Kiedy i gdzie kolejne spotkanie OFC?

Wrażenia i relacje z fanclubowych imprez

Moderator: smar666

Piotrek
Kontaktowanie:

Re: Kiedy i gdzie kolejne spotkanie OFC?

Postautor: Piotrek » wt kwie 14, 2015 1:10 pm

Ziemniaq pisze:
Kwinto2 pisze:
Ziemniaq pisze:Skoro w ten sposób stawiacie sprawę to proszę bardzo... Doskonale wiecie Panowie jak wyglądają majówki macie więc pełne pole do popisu. W tym roku bardzo chętnie wybiorę się na majówkę FC nie jako organizator, ale jako zwykły uczestnik.
Ziemniaq

Sorki Ziemniaq, ale ja jestem za stary, a Ty za smarkaty żebyś mnie kolejny raz robił w ciu...a takim tekstem.
To samo napisałeś w ubiegłym roku po czym ja z Adim i Agą pojechałem poświęcając czas i paliwo (czytaj pieniądze) szukać czegoś fajnego na majową imprezę. Przedstawiliśmy 3 propozycje ośrodków jeden bezpośrednio nad jeziorem Międzybrodzkim i dwa nad Żywieckim ze słynnym Rumcajsem włącznie nic z tego Ci oczywiście nie pasowało i skończyło się tradycyjnie w po Gierkowskiej śmierdzącej papierochami i zimniej budzie w Bystrej.

Swój czas i paliwo (czytaj pieniądze) poświęcam na organizowanie spotkań od 2009 roku (średnio 3-4 w roku + festiwale) i nikomu tego nie wypominam. Twoja propozycja została przecież wzięta pod uwagę i poddana głosowaniu na "przed majówkowym spotkaniu roboczym", które odbyło się w środę 15 kwietnia 2014 o 19.00 w pubie Panoramia na Zadolu na którym było 8 czy 9 osób i nie została przyjęta. Czy było inaczej?

Kwinto2 pisze:Więc weź choć raz coś na klate ..... przyznaj że nie masz już ani ochoty ani czasu zajmować się tymi sprawami i każdy z nas to zrozumie.
Zresztą cały ten Fan Club trzeba było zwyczajnie na ostatnim Walnym zebraniu po prostu rozwiązać,a nie na siłę to ciągnąć i powoływać "stary wypalony " nowy Zarząd

Całe szczęście Tylko Ty tak myślisz.

Od jakiegoś czasu zastanawia mnie pewna kwestia: O co Ci Kwinto chodzi?
- Miałeś okazję działać czynnie w OFC - nie działałeś - WZ członków Stowarzyszenia było zmuszone Cię odwołać.
- Bez przerwy krytykujesz wszystkich i wszystko. Zespół Dżem, Zarząd FC, Fan Club (z tego co pamiętam to nawet w mediach)
Gdybym to ja miał do czynienia z taką beznadzieją to już dawno dałbym sobie z tym spokój.

Kończąc byt niemerytorycznych dyskusji - AMENT!
Awatar użytkownika
Kwinto2

Postautor: Kwinto2 » wt kwie 14, 2015 2:23 pm

Twoja propozycja została przecież wzięta pod uwagę i poddana głosowaniu i nie została przyjęta. Czy było inaczej?

Oczywiście że tak było zapomniałeś tylko dopisać że jedynym argumentem na NIE z waszej strony był fakt że pani nie chciała nam pokazać pokoi gdyż zwyczajnie były jeszcze nie przygotowane dla gości w nowym sezonie, a byliśmy tam przecież na początku kwietnia więc trudno wymagać żeby były wysprzątane i z pachnącą pościelą.
A był do wzięcia cały duży dom nad samą wodą,prosto z bramy wyjście na jezioro łódki,rowerki,kajaki,molo zadaszony krąg na ognisko,pole namiotowe i basen na miejscu.W środku 2 duże sale jedna w razie chłodu z kominkiem,dobrze zaopatrzony bar nie tylko w piwo ale i ciepłe jedzonko.... ale jak się to ma do Bystrej.

Swój czas i paliwo (czytaj pieniądze) poświęcam na organizowanie spotkań od 2009 roku (średnio 3-4 w roku + festiwale) i nikomu tego nie wypominam.

No właśnie .... Ty chyba jakiś dziwny Jesteś starasz się jeździsz organizujesz i jeszcze za to obrywasz.

