Organizacja spotkań OFC

Wrażenia i relacje z fanclubowych imprez

Moderator: smar666

Awatar użytkownika
borszysz
Kontaktowanie:

Organizacja spotkań OFC

Postautor: borszysz » wt lut 22, 2011 2:55 pm

Witajcie!
Chyba wszyscy już odreagowali po Sylwestrze, świętach, sesji i innych rocznych podsumowaniach pracowych;) Można się zatem zabrać do przyjemnej pracy w Stowarzyszeniu;) I stąd nasza fanclubowa prośba do wszystkich chętnych;)
Jeśli macie jakiś fajny pomysł na organizację majówki tegorocznej, lub innych spotkań fan clubowych, to podeślijcie mi konkretną ofertę, powiedzmy do piątku do południa na adres w.mirek@skazaninabluesa.pl .

Co rozumiem pod hasłem konkretną ofertę? Najprostsze informacje-
miejsce, koszt i co można tam robić.
Przykładowa oferta:
Schronisko Młodzieżowe w Łapszach Niżnych (wymyślona miejscowość) 30 km od Łodzi, koszt noclegu dla 1 osoby to 30 zł za noc, plus ewentualne atrakcje, na miejscu jest miejsce na ognisko, wiata, akcesoria sportowe (kosz, boisko do siatkówki), kilka szlaków turystycznych, wyciągi itp. I kilka linków do miejsca w sieci np. www.schroniskolapszenizne.com ;)

Jeśli znacie jakieś fajne miejsce gdzieś w Polsce, przedzwońcie tam, zapytajcie się o koszta noclegu, atrakcji itp. Majówki zazwyczaj robimy w systemie piątek po południu, cała sobota i niedziela do południa. Chcemy w tym roku trochę członków naszego stowarzyszenia zaktywizować;) Pamiętajcie tylko, żeby miejsce było z dojazdem w miarę dogodnym dla każdego i cena noclegu nie była zaporowa, nie potrzebujemy Sheratona;)
Średnio na nasze majówki jeździ około 30-40 osób, więc gdzieś na taką ilość osób powinno być przygotowane. Termin jaki by nas interesował? Koniec maja- 27-28-29.05 .

Później przysiądziemy nad tym, postaramy się wspólnymi siłami wybrać najlepszą opcję;)

Natomiast co do pozostałych spotkań, jeżeli macie jakieś ciekawe propozycje to również na podobnej zasadzie- prześlijcie konkrety na mojego maila, wraz z terminem i z pewnością rozważymy każda ciekawą propozycję;)

Pozdrawiam!
Borys
Pozdrawiam!
Wojciech "Borszysz" Mirek

Stowarzyszenie Oficjalny Fan Club zespołu Dżem
"Skazani na bluesa"
http://www.skazaninabluesa.pl
w.mirek@skazaninabluesa.pl

www.HOODOOBAND.pl
Awatar użytkownika
alegorn

Re: Organizacja spotkań OFC

Postautor: alegorn » wt lut 22, 2011 3:06 pm

malo czasu by wymyslec cos ciekawego... cale dwa dni...
mam kilka pomyslow beskidzko/bieszczadzkich - zobaczymy czy sie wyrobie czasowo - by posprawdzac i opisac wszystko..

j.
Trzy lustra
Trzy pytania które
Przewiercają mnie do dna
Ta dziura jest głębsza od duszy
[m]
Awatar użytkownika
Aga-ta

Postautor: Aga-ta » wt lut 22, 2011 3:17 pm

Al... :D
Dwa dni to i mało i dużo ;)
Ja zrozumiałam, że nie oczekuje się ode mnie zorganozowania Majówki w "dwa dni" a tylko przysłania pomysłu, ew. sprawdzenia w wybranym przeze mnie miejscu czy pomieści się tyle SZTUK w podanym terminie :)

pozdrawiam
Aga-ta

ps. ostatnio w 2h załatwiłam noclegi na Las Woda i Blues... (a było już kiepskawo z miejscem...)
Awatar użytkownika
alegorn

Postautor: alegorn » wt lut 22, 2011 3:20 pm

na las woda noclegi mam zalatwione noclegi jeszcze w zeszlym roku ;P

a z organizacja wycieczek - jasne, ale zdecyduj gdzie, sudety, bieszczady, beskid niski? :P
j.
Trzy lustra
Trzy pytania które
Przewiercają mnie do dna
[m]
Gość

Postautor: Gość » wt lut 22, 2011 3:24 pm

alegorn pisze:sudety, bieszczady, beskid niski? :P
j.

a czemu nie mazury i te rejony ... :?: pomyślę, popytam i postaram się wyrobic do piątku :wink:
Awatar użytkownika
Aga-ta

Postautor: Aga-ta » wt lut 22, 2011 3:30 pm

alegorn pisze: ale zdecyduj gdzie, sudety, bieszczady, beskid niski? :P
j.

