[24.03.2012] Spotkanie OFC - Warszawa, Mechanik ODWOŁANE

Wrażenia i relacje z fanclubowych imprez

Moderator: smar666

Awatar użytkownika
Ziemniaq
Kontaktowanie:

Re: [24.03.2012] Spotkanie OFC - Warszawa, Mechanik ODWOŁANE

Postautor: Ziemniaq » pn mar 26, 2012 6:25 pm

boston pisze:
Ziemniaq pisze:A zdajesz sobie sprawę ile by kosztował nas ten zlot, gdybym go nie "zastopował"

A czy mógłbyś, Marcinie, poinformować nas jakie są koszty związane z takimi spotkaniami i co się na nie składa? Tkwimy w nieświadomości i może dlatego niektóre wypowiedzi są krytyczne...

Oczywiście, jest to kwota pomiędzy 1500zł a 2000zł.

boston pisze:
Jedno jest pewne: informacja o planowanym spotkaniu powinna pojawić się wcześniej tak aby chętni mogli sobie zorganizować czas i pieniądze (np. na podróż).

Powinna się pojawić, przyznaje pojawiła się późno, ale mamy zasadę że nie wypuszczamy nie potwierdzonych informacji. W związku z tym, że wiele osób pytało się o spotkanie w Warszawie taka informacja się pojawiła.

boston pisze:Druga sprawa to utrata wiarygodności OFC w oczach partnerów w rozmowach na temat ewentualnych przyszłych spotkań.
....
Asia musiała świecić oczami przed właścicielami klubu i na pewno nie było to przyjemne :?

Nie tylko Asia świeciła oczami bo ja również- przepraszam Asiu...

Rozmowa, którą odbyłem z Panem Marcinem oraz z zespołem nie należała do przyjemnych.
Taka sytuacja zdarzyła się pierwszy i mam nadzieję, że ostatni raz.

zq
Pozdrawiam
Marcin Ziemiański

fanclub@dzem.com.pl
Oficjalny Dżemowy Fan Club
"Skazani na Bluesa"
ASIA72

Postautor: ASIA72 » pn mar 26, 2012 7:33 pm

Ok Marcin rozumiem, i również mam nadzieję, że sytuacja nie powtórzy się.
Do zobaczenia na następnym spotkaniu :wink:
Pozdrawiam
Joanna Gontarek

j.gontarek@skazaninabluesa.pl
"Skazani na Bluesa"
Awatar użytkownika
Ziemniaq
Kontaktowanie:

Postautor: Ziemniaq » wt mar 27, 2012 8:15 am

chojnac pisze:
Nie wiem jak wyliczyłeś kwotę 1500-2000 złotych. Moim zdaniem nieco zawyżyłeś, żeby ukryć swoją niekompetencję. Skoro "mamy zasadę że nie wypuszczamy nie potwierdzonych informacji", a - w co chcę wierzyć - chcieliście jednak zorganizować zlot w W-wie, to może należało zorganizować go z takim wyprzedzeniem, żeby miał szansę się udać

1000zł kapela, 500zł wynajem knajpy, wyliczać dalej?
Pozdrawiam
Marcin Ziemiański

fanclub@dzem.com.pl
"Skazani na Bluesa"
Awatar użytkownika
Ziemniaq
Kontaktowanie:

Postautor: Ziemniaq » wt mar 27, 2012 9:30 am

Tak, masz racje, dałem ciała, między innymi dlatego, że poświeciłem swój czas (i nie tylko) i przyjechałem z Katowic do Warszawy, aby spotkać się z Asią i wybrać knajpę na spotkanie.
Właściwie to daje ciała za każdym razem kiedy się w coś fanclubowego angażuję- mniej wiecej od 2005 roku.
Pozdrawiam
Marcin Ziemiański

fanclub@dzem.com.pl
"Skazani na Bluesa"
Awatar użytkownika
alegorn

Postautor: alegorn » wt mar 27, 2012 10:00 am

ziemniak, nikt nie mowil ze bedzie latwo :] cos o tym wiem.

a na powaznie, nie da sie ustrzec od bledow, podejmujac jakies decyzje, czasem nie ma dobrego wyboru i kazda decyzja jest zla. ale i tak, najgorszym jest brak decyzji.
szanuje ziemniaka za to ze podjal trudna decyzje, i bierze za nia odpowiedzialnosc. nawet jesli sie ktos z nia nie zgadza.
czasem mimo staran nie wszystko sie udaje i juz.
trzeba teraz jedynie przeanalizowac sprawe, wyciagnac wnioski na przyszlosc, i dzialac dalej.
z doswiadczenia wiem, jak trudno jest zorganizowac zlot, tak by wszystko bylo takim jak trzeba, naprawde kosztuje to wiele wysilku, czasu, kasy.

no coz, do zobaczenia na nastepnym, mam nadzieje ze tym razem mi juz nic nie stanie na przeszkodzie by sie spotkac

Jacek.
Trzy lustra
Trzy pytania które
Przewiercają mnie do dna
Ta dziura jest głębsza od duszy
[m]
Awatar użytkownika
alegorn

Postautor: alegorn » wt mar 27, 2012 11:25 am

trudno mi by bylo sie nie zgodzic z taka ocena sytuacji, zwlaszcza patrzac z punktu widzenia osoby ktora na owe spotkanie miala chec przybyc (i przybyla)

mam jednak podstawy sadzic ze marcin z cala pewnoscia wyciagnie na przyszlosc wnioski, nawet jesli piszac tutaj nie wszystko najszczesliwiej ujal w slowa. kwestia emocji, gdy mimo wysilku i checi, cos nie wypali, i zewszad obrywa sie po uszach, a co najgorsze - samemu wiadomo ze nie wyszlo, no coz. to jest trudna sytuacja, nie kazdy z nas zachowa calkowity stoicyzm.

a tak mniej powaznie, widze ze beze mnie spotkania sie nie moga odbyc... (to juz drugie takie o ile mnie pamiec nie myli ;) ) obiecuje sie na nastepnym pojawic ;]

j.
Trzy lustra
Trzy pytania które
Przewiercają mnie do dna
Ta dziura jest głębsza od duszy
[m]
Piotrek
Kontaktowanie:

Postautor: Piotrek » wt mar 27, 2012 7:47 pm

chojnac pisze:
Chojnac

ciach.... Chojnac, weź głęboki oddech.

Nie zamierzam nikogo ani bronić, ani nikomu wytykać. Następnym razem obiecuję, że skontaktuję się z Tobą osobiście i poproszę o zajęcie się zorganizowaniem spotkania w Warszawie. Zakładam, że nie usłyszę 'nie'.

Sugeruję pozostawić dyskusję w tym temacie wyłącznie na płaszczyźnie wsparcia w trudnych sytuacjach a nie szarpania się na słowa...

Z Dżemowym pozdrowieniem
Piotrek
Awatar użytkownika
ArekJ
Kontaktowanie:

Postautor: ArekJ » pn maja 07, 2012 3:50 pm

Zapomniałem napisać, ale dodałem jakiś czas temu filmiki ze spotkania:
http://www.youtube.com/watch?v=nQVu8GSn ... el&list=UL
http://www.youtube.com/watch?v=-kEyvoCS ... el&list=UL

Może kogoś zainteresują.
Przepraszam, że tak późno, ale miałem problem ze zgraniem ich z karty na której były.

Pozdrawiam!
"Dlaczego chowacie pod klosz
wartości, wartości tego świata..."

Wróć do „Spotkania”