[30.05-01.06 2014] Majówka 2014

Wrażenia i relacje z fanclubowych imprez

Moderator: smar666

Awatar użytkownika
Ziemniaq
Kontaktowanie:

[30.05-01.06 2014] Majówka 2014

Postautor: Ziemniaq » pt maja 02, 2014 11:31 am

Wielu z Was niecierpliwie nasłuchuje wieści o tegorocznej Majówce. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, informujemy, że przygotowania idą już pełną parą! W tym roku chcemy Was zaprosić na weekend 30 maja - 1 czerwca 2014r. na stok Klimczoka w Beskidzie Śląskim do Ośrodka Wypoczynkowego SKIPARK

Przez trzy dni będziemy trzymali nudę z daleka od nas w czym zapewne pomogą nam wspaniała muzyka i śpiew. Gościem specjalnym w sobotę będzie zaprzyjaźniony z Fan Clubem zespół HARD ROCKETS

Dla wszystkich "Skazanych na bluesa" przygotowaliśmy dwie oferty noclegu, różniące się nieco ceną i standardem:
"Magazyn Mód" - nocleg w budynku głównym ośrodka. Pokój z łazienką (ewentualnie 1 łazienka na 2 pokoje), łóżko z pościelą, TV w pokoju. Całkowity koszt - 99 zł.
"Bujam się" - nocleg w domku typu "Brda", a więc warunki bardzo turystyczne, w prywatnym śpiworze. Całkowity koszt - 69 zł.

Pokoje są 2,3 i 4 osobowe. Chatki 6 osobowe. Jeżeli jest już jakaś zorganizowana ekipa na pokój/chatkę to można od razu o tym wspomnieć w zgłoszeniu.

Wspaniałe wrażenia, ubezpieczenie, wkład ogniskowy w postaci "żymeł", wusztów i zymftu", są częścią każdego z pakietów. Osoby preferujące dietę wegetariańską prosimy o poinformowanie o tym w mailu zgłoszeniowym, zadbamy, abyście nie głodowali podczas Majówki.

Startujemy w piątek 30 maja o godzinie 18:18. Chęć uczestnictwa prosimy zgłaszać na adres: spotkanie@skazaninabluesa.pl. Jak zawsze prosimy, by w treści maila znalazły się Wasze kompletne dane - imię, nazwisko, PESEL, adres (do ubezpieczenia) oraz nick. Pamiętajcie również o tym, iż niepełnoletni fani Dżemu mogą uczestniczyć w spotkaniu jedynie pod opieką prawnego opiekuna.
W przypadku chęci uczestnictwa osoby małoletniej podeślemy stosowny dokument mailem.

Na Wasze zgłoszenia czekamy z niecierpliwością od dziś do 19 maja 2014r.

Zapraszamy do udziału!
Zarząd OFC- Agnieszka, Dawid, Marcin
Pozdrawiam
Marcin Ziemiański

fanclub@dzem.com.pl
Oficjalny Dżemowy Fan Club
"Skazani na Bluesa"
Awatar użytkownika
alembik

Re: [30.05-01.06 2014] Majówka 2014

Postautor: alembik » ndz maja 11, 2014 1:00 pm

Informacja pojawiła się ponad tydzień temu a tu żadnego odzewu :shock:
Co jest z Wami :?:
W takim razie jako pierwszy się zapytowywuje: jest ktoś chętny na wspólny wyjazd z Warszawy i okolic?
Awatar użytkownika
Ziemniaq
Kontaktowanie:

Postautor: Ziemniaq » ndz maja 11, 2014 1:49 pm

Noooo
Pozdrawiam
Marcin Ziemiański

fanclub@dzem.com.pl
"Skazani na Bluesa"
polo777

Postautor: polo777 » ndz maja 11, 2014 5:34 pm

Alembik zbieraj tą Warszafke bierz swój aparat i spotykamy się w Bystrej !! Będzie naprawde swietna zabawa !!
Obrazek
Awatar użytkownika
alembik

Postautor: alembik » ndz maja 11, 2014 9:06 pm

Ziemniaq pisze:Noooo

Rozumię, że Będzin to okolice Warszawy :D
Awatar użytkownika
Kwinto2

Postautor: Kwinto2 » ndz maja 11, 2014 9:16 pm

A miało być tak pięknie .... w pewną słoneczną kwietniową niedzielę w towarzystwie Aga-ty i Adiego wybrałem się brzegiem jeziora Żywieckiego na poszukiwanie nowego miejsca na majówkę 2014.
Zlustrowaliśmy kilka ośrodków nad tym jeziorem min. słynnego Rumcajsa który zaproponował fajne domki,kilka wersji dobrego jedzonka ze swojskiej kuchni,całkowicie zadaszony szałas do nocnego koncertowania i rejs statkiem po jeziorze... jedyny minus troszkę daleko do sklepu i przystanku. Następnie pojechaliśmy do Międzybrodzia Bialskiego ośrodek Jędruś nad samą wodą w ofercie łódeczki i rowerki wodne, molo do podziwiania widoków,basen w zasięgu wzroku no i piękna o każdej porze roku góra Żar ... sklepy i przystanek autobusowy również pod nosem.

