Awatar użytkownika
Kwinto2

Postautor: Kwinto2 » wt gru 14, 2010 11:01 pm

Panowie z zarządu tak przypadkiem jakiś wieki lodowy sopel wam wspólnie na główkę nie spadł .... czy może tak bez powodu was po...... chyba widzicie i czujecie jaka temperatura panuje na zewnątrz,wiecie też dobrze że masa ludzi przyjedzie na to spotkanie z odległych zakątków tego skutego lodem kraju i ciężko, a wręcz nie możliwe jest tak zaplanować podróż aby stanąć pod drzwiami lokalu punktualnie o godz.19-tej,
A obsługa lokalu w takiej sytuacji powinna być "wyrobiona" ze wszystkim minimum na 18-tą aby mieć godzinkę zapasu na dopieszczenie detali.
Ponadto ten nowy lokal miał być podobno odpowiednio duży, a co za tym idzie to nie składa on się chyba tylko z jednej sali i jest jakaś osobna sala z barem gdzie Ci wszyscy zmarznięci podróżnicy mogliby się schronić i ogrzać.... no chyba że zamieniliście Stodołe na Szope.
Więc zastanówcie się troszeczkę nad waszymi kiepskimi pomysłami .... wszak wybory już na wionę .... :lol: :lol: :lol:
Kwinto gg-6784791
OFC Skazani na Bluesa
k.zientkiewicz@skazaninabluesa.pl
Galerie
Kwinto - koncertowo http://picasaweb.google.com/Kwintokoncertowo
Tylko Dżem http://picasaweb.google.com/KwintoDZEMowo

Wiem, na pewno wiem, to już niedługo przyjdzie czas...
Awatar użytkownika
Ziemniaq
Kontaktowanie:

Postautor: Ziemniaq » śr gru 15, 2010 12:19 am

Kwinto2 pisze:

Panowie z zarządu tak przypadkiem jakiś wieki lodowy sopel wam wspólnie na główkę nie spadł .... czy może tak bez powodu was po...... chyba widzicie i czujecie jaka temperatura panuje na zewnątrz,wiecie też dobrze że masa ludzi przyjedzie na to spotkanie z odległych zakątków tego skutego lodem kraju i ciężko, a wręcz nie możliwe jest tak zaplanować podróż aby stanąć pod drzwiami lokalu punktualnie o godz.19-tej,
A obsługa lokalu w takiej sytuacji powinna być "wyrobiona" ze wszystkim minimum na 18-tą aby mieć godzinkę zapasu na dopieszczenie detali.
Ponadto ten nowy lokal miał być podobno odpowiednio duży, a co za tym idzie to nie składa on się chyba tylko z jednej sali i jest jakaś osobna sala z barem gdzie Ci wszyscy zmarznięci podróżnicy mogliby się schronić i ogrzać.... no chyba że zamieniliście Stodołe na Szope.
Więc zastanówcie się troszeczkę nad waszymi kiepskimi pomysłami .... wszak wybory już na wionę .... :lol: :lol: :lol:

Nawet nie chce mi się komentować Twojego posta. Jak chcecie to możecie przyjść wszyscy nawet o 14.00. Pasuje?
Pozdrawiam
Marcin Ziemiański

fanclub@dzem.com.pl
"Skazani na Bluesa"
Awatar użytkownika
Kwinto2

Postautor: Kwinto2 » śr gru 15, 2010 12:29 am

Nawet nie chce mi się komentować Twojego posta. Jak chcecie to możecie przyjść wszyscy nawet o 14.00. Pasuje?

Masz racje tu nie ma co komentować ... po prostu w takich zimowych warunkach trzeba iść ludziom maksymalnie na rękę i zrozumieć sytuacje ... :D choć widzę że i tak groch o ścianę.
Kwinto gg-6784791
OFC Skazani na Bluesa
Galerie

Awatar użytkownika
Ziemniaq
Kontaktowanie:

Postautor: Ziemniaq » śr gru 15, 2010 12:32 am

Kwinto2 pisze:

Masz racje tu nie ma co komentować ... po prostu w takich zimowych warunkach trzeba iść ludziom maksymalnie na rękę i zrozumieć sytuacje ... :D choć widzę że i tak groch o ścianę.

Ostatnio poszliśmy komuś na rękę i też Ci się to nie podobało. Zdecyduj się co mamy robić.
Pozdrawiam
Marcin Ziemiański

fanclub@dzem.com.pl
"Skazani na Bluesa"
Awatar użytkownika
Kwinto2

Postautor: Kwinto2 » śr gru 15, 2010 12:57 am

Ostatnio poszliśmy komuś na rękę i też Ci się to nie podobało. Zdecyduj się co mamy robić.

Marcinku proszę Cię ..... co ma piernik do wiatraka,tamta sytuacja nie była po prostu uregulowana że tak powiem statutowo dlatego choć wątpliwą decyzję wtedy podjęliście to rzeczywiście nie będąc tu związani "przepisami" mieliście do niej prawo choć było to zupełnie nie logiczne i niczym nie uzasadnione.
Tym bardziej dziwie się że teraz nie potrafisz zrozumieć tych wszystkich osób które do godz. 19-tej nie mają się gdzie podziać bo ja tu raczej wstawiłem się w ich imieniu bo sam jak doskonale wiesz mam stosunkowo blisko.