Miałeś okazję działać czynnie w OFC - nie działałeś

No nie tylko ja byli też inni co mieli czas i chęci ale szybko okazało się że w tym wszystkim Ty chcesz być jedyny i najlepszy bo ilekroć zgłaszaliśmy w Twojej obecności jakiś pomysł to albo sam go z góry odrzucałeś albo stwierdzałeś co bardzo mnie zawsze dziwiło że u Leszka to nie przejdzie choć jeszcze nawet z Nim tego nie przedyskutowałeś,a z własnego doświadczenia wiem że jest to człowiek bardzo przychylny i otwarty na propozycje i wiele można było z Nim załatwić tylko zawsze jakoś blokowałeś nam bezpośredni dostęp do Niego,ale już teraz rozumie że chodziło o to że wszystkie super pomysły miały mieć tylko jednego autora.

Gdybym to ja miał do czynienia z taką beznadzieją to już dawno dałbym sobie z tym spokój.

To już chyba zmęczenie daje o sobie znać przecież chłopie to własnie Ty masz tutaj do czynienia z czymś takim,i wszyscy dziwimy się ja długo będziesz się jeszcze kurczowo trzymał tego stołka
Kwinto gg-6784791
OFC Skazani na Bluesa
k.zientkiewicz@skazaninabluesa.pl
Galerie
Kwinto - koncertowo http://picasaweb.google.com/Kwintokoncertowo
Tylko Dżem http://picasaweb.google.com/KwintoDZEMowo

Wiem, na pewno wiem, to już niedługo przyjdzie czas...
Piotrek
Kontaktowanie:

Postautor: Piotrek » wt kwie 14, 2015 2:47 pm

Kwinto, drugi i ostatni raz proszę Cię o posty na temat. Jak nie masz nic do zaproponowania w temacie spotkania tzw. majówki to nie marnuj czasu swojego, mojego i wszystkich innych którzy czytają ten temat.

AMENT po raz drugi.

Pozdrawiam
Piotrek
Awatar użytkownika
Kwinto2

Postautor: Kwinto2 » wt kwie 14, 2015 6:58 pm

Piotrek pisze:Kwinto, drugi i ostatni raz proszę Cię o posty na temat. Jak nie masz nic do zaproponowania w temacie spotkania tzw. majówki to nie marnuj czasu swojego, mojego i wszystkich innych którzy czytają ten temat.

AMENT po raz drugi.

Pozdrawiam
Piotrek

Sorki Piotrek poprzedniego posta pisałem w pracy i co chwila ktoś mnie odrywał od kompa .... dopiero gdy go puściłem zorientowałem się co napisałeś i dlatego tak wyszło :-(

AMEN po raz trzeci i ostatni ;-)
Kwinto gg-6784791
OFC Skazani na Bluesa
k.zientkiewicz@skazaninabluesa.pl
Galerie
Kwinto - koncertowo http://picasaweb.google.com/Kwintokoncertowo
Tylko Dżem http://picasaweb.google.com/KwintoDZEMowo

Wiem, na pewno wiem, to już niedługo przyjdzie czas...
Goly80

Postautor: Goly80 » wt kwie 14, 2015 8:09 pm

Siema,

A może by tak faktycznie zmienić lokalizację i spróbować w tym roku bardziej na północy. Ja mogę zaproponować np. takie okolice:
http://konskie.travel/pl/swietokrzyskie ... ypoczynek/

Jeżeli uznacie, że jest ok, to chętnie pomogę w organizacji. Zresztą na miejscu i w okolicy jest dużo "naszych", więc chętnych do pomocy będzie na pewno więcej :wink:

Goły
dejw

Postautor: dejw » wt kwie 14, 2015 8:54 pm

Heja,

A może by tak tę majówkę zrobić prawie w maju tzn. 6 czerwca, przy okazji koncertu Dżemu w Bielsku?
Artystyczny program byłby zapewniony na najwyższym poziomie :D i co też nie bez znaczenia nie obciążył i tak praktycznie nie istniejącego budżetu FanClubu.
Zna ktoś jakieś przystępne miejsce noclegowe w okolicy albo jest chętny się tam wybrać i poszukać ? Najlepiej coś w odległości spaceru od miejsca koncertu czyli ulicy Karbowej. Jak patrzyłem na guglu to pagórki, las(k)i i takie tam piękne widoki.

Podobny scenariusz przerabialiśmy w 2007 roku i było naprawdę przyjemnie. Spotkanie w Ustroniu i koncert w Czechowicach.
Powyższe posty wskazują, że energia jednak jeszcze nie zdechła w nas wszystkich, ukierunkujmy ją tylko tak żeby coś zorganizować.
Kwinto, Czesiu - podziałajmy razem z "władzami", co?