Ale cóż żadna z tych ofert przedstawiona zarządowi OFC nie znalazła uznania w ich oczach ... panowie są jak przysłowiowy beton ... no bo po co coś zmieniać skoro jest już ośrodek z poprzedniego roku którego główną atrakcją jest "pachnąca" papierochami świetlica z wystrojem z epoki Edwarda G.

Podsumowując pozostaje mi tylko życzyć tym którzy się wybierają pogody ... bo w razie deszczu który towarzyszył nam w Bystrej w roku ubiegłym perspektywa spędzenia tam prawie trzech dni nie wygląda zbyt zachęcająco,a tym którzy jeszcze tam nie byli zdecydowanie odradzam nocleg w wersji " Bujam się "
Kwinto gg-6784791
OFC Skazani na Bluesa
k.zientkiewicz@skazaninabluesa.pl
Galerie
Kwinto - koncertowo http://picasaweb.google.com/Kwintokoncertowo
Tylko Dżem http://picasaweb.google.com/KwintoDZEMowo

Wiem, na pewno wiem, to już niedługo przyjdzie czas...
Awatar użytkownika
gel16

Postautor: gel16 » ndz maja 11, 2014 11:20 pm

Melduję, że ja i Gola 72 jedziemy ;)Bystra i jej okolice to miejsce gdzie czujemy się jak w domu. Nie możemy wypowiedzieć się na temat noclegów ,bo nic jeszcze o nich nie wiemy...ale reszta jest bardzo zachęcająca jak dla nas. Kwinto nie wygłupiej się ,zawsze możesz wybrać drugą opcję " Magazyn mód" , przy mnie nie będziesz się nudził :)
Awatar użytkownika
Ziemniaq
Kontaktowanie:

Postautor: Ziemniaq » pn maja 12, 2014 8:22 am

Kwinto2 pisze:A miało być tak pięknie .... w pewną słoneczną kwietniową niedzielę w towarzystwie Aga-ty i Adiego wybrałem się brzegiem jeziora Żywieckiego na poszukiwanie nowego miejsca na majówkę 2014.
Zlustrowaliśmy kilka ośrodków nad tym jeziorem min. słynnego Rumcajsa który zaproponował fajne domki,kilka wersji dobrego jedzonka ze swojskiej kuchni,całkowicie zadaszony szałas do nocnego koncertowania i rejs statkiem po jeziorze... jedyny minus troszkę daleko do sklepu i przystanku. Następnie pojechaliśmy do Międzybrodzia Bialskiego ośrodek Jędruś nad samą wodą w ofercie łódeczki i rowerki wodne, molo do podziwiania widoków,basen w zasięgu wzroku no i piękna o każdej porze roku góra Żar ... sklepy i przystanek autobusowy również pod nosem.

Ale cóż żadna z tych ofert przedstawiona zarządowi OFC nie znalazła uznania w ich oczach ... panowie są jak przysłowiowy beton ... no bo po co coś zmieniać skoro jest już ośrodek z poprzedniego roku którego główną atrakcją jest "pachnąca" papierochami świetlica z wystrojem z epoki Edwarda G.

Podsumowując pozostaje mi tylko życzyć tym którzy się wybierają pogody ... bo w razie deszczu który towarzyszył nam w Bystrej w roku ubiegłym perspektywa spędzenia tam prawie trzech dni nie wygląda zbyt zachęcająco,a tym którzy jeszcze tam nie byli zdecydowanie odradzam nocleg w wersji " Bujam się "

Kwinto...
Zapomniałeś dodać w swoim poście tego co mówiłeś nam na spotkaniu, że w wymienionych przez Ciebie ośrodkach śmierdziało, a właściciele nie byli zbyt gościnni.
Zapomniałeś też dodać, że odbyło spotkanie Zarządu Fan Clubu, przedstawiciela Komisji Rewizyjnej oraz osób które były w/w ośrodkach i na podstawie Waszego opisu odbyło się głosowanie w wyniku którego ustaliliśmy, że zostajemy w Bystrej.

Pozwolisz, że przytoczę tutaj email od Adiego:

Byliśmy w trzech miejscach : Międzybrodzie,U Rumcajsa (Żywiec), i "obok Rumcajsa" .

# Międzybrodzie :

Wpuszczono nas tylko do głównego holu, że tak to nazwe i już tam było czuć specyficzny smród stęchlizny. Na pokoje nie weszliśmy, bo były "nieprzygotowane" czyt był w nich zapewne jeszcze większy syf niż na wejściu...