I nie pytaj mnie co macie robić.... bo nie wiem co Ci tak na szybko doradzić,choć może wyjdź na spacer,postój z godzinkę pod domem poczuj się jednym z tych wigilijnych gości i rozwiązanie być może samo przyjdzie Ci do głowy.
Kwinto gg-6784791
OFC Skazani na Bluesa
Galerie

Awatar użytkownika
Ziemniaq
Kontaktowanie:

Postautor: Ziemniaq » śr gru 15, 2010 5:52 am

Kwinto2 pisze:

Marcinku proszę Cię ..... co ma piernik do wiatraka,tamta sytuacja nie była po prostu uregulowana że tak powiem statutowo dlatego choć wątpliwą decyzję wtedy podjęliście to rzeczywiście nie będąc tu związani "przepisami" mieliście do niej prawo choć było to zupełnie nie logiczne i niczym nie uzasadnione.
Tym bardziej dziwie się że teraz nie potrafisz zrozumieć tych wszystkich osób które do godz. 19-tej nie mają się gdzie podziać bo ja tu raczej wstawiłem się w ich imieniu bo sam jak doskonale wiesz mam stosunkowo blisko.

I nie pytaj mnie co macie robić.... bo nie wiem co Ci tak na szybko doradzić,choć może wyjdź na spacer,postój z godzinkę pod domem poczuj się jednym z tych wigilijnych gości i rozwiązanie być może samo przyjdzie Ci do głowy.

A może mamy taką umowę z właścicielem restauracji i dlatego prosimy o punktualność, bo nasz gospodarz nas o to prosił ?

Miłego dnia
Pozdrawiam
Marcin Ziemiański

fanclub@dzem.com.pl
"Skazani na Bluesa"
Awatar użytkownika
Kwinto2

Postautor: Kwinto2 » śr gru 15, 2010 8:07 am

A może mamy taką umowę z właścicielem restauracji i dlatego prosimy o punktualność, bo nasz gospodarz nas o to prosił ?

No i trzeba było tak od razu..... wobec tego to kolejna nauczka na przyszłość,choć i tak dziwie się że nikt z was nie pomyślał przy zawieraniu takowej umowy z właścicielem że przecież nie wszyscy goście są miejscowi i niczym nieuzasadnione jest trzymanie ich na mrozie pod drzwiami.
Kwinto gg-6784791
OFC Skazani na Bluesa
Galerie

Awatar użytkownika
borszysz
Kontaktowanie:

Postautor: borszysz » śr gru 15, 2010 8:56 am

Przyszedłem rano do pracy, otwieram pocztę i widzę takie cuda... I się zastanawiam, o co ta cała awantura... Prosimy wszystkich, grzecznie, bez awantur, podtekstów, krzyków i złych emocji o to, żeby przyjść punktualnie. Kilka osób wyszło z propozycją małego bifora w Tawernie, która jest rzut beretem od Zrembu. Więc będziecie gdzie się mieli schować, ogrzać i wspólnie na 19:00 przejść te pare metrów do Zrembu.
Karina- powiało chłodem, ale sama powiedziałaś, że się spóźnisz na Wigilię, bo masz zajęcia na uczelni, gdy Cie poprosiłem o pomoc przy przystrajaniu stołów.

Ja was prosze, jest 9 rano, jestem niewyspany i mam mase roboty przed sobą. Opanujcie sie wszyscy i ty Ziemniaku i Kwinto też, ja wam moge nawet zarezerwować stolik w Tawernie już na 16:00, jakby ktoś postanowił przyjść duuuuużo wcześniej.
Rock and roll ma być, a nie jakieś spiny. Święta idą i każdy niech będzie wyrozumiały. My jako zarząd też chcemy żeby wszystko wypaliło jak najlepiej, więc chcemy was ugościć gdy wszystko będzie gotowe na ostatni guzik.

Pozdrawiam
Borys

p.s. KAAAWWYYYYYYYY
Pozdrawiam!
Wojciech "Borszysz" Mirek

Stowarzyszenie Oficjalny Fan Club zespołu Dżem
"Skazani na bluesa"
http://www.skazaninabluesa.pl
w.mirek@skazaninabluesa.pl

www.HOODOOBAND.pl
Gość

Postautor: Gość » śr gru 15, 2010 9:26 am

ja tu widze że sie burdel robi jakiś...
jak ktoś nie chce iśc do tawerny, a będzie na tyle wcześniej to zapraszam do siebie. potem jakoś dojedziemy wszyscy na tą 19.
jakby co to wbijajcie na ul. mikołowska 90
pozdraw
Awatar użytkownika
gel16

Postautor: gel16 » śr gru 15, 2010 10:00 am

jak już pisałam wcześniej Tawerna 17:45
czy ktoś się wybiera ? :D
Gość

Postautor: Gość » śr gru 15, 2010 10:32 am

Szkoda że mnie nie będzie bo fajnie sie zapowiada :)

P.S Wojtek łyknij sobie Red-Bulla... :wink:
Kawa moim zdaniem,za słaba :mrgreen:

Wróć do „Spotkania”