Pozdro,
Dejw
Awatar użytkownika
gel16

Postautor: gel16 » wt kwie 14, 2015 11:21 pm

Hej

Atmosferę na spotkaniach przede wszystkim tworzą udzie, co było widać na zeszłorocznej majówce. Byłam i nie słyszałam żeby ktoś narzekał, że w Bystrej mu się nie podoba, a nawet słyszało się że fajnie jakby w przyszłym roku taka majówka wyszła.
Dlatego nie wydaję mi się żeby w ogóle chodziło o miejsce. Wydaje mi się że głównie wypowiadają się osoby, które na zeszłorocznej majówce nie były.

Pozdrawiam

P.S
Jak komuś zimno to ciepłe ciuchy zabrać i termofor :P
Awatar użytkownika
Aga-ta

Postautor: Aga-ta » śr kwie 15, 2015 7:55 pm

dejw pisze:Heja,

A może by tak tę majówkę zrobić prawie w maju tzn. 6 czerwca, przy okazji koncertu Dżemu w Bielsku?

Pozdro,
Dejw

Hi hi... Dejw!
Jednak nie da się ukryć, że podobnie myślimy. Kilka dni temu powiedziałam to samo Adiemu i Czesławowi :)
Takich dwóch jak nas trzech to nie ma ani jednego!

Mam propozycję noclegu ok 4km od miejsca koncertu.
http://www.ondraszek.cba.pl/
Co o tym myślicie?
Aga-ta Bielszczanka :)
Awatar użytkownika
ArekJ
Kontaktowanie:

Postautor: ArekJ » śr kwie 15, 2015 9:15 pm

I to prawie w rocznicę 35 lecia! ;)

Ja bym się wybrał z chęcią odpocząć na weekend, ale pewnie jak zwykle nie wyjdzie niestety.
"Dlaczego chowacie pod klosz
wartości, wartości tego świata..."
Awatar użytkownika
borszysz
Kontaktowanie:

Postautor: borszysz » śr kwie 22, 2015 10:44 am

Aga-ta pisze:

Pozdro,
Dejw

Hi hi... Dejw!
Jednak nie da się ukryć, że podobnie myślimy. Kilka dni temu powiedziałam to samo Adiemu i Czesławowi :)

Co o tym myślicie?

Może i ja coś pomogę?;) Jeszcze Smara tylko dodać i powtórzymy pierwszą majówkę na Łazach;)
Pozdrawiam!
Wojciech "Borszysz" Mirek

Stowarzyszenie Oficjalny Fan Club zespołu Dżem
"Skazani na bluesa"
http://www.skazaninabluesa.pl
w.mirek@skazaninabluesa.pl

www.HOODOOBAND.pl
Awatar użytkownika
Ziemniaq
Kontaktowanie:

Postautor: Ziemniaq » śr kwie 22, 2015 3:07 pm

borszysz pisze:
Aga-ta pisze:

Pozdro,
Dejw

Hi hi... Dejw!

Co o tym myślicie?

Może i ja coś pomogę?;) Jeszcze Smara tylko dodać i powtórzymy pierwszą majówkę na Łazach;)

Truskawek, możesz dorobić przycisk "LUBIĘ TO!" ? ;)
Pozdrawiam
Marcin Ziemiański

fanclub@dzem.com.pl
Oficjalny Dżemowy Fan Club
"Skazani na Bluesa"
Awatar użytkownika
smar666

Postautor: smar666 » śr kwie 22, 2015 11:21 pm

borszysz pisze:Może i ja coś pomogę?;) Jeszcze Smara tylko dodać i powtórzymy pierwszą majówkę na Łazach;)

Kto mnie wołał czego chciał ? Zebrałem się, w com ta miał. :wink:

Propozycja Agi wydaje się bardzo fajna. Termin czerwcowy też lepszy - zawsze jakaś szansa na to że będzie cieplej niż w maju. A dodatkowo koncert. Brzmi zacnie!

Ktoś widział na żywo ten ośrodek?
Piwko jedno, albo dwa....no i słoik Dżemu
Awatar użytkownika
Ziemniaq
Kontaktowanie:

Postautor: Ziemniaq » czw kwie 23, 2015 7:58 am

Wybieramy się z Agą w sobotę zobaczyć co w trawie piszczy.
Pozdrawiam
Marcin Ziemiański

fanclub@dzem.com.pl
Oficjalny Dżemowy Fan Club
"Skazani na Bluesa"
Awatar użytkownika
Aga-ta

Postautor: Aga-ta » czw kwie 23, 2015 3:19 pm

Aga-ta widziała ;)
Awatar użytkownika
smar666

Postautor: smar666 » pt kwie 24, 2015 10:09 am

Jak Aga widziała to o nic się nie boję :wink: A z dzieckiem da się tam jakoś przeżyć ?
Piwko jedno, albo dwa....no i słoik Dżemu

Wróć do „Spotkania”