+ łatwy dojazd
+ bliskość jeziora
+ bliskość sklepów
+ bliskość kościoła ;-)

- bród, smród i ubóstwo

# U Rumcajsa :

+ Kwinto może łowić ryby (bezpośredni dostęp do jeziora)
+ Fajne miejsce na ognisko
+ Rejs statkiem po jeziorze ( 10zł / os )
+ fajne, w miarę czyste domki

- Rumcajs jakiś taki średnio sympatyczny
- kolega Rumcajsa pijany o 12:00 w niedziele ...
- ośrodek na pagórkowym terenie
- toalety w fatalnym miejscu i w bardzo niskim standardzie
- najbliższy sklep najprawdopodobniej w Żywcu
- dojazd

# C'est la vie (czyli dla uproszczenia "obok Rumcajsa")

+ domki z wc i łazienką
+ fajny płaski teren

- brak bezpośredniego dostępu do jeziora
- najbliższy sklep najprawdopodobniej w Żywcu
- dojazd

Najlepszą opcją wydaje mi się Międzybrodzie, boje się tylko czy będzie czysto...

Pozdrawiam
Beton
Pozdrawiam
Marcin Ziemiański

fanclub@dzem.com.pl
"Skazani na Bluesa"
boston

Postautor: boston » pn maja 12, 2014 9:11 am

Jeszcze chwila a namówicie mnie na osobiste skontrolowanie proponowanego ośrodka w dniu 30 maja :lol:
dejw

Postautor: dejw » pn maja 12, 2014 3:37 pm

boston pisze:Jeszcze chwila a namówicie mnie na osobiste skontrolowanie proponowanego ośrodka w dniu 30 maja :lol:

Zapraszamy serdecznie :-)
Awatar użytkownika
Kwinto2

Postautor: Kwinto2 » pn maja 12, 2014 4:38 pm

Kwinto...
Zapomniałeś dodać w swoim poście tego co mówiłeś nam na spotkaniu, że w wymienionych przez Ciebie ośrodkach śmierdziało, a właściciele nie byli zbyt gościnni.

Nie no bez przesady nigdzie nie śmierdziało Rumcajs przecież nawet mimo jeszcze nie rozpoczętego sezonu pokazał nam swoje domki i były spoko,co do Międzybrodzia owszem pani nie chciała pokazać pokoi bo pewnie nie były jeszcze wysprzątane i gotowe na gości w sezonie 2014,ale akurat w tym ośrodku ja wielokrotnie byłem i uważam że na zorganizowanie majówki jak najbardziej się nadaje no i przede wszystkim jest tam co robić :-)))

Marcinie nie wiem czy zauważyłeś,ale wynika z tego że Adi mimo pewnych zastrzeżeń był również za Międzybrodziem i nie napisał że lepiej już zostać w Bystrej.
A co do głosowania to chyba nieporozumieniem było głosowanie osób które nawet tych ośrodków na oczy nie widziały jak Ty ,Dawid czy Czesław.
Co do smrodu to ten którym "pachnie" świetlica w Bystrej jest chyba trudny do przebicia, ale widzę że to akurat Ci w niczym nie przeszkadza :-)))
Kwinto gg-6784791
OFC Skazani na Bluesa
k.zientkiewicz@skazaninabluesa.pl
Galerie
Kwinto - koncertowo http://picasaweb.google.com/Kwintokoncertowo
Tylko Dżem http://picasaweb.google.com/KwintoDZEMowo

Wiem, na pewno wiem, to już niedługo przyjdzie czas...
Awatar użytkownika
Aga-ta

Postautor: Aga-ta » pn maja 12, 2014 6:22 pm

Kochani!
Ja chyba byłam na INNYM spotkaniu :)
Z tego co pamiętam- a byłam trzeźwa :P to głosy były podzielone po połowie i o ostatecznym wyborze zadecydował LOS!
Były dwie opcje brane pod uwagę- Międzybrodzie i Bystra- Ola wylosowała Bystrą i temat się skończył.

pozdrawiam
Aga-ta

ps. Jak Czesław kiedyś słusznie zauważył na takie spotkania jedzie się dla LUDZI nie dla miejsca :)
agram1

Postautor: agram1 » pn maja 12, 2014 8:30 pm

No to poMAJaczymy wspólnie :D
Awatar użytkownika
gel16

Postautor: gel16 » pn maja 12, 2014 10:52 pm

Jak ja tam przyjadę to dopiero będzie smród, wszyscy będziecie uciekać :lol:
Awatar użytkownika
ArekJ
Kontaktowanie:

Postautor: ArekJ » pn maja 12, 2014 11:31 pm

I tym razem nie przyjadę, powstrzymuje mnie sytuacja finansowa. Ale następnym razem już muszę być! Jak tylko odłożę na studia zakładam skarbonkę na ten cel! ;)
"Dlaczego chowacie pod klosz
wartości, wartości tego świata..."

Wróć do „Spotkania”