Al gdzie chcesz, gdzie lubisz...
:)
Najważniejsza i tak jest sama idea spotkania, przebywania ze sobą a nie miejsce....
Ale fajnie by było, gdyby się udało gdzieś w centralnej Polsce zrobić, tak- by wszyscy chętni mieli w miarę taką samą drogę do pokonania :)
pozdrawiam
Aga-ta
Awatar użytkownika
Robert_K

Postautor: Robert_K » wt lut 22, 2011 3:44 pm

Witajcie, nie wiem czy to dobry wątek na to pytanie. Jeśli tak to przepraszam.
Czy zespół też pojawia się na tych spotkaniach? :)
Awatar użytkownika
alegorn

Postautor: alegorn » wt lut 22, 2011 3:55 pm

Aga-ta:: w centralnej polsce to ja ci za wiele gor nie znajde, a w zasadzie tam ostatnimi czasy przebywalem na urlopach..
Robert_K:: bywa roznie. w zaleznosci od miejsca jak sadze...
Trzy lustra
Trzy pytania które
Przewiercają mnie do dna
[m]
Awatar użytkownika
Robert_K

Postautor: Robert_K » wt lut 22, 2011 4:32 pm

Dzięki za odpowiedź :)
W OFC nie jestem (do czasu :)) ale myślę że okolice warszawy byłyby dobre. Dobry dojazd dla każdego, mniej więcej po równo itp. Chyba że muszą być koniecznie góry :p

Pozdro!
Awatar użytkownika
alegorn

Postautor: alegorn » wt lut 22, 2011 6:44 pm

mysle ze nie musza byc gory, jesli masz dobry pomysl i miejsce - to czemu by nie w okolicach warszawy..
z gorami jest tak, ze ten temat jest dla mnie wazny, i opanowany (robilem przewodnika beskidzkiego), potrafie zorganizowac i zaopiekowac sie grupa - wiec czemu by nie zorganizowac takiego spotkania.... ale to jest moj pkt widzenia.
jak dla mnie moze byc i gdzies nad jeziorem ;) tyle ze tego ja juz nie bede organizowac ;]

j.
Trzy lustra
Trzy pytania które
Przewiercają mnie do dna
[m]
Awatar użytkownika
Aga-ta

Postautor: Aga-ta » wt lut 22, 2011 8:48 pm

Robert_K pisze:Chyba że muszą być koniecznie góry :p

Im więcej myślę o tym spotkaniu tym mam większe wątpliwości co do wyjazdu w góry.
Po pierwsze jak Al zauważył, trudno znaleźć je w centralnej Polsce :roll:
Ale drugi powód jest moim zdaniem ważniejszy. Jest wśród nas sporo osób mających większe lub mniejsze problemy z poruszaniem się i góry dla Nich byłyby uciążliwe...
pozdrawiam
Aga-ta
topor1

Postautor: topor1 » wt lut 22, 2011 9:17 pm

Spotkania mają nas integrować mamy się poznawać itd w naszym gronie są osoby które mają problemy z poruszaniem się więc jeśli chcemy aby takie osoby mogły uczestniczyć w spotkaniu w 100% to góry odpadają bo jak osoba na wózku ma się wybrać z nami w góry chyba ze na Śnieżkę
albo jeśli ktoś chce robić podziały na tych którzy idą w góry i na tych którzy zostają i siedzą w schronisku :(
Awatar użytkownika
borszysz
Kontaktowanie:

Postautor: borszysz » śr lut 23, 2011 7:26 am

Łu, nie spodziewałem sie takiego odzewu, już mam 4 oferty na mailu;) Dzięki wszystkim;) I czekam na więcej:)

Co do lokalizacji, to ja osobiście najbardziej bym chciał zrobić coś w centrum kraju. Góry, jak piękne i fajne, raczej odpadają, bo nie każdy ma do nich szybki i łatwy dojazd. Raczej zdecydowana mniejszość może się do nich bezproblemowo i szybko dostać. I kolejny argument, to ten o którym wspomniała Aga i topor- są wśród nas osoby niepełnosprawne, stąd musimy dobierać takie lokalizacje i rozrywki, żeby każdy mógł w nich uczestniczyć. Ja do teraz podziwiam Topora, że dzielnie przeszedł z nami wycieczkę w Łazach;)

Mazury- też piękny pomysł, sam żegluję, ale raczej nie nadają się na wycieczkę 3 dniową- żeby ludzie z Krakowa, Śląska, Wrocławia i generalnie południa kraju tam dojechali (a z tych rejonów jest nas najwięcej)- trzeba całego dnia w pociągu. Warszawiacy podobnie, pół dnia jak nic ich czeka w wycieczce do np. Giżycka. Stąd pomysł szukania czegoś w centrum Polski;)
Np. teraz zobaczyłem na mapie, że prawie idealnie w środku kraju, pomiędzy Łodzią a Kaliszem jest Jezioro Jeziorsko. Może tam poszukać jakiejś przystani? Co wy na to?;) Z tego co teraz wyczytałem w sieci, to ludzie sobie chwalą, a woda tam jest bardzo czysta;) Sprawdzi to ktoś, podzwoni po miejscach noclegowych? ;) To jest tylko moja luźna propozycja, nie traktujcie tego jak wytyczne;)
Pozdrawiam!
Borys
Pozdrawiam!
Wojciech "Borszysz" Mirek

Stowarzyszenie Oficjalny Fan Club zespołu Dżem
"Skazani na bluesa"
http://www.skazaninabluesa.pl
w.mirek@skazaninabluesa.pl

www.HOODOOBAND.pl
Awatar użytkownika
Robert_K

Postautor: Robert_K » śr lut 23, 2011 9:56 am

A może takie wspaniałe miejsce które nazywa się Riviera Remont?
To jeden przystanek metrem od centrum Warszawy, obok są pola mokotowskie i sklep z gibsonami :D
Awatar użytkownika
Aga-ta

Postautor: Aga-ta » śr lut 23, 2011 10:05 am

Na majówkę?
8)

Wróć do „Spotkania”