cała płyta na koncercie

Masz jakiś pomysł, podziel się nim z innymi

Moderator: smar666

Awatar użytkownika
misiek_k-ce

Re: cała płyta na koncercie

Postautor: misiek_k-ce » ndz paź 28, 2012 3:22 pm

Budka Suflera ostatnio zrobiła serię koncertów pod tytułem "Cień wielkiej góry" i grają na nich utwory z dwóch pierwszych płyt + kilka nowszych, ale bez tych wszystkich hitów radiowych :) pomysł świetny, myślę , że dla fanów Dżemu byłoby to niesamowite przeżycie, gdyby zagrali koncert z utworami tylko z Detoxu, Zemsty, Najemnika czy Austajdera :)
pycia93

Postautor: pycia93 » ndz paź 28, 2012 3:43 pm

To ja proponuję Zemstę Nietoperzy, Ausajdera, Dzień w którym pękło niebo i Muzę :)
Awatar użytkownika
patpul

Postautor: patpul » ndz paź 28, 2012 8:19 pm

Ja tymczasem na pewno chciałbym "Absolutely" i chyba "Zemstę". Natomiast sam pomysł całkiem ciekawy, może rzeczywiście zrealizują kiedyś tę propozycję.
Jestem piwowarem domowym.

http://patpul.deviantart.com/
GG: 5684404
Awatar użytkownika
miras

Postautor: miras » pn paź 29, 2012 10:03 am

Dla mnie również idealny pomysł :))
Już był zamknięty koncert w radiu Katowice :)) wiec zespół pewnie byłby otwarty na takie propozycje :)) dla Nich samych myślę, że to wydarzenie mogłoby być ciekawym przeżyciem. Powrót do początków po wielu latach doświadczeń :)) ..bo oczywiście chciałbym usłyszeć którąś z tych pierwszych płyt.

Czekam więc na odzew ZESPOŁU :)!
GG: 1740005
domido

Postautor: domido » pn lis 06, 2017 10:23 am

Ja właśnie obserwuję, że coraz więcej amerykańskich zespołów robi trasy koncertowe grając całe płyty, których powiedzmy 10-lecie czy 20-lecie obchodzą w danym roku. Świetny pomysł, szkoda że w Polsce zespoły rzadko kiedy decydują się na coś takiego :/
robik

Postautor: robik » pn lis 13, 2017 8:19 pm

Chętnie usłyszałbym całą płytę na koncercie, najlepiej jedną z pierwszych, taki koncert miałby niesamowity klimat.
Awatar użytkownika
Ziemniaq
Kontaktowanie:

Postautor: Ziemniaq » czw mar 01, 2018 4:28 pm

Hej
Przecież już grali w ten sposób ;) np. 7 czerwca 2014 zagrali cały materiał z "35 urodzin", 3 października 2009 zagrali cały materiał z płyty "30 urodziny", a cały materiał z "Symfonicznie" zagrali dokładnie rok wcześniej w Zabrzu. ;)

P.S. Przed premierą "Muzy" zagrali tak koncert na festiwalu w Chorzowie. zagrali całą płytę "Muza".
Pozdrawiam
Marcin Ziemiański

fanclub@dzem.com.pl
Oficjalny Dżemowy Fan Club
"Skazani na Bluesa"
geniusz12

Postautor: geniusz12 » wt mar 06, 2018 7:25 pm

za Absolutely i Zemstę dałabym się pokroić, chociaż faktycznie - słyszałam że w Chorzowie - faktycznie grana była cała płyta ...
Niestety nie mogłam być, ale serce płakało jak czytało!

Wróć do „Propozycje”